Jump to content

6610i vs Samsung X460 vs Siemens Cx65


 Share

Kurš pēc jūsu domām labāks?  

63 members have voted

  1. 1.

    • Samsung X460
      7
    • Siemens CX65
      31
    • Nokia 6610i
      25


Recommended Posts

Man gan baterija tur 3 dienas (sākotnēji gāja 2 dienas, jo vairāk spaidīju). Spēlējot spēles, apgaismojums jāuzliek uz 10%, tad tā netērējas baterija. Pārējā laikā pilnīgi pietiek ar 50 - 70% gaismas (saulē arī no 100% nav nekāda labuma).

Vispār, CX65 baterijas pēc ietilpības daudziem atšķiras. Man paziņam arī esot katru dienu jālādē pat ar vismazāko gaismu un bez liekas spaidīšanas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rush
Un es veel kadreiz gribeju t630.... Vienigais kas vinam labaks par citiem ir blootooth' date=' bet nah man vinu vajag. Taa truba ar saviem 2mb ir sviezhama miskastee, je es vel pirms nedeljas lietoju nepieskaitamo telefonu-m55, kuram vismaz atmina bija labaka. Starpcitu gan kamera, gan polifonija Siemenam ir labaka, starpcitu panemju Siemenu![/quote']

Esmu SE T630 iipashnieks, un esmu apmierinaats. Protams ja telefons ir vajadziigs speeliiteem, paarbaazshanai ar polifoniju (lai klausiitos pagjezdos), neskaitaamu bildiishu tureeshanai, tad shis nav labaakais variants. Bet ja gribi izbaudiit kvalitaati tas ir O.K

Manis peec speeles vispaar nav vajadziigas, polifoniskaas es lietoju tikai divas - viena melodija, otra modinaataajs, bildes tikai tik cik pielikt kontaktiem, kameru toch vajag nahrenizeet - nu nav telefons domaats fotoaparaats, un kvalitaate pat jaunajiem modeljiem ir slikta...

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex
Man gan baterija tur 3 dienas (sākotnēji gāja 2 dienas' date=' jo vairāk spaidīju). Spēlējot spēles, apgaismojums jāuzliek uz 10%, tad tā netērējas baterija. Pārējā laikā pilnīgi pietiek ar 50 - 70% gaismas (saulē arī no 100% nav nekāda labuma).

Vispār, CX65 baterijas pēc ietilpības daudziem atšķiras. Man paziņam arī esot katru dienu jālādē pat ar vismazāko gaismu un bez liekas spaidīšanas.[/quote']Man gaishums visu laiku 30% gan speles, gan taapat, vispaar ar trubu esm apmierinaats, priecee ka vairs nav kaa m55 un daudziem citiem problemas ar lielaku failu par 16kb vilshanu!

Link to comment
Share on other sites

Guest R21vo

mana 6610i diezgan aktiivi lietojot jau 8 dienas bez laadeeshanas iet, kaadas 9 vai pat 10 izspiediishu.

Link to comment
Share on other sites

Sandriss

Pilniigas mulkjiibas,ka SE t630 fotokameras kvalitate ir labaka neka Siemens CX65!!! SE t630 iisteniibaa nav pat VGA kamera ( ir CIF) ,kaut to raxta ka ir...tur ar programmatuuras palidziibu telefona vins vinu partaisa uz VGA bildi! Es ieliksu ar savu Siemens nobildetu bildi,bet kads SE t630 ipasnieks,lai ari ludzu ieliek salidzinasanai!

040830_171649.jpg

-Nokiai 6610i ir labaaka kvalitate bilzu nekaa SE T630!

+Ok t630 ir bluetooth-kas ir loti noderigs!

+Akumulators ari tur labak neka CX65.

-Atmina 5 reizes mazaaka neka CX65 un 2reiz mazaka par 6610i.

+displejs labaks par 6610i.

-radio t630 nav.

un var turpinaat daudz un ilgi saadi...bet es prieksroku dodu siemensam saja gadijuma...kaut gan pats taisos pariet uz citu telefonu-siimens biski saak apnikt...Nokia man neapnika,bet sis apniik...laikam tomeer Nokias ir labaakas...dar ko gribi... :p ...varbut pat uz SE t630...samainiisu moska savu cx65...

Link to comment
Share on other sites

Es esmu rūdīts un zvērināts Siemens-ists... skaidrs, ka balsoju par Siemens CX65... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Es esmu rūdīts un zvērināts Siemens-ists... skaidrs' date=' ka balsoju par Siemens CX65... :wink:[/quote']

 

taapat kaa es!

;)

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Lietoju 6610 un saku kaa ir veel arvien praktiski naf labaakas klausules!

Link to comment
Share on other sites

Sandriss

VAi nu seit nevienam nav SE t630... :(

VAi arii nevienam neizdodas uznemt labaaku bildi par manu cx65...taapeec arii neieliek bildi pretii... :)

 

Nu sarauj veci-man arii interesee muusu pasu uznemto bilzu kvalitaates!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest yoji

Nu tad taa...bija man i SE gan Siemens. Paliku pie Siemens cx65. Pilniiba apmierina mani. visos 100%. Lai gan prasas vinju paarflashot, bik gljuko... bet ir ok, galvenokaart jau tas lielais displejs..eerti visu saskatiit. wav skanju atbalsts, Epasta klients(SE arii bija),kamera izcila....taadi iespaidi..pirms tam gan arii bija siemens c65.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...