Jump to content

[fleims] AMD vs nVIDIA


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Janka420

Dateksā 430 EUR šobrīd. :sarkasms: Tikpat cik lētākie 1070.

Labots - Janka420
Link to comment
Share on other sites

ja cenas būs augstas, tad baigais RIPerīno jau nu nebūs.


ja būs ļoti līdzīga cena RX 480, tad tā varētu teikt, bet ja daudz dārgāka, tad ne gluži.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
nu ko, rip rx 480. jāgaida price drops. gtx 1060 ir zvērs.

Par cik neviens AMD videokartes negrib pirkt tad nedomāju, ka tā cena baigi kritīsies. 

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

 

 

Par cik neviens AMD videokartes nepērk

 

kaut ko tik stulbu kādu laiku nebiju dzirdējis. džeki, bleķis ir atpakaļ.  :biggrin:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
kaut ko tik stulbu kādu laiku nebiju dzirdējis. džeki, bleķis ir atpakaļ. 

Dullais teļa pauri parādi man kaut vienu 1000. sērijas GeForce karti kura pārdotos pēc MSRP cenas kā tam normāli būtu jābūt un kā tas vienmēr ir bijis. Konkurences nav nu protams, ka viņi uzliks mīksto (FE arī ir atslēga visam tam teātrim). Pat par dārgāku cenu GeForce vienalga pārdos ievērojami vairāk videokaršu. Bet vot iestāsti to dullajiem AMD fanbojiem! :mad::fool:    

Labots - Fantamass
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tas, ka nvidia tirgū ir lielāks dūzis par amd, nenozīmē, ka neviens nepērk amd videokartes, get your shit together

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dullais teļa pauri parādi man kaut vienu 1000. sērijas GeForce karti kura pārdotos pēc MSRP cenas kā tam normāli būtu jābūt un kā tas vienmēr ir bijis. Konkurences nav nu protams, ka viņi uzliks mīksto (FE arī ir atslēga visam tam teātrim). Pat par dārgāku cenu GeForce vienalga pārdos ievērojami vairāk videokaršu. Bet vot iestāsti to dullajiem AMD fanbojiem! :mad::fool:

un tu neesi fanbojs, toļik?

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
tas, ka nvidia tirgū ir lielāks dūzis par amd, nenozīmē, ka neviens nepērk amd videokartes, get your shit together

Pirkt jau pērk, bet salīdzinoši tas ir vienkārši smieklīgi, jo pat ar visām savām zemajām cenām AMD kapitāli piekrauj bikses! Jo lietotāji pat nav ieinteresēti par viņu produkciju. Tā ka pat ar zemākajām cenām vairs nesanāk izstūrēt.  :fuck:

Labots - Fantamass
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Dateksā 430 EUR šobrīd. Tikpat cik lētākie 1070.

Tā dateksā ieliktā ir fufelis, pat asus mājaslapā tādas kartes nav 

Link to comment
Share on other sites

cena varētu būt ap 300-350

uz šo brīdi pa amazoni un ebaju iesk.nod. un šipingu

Link to comment
Share on other sites

1. jāsagaida rx 480 aftermārketi, to perfomance un cenas. 2. gtx 1060 aftermārketu cenas.

 

pēc tam redzēsim ko ir izdevīgāk ņemt

Link to comment
Share on other sites

Fantamasiks aka toļik = ģebil.

 

 

 

 

Pirkt jau pērk, bet salīdzinoši tas ir vienkārši smieklīgi, jo pat ar visām savām zemajām cenām AMD kapitāli piekrauj bikses! Jo lietotāji pat nav ieinteresēti par viņu produkciju. Tā ka pat ar zemākajām cenām vairs nesanāk izstūrēt. :fuck:

tad nezin kāpēc visas RX480 ir izpārdotas un pieprasījums ir lielāks kā pieejamais daudzums??

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
tad nezin kāpēc visas RX480 ir izpārdotas un pieprasījums ir lielāks kā pieejamais daudzums??

Man pie pakaļas ir vai nav izpirkts pridurak! Paskatīsimies 2017. gadā kas darās ar steam hardware survey, un GPU tirgus gaļu kopumā tad tu atkal varēsi dziedāt savu veco dziesmu! Klauns.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Man pie pakaļas ir vai nav izpirkts pridurak! Paskatīsimies 2017. gadā kas darās ar steam hardware survey, un GPU tirgus gaļu kopumā tad tu atkal varēsi dziedāt savu veco dziesmu! Klauns.

Nu bet tu tak saki, ka nevienu viņas neinteresē un neviens nepērk. Kurš tad te ir klauns (pietam bezloģisks)? JFC, ka var būt tik debīls.

 

Jā nu paskatīsimies, redzēsim. Tikai tam survey jau arī gluži nevar ticēt. Rēali cik bieži un cik daudzi viņu izpilda? Man vispār labi, ja viņš ir uzmeties pāris reizes, un to pašu tikai uz laptopa, uz kura ir Linux.

 

Un kas par veco dziesmu ko dziedu?

 

 

BTW, kāpēc neraksti no viena profila? nafik tev vairaki? :p

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

Un tas nozīmē tikai vienu.

To ka tu esi Bomaars/C12! Toreiz tā arī nepierādīji (noraustījies), ka neesi Bomaars/C12 un neieliki sava PC bildi ar uzrakstu uz lapiņas "N4a". Un kāda tev daļa gar maniem rediģētajiem postiem? Cik gribu tik rediģēju un rediģēšu!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

jo tev ir problēmas ar loģisko domāšanu.

rekt yolo :D :D bezloģiskākais auns visā forumā saka, ka citiem ir problēmas ar loģisko domāšanu.

 

 

un vēlreiz - kāpēc man būtu jāpierāda TAVI izdomājumi, ka es esmu Bomaars/C12? Ja tev ir apgalvojums, tad pašam arī jāpierāda!

Tu domā, ja man būtu divi profili, tad nevarētu atrast kādu citu PC un uz tā uzlikt lapiņu "N4a"? nu gudrs gan tu.

 

 

Un galvenais katrs posts ir rediģēts. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Man jau brīžiem sāk likties, ka tu esi vel lielāks auns nekā pats Bomaars/C12. Nu redz tu īpaši esi pacenties ar savu nonsens pļurkstēšanu bez neviena pamatojuma kā vienmēr. Tev pat ja uzdot elementāru jautājumu tu kā bāba uz viņu vienkārši nevari atbildēt. Tev laikam jāatgādina, ka šī tēma ir nVIDIA vs AMD.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

kur man ir "nonsenS" pļurkstēšana? kur man ir kas nepamatots? Man jau ir jāatkarto tās atbildes, jo tev nekad nedalec. Un tev joprojām arī nedalec, ka tev pašam ir jāpamato tavi apgalvojumi, nevis man jāpierāda TAVI IZDOMĀJUMI, jo tu savā pundursmadzenē esi kautko izdomājis.

Link to comment
Share on other sites

AMD kaut ko reāli piedāvā tikai zemajā-vidējā segmentā, augstajā segmentā NVIDIA ir pārāks, par ko te vispār ņemties? Tāpat 1080p izšķirtspējai sen vairs nav jēgas gādāt jaunāku karti, a 4K izšķirtspēju uz stabiliem 60fps nevelk neviena šobrīd nopērkamā single karte ( es runāju tikai par bezkompromisu Ultra settingiem). Daļa te diskutē balstoties tikai uz kaut kādiem sponsorētiem YouTube video, bez reālas personīgās pieredzes.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

A be nu loģiski. No kurienes skolniekiem labas kartes? 
Un kādu tu lieto neskolniek ? 
Link to comment
Share on other sites

To sajūtu sauc par de ja vu. Bet jā būtu tiešām jauki turpināt tēmu, piedodiet, ka iejaucos ar pārdomām par transporta līdzekļiem, turpiniet kungi.

Link to comment
Share on other sites

Jā, nu kurš tikai pirks tos Palitus..

 

Bet nu sagaidīsim AMD aftermarketus un tad spriedīsim par cenām.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

 

 

Bet nu sagaidīsim AMD aftermarketus un tad spriedīsim par cenām.
Cenas ar laiku kritīsies abām videokartēm, bet pagaidām nvidiai ir labāks price/performance. 

AMD kavējās ar savām aftermarket dzesēm.

Link to comment
Share on other sites

TheSorrow

Cenas vienkārši psc. No vācijas var par 70-100€ lētāk dabūt, nekā pie mums. Bet nu... būs aitas - būs cirpēji :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

https://youtu.be/dqFkthD_Obo?t=28m14s

Lūk kāpēc GeForce kartēm cena nekrīt uz leju. Pēc Ryan Shrouta teiktā GTX 1080 kartiņas tiek pirktas pat vairāk nekā savulaik populārā GTX 980 kura bija par veseliem 150$ lētāka pieļauju, ka uz GTX 1070 arī attiecas tas pats. 

 

Lūk kas notika ar tirgus daļu kad tikko parādījās GeForce GTX 980 un GTX 970 videokartes. Ja informācija ir pareiza tad šogad AMD zaudēs vel kādu tirgus daļas gabalu, jo nav normālas atbildes.

Nvidia-AMD.png

Link to comment
Share on other sites

tas grafiks jau sen zināms. vēl vecāku nevarēji parādīt?

 

Pieļauju, ka noteikti nezini, bet kautkad pavasarī AMD bij pie 28-29% (tākā AMD market sheirs bij cēlies) un Nvidia, attiecīgi, bij zemāk. Tākā nav tagad kā tajā grafikā.

 

 

Un 1080 un 1070 nav vienīgās izpārdotās kartes. RX480 ir arī izpārdotas visur.


opa

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

 

 

tas grafiks jau sen zināms. vēl vecāku nevarēji parādīt?
Tas jau tikai kā piemērs uz to brīdi kad tikko parādījās GTX 980/970 kartiņas uz šodienu es to nemaz neattiecinu.

 

 

 

Pieļauju, ka noteikti nezini, bet kautkad pavasarī AMD bij pie 28-29% (tākā AMD market sheirs bij cēlies) un Nvidia, attiecīgi, bij zemāk. Tākā nav tagad kā tajā grafikā.
To es lieliski zinu, bet liekas, ka zemākais sadalījums bija 76 pret 24 iznākot AMD "Refresh" sērijai protams tirgus daļa nedaudz izmainījās par tiem nieka ~ 5% uz augšu. Par cik AMD šogad neizlaidīs savas high end kartes R9 490/490X, Fury 2 utt.. Tas viņiem būs liels robs, un būs arī ļoti sūdīgi priekš pašiem patērētājiem, ja gadījumā AMD tirgus daļa nokritīsies zem 20% kas pavisam nav izslēgts.
Link to comment
Share on other sites

bet nu cena Titan X jaunajam... Intel stilā. Rēķināmies, ka nākamā paaudze būs vēēl dārgāka.

 

original.jpg?w=800&h

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

Nu redz pat Pascal Titan X būs ar DDR5X atmiņu kamēr AMD vel čakarējās ar dārgāko, un grūtāk pieejamo HBM2 atmiņu.

 

bet nu cena Titan X jaunajam... Intel stilā. Rēķināmies, ka nākamā paaudze būs vēēl dārgāka.

Un kam par to paldies ir jāsaka? Nezinu ko tur tas indiānis domāja savā galvā kad reklamēja tikai low un mid range videokartes kuras pat tagad vel nav iznākušas pārdošanā izņemot RX 480. Principā pats AMD arī ir galvenā skabarga pakaļā, jo nevar saražot videokartes priekš veselīgas konkurences. Lai kaut ko reāli panāktu nepietiks tikai ar mid range kartiņām.

1213px-AMD_Radeon_graphics_logo_2014.svg

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...