Jump to content

[fleims] AMD vs nVIDIA


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Bomaars/C12

es kautkā toļik neredzu nevienu jauno nvidias karti tādā performancē? Savādāk tu atkal salīdzini ko nevajadzētu līdzināt...iznākts gtx 1060 + - varēsi līzināt i to ne līdz galam ar 3 vai 6gb vram

bet nezinu vai 20, 30, 40 wati kādu kratīs? Pieņemu toļiku, jo ja naudu pēdejo atdot par pc katrs cents ir svarīgs...elektrības rēķinā.

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es kautkā toļik neredzu nevienu jauno nvidias karti tādā performancē? Savādāk tu atkal salīdzini ko nevajadzētu līdzināt...iznākts gtx 1060 + - varēsi līzināt i to ne līdz galam ar 3 vai 6gb vram

Pagaidi mēnesi.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Hehe... šitā tēma man atgādina audiofīlu tēmu(pats, ja kas, arī esmu laba HighEnd Audio cienītājs)) - tur cilvēciņi jūt šķirbu starp dažādiem vadiem(ok, ja tumbas pieslēdz pa 0.05mm drāti, un tad pa 3mm - noteikti škirba būs), visādas nianses... A te cilvēciņi cepas par pāris FPS, kurus dzīvē noteikti pat nepamanītu :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

(pats, ja kas, arī esmu laba HighEnd Audio cienītājs)) - tur cilvēciņi jūt šķirbu starp dažādiem vadiem

 

 

A te cilvēciņi cepas par pāris FPS, kurus dzīvē noteikti pat nepamanītu

te cilvēciņi jūt pāris fps atšķirību tāpat kā tu ar saviem high end audio vadiem.  

Link to comment
Share on other sites

HighEndā nav superīgie audio vadi - ir tikai parasti, atbilstoši ekranēti, atbilstoši konkrētajai strāvai. Viss.

Link to comment
Share on other sites

Hehe... šitā tēma man atgādina audiofīlu tēmu(pats, ja kas, arī esmu laba HighEnd Audio cienītājs)) - tur cilvēciņi jūt šķirbu starp dažādiem vadiem(ok, ja tumbas pieslēdz pa 0.05mm drāti, un tad pa 3mm - noteikti škirba būs), visādas nianses... A te cilvēciņi cepas par pāris FPS, kurus dzīvē noteikti pat nepamanītu :D

bet ta kābels par 300Eur dod tik tīras augstās frekvences, perfektus midus un dziļus basus!  :grin::sarkasms::D

 

 

 

----------------------------------

btw, Raja live stream ar PCPer

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

 

 

a kurš viņiem iedeva zaļas glāzītes??

zaļas tāpēc, ka dzer no tām nvidia asaras.  :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Hehehe, šis bubina par power management zinot, cik konkurenti lieto lai panāktu to pašu jaudu :D

Bet OK. Eektrības patēriņš videnēs ir fufels... ja nu vienīgi, pateiceoties tai mājās ir tik karsts, ka nevar turēt...

P.S. Cik esmu skatījies sarkanos - vienmēr kaut kādi apkūpinātie spečuki un guru... WTF?

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 

 

Eektrības patēriņš videnēs ir fufels... ja nu vienīgi, pateiceoties tai mājās ir tik karsts, ka nevar turēt...

 

bija R9 290X un šajā karstajā laikā spēlējot spēles tā visu gaisa mitrumu uzsūca  :D

Link to comment
Share on other sites

Microstar
bija R9 290X un šajā karstajā laikā spēlējot spēles tā visu gaisa mitrumu uzsūca 

Korpusā gan jau bija, kā pirtī. 

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

es tur neredzu nekādu downgrade, tu dawngreid. 

Nu labi 3% upgrade.  :crazy:  Ja tas tev liek justies vieglāk.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

nja, interesantas zinas nāk no amd subbredit. ''RX480 fails PCI-E specification'' tas, ka karte sūc pa daudz strāvu no PCI-E slota, tie ir 82-83w, kas var bojāt mātesplati. CF vispār nav ieteicams likt.

Labots - septic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nja, interesantas zinas nāk no amd subbredit. ''RX480 fails PCI-E specification'' tas, ka karte sūc pa daudz strāvu no PCI-E slota, tie ir 82-83w, kas var bojāt mātesplati. SLI vispār nav ieteicams likt.

Jā to jau var manīt kaut vai paskatoties uz šo tabulu kur tiek pārsniegts 150w limits. RX 480 ir ar vienu 6 pinu barošanas ligzdu, bet patērē vairāk nekā GTX 1070 ar vienu 8 pinu ligzdu. Performance per watt jaunajām AMD videokartēm apmēram ir tāds pats, kā vecajām nVIDIA Maxwell kartēm dažkārt pat sliktāks.

http://videocardz.com/61667/what-reviewers-say-about-radeon-rx-480-exceeding-pci-express-power-specifications

Test-Radeon-RX-480-34.pngTest-Radeon-RX-480-35.png

 power_maximum.png

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāds tad īsti ir bijis viņu mērķis liekot 6-pin, nevis 8-pin?
Lai parādītu cik maz elektrības viņu kartes spēj patērēt, bet patiesībā tā nav. 
Link to comment
Share on other sites

Android1

Šis man ar nav skaidrs. Ja PCB barošanas ķēdes atļauj, tad liekam 8 pinus, lai nečakarētu tehniku. Nu būs tas TDP lielāks, bet no kabeļa vismaz varēs paņemt tik daudz strāvas cik vajag.

Kaut gan, man ir aizdoma, ka šis ir darīts speciāli, ne tikai tāpēc, lai parādītu, ka mums maz ēd (saglabātu līdzīgu dizainu kā būs RX470, jo tur toč tik daudz strāvas nevajadzēs un uz vienotu dizainu var iefist kapeiku, bet arī, lai referenci nevarētu tik augstu OCot. Domājams, ka kūleris ar to baigi netiktu galā un atkal būtu bļaušana, ka OC sūnains un dzese vēl jo vairāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Man jau lielākā škrobe, ka, salaižot tūtā šādu lietu tiek radīta daudz labvēlīgāka video Nvidiai likt savām kartēm augstākas cenas kā salīdzinājumā ar variantu, kad RX 480 strādātu čotka.

 

Labi, sūds par referenci, bet aftermarket kartēs taču šo problēmu var viegli novērst, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka amd bez variantiem aftermarket kartēm ir jānovērš šī problēma. Pats arī gaidu, kad varēs ieķert vienu.

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Mjā, bet - http://wccftech.com/nvidia-gtx-1060-special-launch-event-july/

 

I mean, priekš viena monitora geimojot @ 1080p (manā variantā 1920x1200) vajadzētu būt gana ar tādu karti, jo pēc idejas gtx 1060 vajadzētu performancē līdzināties gtx 970, bet par zemāku cenu.

 

Protams, tas ir tikai rumored, bet nu... Pa vasaru anyways nevajag tik ļoti to GPU

Labots - MakeMeGoAway
Link to comment
Share on other sites

Būtu jau labi ja GTX 1060 parādītos jau 7. jūlijā. Par cik GTX 970 ir apmēram par ~ 40% lēnāka nekā GTX 1070 tad GTX 1060 mierīgi vajadzētu būt GTX 970 līmenī vai pat visdrīzāk nedaudz labākai. Pēc manām domām GTX 1060 būs RX 480 līmenī vai pat nedaudz labāka pie mazāka elektro patēriņa. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Mjā. Un GTX 1060 ar GTX 970+ performanci 6GB VRAM versijā arī vajadzētu būt tādam sweetspot priekš  casual gejmera. Vienīgi jāsagaida un jāskatās attiecībā pret RX 480, kad abām kartēm būs aftermarket versijas.

 

Vēl jau arī jautājums, cik zemu nokritīs GTX 1070. Tas varētu būt labi priekš viena 1080p monitora ar saktu nākotnē, jo jau šobrīd tajā pašā Witcher 3 vai Shadow of Mordor GTX 970 nespēj stabilus 60FPS nodrošināt.

 

Un neaizmirsīsim arī par re-mastered Skyrim, kas gaidāms oktobrī.

Link to comment
Share on other sites

Būs vien jāpasēž vēl kāds laiciņs uz intel hd xD nebūtu slikti, ja nvidia prezentēs 1060 7.jūlijā. Es domāju, ka cena būs 280-300 eur.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pēc manām domām GTX 1060 būs RX 480 līmenī vai pat nedaudz labāka pie mazāka elektro patēriņa.

patēriņam noteikti vajadzētu būt zemākam. jā nu redzēs kāda būs veiktspēja.. neaetceros kurai firmai, laikam Inno, bet vienam aftermarket ražotājam bij tāds kā "roadmap", jeb paaudžu maiņa attēlota, kur 1080 takā aizvieto Titan un 1070 aizvieto 980Ti un 10XX (domāts kā 1060) izvietots starp 970 un 980..

tikai nez cik viņiem ies gludi ar launch un karšu saražošanu.. :D

 

 

attiecībā uz to PCI - to problēmu itkā var novērst ar BIOS update, un 3rd party ražotāji arī to var izlabot/nepieļaut, kad taisīs savas kartes.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Es domāju, ka amd bez variantiem aftermarket kartēm ir jānovērš šī problēma. Pats arī gaidu, kad varēs ieķert vienu.

ja jau nvidia aftermarketiem bij vairāk par to vienu 8-pin, tad gan jau arī būs AMD aftermarketi ar vairākām barošanas ligzdām, labāku dzesi, augstākiem OC (es vismaz tā ceru, pēc loģikas jau būtu tā jābūt)

 

Starp citu, pirmās RX480 jau parādījušās neta veikalos, 8 Gb versija sākot no 260€

Link to comment
Share on other sites

 

 

Starp citu, pirmās RX480 jau parādījušās neta veikalos, 8 Gb versija sākot no 260€
Kurš tad būs tas pirmais, kurš noriskēs un pirmais nopirks šo karti ar BIOS update iespējams samazināsies veiktspēja, jo tiks padots mazāk strāvas.
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

260e labs price, nvidia nezvai parsitīs, bet nu ar šito blower type dzesi es neieteiktu ņemt, ja gribēsiet izjust temp un OC stabilitāti tur bez aftermarket nav ko darīt

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

260e labs price, nvidia nezvai parsitīs,
Ja ne cenā tad veiktspējā gan pārsitīs. 
Link to comment
Share on other sites

Simsons2
nja, interesantas zinas nāk no amd subbredit. ''RX480 fails PCI-E specification'' tas, ka karte sūc pa daudz strāvu no PCI-E slota, tie ir 82-83w, kas var bojāt mātesplati. CF vispār nav ieteicams likt.

 

 

Mēdz 160w vilkt no pci-e slota bet tas nav pirmo reizi kad TDP/speci ir pārsniegti. Rekur vispār tuvu 250-300w no pci-e slota.

Par TDP pārsniegšanu labāk paskatīties vecos toma 970/980gtx reviewus kur tdp tiek pārsniegts pat par 100-120W un tā nav nekāda problēma. 

 

BcRALio.png

Labots - Simsons2
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Ja ne cenā tad veiktspējā gan pārsitīs. 

 

Tu jau piemirsis esi ka rx 480 nebūs vienīgā amd karte? ja būs augstākā cenā tad jau konkurenci sastādis nevis rx 480 bet nākamā karte aiz tās... 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Piemirsis es neesmu neko, jo RX 480 konkurēs ar GTX 1060 (cenas būs līdzīgas), un RX 490 konkurēs ar GTX 1070, bet dievs vien viņu zina kad viņa parādīsies pārdošanā, ka tik nesanāk gaidīt līdz tam oktobrim.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Pats jautrākais jau tādu karšu ipašniekiem kā gtx 970/r9 290/x/390...cik tagad lietotai būtu jāmaksā? 140? 150e? Vairāk jau neizdevīgi... ja jauna tādas pat jaudas maksās 220-240e vai pat jaudīgāka

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Nu jā. Jaunas GTX 970 jau iet pa 255 interneta veikalos. Attiecīgi lietotas virs 170 pirkt nebūtu prāta darbs. Gudrs lēmums bija tiem, kas uzspēja pārdot.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Jaunas GTX 970 jau iet pa 255 interneta veikalos.

 

Tās kas iet pa 255 ir mesli,normālas sākas no 280e un pat tad pie rx480 cenām jau no veikala ko tādu ņemt geimingam ir neizdevīgs pirkums kur nu vel par lietotu maksāt 170e vai vairāk 

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...