Jump to content

Naudas pārskaitīšana no PayPal uz bankas kontu.


Kobra
 Share

Recommended Posts

ykristaps

 

 

Tev taču jāsūta viņiem pases kopija un adreses apstiprinājums.
 

Vairāk to neprasa. To prasīja pirms apstiprināju kontu. 

Link to comment
Share on other sites

Tas ka tieši konkrētā brīdī nemet logu ar izsaukuma zīmi un nesūta draudu emailus, nenozīmē ka tas nav jāizdara lai varētu pilnvērtīgi izmantot pakalpojumu. Tevi par šādu prasību informēja, tagad viss tavās rokās. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Savā pašvaldībā var saņemt oficiālu apliecinājumu dzīvesvietas adresei. Tas neder?
 

Tur tā apstiprināšana ir ilgs process, pēc nedēļām, mēneša gan jau atsūtīs atbildi ka neder, sūtiet ko citu. Nu kurš tādu salasīs latviešu valodā, pat nemēģinās. Vajag normālu rēķinu, ja nav, paņem kādu 4G rūteri uz testu vai kaut ko citu.

Link to comment
Share on other sites

Apstiprināšanas laiku un citu jautājumu risināšanu var paātrināt ar zvanu viņu supporta centram. Kad valūtas mainīju u.c. neskaidrību gadījumos tas nostrādāja momentāli, atšķirībā no epastiem. 

Link to comment
Share on other sites

ykristaps

 

 

Tas ka tieši konkrētā brīdī nemet logu ar izsaukuma zīmi un nesūta draudu emailus, nenozīmē ka tas nav jāizdara lai varētu pilnvērtīgi izmantot pakalpojumu. Tevi par šādu prasību informēja, tagad viss tavās rokās. 

mle. Reti kaitinoši lasīt tavus vervelējumus. Iepriekš pie withdraw "jaunajā" interfeisā izleca tavs logs ar izsaukuma zīmi un prasīja to ID. Tagad, kad konts ir apstiprināts izmet augstāk minēto ar divām opcijām. US bankas konts vai VISA kredītkarte. Kur lai es tos ID sūtu ? Uz supporta epastu ? tagad viss tavās rokās... skan nopietni. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Reti kaitinoši lasīt tavus vervelējumus.

 

Piever žaunas un turpmāk nelasi! Citi tiek galā, tu nē... visi kuri zināmu laiku, regulāri PayPal lieto to ir izdarījuši... izdari secinājumus.  

Link to comment
Share on other sites

ykristaps

Ko izdarījuši ? Noskaitījuši naudu uz konta, vai ID nosūtījuši pēc pieprasījuma ? Es regulāri nelietoju PayPal.  

 

nemet logu ar izsaukuma zīmi un nesūta draudu emailus, nenozīmē ka tas nav jāizdara

Izstaigāju PayPal krustu šķērsu. Neatradu opciju pašam pievienot savu ID kopiju un apstiprināt savu dzīves vietu. Kur tad lai es to izdaru ? 

Link to comment
Share on other sites

Atvaino, bet pēc tava uzbrauciena negribas ar karoti mutē pa tiešo ielikt,.... tev jāiemācās bikses gan pašam uzvilkt gan aizpogāt. 

 

 Having problems? Contact PayPal support

 

p.s. Atslēgas vārdi: complete your profile, lift limits....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja izdosies pieslēgt caur Latvijas kontu nebūs baigā komisija? Es te palasīju, ka it kā valūta pārvēršoties uz EUR automātiski.

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

Ņemot ārā pārvēršas. Bet tā ir atsevišķa transakcija. Nevar vienā piegājienā izņemt € un $. Komisijas uz kontu skaitot nebūs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja izdosies pieslēgt caur Latvijas kontu nebūs baigā komisija? Es te palasīju, ka it kā valūta pārvēršoties uz EUR automātiski.
 

Uz visa karti pēdējo reizi kad sūtiju bija ~2 eur + nesmukais paypal kurss. Neatminos uz doto brīdi cik paypals ņēma uz bankas kontu atmest naudu.
Link to comment
Share on other sites

Tad cik es sapratu ir tā, ka skaitot uz konta komisijas nebūs, bet kā ir ar pašu automātisko valūtas maiņu ko paypal veic paši vai tad par to nenorauj kādus pāirs eiro ?

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

Nezinu par komisiju, bet konvertācija jau būs tā vai tā, neatkarīgi vai VISA vai konts paypalā.

Link to comment
Share on other sites

1. Paypalā var pievienot kādas vien valūtas vēlas un brīvi starp tām "uz vietas" konvertēt (katru reizi zaudējot uz kursa)

  Dara to zem "Manage currencies"

 

2. Ja regulāri nauda nāk, piemēram, USD, tad ir iespēja saņemt naudu uz karti bez konvertācijas.

 

 Izņem Latvijā Visa karti kurai pamatvalūta ir USD, pievieno PayPalam, tad sazinoties ar viņiem šai kartei iegūst iespēju izskaitīt uz to bez konvertācijas.

 

(Ja strādās izmaksāšana uz kontu pa tiešo, tad, iespējams, varēs izmantot multivalūtu kontus un lūgt viņus nekonvertēt. Tas vēl nav pārbaudīts, protams.)

 

3. Tas viņu "sliktais" kurss galvenokārt veidojas no visām viņu daudzajām "nodevām" ko automātiski iekļauj gala ciparā (atsevišķi nenorādot kas par ko paņemts).

 

 

Te visi cipari apakšā tabulās: https://www.paypal.com/lv/webapps/mpp/ua/useragreement-full?locale.x=en_LV#8

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Savā pašvaldībā var saņemt oficiālu apliecinājumu dzīvesvietas adresei. Tas neder?

Nē neder. Vēlreiz ieguglē vai arī iztulko un pārdomā kas  ir billing address.

 

Un ko darīt tādā gadījumā, ja rēķins nav uz mana vārda ? Visiem tak nevar būt tie rēķini! Kā rīkoties šādā situācijā ?

Ja uz paša vārda nenāk (bieži sastopama problēma jaunajiem)komunālie rēķini (īre, gāze, elektrība, telefons, internets utt.),  tad ir jāiet uz savu banku un jāpieprasa konta izdruka kur redzama vārds, uzvārds, adrese, un jālūdz lai bankas darbinieks to apstiprina ar zīmogu un parakstu. Ir bankas kur par to paprasīs kādus eirus, dažās par brīvu. Nekādās diskusijās un skaidrojumos ar bankas klerku nav jāielaižas  - vajag un viss. Ceru ka ir skaidrs, ka bankas izdrukā un/vai rēķinos redzamajai adresei jābūt 1 pret 1 ar e-makā norādīto. Sūtīt uz radinieku vārda saņemtus rēķinus un visādu citu figņu (dzīvesvietas deklarācijas utt.) ir lieks laika un resursu patēriņš - atmetīs atpakaļ. Vēl izplatīta problēma ka nemīl pieņemt pdf formāta rēķinus, ko daudzi saņem kā e-rēķinus (tipa var izrediģēt un ierakstīt ko vajag, un jā viņi ir debīli nesaprot ka rēķinus nepiesūta tikai uz papīra), tāpēc pirms sūtīt vēlams pdf rēķinu izdrukāt un tad noskanēt un nosūtīt skanu. Papīra rēķiniem un bankas kontu izdrukām - skanēt un sūtīt. Un paskatīties kāda izmēra failus ņem pretī lai skani nesanāk lielāki nekā sistēma ņem pretī.

Ceru ka paskaidroju izsmeļoši un visiem saprotoši.

Labots - LSTP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vēlreiz ieguglē vai arī iztulko un pārdomā kas ir billing address.

 Billing adress tā ir tava adrese, kas piesieta bankas kartei (vai kontam), tā, kas figurē bankā pretī tavam kontam, bankā atvēri kontu, izņēmi karti, banka prasīja tavu adresi, savādāk, bez adreses, laikam, nevar, tad šī ir tā billing adrese. Tā es to saprotu...

 LSTP, tagad, lūdzu, izstāsti patiesību. Tu noteikti zini, kā ir īstenībā.

Link to comment
Share on other sites

Billing adress

 to arī skaidri un nepārprotami nozīmē - rēķinu saņemšanas adrese. Civilizētajā, vecajā pasaulē tas nozīmē - ja tu maksā komunālo rēķinus par konkrētu adresi, tātad tu tur dzīvo, neesi galīgs bomzis, un esi sasniedzams, un šāda tipa rēķins kalpo kā reālās dzīvesvietas nepārprotams apliecinājums. Arī bankas grib zināt kur tevi noķert  reāli sasniegt, tāpēc prasa adresi, kaut gan LV  ticēs uz vārda, ko pateiksi to arī uz godavārda piefiksēs.

Labots - LSTP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

1. Paypalā var pievienot kādas vien valūtas vēlas un brīvi starp tām "uz vietas" konvertēt (katru reizi zaudējot uz kursa)   Dara to zem "Manage currencies"
 

Manā Paypal ienāk  gan €, gan $, un katru redzu atsevišķi, pārlikt ''uz vietas'' $ uz € nevaru, tikai apskatīties ar zvaigznīti(*) kopējo summu izvēlētajā pamatvalūtā kā būtu, ja būtu. Ja tur ir 5€ un 5$, tad ņemot ārā jāņem divreiz, 5€ un 5$ kas tikai tad konvertēsies cik nu tajā brīdī viņu kurss. Mani 5$ šodien var rādīties kā 4.40€, rīt 4.45.

* This is an estimate based on the most recent conversion rate.

Link to comment
Share on other sites

LSTP, paldies. Ļoti labi uzrakstīji.

Kā ar tām LV bankām mūsdienās? Tiešām tavu adresi uz godavārda pamata piefiksē?

Link to comment
Share on other sites

Manā Paypal ienāk  gan €, gan $, un katru redzu atsevišķi, pārlikt ''uz vietas'' $ uz € nevaru, tikai apskatīties ar zvaigznīti(*) kopējo summu

 

 

Varu tur visu konvertēt kad un kā vien vēlos. Vai tiešām tev būtu kas savādāk?

 

Pievienoju screenshotu no mana paypala naudas maiņas sadaļas.

post-67542-0-46340900-1461009742_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Kā ar tām LV bankām mūsdienās? Tiešām tavu adresi uz godavārda pamata piefiksē?

Nezinu kā akurāt 2016ajā, bet vismaz līdz šim neesmu ievērojis, ka kāda LV banka man kā fiziskai personai ir prasījusi, dzīvesvietas dokumentālu apstiprinājumu. Ko pasaku to pieraksta un nedomāju ka kas būtu mainījies.

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

Nu ja. Es sāku domāt, savus privātos kontus bankās atvēru vēl laikos, kad bija tāda lieta kā pieraksts (kurš atcerēsies, kad to atcēla), tad bija stingrāk ar tām adresēm, droši vien.

Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās taču bankas var online datubāzē redzēt klienta deklarēto adresi. Jau tāpēc vien nekādu papīru prasīt nav jēgas. 

Link to comment
Share on other sites

Tiešām esi pārliecināts, ka var redzēt?

 

Vienīgā iestāde, kas seko deklerētajai dzīvesvietai man ir bijusi nodokļi par zemi tālu vidzemē. Bankas sūta tikai uz iesniegto(nosaukto, ibankā ierakstīto) adresi.

 

Jo kā zināms šobrīd Latvijā var deklarēties bez maz vai visur 5 min laikā...

Link to comment
Share on other sites

Tur ir nianse. Adresi redzēt nevar, tas tā kā zem personas datu aizsardzības. Bet var pārbaudīt vai adrese, ko klients nosaucis, ir īstā. Mazs sīkums - klients vispirms pats nosauc savu adresi.

Link to comment
Share on other sites

Man banka vienīgais, ko ir prasījusi.. atnest pasi, lai var sistēmā ievadīt.. (tas, kad beidzas termiņš un saņem jaunu) un arī tikai Citadele. Kas attiecas uz adresēm, tās jau internetbankā klienta anketā/kontakinformācijā var pats norādīt, priekš kam bankai vēl atsevišķi vēl prasīt? Visas zināmās bankas tāpat prasa bargu naudu par papīra izrakstiem utt.. Vienīgi jaunas kartes pa pastu sūta bezmaksas :D

 

pdf rēķinu arī neprintējot var pārtaisīt par bildi bez problēmām.. dažu sekunžu laikā.

Link to comment
Share on other sites

Šodien divi mini-maksājumi ieripoja kontā. Uztaisīju confirm, bet pie kontiem joprojām CHECKING. Mēģinot withdraw, tas pats paziņojums kas ykristaps: "Sorry, but we need more information. Please withdraw money on our Classic site instead.".

 

Bet, šķiet, ka šis kontu salinkošanas brīnums ir tikai, lai papildinātu paypal kontu. Sekojot "Add funds to your account instantly", nokļūst https://www.paypal-topup.lv/, kur, kā izskatās, var papildināt paypal kontu, izmantojot bankas kontu. Es gan nemēģināju papildināt - nav nepieciešamības.

Link to comment
Share on other sites

Vel neviens tā arī nav mēģinājis sūtīt naudu no Paypal uz savu bankas kontu ?


 

 

Bet, šķiet, ka šis kontu salinkošanas brīnums ir tikai, lai papildinātu paypal kontu.
Man liekas pirms veikt šo darbību tur bija rakstīts, ka jūs varat papildināt savas bankas kontu vai kaut kā tā.
Link to comment
Share on other sites

Jā, es ar tikko pārbaudīju savu bankas kontu, bija ienākuši divi sīki maksājumi no PayPal, iegāju PayPal kontā, apstiprināju savu kontu, ievadot, tās divas sīkās summiņas, konts apstiprinājās, uzreiz mēģināju to withdraw uz bankas kontu... tālāk viss, kā marrtins raksta, Sorry... sūtīja uz klasisko vietni, bet tur kā parasti - vai uz VISA karti, vai uz US bankas kontu.

NESACERIETIES, BIEDRI! NEKAS PAGAIDĀM NAV MAINĪJIES! JA VAJAG NOŅEMT NAUDU NO PAYPAL KONTA, NEIZTIKT BEZ VISA KARTES!

​VISA

Sapratāt?

Link to comment
Share on other sites

Sapratāt?

Interesanti kurš gudrais bija tas pirmais kas visu šo sastāstīja un beigās nekā. 

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

Marwell, ko tu bozies? Esam apguvuši, kā pievienot bankas kontu PayPalam. :) Iedomājos, vai PayPal varēs lietot bez kartes, ar bankas kontu tikai, ja tā, tas pat labāk, jo kartes datus atdot svešās rokās ir daudz nedrošāks pasākums kā bankas konta numuru.

Man kāreiz nomainīja SEB VISA kredītkarti pret MasterCard. Vēl ir viena VISA debetkarte, kad tā beigsies, jādomā. Varbūt būs jāizņem SEB Stila karte, kas ir VISA.

Link to comment
Share on other sites

ykristaps

 

 

negribas ar karoti mutē pa tiešo ielikt,...

Laikam karotes te visiem vajag. Izstaigāju arī to tavu help, nu nekas jēdzīgs..  un šīs lietas pavedienus tur neatrast. Tikai necepies. Tagad arī saujai lietotāju vari palīdzēt nevis vienam idiotam, kurš ir nepacietīgs.

 

Es diemžēl vēl neesmu saņēmis tās sīkās summas rēķinā lai pabeigtu reģistrāciju. 
 Kā pašam? Viss notiek ?  Būšu pateicīgs, ja "parādīsi ar pirkstu" kur to ID iesūtīt un kā viss tur notiek.
Link to comment
Share on other sites

Vispār ar tām identitātes pārbaudēm ir kā ir. Sievai pirms mēneša-diviem arī piesējās, ka vajagot aizsūtīt dokumentus. Aizsūtīja Tele2 rēķinu. Pēc ~mēneša saņēma atbildi, ka adrese nesapas (jo nesen te mums adreses nomainīja). Sagaidīja jaunu Tele2 rēķinu ar pareizo adresi, aizsūtīja, pēc mēneša ne čiku, ne grabu nobloķēja/limitēja accountu. Viss tur viņiem iet vēl lielākā sviestā jau sākot ar jaunā "interfeisa" ieviešanu un pēc īpašnieku maiņas/atdalīšanos no ebay.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Tad arī oficiāli vajag paziņot, ka no Paypal uz bankas kontu naudu nevar pārskaitīt vienīgā iespēja ir Visa karte.

Link to comment
Share on other sites

 Biedri, beigsim gausties. PayPal ir OK. Esmu pārliecināts, ka lielais vairums to lieto pirkšanai, tam PayPalā ļoti labi noder gandrīz jebkura karte. Paskatiet pasaules i-veikalus, teju visi piedāvā norēķināšanos caur PayPal, tas ir super, ka mums tāda iespēja, atceros, savus pirmos pirkumus globālajos i-veikalos veicu, viens - gadījās, ka manu kredītkarti neturēja par pilnvērtīgu, pat tā, ka nafig meta atpakaļ, otrs - bankas pārskaitījumi, ja bija tāda iespēja, nenormālas papildu maksas kādreiz ieturēja par starptautiskajiem naudas pārvedumiem...

 Kam ta ir tik ļoti svarīga tā iespēja dabūt naudu no sava PayPal konta, pat ne tādiem, kas pa reizi ko pārdod caur ebay, to naudu no konta var lietot, kad pats ko pērc, tikai tiem, kas tirgo daudz, bet tad jau var atļauties speciāli šīm vajadzībām arī VISA karti turēt, un viss notiksies.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...