Jump to content

HDD modding (standart)


Guest KEPKE
 Share

Recommended Posts

nemesis

Cool ,ka kāds saprot.

 

a ko saki par MP3 uz to HDD?

Man viņš iebremzēja tāpēc ,ka es esmu XP uzslēdzis tā lai viš pēc 3 min slēdz ārā HDD, a tam vecajam hdd access time laikam jau nemēra milisekundēs bet sekundēs.

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
a ko saki par MP3 uz to HDD?

Nez, es biju domājis kut kā atsevišķi nepieslēdzot pie mātenes lai viņš darbotos... varbūt uzliekot tos pulksteņa rezistorus ka ik pēc laika ieslēdz vai ko tādu. jo zinot Windowz XP, tad tas jau maita centīsies no visa spēka ko izdabūt ārā no tā vecā lūžņa un dators bremzēs tā ka prieks. Pie tā vēl jāpiedomā (ja būs kās brīvs brītiņš) !

Link to comment
Share on other sites

Guest bariga

beidzot kautkaads sakariigs modings. Apsveicu !!!!

 

Es tik nesaprotu kaaa taas diodes tur "jaaametina" klaaat (nu kjipa pie kura shtekera tur kas tur jaaliek klaat utt :? un vatafuck ir rezistors :?

 

PS - Es saprotu daudzas dazhaadas lietas nu bet elektriiba tas ir kautkas kas manaas smadzenees netiek iekshaa - pilniigi neko nesaprotu!

Link to comment
Share on other sites

beidzot kautkaads sakariigs modings. Apsveicu !!!!

 

Es tik nesaprotu kaaa taas diodes tur "jaaametina" klaaat (nu kjipa pie kura shtekera tur kas tur jaaliek klaat utt :?  un vatafuck ir rezistors :?  

 

PS - Es saprotu daudzas dazhaadas lietas nu bet elektriiba tas ir kautkas kas manaas smadzenees netiek iekshaa - pilniigi neko nesaprotu!

 

 

rezistors ir pretestiiba ;)

jepshu detalja kura dalju straavas paarveersh siltumaa un atlikusho padod uz pateereetaaju.

 

un diodes ir jaalode klaat pie vadiem, pie kuriem iet 5v (sarkans un melns) vai 12v (dzeltens un melns) ;)

Link to comment
Share on other sites

nemesis
beidzot kautkaads sakariigs modings. Apsveicu !!!!

 

Es tik nesaprotu kaaa taas diodes tur "jaaametina" klaaat (nu kjipa pie kura shtekera tur kas tur jaaliek klaat utt :?  un vatafuck ir rezistors :?  

 

PS - Es saprotu daudzas dazhaadas lietas nu bet elektriiba tas ir kautkas kas manaas smadzenees netiek iekshaa - pilniigi neko nesaprotu!

 

Nutad tevi tūlīt sāks banot DDD

 

strāvu njem no turienes kur HDD barojas ,ja grūtības ar rezistōriem var darīties vieglāk tas ir slēgt Gaismasdiodes virknē kamēr sanāk 5v vai 12v.

Ja ir 3v ledi tad saslēdzot tos 4 gb virknē sanāk 12 v un nevajeg rezistoru.

 

Iečeko linku manā parakstā (HDD mods)

Link to comment
Share on other sites

Guest bariga

eu bet sanaak ka ja hdd naak pie baroshnas 2X5 + 2x12 tad sanaak 34v/4v un sanaak ka es varu tajaa hdd iestampaat 8 diodes un rezistoru? Vai es kautko nesapratu?

Link to comment
Share on other sites

eu bet sanaak ka ja hdd naak pie baroshnas 2X5 + 2x12 tad sanaak 34v/4v un sanaak ka es varu tajaa hdd iestampaat 8 diodes un rezistoru? Vai es kautko nesapratu?

 

volti neplusojas ;)

wati plusojas ;)

Link to comment
Share on other sites

nemesis
eu bet sanaak ka ja hdd naak pie baroshnas 2X5 + 2x12 tad sanaak 34v/4v un sanaak ka es varu tajaa hdd iestampaat 8 diodes un rezistoru? Vai es kautko nesapratu?

 

v nepareizi ,diodes var pielikt cik gribi.DDDD nu kāda 1000gb

Link to comment
Share on other sites

Guest bariga

kad likaas ka saaaku kautko saprast tad atkal neko nesaprotu!

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
kad likaas ka saaaku kautko saprast tad atkal neko nesaprotu!

Karoče neviens jau tā ar īsti neko nesaprot, kad sencim, kurš agrāk bija profesionāls elektriķis mēģināju ieskaidrot ka datorā ir +5,+12 un +7, tad viņš vienkārši nekādi nevarēja izprast kā no diviem plusiem var dabūt ārā +7, jo tajos laikos tas bija vienāds ar īso :) Par rezistoriem domājams tev mācīs fizikas vai darbmācības stundās, ja protams tu viņas jau neesi nobastojis! Principā rezistors ir tas liekēdis, kas ļauj diodei nenodegt. Piem., ja pieslēdzam pie 5V parastu 1,6V diodi (0,02A), tad nepieciešams 170 omu rezistors, (5V-1,6V):0,02A=170 om. Nu tavā izpratnē varētu teikt, ka rezistors noēd tos liekos 3,4V. Nu bet ja nesaprati, tad nav par vēlu aizvilkties uz biblioteku un paņemt kādu noderīgu rokasgrāmatu!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...