Jump to content

Bonusi, lai noturētu klientu.

MakeMeGoAway

Recommended Posts

elefons ar garantiju un visu oficiālo kas nāk līdzi pa zemāku cenu kā atradīsi i-veikalos un tu čīksti, ka operators grib, lai vismaz 2 gadus esi klients...

Kapēc man vienmēr pārmet, ka čīkstu, es, vienkārši, priecājos un domāju, ka jāņem ciet, kamēr ir! Slikti vien, ka nav attiecināms uz fofoniem.

PS. es jau 5to gadu esmu klients un 1.iekārtu jau esmu ieķēris... 

Edited by erglis4
  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MakeMeGoAway

12

• drunk_lizard

10

• ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

• versatile

8

Top Posters In This Topic

Popular Posts

VIL, to ko tu sauc par nieku, šajā tēmā nav nekāds nieks. Šajā tēmā pat cents neskaitās nieks.

Kāpēc tu domā, ka kādam ir jēga dot tev par pus cenu telefonu, ja tu nedod neko pretī?? Piedevām, ir iespēja lauzt līgumu jebkurā mirklī, bet maksāsi pilnu cenu par to.   Telefons ar garantiju un vi

Kapēc man vienmēr pārmet, ka čīkstu, es, vienkārši, priecājos un domāju, ka jāņem ciet, kamēr ir! Slikti vien, ka nav attiecināms uz fofoniem.

Nezinu, izteikksme tev tāda.... :D

Viss ok, tik par verdzību to nesauktu.

• Patīk 1

es, vienkārši, priecājos un domāju, ka jāņem ciet, kamēr ir!

kuru tarifu paņēmi?  "Diedelnieks" ?

Vispār es labs :)

Ilgi svārstījos starp "bomzītis" un "diedelnieks", izvēle nepavisam ne vieglā krita par labu "diedelnieks"! Jo FCK man Talsos nav zonas, lai gan 4g ir! 

Bruketajs

Pajautāju epastā savai menedžerei par šiem 2 tarifu plāniem un atbilde bija- "Šādu tarifu plānu mums nav, bet ja iedosiet man saiti uz aprakstu, radīsim, lai varam jums piedāvāt"

kuru tarifu paņēmi?  "Diedelnieks" ?

ar knapajiem Teliite nedod,

septembrii bija(uz papiira) akcija, Galaxy S7 par 1/2 cenu, bet taa izbeidzaas "nesaakusies", jau treshajaa dienaa nebija trubu

novembrii shie jau "ruupiigi" sagatavojaas, lai dabuutu S7, jaabuut vismaz "Zeltam 6 Gb" par 12.99e

nesuudzos!

vieniigais apsurds, padsmit gadus veca ZZ neskaitiijaas T2 klients un naacaas muteriites nr zem sevis paarcelt,

jo papildus, nesleeptajai prasiibai paariet uz treknaaku tarifu, veel staazham pie Teles jaabuut vismaz 6 meen.

• 1 month later...
Pokemon2

kaut kas no zemgalda akcijam labs ir ienacies ?
man ka reiz pie bites bija akcija kosmoss ar 30 procu atlaidi , 

ir kaut kas ar vismaz 10 gigu netu un zvaniem sms 4 tiklos lidz 12 eur ?