Jump to content

Kā noņemt nazi zāles pļāvējam?


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Iskapti gan senči bieži asināja, bet ko nu tagad, gāzi grīdā un zāli nevis griežam, bet sitam ar spēku :sarkasms: 

Savam pļāvējam nazi regulāri asinu un labi var just, vai zāli griež vai sit nost ar spēku. Manējam, jau no rūpnīcas,  nekādu tapu  zoba turēšanai nav. Nazis iespiests starp divām lielām šaibām un viss. Noskrūvēt vieglāk par vieglu. Lai nākamreiz viegli skrūvētos, vītni iesmērēju ar eļļu un nekādu problēmu ar ierūsējušām skrūvēm. Lai varētru pļaut slapju zāli, ar fleksi bundžā, pretējā pusē spļaujamcaurumam izgriezu pamatīgu logu. Tagad zāli met ātrā uz divām pusēm un nevajag gauidīt, kamēr rasa nokrīt. Visādus zāles savācējus neatdzīstu kā sugu. Nopļautā zāle kalpo kā mēslojums un nafig to savākt. Nu labi, man teritorija pamatīga un neviens nejājās ar smukmauriņa uzturēšanu- plašs zālājs vienmēr labi izskatās tāpat.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāds tur psc, sena latvju tautas gudrība vēsta - nekad neaiztiec to, kas strādā un nebūs problēmu.

 

Piekrītu. Kad bik centrs nobīdījās, jo celmā iemaucu, aizvedu uz Husquarnas centru. Mani izlamāja, ka 5 gadi nav nekas darīts (filtri, eļļa utt.). Bet nu strādāja un labi. Zinu, ka džeki ņemās un lej rudenī benīnu pilnu bāciņu, pavasarī lej nost un svaigu klāt, cilindrā eļļu, sveces maina un vēl HVZ ko. Man laikam veiksmīgs sliņķu eksemplārs trāpījies, ka rukā tāpat. :) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

lej rudenī benīnu pilnu bāciņu, pavasarī lej nost un svaigu klāt, cilindrā eļļu, sveces maina un vēl HVZ ko

Pilnīgs un galīgs sviests. Man gan nav zāles pļāvēja bet ir 2 laivu motori, kuriem rudenī nekad neesmu neko darījis. Pat ja bākā palikusi ar eļļu šķaidīta benža, pofig, pielej svaigu klāt un mauc. Šopavasar motors tāpat pieleca pēc pirmā rāviena.

Link to comment
Share on other sites

Sveci maiīt vajag tikai tad, kad elektrodi galīgi nodeguši. Šaubos vai tas zāles pļāvējam vispār iespējams. Galvenais pieklapē pareizu attālumu starp sveces elektrodiem un neko mainīt nevajag. Faktiski, tieši tāpat ir arī ar autiņa svecēm, bet nu jā, lielākajai daļai cilvēku ieregulēt starp sveces elektrodiem 0,8-1mm attālumu ir neiespējamā misija. Atstāt benzīnu bākā, tur sava loģika ir, jo tad neizkalst membrāna. Lai gan nomainīt membrānu ir ļoti viegli un maksā tā arī leti. Tāpat tā mūžīgi nekalpos. Vot eļļu gan mainīt vajag regulāri, bet tas jau attiecas uz visiem četrtaktu iekšdedzes dzinējiem. Laikam  tā ir, ja no tā visa neko nesajēdz, tad prātīgāk vismaz reizi gadā zāles pļāvēju nest uz serviau. Lai jau tur meistars nopelna.

Labots - Didzis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Katram tiešām savi fetiši. Vienīgais, ko pavasarī daru ir - eļļas maiņa. Asmeni asinu pēc vajadzības. Sveci vēl neesmu aizticis. Kāpēc darīt kaut ko darīšanas pēc?

Link to comment
Share on other sites

ImissimI
Nopļautā zāle kalpo kā mēslojums un nafig to savākt. Nu labi, man teritorija pamatīga un neviens nejājās ar smukmauriņa uzturēšanu- plašs zālājs vienmēr labi izskatās tāpat.

Par šito noklausījos pamatīgu idiotismu no LAD. Biju seminārā par platībmaksājumu izmaiņām - bioloģiskajiem ir jānovāc nopļautā zāle. Viens onkulis pus-pa jokam uzjautāja - Man piemājas zālājs arī ir ieskaitīts maksājumu platībā, es piemājas teritoriju nopļauju ar mauriņpļaujamo - ko ta man tagad darīt - grābt ar grābeķīti visu pleķi vai kā? Tante paskatijās ar kaulainu aci un teica, jĀ! Vai arī pļaujiet ar aparātu, kam ir savācējkaste. :)

 

Sanāk labs stulbumus - no bioloģiska zālāja viss org materiāls tiek novākts, kas dabā turpat paliktu un kalpotu par mēslojumu - nevisai bioloģiski beigās sanāk.

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...