Jump to content

nVIDIA prezentē GTX1080


Pirkss
 Share

Recommended Posts

Rubenis

Jayz two cents bija labs video, kur salīdzināja visus variantus GTX 980 SLI, Titan X, Fury X un GTX 1080 Founders edition. Pēdējo bez OC, jo pat visi draiveri nav, lai varētu uzdzīt.

 

Spilgti pierādījās, ka Fury X ar visu savu HBM atpalika pat DX 12 testos. AMD kaut kas ir kardināli jāmaina, jo viņi tiek mīcīti un vazāti pa zemi. Pircējiem ta labi, bet cik ilgi tā spēs vilkt dzīvību??!!

 

Viņi tik ļoti bija palikti zem sitiena, ka bija spiesti Vega kartes pārcel uz šī gada oktobri, no nākošā gada februāra.

 

Polaris 11 būs low end laptopu kartes, Polaris 10 būs mid range desktopa kartes un high end laptopa kartes. Tāpat tur kaut kāda pārstrāde būs un tā nav pilnīgi jauna arhitektūra.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Simsons2

Ne jau driveri nav, bet karte ir karsta un throttlo. Ko arī piemin citi review saiti.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tāpat tur kaut kāda pārstrāde būs un tā nav pilnīgi jauna arhitektūra.

nu nez, varbūt. Polaris diezgan daudz jaunu arhitektūrisku uzlabojumu būs.

 

bet nu ko te spriest par kautko, kas vēl nav iznācis.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

nu nez, varbūt. Polaris diezgan daudz jaunu arhitektūrisku uzlabojumu būs.

Tā es sapratu, bet tad parādījās šitās ziņas, ka Polaris būs tikai uzfrišināšana + par to kas būs 10 un kas 11 Polaris kartēm.

Link to comment
Share on other sites

vēl esmu lasījis pāris vietās, ka visi rumori/informācijas, kas parādījušies par Polaris 10, gan 11 ir mobilie čipi.. un tad attiecīgi standarta desktop čipi būs vēl jaudīgāki..

jā, nu nez. jāgaida vienkārši oficiāla informācijas, testi.

 

 

 

žurnālisti šeit normāli piekasās par Founders Edition.. :D nē, nu pareizi jau ir. katrā vietā Nvidia par to kāpēc FE maksā 100$ dargāk, stāsta kautko citu. pa lielam kā jau teicu - iemesls nopelnīt papildus 100$. kad tikko prezentēja, tad teica, ka 100$ dārgāk, lai nekonkurētu ar partneriem.. tāpat daudzi izvēlētos partneru versijas, ja maksātu vienādi. jo tās būs ar augstākiem klokiem un labāk dzesēs. nevis reference - blower tipa dzesi.

Link to comment
Share on other sites

Marwell

Man liekas, kā tā Faunders edition ir vējā izsviesta nauda par karti kurai ir sliktāka dzesēšanas sistēma.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Man liekas, kā tā Faunders edition ir vējā izsviesta nauda par karti kurai ir sliktāka dzesēšanas sistēma.

Tāpat kā nauda par Ferrari ir izsviesta lieki - mašīna tak rij degvienu nejēgā, ir skaļa un zema.

 

Es FE tīri saskatu kā kolekcionāru karti. Viņi aizvāc dillemu starp lētāku reference un dārgāku custom dzesi un atļauj partneriem izpausties uz pilnu klapi. Tajā pašā laikā arī pilnīgiem PC nerds būs ko pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Marwell

Faunders edition būs sliktāka pilnīgi visās jomās tikai maksās par 100$ dārgāk. Tur jābūt riktīgam fanātam lai kaut ko tādu iegādātos zinot, ka pavisam drīz parādīsies arī MSI, ASUS un Gigabyte ar labāku dzesēšanu un klusāku darbību.

Labots - Marwell
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Tur jābūt riktīgam fanātam lai kaut ko tādu iegādātos zinot, ka pavisam drīz parādīsies arī MSI, ASUS un Gigabyte ar labāku dzesēšanu un klusāku darbību.

 

Bingo! FE - Fan Edition būtu labāks nosaukums.

 

Riktīgiem fanātiem jau arī tirgos. Ne jau baigo piķi zin pelnīs ar šo. Bet karte ir labāka par vecākām reference versijām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Diemžēl jau ierastais skats, AMD uztaisa hardwariski pārāku karti, bet draiveri izgāž visu operāciju... 

Pats interesantākais jau arī ir tas, kā viņiem vispār izdodas savām AMD kartēm to jaudu nomērīt? Teiksim Fury X ir 8.60 TFLOPS un GTX 1080 ir 8.22 TFLOPS, bet realitātē GTX 1080 ir ap ~ 30% ātrāka un tas pats attiecas arī uz AMD optimizētajām spēlēm.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Fan Edition būtu labāks nosaukums.

Arī filmām un grāmatām ir visādi Collector's edition - neviens par to nepsiho :pardon:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TFLOPS nenorāda videokartes reālo veiktspēju. ta ir tik relatīvā jauda.

vēl ir arhitektūra, software utt..

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

neviens par to nepsiho :pardon:

Es ar par to nepsihoju. Tikai vienam otram FE ir jājamzirdziņš mēslu kampaņā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rihardss

Es savukārt ar nepacietību gaidu 1070gtx, tas būskaitās pamatīgs lēciens no manas 770gtx. Vienīgi nez kāda būs tās cena Latvijā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rihardss

Nu cerams, ka zemākā cena :D bet ar to ir jārēķinās, toties atkal uz kādiem 3 gadiem miers mājā. To es saku pēc savas pieredzes, protams tajā laikā atkal no mainīsies kādas 3 paaudzes.

Būs atkal jāizdomā kāda pasaciņa, lai sievai nebūtu stress, jo viņa no tā neko nesaprot un neredz ieganstu kaut ko mainīt, ja reiz dators strādā :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

mjā, nu papētot tagad citus benčus/testus pierādās, ka Pascal=Maxwell rebrand aka Maxwell on roids. labi OC'ota 980Ti sasniedz 1080 līmeni.. tātād viss uzlabojums GTX1080 pa lielam ir dēļ jaunāka nod'a un augstākiem klokiem.. arī interesanti, ka agrākajos Nvidia roadmapos Pascala kā tāda nebij.. pēc Maxwella bija paredzēts Volta, bet kkad viņi "iesprauda" to Pascalu. Inteļa tick-tocku taisīs? :D nodeshrink->arch->nodeshrink->arch? :D

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

nu papētot tagad citus benčus/testus pierādās, ka Pascal=Maxwell rebrand aka Maxwell on roids.

Sakārtos kārtīgi draiverus, tad manīs. Kaut kā vienmēr sākumā gaps ir mazs, bet pēc tam kad viss ir optimizēts, tad palielinās.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

mjā, nu papētot tagad citus benčus/testus pierādās, ka Pascal=Maxwell rebrand aka Maxwell on roids. labi OC'ota 980Ti sasniedz 1080 līmeni.. tātād viss uzlabojums GTX1080 pa lielam ir dēļ jaunāka nod'a un augstākiem klokiem.. arī interesanti, ka agrākajos Nvidia roadmapos Pascala kā tāda nebij.. pēc Maxwella bija paredzēts Volta, bet kkad viņi "iesprauda" to Pascalu. Inteļa tick-tocku taisīs? nodeshrink->arch->nodeshrink->arch?
Nu nepūt pīlītes jau pašā sākumā GTX 1080 ir ātrāka par GTX 980TI, par veseliem 25% un vispār kurš gan salīdzina OC ar stock tas nav nopietni.
Link to comment
Share on other sites

jā, nu ganjau uzlabosies, bet cik nopratu, tad čalis no GamerNexus (diezgan zinošs - pats laikam tajā sfērā ir strādājis) teica, ka tie ir "game-ready" draiveri pa lielam, vienkārši tikai "presei" pieejami.. un tas arī ir reālais "skats" uz to cik karte ir laba.

ā, vēl kas interesanti - ievēroju, ka benčos, kur testē DX12, izmanto Rise of the Tomb Raider.. un gandrīz visi, kuru testus esmu redzējis.. kkā liekas, ka kāds būs licis to darīt.. kmh, NV, khm.. :D jo tieši tajā Fury X kkadā kakaina performance. :D

 

 

Adoredam jauns vid (arī parādija kā vienā tech saitā testē reālā keisā, nevis atvērtā testbenčā.. un tad GTX1080 nomet klockus uz ~1600MHz.. un vairs nav nekādu skaisto boostclocku ap 1700-1800, vai pat vairāk.) -

 

 

 

 

 

Nu nepūt pīlītes jau pašā sākumā GTX 1080 ir ātrāka par GTX 980TI, par veseliem 25% un vispār kurš gan salīdzina OC ar stock tas nav nopietni.

nu blyaaa. :wacko2:palmface nu čista ģebil. nu, protams, blyad, ka atrāka ir stock 1080 par tiem 20-30%.

es par to neko neteicu.. atkal lasīt nejēdz? uzkloko 980Ti, vai Titan un būs tāda pati performance, vai pat labāka (Titan @1500MHz ir labāka kā 1080 stock). tātād, ko jau teicu, bet tev kā parasti nedalec (tiešām, wtf, kas ar tevi ir? cik debīls esi?) - Pascal=Maxwell on roids/speed. ja Maxwellam būtu tādi paši kloki, tad viņš būtu tikpat labs kā Pascals. tas tak acīmredzams.

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

ā, vēl kas interesanti - ievēroju, ka benčos, kur testē DX12, izmanto Rise of the Tomb Raider.. un gandrīz visi, kuru testus esmu redzējis.. kkā liekas, ka kāds būs licis to darīt.. kmh, NV, khm.. :D jo tieši tajā Fury X kkadā kakaina performance. :D

10 spēles ar DX 12 un šī ir visprasīgākā no visām. :D Kakaina performance dēļ tā, ka atduras pret vRAM limitu. Bet atduras, ka sāk bremzēt, nevis pielāgojas un izmanto mazāk vRAM.

 

Es domāju vai ar custom cooleriem un normāli ventilētu case boost clock neuzleks tuvu 2000Mhz.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

ja Maxwellam būtu tādi paši kloki, tad viņš būtu tikpat labs kā Pascals. tas tak acīmredzams.
Bomzi! "Ja būtu", bet nekad nebūs! Ar aftermarket dzesi GTX 1080 klokus nenometīs, jo neatdursies pret maksimālo temperatūru bez tam FE ir tikai viena 8 pinu barošanas ligzda kas arī ir sava veida limits priekš OC. Kad parādīsies normālas aftermārket dzeses ar ligzdu 6+8 tu ar savu to Titan X pakaļu varēsi noslaucīt!
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bomzi! "Ja būtu", bet nekad nebūs! Ar aftermarket dzesi GTX 1080 klokus nenometīs, jo neatdursies pret maksimālo temperatūru bez tam FE ir tikai viena 8 pinu barošanas ligzda kas arī ir sava veida limits priekš OC. Kad parādīsies normālas aftermārket dzeses ar ligzdu 6+8 tu ar savu to Titan X pakaļu varēsi noslaucīt!

vēl domā, ka es esmu Bomaars/C12? :D :D

nu bet tak fakts paliek, ka Pascal=Maxwell rebrand (refresh/uz roidiem/kloks/node shrink).. to laikam nesaproti. nez cik reizes tev jāatkārto, lai saprastu.

 

nu to jau mēs redzēsim cik labi un kā būs, kad iznāks aftermarket kartes.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

nu bet tak fakts paliek, ka Pascal=Maxwell rebrand

Nav gan. Rebrand būtu principā cherry pick čipus un uzdzīt tos augstāk, kā AMD dara ar cpu un gpu.

 

Tad jau Intel tāpat rebrand taisa ar savu tick tock ciklu ne??? Arhitektūra cita, cits čips. Rebrand ir paņemt esošo, uzdzīt un pasniegt tirgū kā kaut ko jaunu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
nu bet tak fakts paliek, ka Pascal=Maxwell rebrand (refresh/uz roidiem/kloks/node shrink)

Rebrand bija GTX 770 (GTX 680) un visa AMD līnija! :mrgreen:  Pascals nav rebrand!

to laikam nesaproti. nez cik reizes tev jāatkārto, lai saprastu.

Tu vispār pats sajēdz ko runā ? Rebrands ir tad kad tiek nomainīti tikai atmiņas čipi uz ātrākiem tas principā arī viss.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

es rakstīju rebrand, lai bik pačakarētu Toļiku. :D

bet tak iekavās ierakstīju - refresh/node shrink/augstāks kloks. nu un to vai tā ir tiešām jauna arhitektūra šaubos vai zini/-am.. viens ir tas, ka viņi to nosauc par "Pascal", vai kā jaunu arch. jautājums, vai un cik daudz rēali tur ir arhitektūrisko izmaiņu. jā, kkādas software izmaiņas/uzlabojumi ir, bet pa lielam viss kas jauns un dod to veitkspēju - node shrink, kloks un daži softiskie uzlabojumi. un tātad ko teicu - Pasca=Maxwell on speed (roids :D). noņemam to lielo kloku un tāds pats Maxwell vien ir.. kas vēl nav skaidrs? vienkārši biju gaidījis lielāku arhitektūrisko uzlabojumu, nevis tikai ieguvumus ar node shrink.. bet nu nesaku, ka karte slikta! vienīgi te lielākais fanbojs Toļiks gan laikam safanojies tā, ka lec no biksēm ārā.

 

 

 

 

Tad jau Intel tāpat rebrand taisa ar savu tick tock ciklu ne??? Arhitektūra cita, cits čips. Rebrand ir paņemt esošo, uzdzīt un pasniegt tirgū kā kaut ko jaunu.

nū, tad kad viņi taisa node shrink, tad jau arhitekūra paliek same.. tikai die samazinājums. nu savā ziņā to varētu saukt par refreshu, vai rebrandu.. tā pati arhitektūra, paņemta uzlikta uz mazāka nouda. nu tas ir, ja viņi neveic attiecīgi kkādus uzlabojumus samazinot čipus.

 

 

 

 

Tu vispār pats sajēdz ko runā ? Rebrands ir tad kad tiek nomainīti tikai atmiņas čipi uz ātrākiem tas arī viss.

viens saka rebrands ir vienkārši nosaukuma maiņa (kas arī reāli tas ir), cits kko citu, a tu saki, ka rebrands ir atmiņas čipu maiņa. lol :D

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
vienkārši biju gaidījis lielāku arhitektūrisko uzlabojumu, nevis tikai ieguvumus ar node shrink

Muļķi tu vispār atceries kad pēdējo reizi bija tāds lēciens ? Beidz ar putām mutē te rakstīt! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Skaidri lasot tekstus var redzēt ka N4a un citi raksta neiespringstot, bet tev pašam ar putām noteikti ir problēmas, to tiešam var just pēc rakstītā :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Muļķi tu vispār atceries kad pēdējo reizi bija tāds lēciens ? Beidz ar putām mutē te rakstīt!

nu bet savādāk tak nevarēja būt, jo uz pusi mazāks node. :D nu āksts. :D

un, agrāk nepievērsu baigo uzmanību, tāpēc "procentuāli", vai vispārējo neatceros cik tieši lieli tie uzlabojumi ir. bet ganjau, ka bija standarta uzlabojumi ņemot vērā situāciju (vai tiek samazināts čips vai nē).

 

 

 

 

Skaidri lasot tekstus var redzēt ka N4a un citi raksta neiespringstot, bet tev pašam ar putām noteikti ir problēmas, to tiešam var just pēc rakstītā :D

yup, tāda sajūta ir.  :sarkasms:  aizsvīlies atsaldenis sēž un drukā savus penterus. :D un gandrīz katrs viņa posts vēl ir labots.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Bomzi! "Bomaars/C12" Zini kas tevi visvairāk nodod ? Tavi debīlie bērnišķīgie smaidiņi katrās teikuma beigās. Lai nu jau kas, bet vot tu tiešām sēdi un drukā uz divām galvām, kā tāds apdir*ies ar savu to propogandu. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Toļik tu tiešām domā ka es sēžu reizē ar 2 kontiem no 2 dažadām latvijas pusēm...Iesaku sūdzeties adminiem tie parbaudīs  :mrgreen:

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Raksti sūdzību adminiem tie noteikti izskatīs un parbaudīs ;)

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

Raksti sūdzību adminiem tie noteikti izskatīs un parbaudīs
Tas ka uzrādīs dažādas IP vel neko neizska. 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es domāju gan ka izsaka ja cilvēka ip nav proxy serveris un atrodas citā Latvijas pilsētā/vietā...

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

Es domāju gan ka izsaka ja cilvēka ip nav proxy serveris un atrodas citā Latvijas pilsētā/vietā...
Protams ka tu tā domāsi, jo tev tas ir izdevīgi! 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es nedomāju es zinu!

tātad, ja tu tā domā joprojām, tad esi (kā jau vairākas reizes esmu tevi saucis) - zābāks. un galīgi debīls pie tam. :D

 

"smaidiņi nodod". :D wow, totalpalmface. ja man būtu otrs profils, tad nu es noteikti rakstītu tā, lai ne tuvu nebūtu nojautas, ka tas būtu mans otrs profils (rakstītu kā toļiks, murgaini un pavisam pretēji savam rakstības stilam). visi jau nav tik debili kā tu toļik, ka neaizdomātos tik tālu, ka jāraksta pavisam savādāk. tas, ka tu uzskati, ka kāds, kuram būtu otrs profils un abos lietotu smaidiņus, tikai atkal parāda, cik stulbs esi.

vot visi šitie Design, Fantamass, Antoni raksta tieši kā tu - daudzi teksti bez pieturzīmēm un identiskā stilā. un visi Nvidia fanboji, un runā par to kā ķip 970 labāka par R9 390 (tāpat kā tu). un ja tie ir tavi profili, tad tiešām.. ģebil :D

 

 

labi, pietiks. atkal ar to toļiku te jakasās. tik debīlam jau vienkārši nekas nedalec.

 

 

un tiešām, ja tu uzskati, ka es esmu C12, tad pierādi. bet nu tas tev nesanāks, jo vienkārši neesam viens cilvēks.. :D

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

un tiešām, ja tu uzskati, ka es esmu C12, tad pierādi. bet nu tas tev nesanāks, jo vienkārši neesam viens cilvēks..

wYGcvK.png 

Link to comment
Share on other sites

Tak beidzies piemēslot tēmu! Speciāli jums zābakiem izveidoja Spama tēmu par AMD vs Nvidia! Tinietienas [censored]! Ja man būtu teikšana - tad jūs visus banotu!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Girts_Pirts

 

 

un tātad ko teicu - Pasca=Maxwell on speed (roids ). noņemam to lielo kloku un tāds pats Maxwell vien ir.. kas vēl nav skaidrs?

 

Nu ja--> paņemam volgu (visu cieņu) un ieliekam 400+ Hp motoru un iegūstam kādu no M sērijas BMW, ne? Un tas pats otrādi. 

Jo mašīna tak paliek mašīna, ne? Brauc?- brauc. Tātad, ja viņa brauc, tad viņa ir tāda pati, kā visas citas. Mainās tikai max ātrums savā starpā

(varbūt nošāvu greizi ar analoģiju, bet ceru, ka doma saprotama).

 

 

Lai nu kā--> teikšu godīgi--> šim topikam sekoju, jo gaidu visus jaunumus par gtx 1080. Lasu argumentētus lietoāju komentārus-ok. Lasu lietotāju subjektīvās domas un slapjos sapņus-ok. Bet, kad veselas lappaspuses piedrukātas ar savstarpējām negācijām ne par tēmu--> NAV OK. 

 

Veči! Tiešām?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...