Jump to content

240GB SSD iegāde.


KikisX
 Share

Recommended Posts

 

 

Jap, es ikdienas lietošanā nejūtu nekādu starpību starp 850 PRO un 950 Pro, kaut gan sintētiskajos testos atšķirība ir fantastiska...  (ir arī 850 EVO, tur starp tiem 850 pat sintētiskajos testos nav lielas starpības, neviens to nekad mūžā nepamanīs reālajā dzīvē...)
 

 

Šie diski karst tik ļoti, ka uz tiem burtiski var cept olas un līdz ar to arī performance smagi cieš. Iespējams, ka tāpēc nejūti nekādu atšķirību.

Link to comment
Share on other sites

Guncha, nu nesēdi uz tā diska un viss būs OK!

Link to comment
Share on other sites

Nav ienācis prātā, ka tad pēc tavas teorijas, arī sintētiskajos testos karšanai vajadzētu atspoguļoties kā dramatiskam - 3-5kārtīgam - performances kritumam? 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Un kā ar 960pro? Tam itkā uzlīmē ir vara slānis labakai siltuma novadisanai.

Link to comment
Share on other sites

Developer

 

 

Ja nu kāds spēj atšķirt lasīšanas ātrumu 520 Mb/s no 540 Mb/s, tad pievienoju saiti uz plašu testu.

Ta' visi šitie 500+ MB/s sequential read ātrumi ir absolūti tīrs mārketings un vispār ir jāignorē, galvenais ātrums, uz ko ir jāskatās, pērkot SSD, ir 4K random read/write, kas lētajam galam ir vienkārši katastrofāls (read ~20MB/s, write < 70 MB/s). Dārgajam galam, protams, 4k random read/write ir cik ne cik ciešamā līmenī read ~ 40 MB/s, write > 100 MB/s. Turklāt 4K random write un arī sequential write ātrums tiek mākslīgi palielināts izmantojot ātrāko pSLC atmiņu kā kešu; kad kešs ir pilns, rakstīšanas ātrums nokrītas vienkārši dramatiski.

Startējot Windows vai Linux, tieši 4k random read/write ātrums ir galvenais, kas noteiks cik ātri OS ielādēsies!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu vēl jau ir sistēmas pārējie elementi! šodien vienam vecam 11 gada HP ar entry Pentium ieliku lēto UV400, ielādes laiks 35 sekundes, atdzīvojās aparāts var normāli lietot. Labai mašīnai labus dzelžus, sūdam nekādus Pro nav jēgas likt!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

No savas puses iesaku paskatīties arī uz šo:

SSDSC2BW240H601

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kas šobrīd ir labs un ņemams no lētiem SSD ar MLC uz 240/250/256GB?

Gribu MLC, vienkārši tāpēc ka.
Negribu Samsungu Pro, jo dārgs.

Skatos uz:
Kingston V300 (SV300S37A/240G) un HyperX Fury (SHFS37A/240G), abi šobrīd pa astoņdesmitkautko eur;
Intel 535 (SSDSC2BW240H601) un 530 (SSDSC2BW240A401), abi ap simtu

Inteļiem drusku vairāk 4K papagaiļu

Nu, vēl ir Patriot Pyro (PP240GS25SSDR), ar līdzīgiem papagaiļiem un cenu kā kingstoniem, bet kaut kādām nelaimīgām atsauksmēm šur tur; un Corsair Force LS (CSSD-F240GBLSB), kam cena kā inteļiem, bet papagaiļu mazāk. Šos negribu.


Vai varbūt ir vēl kāds izcils produkts, ko es neesmu pamanījis?

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Un ko tev tas MLC dod ? Mārketinga upuris vai ? Es varu saderēt tas samsungs vel pārdzīvos to tavu kingstonu!

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un ko tev tas MLC dod ? Mārketinga upuris vai ? Es varu saderēt tas samsungs vel pārdzīvos to tavu kingstonu!

 

 

 

Samsunga 3D TLC ar lielākām šūnām ir labāks, nekā ūbersaspiestais planārais MLC

 

Khm, nu nez nez kurš te ir mārketinga upuris

 

Vispār amizanti, tas tā vienmēr notiek - ja cilvēks atnāk un saka "es gribu sarkanu stikla ezi, lūk esmu noskatījis dažus, sakiet kurš labāks, vai varbūt varat ieteikt vēl kādu citu?", tad nekavējoties atradīsies kāds, kurš teiks "sarkani stikla eži nekam neder, noteikti nepērc sarkanu stikla ezi, pērc zaļu!"

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Vispār amizanti, tas tā vienmēr notiek - ja cilvēks atnāk un saka "es gribu sarkanu stikla ezi, lūk esmu noskatījis dažus, sakiet kurš labāks, vai varbūt varat ieteikt vēl kādu citu?", tad nekavējoties atradīsies kāds, kurš teiks "sarkani stikla eži nekam neder, noteikti nepērc sarkanu stikla ezi, pērc zaļu!"

Nē nu es jau tev gribēju tikai kā labāk, bet ne kas, ja gribi pērc sliktāko preci tas ir tevis paša ziņā.

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Fantamass
On 2017.02.15. at 2:09 AM, 138 said:

Procesoriem mazāk nm ķip skaitījās progress, atmiņai pēkšņi ir otrādāk?

Kāda tam ir šķirba, ja samsungs ir jūtami ātrāks.

 

Pats paņēmu Kingston HyperX Fury 240GB MLC un tagad spļaudos, jo ir lēni 4k ātrumi.

21_kingston_hyperx_fury_ssd.png

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

staylez
On 2016.03.24. at 10:37 AM, kroop said:

pazaidēja visu /home direktoriju dēļ ssd failure. ssd bija pajauns, bet lētais gals.

 

Tukša *iršana, lūdzu studijā ssd ražotāju un modeli, ja vari tik bravūrīgi bāzt batonus ausīs foruma.

Es nezinu, tas ir pateikt tāpat kā, man Samsung ssd Pro nosprāga, ko nu darīt? Ieteikt, lai nepērk to Sams*du ?

 

Ak vai mironis, piedošanu :)

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Fantamass said:

Kāda tam ir šķirba, ja samsungs ir jūtami ātrāks.

 

Pats paņēmu Kingston HyperX Fury 240GB MLC un tagad spļaudos, jo ir lēni 4k ātrumi.

21_kingston_hyperx_fury_ssd.png

 

Te būs Samsung EVO850 250Gb tests (gadus 4-5 vecs portatīvais ar I5-3210M proci un W10), tiko interees pēc izdzinu cauri

 

ssd.PNG

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...