Jump to content

Naudas pārskaitīšana no PayPal uz bankas kontu.


Kobra
 Share

Recommended Posts

 

 

Aizsūtīja Tele2 rēķinu

 

mēneša saņēma atbildi, ka adrese nesapas (jo nesen te mums adreses nomainīja)
 Vai drīkstu painteresēties ar kuru galu tika domāts, sūtot rēķinu, kurā norādītā adrese (kaut pirms sūtīšanas būtu paypalā adresi izlabojuši uz rēķinā norādīto) nesaskan ar paypal norādīto? Tad nav jābrīnās, ka konti tiek bloķēti papildus pārbaudēm vai jaunais rēķins nav pašrocīgi uzzīmēts, un attiecīgi negatīvi fīdbeki forumos, kā jau te TC kaut kur pieminēja. 

 

 

tikai tiem, kas tirgo daudz, bet tad jau var atļauties speciāli šīm vajadzībām arī VISA karti turēt, un viss notiksies.
Tiem kas ebajā tirgo daudz un profesionāli, lai izbēgtu no papildus ebay un paypal nodevām un konvertācijām viss ir jātur tikai un vienīgi USD. Paypal konts, bankas konts un bankas kontam piesaistītā VISA. Ja vajadzīgi eiriki, tos var izdevīgāk iegūt konvertējot USD tepat LV, nekā pa paypal laupošo kursu.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
NESACERIETIES, BIEDRI! NEKAS PAGAIDĀM NAV MAINĪJIES! JA VAJAG NOŅEMT NAUDU NO PAYPAL KONTA, NEIZTIKT BEZ VISA KARTES!

Bet kādēļ viņi raksta šādi tas ir kaut kāds nelāgs joks vai ? 

 

You can now withdraw money from your PayPal account to your bank account. "Tagad Jūs varat izņemt naudu no sava PayPal konta uz savu bankas kontu".

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Design, VISA Classic būs ļoti piemērota, tik pat piemērota kā jebkura cita VISA. Arī debetkarte VISA būs OK.

Klau, varbūt tev ir arī Gold? Vai Platinum? Vai pat Infinite? :)

Link to comment
Share on other sites

Visa Classic būs piemērota priekš Paypal ?

Jā, der jebkura VISA ar kredītkartes funkcijām, tai skaitā arī VISA Classic, pat ja viņai nav kredītlimita. tātad nav kredītkarte šī vārda klasiskajā izpratnē.

@@vvv, nepārvērs topiku par miskasti. VISA Electron tu vari mēģināt sarullēt un iebāzt vietā kur saule nespīd

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

Anton, nezinu. Man nekas nesanāca, es rimos. Šīs tēmas laikā, bijām atraduši, ka PayPal mājaslapā ir norādes uz MasterCard, kā tik pat pilnvērtīgi lietojamu kā VISA, izrādījās, tā nav taisnība...

Ņirgājas viņi (PayPal) par mums (boot.lv foruma biedri) vienkārši. :sarkasms:

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildēm! Un kāda atšķirība ir starp parasto Paypal akauntu un Business akauntu ? Pagaidām lietoju parasto vai ir kāda reāla atšķirība ?


 

 

Klau, varbūt tev ir arī Gold? Vai Platinum? Vai pat Infinite?
Pagaidām man nav bijis nevienas visa kartes šķiet, ka Visa Classic būs pirmā. Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

LSTP, vai tad VISA debetkrate PayPalā neder? Pašam man ir kredītkarte, bet biedri tēmas sākumā rakstīja, ka debtkartes arī lieto vienlīdz labi, par VISA iet runa, protams.

Link to comment
Share on other sites

Vai drīkstu painteresēties ar kuru galu tika domāts, sūtot rēķinu, kurā norādītā adrese (kaut pirms sūtīšanas būtu paypalā adresi izlabojuši uz rēķinā norādīto) nesaskan ar paypal norādīto?

Neprasi man par sieviešu loģiku :) Bet uzsvars ir uz to, ka paypal reaģēja un uz e-pastiem atbildēja lēni, bet ne jau kā tagad - labi, ja reizi mēnesī.
Link to comment
Share on other sites

 

 

VISA Electron tu vari mēģināt sarullēt un iebāzt vietā kur saule nespīd

Paypal'ā naudas izmaksa notiek uz jebkuru VISA, arī Electron.

 

 

PayPal mājaslapā ir norādes uz MasterCard, kā tik pat pilnvērtīgi lietojamu kā VISA, izrādījās, tā nav taisnība...
 

Pirkumiem darbojas pilnvērtīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

hehe, točna zini? Arī VISA Electron der? Tad mans plāns - priekš PayPala izņemt SEB VISA Stila karti (tā gan nav VISA Electron, bet VISA), nevis kredītkarti, bet  debetkarti jeb norēķinu karti, ir pareizs.

Link to comment
Share on other sites

hehe, tas ir pārbaudīts uz parastā PayPal konta? Vai tikai uz kāda business vai Premium konta? Negribās piedzīvot vēl vienu aplauzienu. Tu jau šeit visus paspēji samulsināt ar to bankas konta numura pievienošanas iespēju, tik naudu dabūt uz to nevarēja... :)

Link to comment
Share on other sites

Uz parastā, business tikai nesen apdeitoju. Privatbank vari dabūt Electron un Classic bezmaksas un naudu skaitīt uz kuru gribi.

Kur ir aplauziens? Kaut kas tur ir, tikai ne līdz galam. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uz parastā, business tikai nesen apdeitoju.
Kāda ir atšķirība starp Business un parasto ? Vai uz parastā kona viss darbosies ?
Link to comment
Share on other sites

Paypal visu laiku lika mainīt statusu, apnika un nomainīju. Pircējs neredz business pārdevēja īsto vārdu piemēram..

Link to comment
Share on other sites

Ja ir tā kā te biedrs saka, raksta PayPal supportam un tie sūta USD, tad bankā karte jāaktivizē tās pamatvalūta kā USD.

Vai tad pats iestatījumos nevar manuāli uzlikt iekš PayPal, kā galveno valūtu USD ? Un tad arī tai valūtai nevajadzētu automātiski konvertēties uz EUR kad sūta naudu uz Visa karti...

DlULEZ1.png

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Vai tad pats iestatījumos nevar manuāli uzlikt iekš PayPal, kā galveno valūtu USD ?

Nē, izmaksas uz karti pamatvalūtu var mainīt tikai caur supportu.
Link to comment
Share on other sites

Nē, izmaksas uz karti pamatvalūtu var mainīt tikai caur supportu.

Tad ko tas (Primary) nozīmē un kam viņš ir domāts ? 

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Nav ne jausmas, varbūt tajā rāda visu kopējo valūtu summu. Piemēram, man primary ir EUR, bet uz karti withdraw nāk GBP (un konvertējas pēc kartes vai swed kursa).

Link to comment
Share on other sites

tai skaitā arī VISA Classic, pat ja viņai nav kredītlimita. tātad nav kredītkarte šī vārda klasiskajā izpratnē.

Izrādās, ka šo karti bez kredīt limita nemaz nevar pasūtīt.  :(  Kas bija kredīt limits ? Summa kura ir paņemta kredītā ?

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

 Design, kredītkarte jau tāpēc saucas kredītkarte, jo tai atšķirībā no debetkartes kaut kāds kredīta limits būs, kredīta limits, vienkārši sakot, ir tā summa, kurā tu vari iebraukt, uz kartes ir kaut kāda tava nauda, bet iztērēt tu vari vairāk. Savā laikā izņēmu kredītkarti tieši pirkšanai pasaules internetveikalos, nebija daudz citu iespēju, maksāšana ar kredītkarti bija visizplatītākais, kad kredītkarti noformēju, bankā prasīju, lai neliek man nekādu kredīta limitu, nevajag man, nē, tā nevarot vis, kaut kādu minimālo uzlika... Kas tās par kredītkartēm bez kredīta limita, nezinu, var jau būt, ir arī tādas.

 Prasīji par PayPal biznesa kontu. Man parastais. Vakar izbaudīju atšķirības. Gribēju samaksāt par vienu softu... Skatos, iespēja maksāt arī ar PayPal parādījusies, o, baigi labi, maksāšu, kāpēc ne... pa divi lāgi mēģināju, tiklīdz nonāku līdz vietai, kur mani pārvirzīs un manu PayPal kontu, tā izmet ārā, samaksāju ar kredītkarti beigās... sāku pētīt, kāpēc tā, atradu - nepieciešams Business vai Premier PayPal konts, redz, tie tā izdomājuši...

Link to comment
Share on other sites

Vēl var nosaukt kā overdrafts. Kā kredīts, noteikta summa līdz kādai vari iebraukt mīnusos. Ienākot naudai mīnusi dzēšas pa priekšu, ja vien nav pieslēgts kredīta atmaksas grafiks. Kaut kā tā. Protams griežas procenti.

Tā saucās par "credit card"

Bez kredīta iespējām bankas dod arī "debit card"

Link to comment
Share on other sites

Banka nosaka kredītlimita lielumu... Var jau būt, ka mūsdienās var kredītkarti bez kredītlimita izņemt. Katrā ziņā banka vērtēs, skatīsies tavus ienākumus... gan jau viņiem ir kaut kāda sistēma... lai saņemtu kredītkarti, tur banka pateiks, kas tev spīd, kas ne... Ne jau kurš katrs varēs ieiet bankā, pateikt, es gribu Gold vai Platinum un banka piešķirs...

Link to comment
Share on other sites

Ir bankas kur var, ir kur nevar, par Classic runājot. Gold utt ir cita opera un parastam cilvēkam nav vajadzīga ne sadzīvē, ne izmaksu pēc.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt mana Visa Classic nāk bez jebkādiem kredītiem/overdraftiem vai citiem "bonusiem".

Link to comment
Share on other sites

Internetbankā savā apskaties. Ja nav, tad acīmredzot tagad pastāv iespējas tādas dabūt, kādreiz man nedeva bez. Sen kā izņēmi savu VISA Classic?

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs. Man šomēnes tieši nomainīja, neatceros precīzi, 2000šo pirmajā pusē izņēmu to kredītkarti, SEB, visu laiku bija VISA Classic, tagad nafig pa pastu atsūtīja vietā MasterCard, arī Classic, nav vairs viņiem VISA, vēl ir Stila karte, kas VISA, bet, interesējos bankā, nevar veco VISA tā vienkārši nomainīt uz to Stila kredītkarti, pa jaunam jāraksta iesniegums, viņi izskata, jauns līgums... sarežģīti. Jācer, ka iekš PayPal ar laiku arī Latvijas banku MasterCard kartēm parādīsies visas iespējas, tādas pat, kā VISA.

Link to comment
Share on other sites

 

 

interesējos bankā, nevar veco VISA tā vienkārši nomainīt uz to Stila kredītkarti, pa jaunam jāraksta iesniegums, viņi izskata, jauns līgums... sarežģīti.
Efektīgs ceļš, ja tev kaut cik ir apgrozījums, ir laipni pateikt, ka ja nav VISA tad vairs neesi ieinteresēts SEB pakalpojumos un palūgt izstāstīt konta slēgšanas procedūru. Bieži vien pēc šāda dialoga sarežģītas lietas pēkši izrādās vienkārši un ātri atrisināmas.
Link to comment
Share on other sites

Tad sanāk ja bankā apgrozījuma nav Visa karti vispār nav iespējams izņemt ?

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Nezinu ko Jums tur sarežģī!

 

Aizgāju uz banku SEB, pateicu vajag visa stila, iedeva, nekādu problēmu. Tomēr tā maksā 30% vairāk kā standarta masters, respektīvi ap 1eur vs 1,53eur!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Nezinu ko Jums tur sarežģī!

Skaidri un gaiši ir rakstīts! Tādēļ jau es te gribēju pavaicāt.

Jy9z3LD.png

Acīm redzot ja ikmēneša ienākumi pēc nodokļu nomaksas nav 260 eur tad par to karti var necerēt!

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

@PhenomX

Normāla parādība, banka prasa, lai tev vismaz būtu minimālā alga viņu kontā ieskaitīta. Pēc būtības viņi skatās uz strādājošiem cilvēkuem, kuri ir gatavi pārlikt algas saņemšanas kontu uz Citadeli.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šajā bankā algu var aizvietot konta apgrozījums par 3 mēn., dažas iemaksas/izmaksas ap 400€. Vismaz pērn tā bija.

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik man Paypal kā karte ir reģistrēta Swedbankas Mastercard. Maksājumi darbojas OK. Trīs dienas atpakaļ nojuka viens darījums Ebay, kuru biju apmaksājis ar Paypal. Pārdevējs naudu atgrieza. Pēc trim dienām nauda ienāca konta.

 

Agrāk ir lietotas gan Swedbank Visa Electron, gan Visa Gold maksājumiem paypal - arī viss bija OK.

Link to comment
Share on other sites

rubb, tas, ka pārdevēja atgrieztā nauda ienāk atpakaļ bankas kontā, jā, tas notiek visām kartēm, tur nav būtiski, vai tev ir VISA vai nav. Ar VISA karti ir iespējams no sava PayPal konta naudu dabūt uz bankas kontu, ar citām kartēm nav tas iespējams, Latvijas lietotājiem. Piemēram, tu esi tirgotājs, pircējs samaksā tev caur PayPal, nauda atnāk uz tavu PayPal kontu, tu to naudu vari dabūt tikai uz VISA karti, savādāk ne. Pārdevēja atgrieztā nauda, kas vispirms nostājas tavā PayPal kontā, pēc dažām dienām aiziet uz bankas kontu, tas ir cits gadījums, tas darbojas arī ar pārējām kartēm, tur neprasās VISA.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...