Jump to content

Naudas pārskaitīšana no PayPal uz bankas kontu.


Kobra
 Share

Recommended Posts

marrtins

^kas ir jādara, lai viņi zvanītu?

Daudz jāražo komisijas naudas :D
Link to comment
Share on other sites

Tikko apskatījos savā PayPal kontā. Nekas nav mainījies. Lai arī bankas konts jau kādu laiku veiksmīgi pievienots, PayPal naudu uz to dabūt nevar, tāpat kā iepriekš, prasa vai nu US bankas kontu vai nu VISA karti. Pagaidām man tas nav aktuāli, kad būs, skatīšos, vai būs jau atlecis Vislatvijas mērogā, vai arī zvanīšu viņiem.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

 

 

Tikko apskatījos savā PayPal kontā. Nekas nav mainījies. Lai arī bankas konts jau kādu laiku veiksmīgi pievienots, PayPal naudu uz to dabūt nevar, tāpat kā iepriekš, prasa vai nu US bankas kontu vai nu VISA karti. Pagaidām man tas nav aktuāli, kad būs, skatīšos, vai būs jau atlecis Vislatvijas mērogā, vai arī zvanīšu viņiem.
Nekas tur nav jāzvana apgreidojies uz bussines un viss. 
Link to comment
Share on other sites

 

 

apgreidojies uz bussines un viss.

Jums visiem, kas dabūjuši naudu uz bankas kontu, jums visiem ir PayPal business konti?


Ja tā, tad tūlīt pat apgreidošu.

Link to comment
Share on other sites

Apgreidojos uz biznesa. Kad transferoju EUR uz bankas kontu un spiežu lielo pogu kaut kas palādējas un nekas nenotiek tālāk, tas pats logs paliek stāvot vaļā :D

Link to comment
Share on other sites

Nu apgreidojos. Nu... Toļiks, nemaldini biedrus. :) Viss pa vecam - hujuški... Tieši tā, kā biedrs cekens raksta.

Link to comment
Share on other sites

 Te vairākiem biedriem viss perfekti strādā. Vairākiem nekas nestrādā. Kāpēc? Neviens nezina, kāpēc tā? Pašiem PayPal nav līdz galam viss kārtībā. Un te pēkšņi uzradies tu, paziņoji, ka vajag tik business kontu un viss... Sapriecājos - velti. Nekas nestrādā. Nav tur tā: parastais konts - nē, business konts - jā.

 Līdzīgi būtu situācijā - neiet vienam dators, a es viņam saku, uzliec W10, tad dators ies, viņš uzliek W10, dators vienalga neiet, uz ko es atbildu, nu nez, man viss perfekti strādā... :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Tak cekens ielika info - tas, ka kādam tas strādā, ir gļuks! Drīz to salabos un tas vairs nestrādās. Kas nav skaidrs? :)

 

Protams, iespējams, ka šī fīča LV useriem vairs nebūs gļuks, bet nu spriežot pēc minētā komentāra - tas ir gļuks un tam nebija jāšancē.

 

Any way. Čoms no USA man skaitīja naudiņu uz paypal, veicu withdrawal, uz Swed mastereni pēc trim dienām bija klāt.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

marrtins

eicu withdrawal, uz Swed mastereni pēc trim dienām bija klāt.

Ši tēma jau sen vairs nav par to...
Link to comment
Share on other sites

Microstar
Tak cekens ielika info - tas, ka kādam tas strādā, ir gļuks! Drīz to salabos un tas vairs nestrādās. Kas nav skaidrs?   Protams, iespējams, ka šī fīča LV useriem vairs nebūs gļuks, bet nu spriežot pēc minētā komentāra - tas ir gļuks un tam nebija jāšancē.

Tu to nopietni vai velc gumiju ? Kā tur īsti ir ?

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mēģināju izņemt uz SEB kontu :

Sorry, but we need more information. Please withdraw money on our Classic site instead.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pakustināšu vēl šo tēmu. Tā kā joprojām nekas uz SEB kontu nenāk, tad vien atliek ņemt to SEB Visa stila karti. Zvanīju bankai un neko citu nevarēja piedāvāt. Pie tam pašreizējai masterkartei arī esot mēneša maksa 1eur/mēn, par ko es nezināju. Visa kartei 1.40eur/mēn. Tā ka gadā tā visa izmaksās papildus tikai 5eur.

Link to comment
Share on other sites

markei, nepamēģināji sazvanīties ar tiem PayPal? Biedri pieminēja, ka viņus sazvanot, var panākt kaut kādu kustību. Negribi pamēģināt sakontaktēties ar viņiem.

Es pats no ebaja pirkumu šajās dienās veicu, tad man visa nauda, kas PayPal kontā stāvēja, iztērējās. Man naudas noņemšana no PayPal konta kļuva neaktuāla, uz kādu laiku. Tāpēc neko pagaidām nedaru. Arī kontā bez izmaiņām bija, nevarēja naudu no konta uz bankas kontu dabūt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Atļaušos paprasīt te, lai neveidotu jaunu topiku.  Samaksāju ķiniešu veikalam par preci, preces nebija uz vietas (sazinājos ar šiem, kad būs, viņi nezin).

Atskaitija atpakaļ uz Paypal. Tad jautājums -- vēsturē redzu ka naudinja atskaitīta, bet pašā pamatā paypalā summa nav ! Pamēģināju no savas kartes uz paypalu pārskaitīt, parādījas vesturē un uzreiz pašā pieejamā summā arī. Kad tā nauda būs arī pamatsummā ? Cerams ka kautcik saprotami uzrakstiju ...

Link to comment
Share on other sites

Kā to saprast ka nekad , nauda būs pazudusi ? Pašā paypalā vismaz uzrādītos, tā es saprotu. Jā karte piesaistīta paypalam. Man nevajag uz karti , vajag veikt teiksim citu maksājumu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tikai man vai citiem arī ir pazudusi iespēja skaitīt uz LV kontu? Man uz withdraw atkal piedāvā tikai uz US kontu vai VISA.

Link to comment
Share on other sites

Microstar

Jā atkal tas pats bija viens brīdis kad varēja skaitīt naudu uz LV kontu, bet nu tā iespēja atkal ir pazudusi nesaprotu ko viņi tur tos lietotājus tā čakarē. Kad atkal varēs sūtīt, ja vispār varēs ? :thumbdown:

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Tak cekens ielika info - tas, ka kādam tas strādā, ir gļuks! Drīz to salabos un tas vairs nestrādās. Kas nav skaidrs? :) Protams, iespējams, ka šī fīča LV useriem vairs nebūs gļuks, bet nu spriežot pēc minētā komentāra - tas ir gļuks un tam nebija jāšancē.

 

Skat šo manu komentāru - neviens nevienu nečakarē, tas, ka strādāja, bija GĻUKS ;)

 

 

 

After thoroughly investigating your PayPal account, I can confirm that you have added your Latvian bank account, as adding local bank accounts is not available in the Latvian market, there has been a technical error that has allowed you to do it anyway. Even though you are unable to use your local bank account, you are still able to add a US bank account or a VISA credit card so that you may withdraw funds. I apologise for the confusion and inconvenience this may have caused, but I can not give a time frame for or even if your local bank account will be available to use on your Latvian PayPal account.
Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Šodien, kā tika pakustināta šī tēma, atkal mēģināju izņemt uz SEB kontu. Iespēja uz LV kontu bija kā bijusi. Spiežu withdraw un agrāk vienmēr izleca tas- sorry,... tiri piri! Bet šodien parādīja, cik tas būs jevrikos un tad:

l3a9jbk8yo08kb4arecd.png

 
       

:) Gļuks vai ne gļuks, bet gaidīšu naudu kontā!

Labots - markei
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Microstar

Laikam vajadzēs vel reiz mēģināt piesaistīt LV bankas kontu varbūt kaut kas izdodas atkal, bet kāds nevarētu man pateikt, kā var noņemt jau esošo bankas kontu tā lai viņa vairāk nebūtu iekš paypal ?

 

Jau mēģināju šo metodi, bet viņa nedarbojas, jo izlec logs kur tiek piedāvāts "Add a Bank Account" uzspiežot to update, un neko tā

arī nevar izdzēst ? Nesaprotu kādēļ tā ? https://www.paypal.com/selfhelp/article/FAQ2247

 

Iespēja uz LV kontu bija kā bijusi.

Nu ļoti interesanti. :)

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Janka420

Kādu gadu atpakaļ speciāli šim mērķim pasūtīju Visa no swedbankas. Pat nezināju, ka tāda opcija izsūtīt uz LV bankām vispār eksistē.

Link to comment
Share on other sites

Guntarsm

Es jau pārskatīju uz Swebanku jau pirms Jāņiem. It kā jau vis strādā,  Paypal konts ir parastais ( man nav biznesa Paypal konts)

 

post-87539-0-61634600-1468323024_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Guntarsm

:)  Skatos viss strādā. Man Paypal ļauj pārskatīt uz bankas konta arī tagad.

Bet no planšetes  uz android Paypal aplikācijas gan neļauj pārskaitīt.

Link to comment
Share on other sites

Microstar

Kāds nevar pateikt, kā var izdzēst veco bankas kontu no paypal ? Izmēģināju visādi nu nekā nevar...

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

 Atver Wallet. Tur parādās bankas kartes, bankas konti. Spied uz bankas kontu. Parādās Remove bank. Tikko apskatījos savā PayPal kontā, ir tāda iespēja. Man parastais konts.

 Jā, paskatījos, nav vairs vecais skats. Toreiz pēc šajā tēmā biedru sniegtajiem padomiem izdevās pievienot bakas kontu, tieši caur veco skatu tas bija jādara. Bija tas iespējams kādu laiku, kamēr viņiem sistēmas pārtaisīšana notika. Tagad nav priekš mums tās iespējas. Acīmredzot, esam kur esam (trešās pasaules valsts), nepienākas mums visi PayPal rīki.

 Nevaru izmēģināt withdraw, jo pašlaik nav PayPal naudas. Interesanti, ka dažiem biedriem strādāja tā iespēja, man neizdevās, vairākkārtīgi mēģināju, nekā. Ziņojiet, biedri, cik ilgi jums darbosies naudas dabūšana uz bankas kontu.

Link to comment
Share on other sites

Microstar
 Atver Wallet. Tur parādās bankas kartes, bankas konti. Spied uz bankas kontu. Parādās Remove bank. Tikko apskatījos savā PayPal kontā, ir tāda iespēja. Man parastais konts.

Žēl gan, bet bussines kontam atkal nav tādas funkcijas, un vispār tas PayPal kaut ko baigi gļučī, jo nav iespējams ne izdzēst kontu, ne arī uztaisīt otru jaunu bankas kontu. Un viss tikai tādēļ, ka priekšā izlec tieši šāds attēls abos gadījumos un neko tālāk nevar izdarīt.http://i.cubeupload.com/ai5V5b.png

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Gļučī gan, uz add funds rāda - PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.  Ejot caur money gan laikam darbojas.

 

 

Un viss tikai tādēļ, ka priekšā izlec tieši šāds attēls abos gadījumos un neko tālāk nevar izdarīt.

Tur jāraksta jaunais konta numurs, Swed vai SEB.

Link to comment
Share on other sites

Šorīt atnāca sms no SEB, ka paypals ieskaitījis naudu, pat negaidīju tik ātri, ienāca diennakts laikā. Tā ka varu apstiprināt, ka vismaz vienreiz man ir strādājis skaitīt no paypala uz SEB kontu pa tiešo bez VISA kartes. Kā būs turpmāk, nezinu, bet pieņemu, ka tik drīz vairs tādas vajadzības nebūs, lai par to satrauktos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man arī nākamajā dienā ienāca kad vēl nāca, bet šodien nācās caur VISA skaitīt, uz LV kontu man vairs nepiedāvā.

Link to comment
Share on other sites

Microstar
Man arī nākamajā dienā ienāca kad vēl nāca, bet šodien nācās caur VISA skaitīt, uz LV kontu man vairs nepiedāvā.

Man arī bija tas pats kas tev tagad arī vairs nepiedāvā uz LV kontu sūtīt, bet iepriekš maijā paspēju vienu pārskaitījumu veikt. Būs jāmēģina ievadīt citu bankas kontu varbūt atkal kaut kas izmainās. Kādam varbūt vel strādā šī opcija sūtīt uz LV kontu ? Rādās ka pagaidām diviem cilvēkiem šī opcija vel darbojas...

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Microstar

Kāds var padalīties informācijā par Visa Classic kredītkarti ? Kā tur ir ar tiem kredītiem, un kāda ir minimālā summa lai spētu izņemtu to kartiņu? Lieta tāda, ka man tā ir vienīgā pieejamā karte bankā kura man der iekš paypal, bet kredītu kā tādu man nevajag. Kā tur īsti ir ja es teiksim visu uzreiz atmaksāju pa nullēm tā karte vel ir lietojama ?

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...