Jump to content

Naudas pārskaitīšana no PayPal uz bankas kontu.


Kobra
 Share

Recommended Posts

Kurā bankā? Seeeen atpakaļ - jā, tad varēja tikai kredītenes piereģistrēt, tagad arī standarta debetenes var piereģistrēt. Kādu laiku atpakaļ paypalam man bija piereģistrēta visa debetkarte - Visa Electron, tagad lietoju standarta Swedbankas Mastercard - nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

flipsider

Ar trustly piedāvā uzlikt no bankas konta, tad jau izņemt- arī jābūt opcijai?

Labots - flipsider
Link to comment
Share on other sites

Ir vai nav VISA Classic kredītlimits kā obligāts atkarīgs no bankas politikas. Man ir bez un viss ir ļoti labi. Mūsdienās vārds kredītkarte savu svarīgumu ir zaudējusi.

Link to comment
Share on other sites

Microstar, SEB banka piedāvā arī debetkarti VISA, tā ir tā saucamā stila karte, bišķīt dārgāka. Savā laikā ņēmu kredītkarti, cik es atceros, bija vienkārši, piegāju pie lodziņa, teicu vajag kredītkarti, tur pat pie lodziņa arī visu noformēja. Tagad interesējos, mana ilggadīgā VISA Classic kā reiz šogad automātiski pārvērtās par MasterCard kredītkarti, ja gribētu samainīt uz VISA stila kredītkarti, kā bankā man pateica, jāatsakās no esošās, jāpieprasa jauna, jaunu vairs nepiešķir tā vienkārši, kā kādreiz, vērtē komisija, tās viss prasa ilgāku laiku, tāpēc neko tur nedarīju, nav vairs man VISA kredītkartes, ir MasterCard, kas PayPalam nav tik piemērota.


Taisnība hehe. Banka regulē, kādi nosacījumi kredītkartei.

Link to comment
Share on other sites

Microstar

Paldies par atbildēm! Bet vai tiešām ar visa stila karti ir iespējams veikt pārskaitījumu no paypal konta uz šo visa stila karti pat ja tā ir izvēlēta, kā norēķinu karte nevis kā kredīt karte ?

uoNbzW.png

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Man pašam PayPalā bija VISA kredītkarte, kadreiz, ja pareizi atceros, tur tikai kredītkartes derēja. Tagad der debetkarte, kā šajā tēmā biedri raksta, VISA debetkarte ir tik pat laba, kā VISA kredītkarte, galvenais, lai būtu VISA, pofig, kredītkarte, debetkarte, VISA elektron... Ka tik uz kartes ir tie četri burti VISA.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šodien ieejot Paypal, tam transfer money mirgo tāds aplītis, uzspiežot prasa pievienot karti, tajā pat laikā ir pieeja pārskaitīt uz LV kontu ko arī izmantoju un tagad tiku līdz - Pending.

Link to comment
Share on other sites

pirms dažām dienām mēģināju - nekā, šodien izdevās, biznez konts. Žēl, ka uzspiež konvertēt uz EUR pēc viņu neinteresantā kursa.

Link to comment
Share on other sites

Cik dienas bija jāgaida lai atnāktu tās divas mazās summas uz ibanku, lai varētu apstiprināt bankas kontu ? Gaidu jau no piektdienas, bet vel nekā. Vai tā var būt, ka tik ilgi ir jāgaida ?

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

Microstar
Kas par banku? Zviedru Trustly te der tikai zviedru bankas, Swed un SEB.

Nu nezinu man vienu brīdi bija pieslēgts pie citadeles, un bankas kontu varēja apstiprināt. Nezinu kā tagad, bet vienu brīdi pat naudu varēja pārskaitīt no PayPal uz citadeles bankas kontu. Vai tik tas nav kāds mīts par tām zvideru bankām.

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Ja joks, PayPal  pierakstot jaunu kredītkarti sūtīja 1 eur uz pabaudi, tad šodien nekā, vecā bija beigusies, slinkums bija jauno rakstīt klāt, dēļ visa tā pasākuma, šodien virtuvē izblieza specifisku LED lampu, jāpērk jaunā, iegāju PayPal, ieliku jauno karti, un uzreiz caur viņu nopirku jauno LED. Atnāca mails, ka veco esmu anulējis, un esmu pie vienojis jauno karti un viss!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nu ko - pizness beidzies :D

Bet ja nopietni, man lūliņ (septembrī laikam) ekspirēsies karte. Nebaidi mani.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

 

Nu kā ir tagad pārskaitījums uz LV banku vel kādam darbojas ?
 

 

Man beidzot darbojas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Man jau kādu laiku darbojas. Pirms nedēļas vai divām pārskaitīju, no SEB jau nākošajā dienā saņēmu SMS, ka nauda ieskaitīta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pārskaitot uz bankas kontu izlec šads paziņojums: Sorry, but we need more information. Please withdraw funds on our old account view instead.

Nezinu kā jums izdevās saņemt uz bankas kontu, bet es saņēmu vēstuli ar šadu ierakstu, kad jautāju kas par lietu:

Due to local regulations and guidelines from the issuing bank, it is not currently possible for customers to withdraw money to a MasterCard or American Express. Currently it is only possible to withdraw to a Visa card.

Link to comment
Share on other sites

Ziemelis

 

 

Nu ko - pizness beidzies Bet ja nopietni, man lūliņ (septembrī laikam) ekspirēsies karte. Nebaidi mani.

 

Tas jau nekas, atnaks jauna karte un nekas nebus jadara - kartes nr. jau nemainas, tik ccv kods bus cits. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

atnaks jauna karte un nekas nebus jadara - kartes nr. jau nemainas
KO ????  :shok:  
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Seb bankā man bija visu laiku VISA Classic. Ik reiz, kad jaunu karti deva, kad vecai termiņš beidzās, jaunai kartei numurs tas pats bija. Šopavasar nomainīja uz MasterCard, tai gan numurs cits, pieļauju, kad šitai termiņš beigsies, vietā iedos citu MasterCard ar tādu pašu numuru.

Link to comment
Share on other sites

@@jema,kartes numurs nemainās, pat PIN kods nemainās (ja mani atmiņa nepieviļ tagad).. :D 

Link to comment
Share on other sites

Cik es esmu manījis kartes, vienmēr ir bijis cits numurs, tādēļ man arī ir pārsteigums. Tikko atkal nomainījās un ir cits numurs.

Link to comment
Share on other sites

Tas atkarīgs no iemesla kāpēc karte tiek mainīta. Nu un kartei jābūt tādai pašai kas bija un uz tā paša konta, lai saglabātos numurs.

Link to comment
Share on other sites

kartei jābūt tādai pašai kas bija un uz tā paša konta,

  Pilnīgas muļķibas. Burtiski pirms 2 nedēļām mainījās gan Citadeles Maestro, gan American Express - numurs mainās abām, PIN kods gan tikai Maestro, bet izsniedzot karti, meitene teica, ka PIN varu bankomātā nomainīt. "Slepenajā" aploksnē ar kodiem pat ieteikts tos mainīt. Nu oktobrī mainīsies Swedbankas karte - bet cik atceros, iepriekšējo reizi vismaz PIN bija cits. 

 Visas kartes mainīja lietošanas termiņa beigu dēļ un protams, konti tie paši. Nez, var būt tas kā kurai bankai.

           P.S.

 Ja karte nozaudēta vai nosperta - tad protams 100% visas bankas maina gan numuru, gan PIN.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nekad neesmu neko limitējis, ne sūtījis pases kopijas, ne rēķinus. Pārskaitījums uz kontu strādā.

Link to comment
Share on other sites

Kādu banku tu lieto ? Man pieņemsim bankas konts paypala ir pieslēgts, bet kad vajag sūtīt spiežot transfer money vienkārši neuzrādās mana banka kaut arī tā ir savienota ar paypal ? Kaut kāda mistika.Varbūt vaina ir pašā bankā ?

.

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Man arī vairs nerāda aplīti un uz kontu pārskaitīt atkal nevar. Pirms nedēļas ienāca dažas iesaldētās summas un tad arī tas notika, liekas saistība ar to.

ID prasa kad ienākošās summas tekošā gada laikā ir ap 1800, uz 2500 laikam vispār nevar neko ieskaitīt kamēr prasītie papīri nav nosūtīti un apstiprināti.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti kāds ta tur ir tas iemesls kādēļ viņi vienkārši pēkšķi paņem, un atslēdz iespēju sūtīt naudu uz bankas kontu. Un tā nav pirmā reize kad pazūd šī iespēja. Rādās ka vienīgā iespēja dabūt naudu no paypal ir uztaisīt otru jaunu paypal kontu, un no tā pārskaitīt kamēr jaunajam kontam vel šī iespēja nav zudusi.

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Droši vien kaut kas liekas aizdomīgi, aizskaitot uz kontu Latvijā Paypal atpakaļ naudu vairs nevar atgriezt atpakaļ, ja nu atklājas kāda krāpšana. Uz karti aizskaitīto ir vairāk laika un cerības.

Link to comment
Share on other sites

Apskatīju savu paypalu, izskatās, ka viss kā iepriekš un piedāvā skaitīt uz SEB kontu bez problēmām, tik neapstiprināju pārskaitījumu.

Link to comment
Share on other sites

Apskatīju savu paypalu, izskatās, ka viss kā iepriekš un piedāvā skaitīt uz SEB kontu bez problēmām, tik neapstiprināju pārskaitījumu.

Un cik ilgi tev jau ir tāda iespēja ? Tev tas aplis vel mirgo ?

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

 

 

Par kādu aplīti iet runa? Spiežam withdraw funds un ņemam laukā:
Tev vienkārši ir parastais profils man ir bussines tādēļ atšķiras. Arī Withdraw funds vietā ir rakstīts Transfer money. 
Link to comment
Share on other sites

Es spiežu withdraw funds un nākamajā lapā prasa ievadīt summu un kā vienīgo opciju, uz ko skaitīt, piedāvā SEB kontu. Skaitīt tagad uz kontu man nav vairs vajadzības, jo ko gribēju, to jau aizskaitīju, tāpēc negribu neko mēģināt skaitīt, bet viss izskatās pa vecam un liekas, ka ir jāstrādā.

Link to comment
Share on other sites

Cik ilgs laiks parasti ir nepieciešams, lai uztaisītu jaunu maksājumu karti ? Jau astoņas dienas riņķī, bet no bankas vel nav ne ziņas.

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...