Jump to content

Divu monitoru darbastacija ar GF5900XT palīdzību


asgards
 Share

Recommended Posts

Šodien nepieciešamības spiests apskatījos kārtīgāk nvidia karšu piedāvātās iespējas

 

Lieta tāda: vajadzēja iespēju redzēt ieskanētu bildi autocadā un tajā pašā laikā zīmēt šo mājas plānu ... + ar iespēju izmērīt attālumus uz bildes ...

( btw ja kādam ir zināms softs ar kura palīdzību līdzīgi, kā ar fineread, var dabūt textu, tā ieskānēto plānu iegūt autocadā )

 

Nu lūk gadās tā ka vkartei ( GF5900XT 128mb 256bit ) ir DVI, s-video un analogā izeja un DVI ir pāreja uz analogo ( bija komplektā ) , tātad slēdzam klāt monitorus, uz analogās 1a ( :Hansol 710D ) uz DVI 1b ( ViewSonic GT775 ), iestādam settingus: Bilde1 Bilde2

un iegūstam brīnumu :D

te ir ar mobzi bildētas ( Alcatel 557 ): Bilde1 Bilde2

 

Sākumā testējot atklājās ka manis iemīļotais 1600x1200@32bit 72hz neies jo acīmredzot vai nu vkartes vai 1b monitora iespējas ir limitētas viss darbojās @3200x1200@32bit 60hz, diemžēl tas nebija gana, jo filmas ja aiziet aizgāja tad tīšanu nespēja pārdzīvot un nokārās ... kur nu vienkāršu grozīšanu vai darbināšanu uz abiem reizē kā ar mobzi bildētajā bildē ...

 

Rezultāts: esmu ieguvis 2x17" monitoru ar 2560x1200 izšķirtspēju

 

Vaitad visi, kas sēdējuši pie 2 datoriem vienlaicīgi, nav vēlējušies iespēju ar pelīti iebraukt otrā ekrānā? ;)

 

Tiem nezin: gan allways on top, gan transparent ir ieslēdzami ļoti vienkārši

screenshota uzņemšanas momentā trasnparent iespēja nestrādā jo ir palaists FireFox ( kā skatās FF nezināmu iemeslu dēļ neļauj darboties transparent )

Lūk bilde kad FF bija izslēgts: Bilde

btw tagad Foobar ir palicis transparent un ar FF palaistu transtparent iespēja tomēr ir palikusi ;)

Mana datora dati: Amd Athlon XP 1800+; 512mb ram; via elitegroup mb; jau minētā NV35 ar diezgan paveciem driveriem; WinXPpro SP1

 

edit: tomēr izdevās neskatoties uz nelielajiem gļukiem palaist stabili 3200x1200@32bit 60hz, vlc nedaudz gļuko bet domāju to izlabošu tuvākajā laikā

pamanīju ka tomēr cpu ir vainīgs, nevelk maita, tagad kad AV visus failus cheko video @vlc vairs neiet :D kā cpu noslodze noktrītas tā atkal iet ...

Link to comment
Share on other sites

Nu pastāv jau arī iespeja likt katram monitoram savas izšķirtspējas/hercus, tādējādi iespējams apvienot lielu/mazus, spējīgus/nespējīgus monitorus..

 

Pats mēdzu uz vienu monitora fullskrīnā skatīties TV un pa otru monitoru browzēt webu vai darbīnāt kādu aplikāciju..

Link to comment
Share on other sites

ehhe

man darbaa staav blakus 2vi CRT monju.. neemsu vel shaadi sajuudzis kopaa tachu jau ir probleema :)

Viens ir ProView kautkas

otrs ir CTX :)

abi 17"

Probleema ir taada ka vinji maitaa viens otram bildi :)

Kad abi ir iesleegti tad kautkaadas liinijas staigaa shurputurpu tml :)

Kaa vienu izrubii taa viss ok :)

Laikam jaapeerk LCD :)

Link to comment
Share on other sites

asgards

tos hercus diktē video, katrā ziņā moņu menu negribas čakarēt

herci savādāki pēc teorijas nevar būt jo tas tak ir viens ekrāns, foto redzēji? ;)

izpētot nvidia piedāvātās iespējas atradu ka ne tikai šādi kā man ir iespējams sakārtot bet pie vajadzības monitorus var kraut arī vertikāli'

btw kas nav gribējis uzlikt filmu skatīties kamēr otrs sērfo webā ...

manā gadījumā piemērs ... es skatos filmu , bračka viewo draugus :D

 

par crt bildes maitājumiem vajg ļoti censties visus raidošos devaisus dabūt prom, man pat wireless peles raidītājs monim bildi maitā :D ( aiz moņa nemaz pelīte neķer ... el.magn. lauks ... ), vienu no otra, tb vai nu ar kaut pāris cm atstarpi vai arī turēt ekrānus vienā līnijā ...

Link to comment
Share on other sites

jurgis_L

Nu man katrs monis darbojas atsevishkji (nevis 1a un 1b, bet 1 un 2) . Ir viens DELL 21'' monis kas darbojas pie 1280x1024 32-bit@100Hz un blakus staav otrs kaut kaads vecs 15'' monis kas straadaa pie 800x600 32-bit@72Hz. Abi straav blakus, nekaadu probleemu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...