Jump to content

Bonusi, lai noturētu klientu.

MakeMeGoAway

Recommended Posts

To saki tai kucei, kura grib internetu,  nevis man. 

par kuci tu vari saukt savu māti, kas noteikti ir vienīgā sieviete kas tev dzīvē pieskārusies, pārējās gan tā nevajadzētu saukt, kaut vai aiz pieklājības, jeb to tev arī aizmirsa iemācīt.

• Patīk 1
  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MakeMeGoAway

12

• drunk_lizard

10

• ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

• versatile

8

Top Posters In This Topic

Popular Posts

VIL, to ko tu sauc par nieku, šajā tēmā nav nekāds nieks. Šajā tēmā pat cents neskaitās nieks.

Kāpēc tu domā, ka kādam ir jēga dot tev par pus cenu telefonu, ja tu nedod neko pretī?? Piedevām, ir iespēja lauzt līgumu jebkurā mirklī, bet maksāsi pilnu cenu par to.   Telefons ar garantiju un vi

Ui, bet šoreiz uz visiem 1000 piekrītu kroop !

Par kapeikmīlētājiem - nu svarīgs tak ir nevis rezultāts, bet pats process !

Piekrītu par to, ka šitā pist kapeiku ir zem mana goda. Tas protams nenozīmē, ka es nevaru piezvanīt menedžerim un paskaidrot, ka man nebūtu jālūdzās lai dod man lētāku ciparu.  Ps. pieslēgums uz uzņēmumu, pats īsti neatminos cik mēnesī sanāk.

Aigars

Šī skraidīšana no operatora pie operatora, lai tikai ietaupītu maksimums dažus Eur mēnesī taču ir apkaunojoša.

Apskaties NVA darba sludinājumos, kādas bruto algas piedāvā. Dažiem pedagogiem piedāvā no 210 EUR, anasteziologam, reanimatologam no 370, bet dažam propgrammētājam līdz 7000.

• Patīk 3

nafig man operatoram dāvināt tos eur? es labāk sīkajam saldējumu nopērku pa to naudu.. 10€ šur.. 10 turp un salasās laba summiņa.. neba pelnīšanā problēma.. Tāpēc jau operatori jāj tos, ko var apjāt.. :)

p.s. nekad neesmu skraidījis no operatora uz operatoru, bet gan 1x vai 2x izmantojis iespēju pieklājīgi pajautāt savam menedžerim vai vecam klientam, kurš daudz nezvana un saprātīgi lieto netu ir veids kā nepārmaksāt.

a kam patīk ložņāt no viena pie otra, lai ložņā.. neko nepārmetu ne mans maks, ne mana darīšana.

Edited by CAP
  • Patīk 1
Aigars

Kā jūs nesaprotat, pie zināmiem ienākumiem maz maksāt jau ir apkaunojums. Tā bija celtniekiem ar vienu "čiekuru", kuram būvēja peldbaseinu. Kad šie viņam piestādīja tāmi, tad viņš bija ļoti apvainojies, ka tik maz: "Ko teiks teiks paziņas! Smiesies!" Nācās krietni palielināt tāmi.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

par kuci tu vari saukt savu māti, kas noteikti ir vienīgā sieviete kas tev dzīvē pieskārusies, pārējās gan tā nevajadzētu saukt, kaut vai aiz pieklājības, jeb to tev arī aizmirsa iemācīt.

Tad nākamreiz neraksti, ka draudzene raud, ka par nodokļu maksātaju naudu internetu nedod. Jā, Rīgas Dome sūkā riktīgu līko. Lika deklarēties šeit. Pimpauši.

+ kkādus vēl 12€ par bezlimita zvaniem un internetu Eiropā. Kopā 30Eur maksāju, zvanu kur un cik gribu visā eiropā ne par ko nedomājot vispār, un lietoju internetu visur, kur braucu.

LMT Eiropa nav visa Eiropa, LMT lapā gan rāda 30€, ok, ir atlaide, tas neskaitas kapeikp*. Citādi jebkuram numuram norunāt 12€ ir jārunā stundām, faktiski kad Eiropa ir otrās mājas, tad varbūt ir to vērts.

Tas ka te visi normālu preču vietā iepērk eBay ķīniešu mēslus vai meklē kurā benzīntankā lētāka degviela- neskaitās kapeiku fišana? Dažs labs te tiki pārgudrs izliekās. Tāda krāniem mērīšanās vien sanāk. Cik kurš maksā unn cik kurš norunā vai nenorunā. :king2:

• Patīk 1
MakeMeGoAway

Es šobrīd Tele2 maksāju 9.23€ par bezlimita sarunām uz lielākajiem LV tīkliem + 2GB internetu ar 1.99€ par katriem nākošajiem 2GB.

Ārpus LV izbraucu reizi gadā.

Viedie cilvēki, iesaktiet lūdzu man izdevīgāku tarifu.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
Viedie cilvēki, iesaktiet lūdzu man izdevīgāku tarifu.

9,99 bezlimita sarunas sarunas uz  LMT, Tele2, Bite tīkliem +12gb datu. 

Tavs gājiens.

Tik un tā es labprāt lietoju LMT Brīvība + neatkarība, jo man nav jāuztraucas par to kam un kur es zvanu. Pat uz ārzemēm.

Edited by ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Racer

Bļē, miljonāri! Ja ir iespēja ilgtermiņā ieekonomēt ikmēnēša izmaksas, tad tas ir jādara. Tāpat kā Led spuldzes, smart apkure utt. Tas, ka var atļauties maksāt kaut kādā veidā rada labāku sajūtu? Nejauši draudzējos ar pāris cilvēkiem, kuriem naudas ir gana daudz, bet jamie ir lielā mērā šai statusā tieši tāpēc, ka izvērtē ļoti daudzās jomās (ne tikai par darba sfēras lietām) izmaksas un optimālos risinājumus, nezaudējot rezultātu. Laikam tāpēc jau ar ir tur kur ir. :p Kapeikpisēji vairāk ir tie, kas maksimāli ierobežo komforta zonu, slinkojot nopelnīt, nevis optimizē izmaksas par tādu pašu rezultātu (protams, ka nevēlos aizvainot tos, kas strādā budžeta iestādēs, kur ir neadekvāts atalgojums).

• Patīk 4

Amigo diemžel nav ta opcija, ka atnākot e-pastam, automātiski nosūtas sms. Tā opcija ir gan Bitei, gan LMT pieslēgumam

Bitei vairs nav. Man tas arī pirms brīža saaktualizējās, nespēju atrast info viņu mājas lapā, tad nu rakstīju twitterī - nav viņiem vairs tāds pakalpojums... :(

Jau labu laiku nomaksa nav piesaistīta numuram un pārcelšanu neietekmē.. vismaz LMT

Bite gan ne velna nelaiž prom. Tele2 arī. Nu, t.i. laiž, bet Bites gadījumā viss uz sitiena jāizmaksā, bet Tele2 gadījumā - jāizmaksā telefons, plus jāsamaksā abonēšanas maksa par tiem mēnešiem, kas par telefonu vēl ir jāmaksā.

Svētais Ezītis

Jā, Rīgas Dome sūkā riktīgu līko. Lika deklarēties šeit. Pimpauši.

Pastāsti vairāk. Interesanti.

Bites gadījumā viss uz sitiena jāizmaksā

Privātpersona. Vairāki numuri. Visiem numuriem paņemti nopirkti telefoni uz nomaksu. Divus numurus kādu dienu izdomāja likvidēt. Uzreiz izmaksāt nelika, rēķinā turpināja norādīt maksājumus par attiecīgām ierīcēm.

MakeMeGoAway

iesaku veel kaadas akcijas!

To man LMT klientu cenrā darbinieks ar pastāstīja tā starp citu un konekstā, lai ņem tik droši.

skolnieks_2

Kāpēc maksāt kādam vairāk, ja var nemaksāt?

Es šo mentalitātes īpatnību nesaprotu. Protams, katru otro mēnesi mainīt operatorus ir čakars, man tam vienkārši nav laika :D nebūtu ko darīt, un būtu jātaupa, gan jau ka darītu.

Tieši kā teica par eko spuldzēm, regulētu apkuri utt.

Jā, mēnesī tie ir 5 eiro, gadā jau 60.

Skaties no otras puses - 4 mēneši un mums ir bezmaksas jack daniels :p

Svētais Ezītis

katru otro mēnesi mainīt operatorus ir čakars, man tam vienkārši nav laika

Kāds tur čakars? Numurs paliek nemainīgs, sim karti pieved klāt.

Privātpersona. Vairāki numuri. Visiem numuriem paņemti nopirkti telefoni uz nomaksu. Divus numurus kādu dienu izdomāja likvidēt. Uzreiz izmaksāt nelika, rēķinā turpināja norādīt maksājumus par attiecīgām ierīcēm.

To, ko es rakstīju, bija ~pirms mēneša. Jebkurā gadījumā - pēdējais rēķins atnāca kopā ar ~12 mēnešiem maksu par telefonu. 400 Euro, bet cilvēks laimīgi atkratījās no Bites. Man arī tas briest, bet ne dēļ mēneša maksas (Venecuēlā nav viesabonēšanas, emails uz sms fīča nav, iPhoni piejami tikai ar 16 GB atmiņu, jaunie ierobežojumi ar Mākoni, lētākais tarifs (numura saglabāšanai, kad esmu ilglaicīgi Venecuēlā, kur nav viesabonēšanas) palicis 3x dārgāks.). Variants ir tikai LMT, lai gan sanāks vidēji par 50% dārgāk.

Tele2 gadījumā - jāizmaksā telefons, plus jāsamaksā abonēšanas maksa par tiem mēnešiem, kas par telefonu vēl ir jāmaksā.

Cik zinu,tad ir pretlikumīgi piestādīt rēķinu par peridou, par kuru pakalpojumu nesaņem !

Līgumsods ir cits stāsts.

Nu nevar likt tev maksāt abonēšanu tāpat vien.

Nu, sieva ar šo saskārās, kad pateica, ka grib izmaksāt telefonu un iet prom. Sīkāk nemēģināja noskaidrot un palika līdz termiņa beigām. Moš tas līgumsods tā arī bija noformēts, ka vienāds ar mēneša abonēšanas maksu.

Bruketajs

To, ko es rakstīju, bija ~pirms mēneša. Jebkurā gadījumā - pēdējais rēķins atnāca kopā ar ~12 mēnešiem maksu par telefonu. 400 Euro, bet cilvēks laimīgi atkratījās no Bites. Man arī tas briest, bet ne dēļ mēneša maksas (Venecuēlā nav viesabonēšanas, emails uz sms fīča nav, iPhoni piejami tikai ar 16 GB atmiņu, jaunie ierobežojumi ar Mākoni, lētākais tarifs (numura saglabāšanai, kad esmu ilglaicīgi Venecuēlā, kur nav viesabonēšanas) palicis 3x dārgāks.). Variants ir tikai LMT, lai gan sanāks vidēji par 50% dārgāk.

Kaut kas traks... Man tavas problēmas... ;) 

Domugrauds

Šodien T2 zvanīja, 7 minūtes centās, nekas neizdevās, nespēja mani pārliecināt iet uz T2 no lmt kartes. Bet meičai par neatlaidību žetons, sākumā piedāvā vienu cenu, saku neinteresē, jau uzreiz nākamo piedāva, kas ir tāpat lielāka, nekā es mēnesī iztērēju. Tad pieķērās draugiem, vai šiem nevajag kaut kādas krutās pakas.

drunk_lizard

jums kaut kaa neveicas, vai? man nedeelju atpakalj zvaniija tele2 agjents un uzreiz jautaaja, vai nevaram parunaat paaris minuutes. uz konkreetu atbildi: "nee un neinteresee", atvainojaas, nolika trubu un vairs nav zvaniits...

MakeMeGoAway

Nu visvieglāk ir ar Viasat. Pasaku, ka TV neskatos (kas arī ir taisnība) un cilvēks apjūk, atvainojas un sarunu beidz.

Fuk man draugos ari ir shadi pasi duraki kas ir lepni par to ka maksa vairak par visu, 5eir menesi ietaupit uz telefonu? nee kam man, tie tak 2i hotdogi vien ir kads tolks.. brauc ar vecam benzinkapsetam ar 10litru paterinu,kam man gazi? fuk nee, gaze smird tacu un cik ta tur ieekonomes, nedod dievs kads vel redzes benzintaka ka es gazi pildu :D

ari par tam pasam spuldzitem/apkuri - kam man..kas es kads nebags vai..

Par drebem/apgerbu vispar nerunasim... ,un katru dienu vairakas reizes pirkt benzintaka kafiju/visadus sudus :D

Tikai beigas nezinu kapec visi sudzas ka viniem vajag vairak naudas jo nevar savilkt galus kopa :D

Nav runa par dazu santimu ietaupisanu uz telefona rekinu, kkad ari zvanija no bites piedavaja tarifu par veselu 1eir letak neka tagad maksaju, Nu i huj to biti un to 1eir ja man labaka zona  ir no lmt un vel veltit nez cik laika lai parietu pie viniem. Ja piedavatu par 5eir letak, apdomatu jo ilgaka laikaa tomer salasas.

Tie kas tur toch grib iepist 50centus menesi bet izteret tam nezcik daudz laika tos santimpisejus toch nesaprotu, visu ar meeru...

Izrekiniet sakuma uz kaa jus menesi visvairak izterejat un tad meginiet no taa kko ieekonomet -optimizet!

Tolks no telefona rekina menesi ieekonomet 50centus ja tu noperc jaunako iphonu kuru tev nemaz nevajag un atstaj par to paris menesa algas- LV Varianta.

Edited by kmna
drunk_lizard

^ jefinjsj zina ko saka! paskat cik pieturziimes saekonomeejis, bljadz!!!

• Patīk 1
^ jefinjsj zina ko saka! paskat cik pieturziimes saekonomeejis, bljadz!!!

ew Boss, tu labak izrekini cik gadus diena dienaa tu esi izpisis no savas dzives sezot katru dienu seit un rakstot jelibas.

Edited by kmna
drunk_lizard

prikinj, es tev tiko tik daudz gadus ieekonomeeju...

versatile

Nevajag tomēr jaukt taupību ar kapeikpišanu.

Taupība ir izvēlēties sev piemērotāko pakalpojuma sniedzēju un tarifu plānu; nav nekas slikts secināt, ka analoģisks pakalpojums pie cita operatora maksā mazāk un izvēlēties to.

Kapeikpišana ir maksāt  dažus eiro mēnesī un negribēt mainīt operatoru, bet doties uz forumu pajautāt, kā nokaulēt cenu un pusgadu maksāt par pāris eiro mazāk, nobiedējot ar savu "megasvarīgā klienta" it kā došanos pie cita operatora. Patiesībā, operatoriem vajadzētu, aci nepamirkšķinot, to atļaut, pie viena ieliekot ķeksi sistēmā, ka šo abonentu atpakaļ redzēt negrib.

Kāpēc tas ir slikti visiem? Tāpēc, ka operatori spiesti dempingot un ilgtermiņā, kad aug telpu, darbaspēka, transporta, enerģijas un citas izmaksas, bet tarifi ir zemi, nākas celt cenas visiem. Bite nupat tak piemeta kaut kādus centus - droši, ka citiem nāksies kaut kā līdzīgi izpildīties.

Edited by versatile
  • Patīk 1
versatile

Nu jā, īstermiņa domāšana; bonusus vadībai jau maksā par tekošā gada rezultātiem.

ieleja

Kāpēc tas ir slikti visiem? Tāpēc, ka operatori spiesti dempingot un ilgtermiņā, kad

kas tur slikts? tie ir kaut kādi nerelevanti sīkumi gan klientiem, gan operatoriem

LMT tīrā peļņa 2015. gadā 22 miljoni

Tele2 peļņa 2015. gadā 32 miljoni

Bite peļņa 2015. gadā 15 miljoni

gan jau kaut kā tie nabaga operatori izdzīvos

versatile

Pareizi, visiem jāstrādā pa nullēm.

Tu esi ar mieru saņemt precīzi tik, cik nepieciešams tevis fiziskai izdzīvošanai? :)

Es nē.

Labi, neejam spamā. Zelta zive un audi 80 ar gāzi - the way to go #dziivogudri #veiksmeteviatradiis

Edited by versatile
  • Patīk 1
viesturs0711

Tik un tā es labprāt lietoju LMT Brīvība + neatkarība, jo man nav jāuztraucas par to kam un kur es zvanu. Pat uz ārzemēm.

No kura laika tad Brīvībai ir bezmaksas ārzemes??? 

un ilgtermiņā, kad aug telpu, darbaspēka, transporta, enerģijas un citas izmaksas

Pēc būtības izmaksām nemaz nevajadzētu augt, bet tā jau ir cita tēma! 

Donkeyhot

Jā, ko tu ticīgam padarīsi, viņam sava taisnība.

Par to pārējo: Katru gadu tiek plānots peļņas pieaugums, kuras vienmēr ir par maz(alkatībai nav robežu). Te tikai godīga konkurence var bremzēt apetīti. Tā strādā sistēma, un top menedžeriem jāpamato sava krēsla izmantošanu arī. Jā, un pēc peļņas rādītājiem te līderi ir Tele2. Tie, kam visvairāk vajag. Jeb tie, kas "vislabāk strādājuši" akcionāru labā, arī tā var pateikt...