Jump to content

6610i vs Samsung X460 vs Siemens Cx65


 Share

Kurš pēc jūsu domām labāks?  

63 members have voted

  1. 1.

    • Samsung X460
      7
    • Siemens CX65
      31
    • Nokia 6610i
      25


Recommended Posts

Riit taisos pirkt jaunu mazcenas mobilo. (To m55, ko jums meginaju nopardot beidzot pardevu). Tacu nezinu kuru lai nem. Pec manam domam x460 atkrit, man liekas visudigakais no visiem trim. Kadas jusu domas? Ludzams pamatot savu izveeli!

Link to comment
Share on other sites

kasparsss
Riit taisos pirkt jaunu mazcenas mobilo. (To m55, ko jums meginaju nopardot beidzot pardevu). Tacu nezinu kuru lai nem. Pec manam domam x460 atkrit, man liekas visudigakais no visiem trim. Kadas jusu domas? Ludzams pamatot savu izveeli!

 

es nevienu nenemtu, bet ja tev jaaiesaka tad nem veco labo Nokia

Link to comment
Share on other sites

iepriekshejaa akcijaa es ari panjemu Nokia 6610i, trubai naf ne vainas., vienigais kas tai trukst ir "Bluetooth", bet shis funkcijas ari naf paarejas trubaas.

Link to comment
Share on other sites

Guest R21vo

pats pavisam nesen iepirku 6610i, bez astes gan ;)

ir dazhas lietas kas besii (ievadee latvieshu burti aābcč.. ko nevar atsleegt, vieniigi nomainot valodu mobim). kamera ar diezgan nekvalitatiiva, tachu protams labaaka ir nekaa 3200-tai.

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

Nav jau tas Sony Ericson tik labs, turklat pa 35ls..... Nuy labi labaks jau ir, bet tomer ne jau to krutako vajag!! Es jau par cx 65, vai nokia 6610i

Link to comment
Share on other sites

KNOPPiX
Nav jau tas Sony Ericson tik labs, turklat pa 35ls..... Nuy labi labaks jau ir, bet tomer ne jau to krutako vajag!! Es jau par cx 65, vai nokia 6610i

 

Nu mani apmierina pilnībā. 8)

Link to comment
Share on other sites

Pats nopirku cx65, pēc tam datakabeli. Diezgan apmierināts esmu, dažreiz gan gļuko, bet liela atmiņa, labs ekrāns, samērā laba kamera, epasta klients un citas iespējas.

Nokiā manuprāt vienīgais, kas labāks ir radio, ilgāka baterija (laikam) un kvalitatīvāka korpusa apdare. Dizains abiem tīri normāls.

Ja esi pieradis pie siemens, ņem cx65, bet ja ļoti gribi radio, tad nokia

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex
Pats nopirku cx65, pēc tam datakabeli. Diezgan apmierināts esmu, dažreiz gan gļuko, bet liela atmiņa, labs ekrāns, samērā laba kamera, epasta klients un citas iespējas.  

Nokiā manuprāt vienīgais, kas labāks  ir radio, ilgāka baterija (laikam) un kvalitatīvāka korpusa apdare. Dizains abiem tīri normāls.  

Ja esi pieradis pie siemens, ņem cx65, bet ja ļoti gribi radio, tad nokia

Piekast man to radio, turklat pagaidam esmu pieradis pie vecaa laba Siemena, lai gan agrak pastavigi lietoju nokia, tagad pargaju uz Siemensiem
Link to comment
Share on other sites

Es arii lietoju Siemens CX65 un loti labs telefons. Liela atminja, liels ekraans, sameeraa laba kameru, diktofons u.c. fiichas. Vieniigi nepatiik ka vinsh dazhreiz bishku bremzee.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Mana evolūcija (degradācija) arī bija tāda pati - m55 nomainīju ar CX65. Divaini jau ir, par CX 1.5 gadu atpakaļ samaksāts 120Ls, a tagad LMT iedāvina vēl labāku par 25Ls...

Ja radio nevajag, nebaida nelieli gļuki (a kur viņu nav) un neesi nokiafīls, un ja interesē telefonā papildus iespējas (java, wap etc), kuras palīdz izmantot liels un tiešām kvalitatīvs ekrāns tad droši ņem Sīmanīti.

Ja telefons vajadzīgs tikai zvanīšanai (tādi cilvēki arī ir manīti), tad ņem Nokiju.

Pats gribēju pēc akcijas paņemt tieši Nokij6610i, bet nedabūju un pagaidām nemaz nenožēloju. Un microreader uz cx65 ir kūl...

Vopčem izvēlies pēc vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex
Mana evolūcija (degradācija) arī bija tāda pati - m55 nomainīju ar CX65. Divaini jau ir, par CX 1.5 gadu atpakaļ samaksāts 120Ls, a tagad LMT iedāvina vēl labāku par 25Ls...

Ja radio nevajag, nebaida nelieli gļuki (a kur viņu nav) un neesi nokiafīls, un ja interesē telefonā papildus iespējas (java, wap etc), kuras palīdz izmantot liels un tiešām kvalitatīvs ekrāns tad droši ņem Sīmanīti.  

Ja telefons vajadzīgs tikai zvanīšanai (tādi cilvēki arī ir manīti), tad ņem Nokiju.

Pats gribēju pēc akcijas paņemt tieši Nokij6610i, bet nedabūju un pagaidām nemaz nenožēloju. Un microreader uz cx65 ir kūl...

Vopčem izvēlies pēc vajadzībām.

Es gandriz aizrijos... Es un tikai zvanishanai, kaut kaa neder kopaa..... Es telfonus izmantoju, taa funkcijas no p8irmaas lidz peedejais, tadel laikam arii to pashu cx65 nemshu. Pats esmu nedaudz ar vinub stardajis, patiik yoysticks, bet nepatiik, kad nedaudz bremzee!
Link to comment
Share on other sites

androidz

Tad droši ņem Sīmensu, to funkciju tur ir dofiga, a pateicoties javai, 10Mb un lielam monitoram to funkciju paliek vēl vairāk. Piemēram interneta pārlūks, kas spēj brovzēt parastas html lapas! Vai microreder vai readmaniac txt failu lasīšanai. Nokačā no neta grāmatu iekopē iekšā un lasi sab transportā, lekcījās vai sanāksmēs. Ja ir data cable tad var nomainīt arī standartās ikonas ar alternatīvām, ai ko es te muti dzesēju, netā viss ir atrodams. Ņem Sīmanīti, par savu cenu baigi labs mulimediju aparāts un arī telefons normāls.

Link to comment
Share on other sites

Vaivars
Vieniigi nepatiik ka vinsh dazhreiz bishku bremzee.

starpcitu taa bremzeeshana pazuud kad uzshuj jaunaako firmware virsuu :]

Link to comment
Share on other sites

Guest Rush

Es panjeemu SE T630, saku ka soli pa priekshu iet paareejiem modeljiem!

Vieniigi, kamera SUX, bet manupraat vinja tur vispaar vareeja nebuut...

Siemens - taads gljukains veidojums, leetaakais no 65 seerijas

Nokia - nu leenaaku flegmu gruuti atrast, mans M55 bij kudi aatraaks. Un displejs suukaa!

Samsungs - nu nejau dzekam, vai varbuut tev nav kraaninja? :p

Link to comment
Share on other sites

es atbalstu cx65

kursa biedrs nesen arii pa amzcenu panjeema, esu bish panjeemies, funkciju pietiekoshi, izskats - individuaals, kamera - manupraat laba...nava bluetooth, bet var iztikt, jo ir infra...

displejs manaa skatiijumaa ljoti laps, ar nokia's saliidzinaat nevar... bacha vareej tureet ilgaak, visai fixi izlaadeejas aktiivi browzeejot un njemoties pa telefonu vispaar...

diemzheel nav ne radio, ne mp3 supporta...bet tas tachu ir telefons, tuklaat nevaru ciest ausiis liekamaas austinajs...

atminja - 10MB - bezgaliiba saliidzinot ar mana s55 nepilno MB...

 

jaasaka arii,ka 6610i ir viena no nedaudzajaam nokiaam, kuru kaucik necik atbalstu, bet cx65 - tieshaam izdevies aparaac!

Link to comment
Share on other sites

Xeodium

Samsungs - nu nejau dzekam, vai varbuut tev nav kraaninja? :p

 

un kaadi teu iebildumi pret atvaazamajiem.. ? :? es jau neko nesaku... pats lietoju 6600 un tiiri labi iztieku.... varbuut kas taads kaa x460 tieshaam buutu pret maniem principiem bet vispaar samsung ir tiiri labi atvazamie modelji.. nu labi ne jau mazcenas[plaanmaka] telefoni bet kkas no dargaa gala... :p

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

Samsungs - nu nejau dzekam, vai varbuut tev nav kraaninja? :p

Man ari tada veida trubas besii laukaa, turklat pa6ts telefons suuds, pat kameras nav!

Link to comment
Share on other sites

jurgis_L

Varbuut kaads var te ielikt kaadu bildi kas ar cx65 bildeeta. Un veel labaak buutu ja veel kaads ieliktu SE T630 bildeetu bildi. Ideaals variants buutu ja ar abiem telefoniem buutu focheets viens un tas pats priekshmets.

Link to comment
Share on other sites

Personiigi es no shiem modeljiem arii nevienu nenjemtu.... lai arii esmu par Samsung, tomeer konkreeti X-460 nu gan man nepatiik... naakotnee domaaju par D-500 iegaadi :) pagaidaam X-100 mani apmierina :)

 

No shiem variantiem laikam iesaku tomeer CX-65, pie reizes njem kabeli... noderees... :)

 

P.S. Peec taviem vaardiem izklausaas, ja telefonaa nav digifoto, ta shams ir meesls? mhm... pirms 3iis gadiem par to tik sapnjot vareeja :) es gan labaak izveelos atsevishkji normaalu digifotokameru panjemt nevis iebuuveeto telefonaa :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Dr.Greenthumb
iepriekshejaa akcijaa es ari panjemu Nokia 6610i, trubai naf ne vainas., vienigais kas tai trukst ir "Bluetooth", bet shis funkcijas ari naf paarejas trubaas.

ieksh SE T630 ir Bluetoooth!

 

Pirms pirkshanas ilgi domāju Siemens vai SE (pirms tam lietoju tikai NOKIAs). Paņemot rokā abus tel. sapratu, ka SE T630 ir bik simpātiskāks!

Galvenie argumenti, kapē paņēmu SE:

*Fočētās bildes kvalitāte SE ir labāka nekā Siemenim (abiem saliku labākās no iespējamām kvalitātēm);

*Browsējot pa izvēlnēm, SE ir ātrāks nekā Siemens;

*SE izvēlne, manuprāt, ir kudi labāka par Siemens izvēlni. Varbūt tāpēc, ka esmu pieradis pie NOKIA izvēlnēm

*Nu arī savu lomu nospēlēja Bluetooth esamība SE!

 

Par citām lietām nemāku teikt - tik ilgi es to Siemeni nečakarēju!

Link to comment
Share on other sites

Pasham pashlaik ir CX65, probleemu pagaidaam nav bijis, lietoju to 4 meeneshus, balsojumaa balsoju par Nokiu, jo gribaas sho nomainiit 8) , ne taapeec ka nepatiik, bet ir jau mazliet apnicis, gribas kaut ko svaigu 8) , bet ja buutu jaapeerk, tad njemtu Erikji. 8)

Link to comment
Share on other sites

jurgis_L

 

*Fočētās bildes kvalitāte SE ir labāka nekā Siemenim (abiem saliku labākās no iespējamām kvalitātēm);

 

Bet taaas bildes ir uz kompja vai uz telefona skatiitas?

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

aizej nodzer naudu...kas labaaks. neviens no tiem. SE p910! vot taa i manta. tas taa, esmu izvirtulis :), ej pats uz veikalu un skaties, spaidi un moki tos telefonus.

Link to comment
Share on other sites

jurgis_L

P.S. Peec taviem vaardiem izklausaas, ja telefonaa nav digifoto, ta shams ir meesls? mhm... pirms 3iis gadiem par to tik sapnjot vareeja :) es gan labaak izveelos atsevishkji normaalu digifotokameru panjemt nevis iebuuveeto telefonaa :)

 

Bet ja var noshaut divus bebrus ar vienu shaavienu, kaapeec nenjemt telefons+kamera vienaa aparaataa???

Tapee jau arii gribas tel ar vislabaako cenu, iespeejaam un kameru

Link to comment
Share on other sites

nemiers

bet vaita SE nava 2 Mb atminja tikai, tas nu gan ir gauzhaam maz, saliidzinaajumaa ja manam M55 ir 3 Mb ...

Link to comment
Share on other sites

jurgis_L

Njaa, saliidzinot ar Siemens tie 2mb nekaas nav

Link to comment
Share on other sites

N6610i piebremzē nedaudz, displejs varētu būt kvalitatīvāks (ja pareizi atceros tad 4000 krāsu), kamera sūdīga, nav BT, maza atmiņa.

 

bet tu labāk pasteidzies, jo pāris dienu atpakaļ vairākos trodeks veikalos cx65 jau sen kā bija beigušies.

Link to comment
Share on other sites

jurgis_L

Ja kaadam interesee, tad kuldiigaa veel ir !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji
N6610i piebremzē nedaudz, displejs varētu būt kvalitatīvāks (ja pareizi atceros tad 4000 krāsu), kamera sūdīga, nav BT, maza atmiņa.

 

bet tu labāk pasteidzies, jo pāris dienu atpakaļ vairākos trodeks veikalos cx65 jau sen kā bija beigušies.

nu vispaar 6610i aizveesture vissaa zinjaa

Link to comment
Share on other sites

6610i ir ar vismazaak funkcijaam no vinjiem visiem, ja neesi izteikts nokia vair radio fans, tad nemaz neskates nav veerts

CX65 kaa jau mineeja, ir labs funkcionaali, ar kabeli var daudz ko uzlabot - labs telefons

T630 ir vieniigais no biznesa klases mobilajiem,kas ir mazcenaa!!! Es noteikti izveeleetos to - miinusi ir atminja un kamera, bet nopietns izskats, laba izveelne un daudz funkciju to atsver!

Link to comment
Share on other sites

6610i ir ar vismazaak funkcijaam no vinjiem visiem, ja neesi izteikts nokia vair radio fans, tad nemaz neskates  nav veerts

CX65 kaa jau mineeja, ir labs funkcionaali, ar kabeli var daudz ko uzlabot - labs telefons

T630 ir vieniigais no biznesa klases mobilajiem,kas ir mazcenaa!!! Es noteikti izveeleetos to - miinusi ir atminja un kamera, bet nopietns izskats, laba izveelne un daudz funkciju to atsver!

 

T630 kamera ir kudi labāka par N6610i ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

Un es veel kadreiz gribeju t630.... Vienigais kas vinam labaks par citiem ir blootooth, bet nah man vinu vajag. Taa truba ar saviem 2mb ir sviezhama miskastee, je es vel pirms nedeljas lietoju nepieskaitamo telefonu-m55, kuram vismaz atmina bija labaka. Starpcitu gan kamera, gan polifonija Siemenam ir labaka, starpcitu panemju Siemenu!

Link to comment
Share on other sites

njaaa, agraak mobiilais telefons bija sazinjas liidzeklis, a kas tegad?

 

mp3 pleijeris, raadio, digitalaa fotokamera, kraaninju meeriitaajs un paarneesaajamaa speelju mashiina....aa un ja veel ir nepiecieshams tad var izmantot zvaniishanai...

Link to comment
Share on other sites

Guest DungBear

cx 65 rulzz. Bet baterija man tur tikai 1dienu!!! Vai tad tas ir normaali?

nu jaa. Spaidu jau intensiivi, bet nu vienalgs 1diena. Pat nelietojot kameru 1diena! Nu vispaar jau kautkaadu pajociigu nopirku. 115ls ikaa leetaak kaa citur bet ssis ievest no lietuvas!!! servisa graamatinna lietuviski viss lietuviski! Vai tik nav kaads netiirais. nopirkts kaa doteetais atblokkeets un atkal paardots. bet visaadi citaadaak cool .vot vieniigi taa baterija :cry:

Link to comment
Share on other sites

cx 65 rulzz. Bet baterija man tur tikai 1dienu!!! Vai tad tas ir normaali?

nu jaa. Spaidu jau intensiivi' date=' bet nu vienalgs 1diena. Pat nelietojot kameru 1diena! Nu vispaar jau kautkaadu pajociigu nopirku. 115ls ikaa leetaak kaa citur bet ssis ievest no lietuvas!!! servisa graamatinna lietuviski viss lietuviski! Vai tik nav kaads netiirais. nopirkts kaa doteetais atblokkeets un atkal paardots. bet visaadi citaadaak cool .vot vieniigi taa baterija :cry:[/quote']

 

tas ir normaali, ka baterija tur vienu dienu..man taapat ilgaak vinja netureeja..bija kaadi 4 cx65 visi vienaa maisaa metami vienu dienu tur..dienas beigaas jau jaalaadee, ja negribi naakamajaa dienaa bez sakariem palikt...

Te gan bija dazhi, kas teica, ka vinjiem tru 4-5 dienas dzirdeeju pat 7 dienas...nu nez varbuut ja vispar nespaida un var teikt nevienam nezvana vinja taa arii tur, bet nu man uz savas aadas nav naacies peiredzeet taadu baterijas ilgdarbiibu cx65...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...