Jump to content

Recommended Posts

Sveiki visiem, šis ir mans 1 topiks šajā forumā.

 

Tātad es vēlos iegādāties viedtālruni, pagaidām domāju par Huawei P8lite, kura cena internetā ir ~180 eiro.

Cik es lasu internetā atsauksmes, telefonam nav īpaši spilgts ekrāns un vāja baterija - vai kāds šī telefona īpašnieks var padalīties ar savu pieredzi ?

 

Otrkārt, varbūt varat ieteikt kādu šī smartphon`a "konkurentu" līdz ~200 eiro, ar android OS un iebūvēto atmiņu ne mazāku par 16 GB?

 

 

Paldies par uzmanību, gaidu Jūsu atbildes. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

telefonam nav īpaši spilgts ekrāns un vāja baterija

Par ekrānu piekrītu - nav īpaši spilgts, un Huawei stock izskats situāciju neuzlabo, bet ar Google now launcher un gaišāku fona tapeti ir pilnīgi normāli izmantojams.

Baterija gan tur ok. Ar lollipop bija kādas 4-5 stundas Screen On Time, bet kopš 6.0 Marshmallow ir 5-6.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

 

 

Nopērc kādu Nokiju vai Samsūdu pa 30Eur un nepazaudē dzīvi un draugus klātienē!!!
 

Es soc. tīklos uzturos vien lai ievērtētu kas jauns :D Jaunajā telefonā doma izmantot GPS, WhatsApp, browseri un varbūt kādu spēlīti, u.c. aplikācijas.

 

 

 

Motorola G
 

Motorolla Moto G Latvijā vismaz 3 paaudze 2GB RAM versijā laikam nav pieejama cik skatos..

 


 

 

Par ekrānu piekrītu - nav īpaši spilgts, un Huawei stock izskats situāciju neuzlabo, bet ar Google now launcher un gaišāku fona tapeti ir pilnīgi normāli izmantojams. Baterija gan tur ok. Ar lollipop bija kādas 4-5 stundas Screen On Time, bet kopš 6.0 Marshmallow ir 5-6.

Tu mani mazliet nomierināji, visi laikam salīdzina ar top flagmaņiem p8 lite versiju, bet man vajag lai manu HTC Desire 500 Dual pārsit vismaz ar baču. :D

 

 

 

P.S. 

Kā šeit citēt kāda postu, lai uzrādītos arī viņa nickname?

Labots - Tellar
Link to comment
Share on other sites

Iezīmē tekstu un nospiez uz <Citēt>.

LG G3 D855? 200 EUR gan neiekļausies, bet 230-250 gan. Ekrāns un kamera būs krietni pārāka nekā pārējiem te minētajiem.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms nepilna mēneša kļuvu par p8lite lietotāju.. ar ekrānu nav nekādas problēmas + automātiskā regulēšana strādā salīdzinoši ideāli, pat saulē ekrāns ir salasāms/redzams, baterija gan varēja būt mazliet jaudīgāka, bet ir labi. Ar maniem ieradumiem 3 dienām pietiek. Jā.. launčeri arī uzliku citu

 

pats pasūtīju šādu - http://www.ebay.co.uk/itm/151686699625ietvaru.. rokā vismaz saturīgāk :)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Iezīmē tekstu un nospiez uz . LG G3 D855? 200 EUR gan neiekļausies, bet 230-250 gan. Ekrāns un kamera būs krietni pārāka nekā pārējiem te minētajiem.

 

Nu specifikācija super, dizains utt, bet mazliet nolaiduši greizi LG, 1440p ekrāns... pārāk prasīgs, cik lasu internetā, gsm arena vai kādos ārzemju portālos, komentāros, redzu negatīvas atsauksmes par bateriju, ja vien būtu 1080p ekrāns, būtu ideāli gan jau. :D Nejūtos drošs pirkt telefonu ar pāris stundu darbības laiku, cik esmu sapratis pēc lasītā. Bet varbūt kāds mani var pārliecināt par pretējo.

Labots - Tellar
Link to comment
Share on other sites

bet kopš 6.0 Marshmallow ir 5-6.

 

 

Pēc kuras pamācības liki  Marshmallow uz H-P8l? Komentos lasu, ka ne visiem viss izdevies un ne viss strādā. Kā Tev?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Alternatīva varētu būt LG K10 ~160e-180e

Link to comment
Share on other sites

 

 

Xiaomi Redmi Note 3 Pro, tikai tad nāksies sūtīt no Ķīnas.

 

 

Xiaomi Redmi Note 2 32GB no EU noliktavas pa 154USD + 12USD par šipingu: http://www.gearbest....9218.html?wid=3  Varbūt var pameklēt arī Xiaomi Redmi Note 3 no EU noliktavas.
 

 

Kādas atsauksmes? Dārgākas preces nav pasūtītas no ārzemēm, vai tik kādu nodokli neuzliek, LV jau ir, bet cenas gaisā ar 16 GB modeli sākot :D UI vismaz nepiesaista ar baigi :D

Link to comment
Share on other sites

Ja izvēlies kādu no modernajiem smārtiem un ja izskatās, ka jauda ir pietiekama, tad visa pārējā vērība ir jāpievērš baterijai.

Pēc kāda lietošanas gadai tai vajadzētu varēt izturēt līdz vakara uzlādei.

Link to comment
Share on other sites

Cienītajai paņēmu P8lite. Telefons ir ar savu specifiku. Aķis normāli tur dienu, ja runā maz un sejasgrāmatas appu lieto maz, tad var izvilkt arī 2 dienas.

Ekrāns patumšs un launcheris specifisks, bet tas nav šķērslis lai nelietotu telefonu. Cienītajai P8lite tīk labāk kā S4mini. Arī kamera ir lietojama.

 

Offtopiks: Pēc Desire 500 visiem telefoniem liksies ka ir zvērā aķi. Pats 500tajam nobeidzu 2 aķus 2 gadu laikā. Pēc garantijas beigām paņēmu S5duos.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Ja izvēlies kādu no modernajiem smārtiem un ja izskatās, ka jauda ir pietiekama, tad visa pārējā vērība ir jāpievērš baterijai. Pēc kāda lietošanas gadai tai vajadzētu varēt izturēt līdz vakara uzlādei.

To es tagad arī sapratu pētot pāsreizējos piedāvājumus..

 

 

 

Offtopiks: Pēc Desire 500 visiem telefoniem liksies ka ir zvērā aķi. Pats 500tajam nobeidzu 2 aķus 2 gadu laikā. Pēc garantijas beigām paņēmu S5duos.

 

Ja vien spēlē spēles vai ko citu aktīvi darbojas tad izlādējas ātri, zinu :D, bet tagad lietojot pasīvi, 50% brightness un whatsapp no pēcpusdienas līdz naktij kkā turas 2 dienas, screen brīdī 25% baterija vēl.

Ja es zinātu vai nosauktie telefoni ko tādu spēj, būtu vieglāk izvēlēties. :) Nebūtu forši ka 40% vakarā, tad neizmanto vairs, tik modinātāju uzliec un nekas nenoskan no rīta :D

Y7yQ0Dn.png

Labots - Tellar
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādas atsauksmes? Dārgākas preces nav pasūtītas no ārzemēm, vai tik kādu nodokli neuzliek

Atsauksmes labas un nodokli, sūtot no EU (iepriekš dotais links), neuzliks.

Link to comment
Share on other sites

Kādas atsauksmes? Dārgākas preces nav pasūtītas no ārzemēm, vai tik kādu nodokli neuzliek, LV jau ir, bet cenas gaisā ar 16 GB modeli sākot :D UI vismaz nepiesaista ar baigi :D

Nu jau vairāk kā mēnesi lietoju Xiaomi Redmi Note 2 32GB. Arī man šis bij pirmais dārgais pasūtījums no ārzemēm. Sūtīju no EU, lai nekādu papildus nodokļu (pa tādu pašu naudiņu varēja dabūt Xiaomi Redmi Note 3 16GB no Ķīnas, bet noraustījos nodokļu dēļ). Piegādāja ātri un ar kurjeru (standarta šipings). Tā ka pasūtījumā vajag uzrādīt īsto telefona numuru ;) .

Pats telefons nedaudz tika apsriests jau šajā topikā:

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/165801-xiaomi-telefons/

Man personiski tas ļoti patīk. Arī fotokameras parametri pilnībā apmierina.

 

 

UI vismaz nepiesaista

Telefonā bija MIUI 6 - speciāla versija eiropai ar visām valodām (arī latviešu). Protams uzreiz uzliku MIUI 7 (nav latviešu lokalizācijas, bet strādā ātrāk un patīkamāk).

Man tas MIUI ļoti iepatikās. Ne velti ļoti daudzi to liek arī uz pazīstamiem brendu telefoniem. Par tā labumiem ir pilns internets:

http://en.miui.com/forum.php

http://4pda.ru/tag/xiaomi-miui-7/

https://miui.su/

http://miuipro.ru/

 

Vienīgā problēma, ko biju konstatējis, ir apakšēja mikrofona atslēgšanās pec video uzņemšanas:

http://gadgetmir.org/faq/problemy-s-mikrofonom-na-xiaomi-redmi-note-2-reshenie-problemy.html

Labots - aigarsa
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tam Xiaomi ir kur reportēt problēmas?

kāpēc tas ir jādara? 

Link to comment
Share on other sites

Jo ir labi, ja ir kur izteikt savu sāpi? :D

Man bija ar Asus problēmas, ka nebija iespējams pievienot jaunu APN.

Reportēju, iedeva pagaidu risinājumu + ar nākamo versiju salaboja.

Link to comment
Share on other sites

Vai domā šo:

To arī gribēju noskaidrot!

 

Tellar, Note 2 officiāli Marshmallow vēl nav pieejams. Plānos esot bijis, bet pagaidām viss Marshmallow sakarā esot norimis un nekāda papildus infa no Xiaomi (kad) nav pieejama.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu specifikācija super, dizains utt, bet mazliet nolaiduši greizi LG, 1440p ekrāns... pārāk prasīgs, cik lasu internetā, gsm arena vai kādos ārzemju portālos, komentāros, redzu negatīvas atsauksmes par bateriju, ja vien būtu 1080p ekrāns, būtu ideāli gan jau. Nejūtos drošs pirkt telefonu ar pāris stundu darbības laiku, cik esmu sapratis pēc lasītā. Bet varbūt kāds mani var pārliecināt par pretējo.

 

Sieva izmanto G3 un spēlējot spēles/ internets telefonu uzliek tikai uz nalti lādēties un viss, tā kā visu dienu tur labi! 

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Sieva izmanto G3 un spēlējot spēles/ internets telefonu uzliek tikai uz nalti lādēties un viss, tā kā visu dienu tur labi! 

 

LG G3 pirkts Latvijā un versija 16/32 GB? :)

 

Cik es lasu gearbeast specifikāciju, Xiaomi Note 2 32 GB uzlaboto dzelžu versiju daudz neatšķiras no Note 3, varētu ņemt izmēģināt, ja beigās labāku brendu varianti neapmierina.

Labots - Tellar
Link to comment
Share on other sites

5t63hihbppkqs2p509fv.png

 

P8 lite.. 2as dienas mierīgi sanāk.. es gan nezinu par kādu ekrāna nespilgtumu ir runa.. par ko te iepriekš minēja.. un UI jau var mainīt, ja nepatīk oriģinālais..

Link to comment
Share on other sites

Es tagad ņemtu RN3 Pro versiju. Kā nekā viņam ir Snapdragons, microSD slots (atšķirībā no parastā RN3), kā arī labāka kamera.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Es tagad ņemtu RN3 Pro versiju. Kā nekā viņam ir Snapdragons, microSD slots (atšķirībā no parastā RN3), kā arī labāka kamera.

 

No kurienes Pro versiju dabūt, lai nav mutais nodoklis, pvn ?

 

EDIT: Šeit izrēķināt var kādas summas sanāk un kaut kas aprakstīts par tiem nodokļiem.

Kāds var ieteikt EU noliktavu priekš Xiaomi Redmi Note 3 Pro ?

Labots - Tellar
Link to comment
Share on other sites

No kurienes Pro versiju dabūt, lai nav mutais nodoklis, pvn ?

Skatos, ka dotajā brīdī no EU noliktavas nav pieejams arī manis ieteiktais Xiaomi Redmi Note 2 32GB:

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_229218.html?wid=3

Bet nevajag noskumt, gan pēc dažām dienām atkal parādīsies.

Tas pats droši vien ir ar Redmi Note 3, vajag tikai biežāk čekot http://www.gearbest.com

 

Arī pašreizējo Note 3 linku galā pieliekot ?wid=3 var redzēt, ka tas ir bijis EU noliktavā. Piem:

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_308823.html

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_308823.html?wid=3

Labots - aigarsa
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Viss, pasūtiju XIAOMI REDMI Note 3 32GB 4G  un palasiju par proci, nav ne vainas salīdzinot ar snapdragon, vienīgais nav tā papildus atmiņas karte un varbūt cita kamera, bet gan jau būs labi, negribu vairs piemaksāt, tā jau var ilgi kāpināties līdz pārlieku dārgam telefonam. :)

 

Paldies visiem, kas padalijās ar savu pieredzi un viedokli, uzzināju vērtīgu informāciju smartphon`u aktualitātēs. :)

Labots - Tellar
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varēji to pašu Note 2 ņemt, būtu arī microSD slots un nebūtu metāla korpuss (priekš manis +).

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Varēji to pašu Note 2 ņemt, būtu arī microSD slots un nebūtu metāla korpuss (priekš manis +).

Metāla korpuss priekš manis ir + kvalitātei, bet nu pēc tā es viņu neizvēlējos.

Mazliet labāks dizains, kamera, zibspuldze, baterija, par pārējo nezinu un modelis ir vairāk up to date.

Man vairāk par 16 GB brīvu atmiņu noteikti nevajag telefonā, vismaz tuvākos pāris gadus, atstāšu micro SD vecajam, jo Desire 500 iebūvētā izmantojamā atmiņa ir smieklīga, 32 GB iebūvētā būs labi.

 

Pēc kāda laika kad saņemšu došu atsauksmes ar arī kādiem benchmarkiem un novērtēšu cik ļoti tas ir to vērts reālajā dzīvē! :)

Labots - Tellar
Link to comment
Share on other sites

Ņem Samsung A3, cena 180 EUR (ar 2 sim, 16GB), ir arī iznācis 2016 gada modelis, bet tam jāpieliek 100 EUR klāt.

Link to comment
Share on other sites

Vērtīgs komentārs, it sevišķi tāpēc, ka truba jau izvēlēta, pasūtīta un apmaksāta.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...