Jump to content

Naudas pārskaitīšana no PayPal uz bankas kontu.


Kobra
 Share

Recommended Posts

Būs vien jāzvana savai SEB bankai un jārunā, lai maina jauno iedoto mastercard atpakaļ uz Visa, citādi laikam nekā. Kāds ir rēķinājis kāda atšķirība piemēram uz 500usd, ja sūta uz kontu USD valūtā un te taisa konvertāciju vai ja paypals taisa konvertāciju un sūta uzreiz eirikos?

Link to comment
Share on other sites

vvv

 

Iespējams, ka tagad kaut kas ir mainījies, bet pagājušā gada vidū  man USA čoms ieskaitīja naudu Paypal, kuru es pēc tam bez problēmām pārskaitīju uz savu šo pašu Mastercard (Withdraw funds).

 

Nākošmēnes man ir paredzēts viens darījums, kur man skaitīs naudu PayPal, tad arī pamēģināšu vai vēl ar vien izdodas naudu pārskaitīt no PayPal uz kontu.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Varbūt kādu brīdi tas bija iespējams, šeit tēmā, man liekas, tika pieminēti tādi gadījumi. Kā tev ir tagad? Joka pēc pamēģini. Vai piedāvās pie withdraw pieprasījuma kā opciju norādīt MasterCard karti? Es savā PayPal kontā izmēģinājos visādi, vienīgās opcijas bija VISA karte vai US bankas konts.

Link to comment
Share on other sites

vvv, pašlaik man PayPal ir pa nullēm, attiecīgi Withdraw nevaru veikt. https://www.paypal.com/myaccount/wallet/add/card- te var izvēlēties Mastercard. Varētu provēt ar https://www.paypal-topup.lv/ papildināt Paypal kontu un pārbaudīt - bet nu i nafig sūtīt kautkādam kreisam servisam savus bankas autorizācijas datus.

 

Kā jau teicu, nākošmēnes man būs darījums, tad arī zināšu pateikt 100%.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad uz topup tur tiek sūtīti bankas autorizācijas dati? Neesmu pats gan mēģinājis, bet veselais saprāts saka, ka tur vajadzētu būt standarta variants, kad autorizēšanas iet caur pašu banku, nevis starpnieku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Slēdzoties klāt no sākuma prasīja vai swed vai SEB, tad prasīja vai autorizējas ar kodu kalkulatoru, vai kodu karti, tālāk prasīja "Lūdzu, ievadiet savu lietotāja ID un paroli". Ja izvēlas SEB, tad ir skaidrāks kas tas par ID - "Lūdzu, ievadiet savas internetbankas lietotāja ID un paroli.".

 

Neturpināju. https://trustly.com- caur šo servisu tas notiek.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Tad nu tā. naudas izņemšana uz LV kontu strādā! Izskaitīju summu no PayPala uz LV reģistrētu un ar tām divām mazajām summām apstiprinātu kontu. Smuki ienāca četru dienu laikā. Viss perfekti.

 

P.S. Īpašs paldies biedram "hehe" par to ka pirmais piefiksēja šo jaunumu. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad nu tā. naudas izņemšana uz LV kontu strādā! Izskaitīju summu no PayPala uz LV reģistrētu un ar tām divām mazajām summām apstiprinātu kontu. Smuki ienāca četru dienu laikā. Viss perfekti.

 Tikko apskatījos savā PayPal kontā, pamēģināju dabūt naudu uz bankas kontu... Nekā, viss, kā senāk, redirektē mani uz veco interfeisu, bet tur tās pašas divas vecās opcijas: VISA karte vai US bankas konts. Ievēroju, ka zem mana pievienotā bankas konta apzīmējums "Cheking".

 Katrā ziņā, paldies par info. Viss liecina, ka kaut kas sakustējies, nenotiek viss uzreiz, visiem uzreiz, bet notiek, ir reāla cerība, ka ātrāk vai vēlāk atleks vaļā šī iespēja visiem.

 Apsveicu biedru UN1 kā pirmo no šajā tēmā komentējušiem, kas dabū naudu no PayPal konta nepielietojot VISA karti.


Kaspars12, pamācība bez liekvārdības.

1. Izlasi šo tēmu. (Nav obligāti, bet pašam būs vieglāk)

2. Ieej savā PayPal kontā.

3. Spied uz Wallet.

4. Pārslēdzies uz veco interfeisu (bija obligāti).

5. Caur veco interfeisu pievieno PayPal kontam savu bankas kontu (uzmanīgi lasi pamācības, visu izpildi...)

6. Gaidi (process ilgst vairākas dienas). Kad bankas kons pievienots, esi pamēģinājis dabūt no PayPal konta naudu uz savu bankas kontu, bet nesekmīgi, vari pāriet uz 7. punktu.

7. Gaidi (process ilgst nezin cik ilgi, biedram UN1 jau viss notiek, man joprojām nekas nenotiek...)

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka šajā kontekstā "Cheking" nenozīmē pārbaude, bet norēķinu konts?

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Man pievienots gan SEB konts, gan Mastercard SEB karte. Maijā, kad ienāks naudiņas, pamēģināšu izņemt. Varbūt no diviem viens nostrādās, cerams.

Link to comment
Share on other sites

Naudas izskaitīšanai, vismaz man, vairs nevajag iet vecajā interfeisā vai veikt citas dīvainas manipulācijas. Izvēloties "withdraw funds" kreisajā pusē zem "Paypal balance" atveras logs ar iespēju izvēlēties starp manu visa karti un pievienoto LV kontu. Nekas par US kontiem vairs netiek minēts. Pie kam kā defaultais nu ir LV konts, bet "visa karte" kā nākamā opcija. Tālāk viss tāpat kā ar karti tikai uz kontu skaitot vairs nav 2 eiro komisija jāmaksā. "For free" tā sakot. Ienāca tieši izskaitītā summa, bez kādiem atvilkumiem. 

 

Un jā, jau iepriekš rakstīju, bet atkārtošos "checking account" tulkojumā nozīmē  norēķinu konts. Amerikā parasti ir divi veidi: checking un saving. 

Link to comment
Share on other sites

Vecīt, tev ir VISA karte tomēr. Nebrīnīšos, ja izrādīsies, ka uz bankas kontu skaita tikai tiem, kuru PayPal kontam pievienota VISA karte, nevis kāda cita. Tā nevarētu būt?

Link to comment
Share on other sites

Man arī VISA, pagaidām uz kontu nesanāk. Varbūt var tikai EUR, lai gan konts ir multi-valūtu.

Link to comment
Share on other sites

Iedomājos, pārskaita tikai uz karti, tikai uz VISA, kā zināms... Tad viņi izdomā papildus opciju - var pievienot papildus arī bankas kontu... iedomājos, kā tev ir? tas bankas konts ir tas pats, pie kura tā VISA? tad vienkārši VISA kartei uzlaboja iespējas, bet citām kartēm nekā, kā nevarēja līdz šim uz citu karti, tā nevarēs arī turpmāk... ne uz karti, ne uz kartes kontu... Nezinu... Turpinām gaidīt...

Link to comment
Share on other sites

ykristaps

Man ar vecā spēle.. kā @vvv pieminēja. Šovakar vismaz atradu kā nodzert notērēt savākušos naudu uz paypal. Brīvdienās ienāks vēl šis tas, būs jānotestē atkal. 

Un.. vakar sazvanījos/noskaidroju, ka iepriekš (pirms 6 nedēļām) sūtītā nauda, ko sūtīju čomam tika noskaitīta uz mastercardTeicu, lai pamēģina tagad kaut 1$ noņemt - nekā. Un šampis @UN1.. izdevās.

Link to comment
Share on other sites

ykristaps

Arī uzjautāju paypal. 

Atbilde:

 

I have reviewed your account and I can confirm that I made some changes in your account that may assist you to complete your withdrawal.

Please follow as well the bellow steps :

  • Please use your personal device and a safe internet connexion. Verify if you are not using proxy server or VPN program.
  • Use internet explorer or Mozilla Firefox
  • Please clear cache and cookies from your browser (To clear cache and cookies just press ctrl+ shift+ Delete).
  • and try again to complete your withdrawal.
  • It is my pleasure to assist you. Thank you for choosing PayPal and I wish the best for you and your family in the lovely Latvia.


    Yours sincerely, 
    Denis 

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
(labots)

Aizsūtīju naudu no PayPal uz savu bankas kontu redzēs kas notiks pēc tām 5-7 dienām ilgi gan viņiem tur sūtās.

 

Izskatās ka pagaidām tikai vienam cilvēkam reāli, kaut kas ir sanācis pārējiem nekā.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Interesanti tam paypalam ir sataisīts.. jaunajā izskatās nemaz nepiedāvā kontu pievienot (izņemot ASV), jāpārslēdzas uz veco skatu un tad tik parādās tāda iespēja :D

 

Testam kontu pievienoju.. pēc pāris dienām paskatīsimies.. ak jā.. un izskatās, ka apstiprināt kontu arī var tikai caru veco skatu..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tikko Paypal zvanīja lai painformētu, kāpēc nevaru izņemt naudu uz konta. Vajagot upgrade uz business account (iespējams arī, ka kaut ko tur paši vēl iebakstīja savā sistēmā) un sūtīt var tikai EUR. Esot "pilot project for Latvia" ar EUR tikai. Vēlreiz neesumu tagad mēģinājis neko izņemt, bet, ja jākonvertē valūta uz EUR pēc Paypal kursa, tad tas man nav interesanti, jāpagaida, kad ienāks kādi EUR.

Link to comment
Share on other sites

Phechinc

Kur problēma izmainīt paypal uz citu valūtu,to pašu BTC un no BTC jau izmainīt uz SWED(Ir speciāli servisi) vai arī to pašu izmainī uz skrill,un no turienes pārskaitīt  uz kontu,var dabū to naudu uz konta,pat ar minimāliem zaudējumiem,savādāk žēl skatīties kā forumos maina ar 20% - 40% zaudējumiem

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Kur problēma

Nav problēma.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikko Paypal zvanīja lai painformētu, kāpēc nevaru izņemt naudu uz konta. Vajagot upgrade uz business account

Ārečenu. Tad, kamēr nav business konts, nav vērts gaidīt to iespēju. Vēl vakar apskatījos savā PayPal kontā, ar cerību, ka man tur atlecis vaļā. Vismaz šajā ziņā skaidrība.

Kā tur ir ar to pāreju uz biznesa kontu, nav kaut kādi nosacījumi?

Link to comment
Share on other sites

Tad, kamēr nav business konts, nav vērts gaidīt to iespēju.

 

 

Kaut kā tur pats PayPals putrojas ar saviem skaidrojumiem. Nauda nāk korekti. Arī otra summa ieskaitījās, bet man nav business accounts.

Manuprāt, nozīme varētu būt tam, ka izpildītas visas viņu prasības un profils ir 100%. (Skatīt pievienoto screenshotu).

post-67542-0-48838600-1462367749_thumb.png

Varbūt arī tam ir nozīme, ka manā PayPalā naudas kustība notiek daudzu gadu garumā un bez problēmām. Ja kas tad biznes kontu var arī pievienot neslēdzot privāto, kā otro. Var abus uz vienu emailu var atsevišķi katru uz savu. Bet kā jau teicu, naudas izņemšanai uz LV kontu manā gadījumā tas nav nepieciešams.

Vēl var būt...., ja viņi tikai testē jauno pakalpojumu mūsu reģionam, tad viņš šobrīd ir pieejams kā loterijā...vienam dod, citam nē.... hvz...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kaut kā tur pats PayPals putrojas

Visdrīzāk tā arī ir. Katrā ziņā, priecīgi ir, ka mūsu reģionam kaut ko uzlabo. Ātrāk vai vēlāk sagaidīsim, ka šie pakalpojumi būs pieejami visiem PayPal lietotājiem Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

100%. (Skatīt pievienoto screenshotu).

Tas man ir, nauda arī vairākus gadus iet cauri, ir confirmed address, izieta papildus identitātes pārbaude/apstriprināšana. Ticamākais, ka tur ir kas nedastrādāts vai speciāli manuāli kas jāizskata/jāapstriprina. Vispār tas new look ir reti pretīgs un nepraktisks.
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
(labots)

Viss tur strādā nauda uz bankas kontu ienāca divu dienu laikā!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Your Latvia Bank Account Is Confirmed

 

Ienāca 2 maksājumi no Paypal Vācijas konta.. konts apstiprināts..

Link to comment
Share on other sites

lemons

sūtit uz kontu strādā. Bija tā pati problēma ar Sorry we need more information. Piezvanīja no customer service,parbaudīja manu profilu un viss. Withdraw var veikt

Link to comment
Share on other sites

^kas ir jādara, lai viņi zvanītu?

 

Man nekas nesanāk, konts ir apstiprināts ar tām divām summām, suporta atbilde...

 

After thoroughly investigating your PayPal account, I can confirm that you have added your Latvian bank account, as adding local bank accounts is not available in the Latvian market, there has been a technical error that has allowed you to do it anyway.

Even though you are unable to use your local bank account, you are still able to add a US bank account or a VISA credit card so that you may withdraw funds.

I apologise for the confusion and inconvenience this may have caused, but I can not give a time frame for or even if your local bank account will be available to use on your Latvian PayPal account.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...