Jump to content

Bonusi, lai noturētu klientu.

MakeMeGoAway

Recommended Posts

MakeMeGoAway

Ok, nepareizi biju izlasījis. Līdz gada beigām ir aplikācijām trafiks bez maksas, nav tikai skaidrs, kādām. :D

Visos tīklos sarunas laikam tagad būs vispārīgi.

10.49€ ir dārgāk kā LMT, bet LMT nedod bonusā 6GB interneta un nav lietojams Baltijā. :D

• 7 months later...
  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MakeMeGoAway

12

• drunk_lizard

10

• ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

• versatile

8

Top Posters In This Topic

Popular Posts

VIL, to ko tu sauc par nieku, šajā tēmā nav nekāds nieks. Šajā tēmā pat cents neskaitās nieks.

Kāpēc tu domā, ka kādam ir jēga dot tev par pus cenu telefonu, ja tu nedod neko pretī?? Piedevām, ir iespēja lauzt līgumu jebkurā mirklī, bet maksāsi pilnu cenu par to.   Telefons ar garantiju un vi

Žaks Noriss

Vai man vienam T2 vakar atsūtīja SMS ar tekstu, ka mēnesi internets bez maksas un bez limitiem, tikai jānosūta PALDIES? Pēcāk atnāk SMS, ka mans iesniegums tiek uzskatīts, gaidīt atbildi. Bet tālāk nekas nevirzās...

Anonīms Alkoholiķis

Vaitad šitam "bonuss" klienta noturesanai nav lielie līgumsodi un iekartu izpirkuma maksas?

Atnāca, aizsūtīju, izskatīja 24h, atbildēja, ka "jūsu pieslēgumam nav iespējams"! Nafig tad aicināja sūtīt, spameri???

Pašlaik ir 4€ par bezlimita sarunām un 3GB interneta.

lai taču centu mīlestības piekritēji arī paši skaita savas mīlas objektus

+100

Pārskrēju pa diagonāli pāri tekstiem pēdējās lapās, un nesaprotu, vai tiešām centa [literāri] mīlēšana ir kaut kāds nacionālais sports (krieviem nacionālās medību īpatnības, latviešiem nacionālās sīknaudas mīlēšanas īpatnības)? Divu trīs Eur (un citreiz pat centu) dēļ cilvēki sēdēs un stundām salīdzinās katru piedāvājumu, skraidīs kā prusaki no viena operatora pie otra pārslēdzot līgumus, un vēl stundām čakarēs prātu operatora supportam. Tas savā ziņā ir smieklīgi, jo tajā pat laikā darba kafejnīcā kafiju izdzerot tiks visi 5Eur iztērēti vienā pašā dienā... 

Edited by Gurķis
VebKamera

centa [literāri] mīlēšana

...jo ir starpība starp naudu un naudas plūsmu.... 

Pārējo mācies pats.

• Patīk 2
Žaks Noriss

Tātad arī 24h vēlāk no T2 atnāca SMS, ka man pienākas bonuss, bet tas tiks pieslēgts 24h laikā. Lai apstrādātu kaut kādu hrenovu bonusu, ko varētu aktivizēt automātā, klientam ir jāgaida 48h, jālasa 4 īsziņas (ja ieskaita pirmo pašreklāmas SMS). Efektīvi.

Anonīms Alkoholiķis

Yukki, šitais ir kretīnisms, ja piesola tad lai dod.. paši vainīgi ka piedāvāja. Tur pretī jāliek principiāla pieeja, ja aiz neko darīt kacina klientu, tad lai saņem "uzneredzēšanos"..

Vai man vienam T2 vakar atsūtīja SMS ar tekstu, ka mēnesi internets bez maksas un bez limitiem, tikai jānosūta PALDIES? Pēcāk atnāk SMS, ka mans iesniegums tiek uzskatīts, gaidīt atbildi. Bet tālāk nekas nevirzās...

Iedomājies cik Tele2 klientu izmanto šo iespēju - loģiski ka rindas uz apstrādi rodas.

Žaks Noriss

@@Rubenis, ar to biju domājis "Labdien! Svinam hrenzin ko, reku tavi neierobežoti ierobežotie 100 GB mobilo datu. Lai atteiktos sūti BITE RULEZZ 4EVA".

Beizot daļa iPhone un Galaxy s7 īpašnieki izmisīgi nemeklēs Wi-Fi tīklus :D vismaz mēnesi...

Kuram tagad ir visizdevīgākais piedāvājums? Martā beigsies T2 bezlimiti zvani, SMS un 9GB pa 4,30eur/mēn, gribu kaut ko līdzvērtīgu.

Man skuķim tas pats, tikai 3GB. Pagājšmēnes biju piekāpies pie tā paša T2, apjautājos, kā tālāk dzīvot. Vienīgais, ko varēja piedāvāt, bija tie paši bezlimiti, tikai nets 2,5GB par ~6,5€, ja nemaldos. Teica, lai piekāpju nākammēnes (tas ir šomēnes), varbūt, kas labāks parādīsies. Mēneša otrajā pusē būs jāpiestaigā. Gribās pieņemamu "cena/sniegums", bet bez termiņiem.

Edited by ggg97

Visizdevīgākais tarifu plāns būšot - "Nihilistiskais tepiķī pirdējs". Bet pamatiedzīvotājiem tas nebūšot pieejams, tie tāpat savā starpā izmačosies.

Edited by ggg97

Nu es izmantoju iespēju, man bite piedāvāja 6gb internāts Eiropā un pārējāis bezlimita kā visiem, pa 6.25eiro (līdz šim arī biju pie bites)

tobish TELE2  ierindas pilsonim zelts 12.99 ar 6gb neta... kur rodas tie veiksmes stāsti?

Edited by erglis4

Martā beigsies T2 bezlimiti zvani, SMS un 9GB pa 4,30eur/mēn, gribu kaut ko līdzvērtīgu.

LMT Brīvība + Neatkarība nav līdzvērtīgs, bet labāks. Tiesa, par nieku dārgāks.

Lai apstrādātu kaut kādu hrenovu bonusu, ko varētu aktivizēt automātā, klientam ir jāgaida 48h, jālasa 4 īsziņas (ja ieskaita pirmo pašreklāmas SMS). Efektīvi.

Tas ir lai uzturētu spriedzi kā ziepju operās.

ar to biju domājis "Labdien! Svinam hrenzin ko, reku tavi neierobežoti ierobežotie 100 GB mobilo datu. Lai atteiktos sūti BITE RULEZZ 4EVA".

Bitei ir 100GB pa dienām ierobežojums, Tele2 cik zinu tāds nav.... :D

Uz gadu vai beztermiņa? 

Par to, ka uz gadu manliekas neko neteica

p.s a ko, kapēc nemaksāt uz pusi mazāk par tarifu, ja ir tāda iespēja? Pat, ja tas ietaupījums ir tikai 6eiro?

Edited by kicker