Jump to content

240GB SSD iegāde.


KikisX
 Share

Recommended Posts

Sveiki, vēlos iegādāties SSD ar +-240GB kapacitāti, pašlaik skatos uz HyperX Savage 240GB modeli, jūsu domas par šo SSD?
Varbūt varat ietekt kādu citu, labāku SSD šajā cenu diapazonā?
Tieši šo modeli man ir iespēja iegādāties par 87Eur.

Labots - KikisX
Link to comment
Share on other sites

Sveiki, vēlos iegādāties SSD ar +-240GB kapacitāti, pašlaik skatos uz HyperX Savage 240GB modeli, jūsu domas par šo SSD?

Atmet ar roku tam kingstonam man ar viņu ir bijusi slikta pieredze! Labāk es tev ieteiktu Samsung EVO850 vai arī Crucial MX200.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Pāris dienas atpakaļ arī paņēmu no 1a to Samsung EVO. Neesmu vēl dabūjis rokās, gaidu, bet vismaz par EVO sēriju atsauksmes labas dzirdētas. Cena arī adekvāta un var just kā pamazām krīt. Pirms gada pirku 128 un 120GB SSD diskus samaksājot par katru līdzīgu summu, tā kā ar katru dienu paliek izdevīgāk, haha

Labots - spow
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāda starpība starp samsunga PRO un EVO diskiem?
Neiedziļinoties detaļās -

 

Pro sērija ir drusku ātrāka sintētiskajos un reālajos testos. Evo lieto TLC, kamēr Pro lieto MLC čipus, kas nozīmē drusku vairāk rakstīšanas ciklus un ilgāku darba mūžu (atkal, runa iet par 10+ gadiem, kas īsti nav vajadzīgi mūsdienās). Īsāk sakot - priekš mājas lietotāja pilnīgi pofig, ņem lētāko no šiem.

Link to comment
Share on other sites

Priekš kam aizstāt pilnībā? Atstāj HDD priekš datiem, bet mazāku SSD (120 vai 240GB, ja vēl instalēsi spēles) priekš sistēmas. Win-win.


500GB un lielāki SSD mūsdienās joprojām ir dārgāki, kā tam vajag būt, jo skaitās hi-end iekārtas. Pēc kāda gada pusotra jau situācija būs labāka, un 500GB un 1TB diski būs stipri pieejamāki kā pašlaik.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

500GB un lielāki SSD mūsdienās joprojām ir dārgāki, kā tam vajag būt, jo skaitās hi-end iekārtas.
 

Samsung EVO 250GB - +-0.33Eur/gb
Samsung EVO 500GB - +-0.31Eur/gb
Sanāk pat nedaudz lētāk

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sanāk pat nedaudz lētāk
Normālos apstākļos, kā tas ir ar HDD, cenai būtu jākrītas par vismaz 20% - 50% uz divkāršu izmēra palielināšanos. 
Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Samsunga EVO 850 sērija ir laikam vienīgā, kas mūsu tirgū pieklājīgi cenā kritusies, tāpēc, manuprāt, tai nav konkurentu. Sanāk labākais price / performance.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

J.Reinis - Tu esi mūsu pirmais aizsardzības balsts, kā Tu paspēj? Ļoti daudz kur Tev ir taisnība, pilnīgi piekrītu, bet kā tu paspēj visu čekot?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

J.Reinis - Tu esi mūsu pirmais aizsardzības balsts, kā Tu paspēj? Ļoti daudz kur Tev ir taisnība, pilnīgi piekrītu, bet kā tu paspēj visu čekot?

RSS? :D 

Link to comment
Share on other sites

un pārējiem tagad tādi nosiekaloti būs jāņem?

Link to comment
Share on other sites

Nesatraucies! Marss tikai vitrīnu laiza.  :)

Labots - Koalīcija
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Es gan neredzu jēgu pārmaksāt x2 reiz par kaut kādu tur Samsung budžetnieku evo. Bet nu katram sava galva...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es gan neredzu jēgu pārmaksāt x2 reiz par kaut kādu tur Samsung budžetnieku evo

 

Kurš SSD tad Tavuprāt būtu šobrīd labākais kategorijā cena/veiktspēja? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es gan neredzu jēgu pārmaksāt x2 reiz par kaut kādu tur Samsung budžetnieku evo
Tu paskaties kāda viņam cena, 250 par 84 kapeikām, kruta bez gala!

 http://www.rdveikals.lv/products/lv/416/49856/sort/1/filter/0_0_0_0/SSD-SATA-2.5-850-EVO-250GB-MZ-75E250B-EU-SSD-disks.html

Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Pirms kāda mēneša nopirku Samsung850 EVO 250 GB. Komplektā ir disks ar datu pārnešanas no HDD uz SSD programmu, kas visu procesu padara ļoti saprotamu un vieglu. Var jau būt, ka labāk ņemt kaut ko no Intel vai Samsung PRO sēriju, bet arī ar šo viss darbojas lieliski.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es gan neredzu jēgu pārmaksāt x2 reiz par kaut kādu tur Samsung budžetnieku evo. Bet nu katram sava galva...

 

Ko, ir jau labi 240GB SSD dabūnami par 40 EUR?  :shok:

 

nu katram savas vajadzības un vēlmes.

~80 EUR par 240 GB  tiešām ir ļoti lēti - sievas portatīvajam paņēmu kaut kādu dārgāku Intel, tie paši 240GB maksāja ~160 EUR ar aprēķinu, ka būs izturīgāks, jo bērni to kādreiz zemē nomet. viens Dell portatīvais tā jau izbeidzies pēc ilgas traumēšanas, bet disks vesels. HDD tādus pigorus vienkārši neizturētu.

Link to comment
Share on other sites

Ar adata diskiem ari nav bijušas nekāds problēmas, vienu iegadajos pirms pusgada, nesen paņēmu otru, maksā ap 60eur 240gb... personigi ieteiktu to, bet protams cik cilvēku tik viedokļu, katrs šaja topikā tev var ieteikt kaut ko ar ko pašam ir bijusi pozitiva pieredze!

Link to comment
Share on other sites

samsung 850 pro ir 10 gadu garantija (nezinu vai evo arī), maksā viņš 115 eur 256GB versijā. vai tavs adata ko tādu nodrošina? nemaz nerunājot par ātrumiem un stabilitāti. nesen kolēģim bija starpgadījums, pazaidēja visu /home direktoriju dēļ ssd failure. ssd bija pajauns, bet lētais gals.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Evo ir 5 gadi! Pēc 5 gadiem, tas disks būs jau morāli novecojis.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Man jau gribētos teikt, ka storage morāli nenoveco.

10 gadu garantija ir ļoti cool, bet man pietiek ar 5. Tāpat pēc tiem 5 gadiem par garantijas esamību jau būšu aizmirsis :)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

tas puisis, kas no manis pirms pāris gadiem nopirka 60GB Kingston SSD, noteikti tāpat domā.

mana superīgā Kingston 128MB USB flašatmiņa arī nemaz nešķielē uz 64GB Transcend analogu (tikai 512x lielāko par līdzīgu cenu pirkto).

 

lietot jau var, protams, bet tikai nestāsti, ka vēl 5 gadus vidusmēra lietotājs būs gatavs lietot 60GB sistēmas disku ;)

Link to comment
Share on other sites

itanium

Nez, es pirms pāris gadiem vecākiem arī nopirku 60 GB Kingston SSD.

Tā kā vecāki ir lietotāji vulgaris, vieta +- cik bija, tik ir arī tagad. Ātrums ikdienas lietošanai vairāk kā apmierina.

Vienīgā problēma, ka SMART šim jau visai bēdīgs, bet tā ir pirmo lēto SSD problēma.

 

Turpinot šo pašu vecāku tēmu, varbūt kāds var kaut ko ieteikt no lētajiem 60 GB SSD?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

 

 

samsung 850 pro ir 10 gadu garantija (nezinu vai evo arī), maksā viņš 115 eur 256GB versijā. vai tavs adata ko tādu nodrošina?

Kāda jēga no tās garantijas? Pēc 10 gadi to disku varēs iespraust turpat kur tagad CD-ROM, vai vēl ļaunāk floppy disku :D

Link to comment
Share on other sites

ja tas cietnis pēc 4 gadiem izbeigsies, tad visticamāk, ka veikalā piedāvās jaunākas paaudzes analogu (nevis, teiksim, ATA, bet SATA) - visticamāk, ka ar lielāku ietilpību, ja vecās vairs nebūs apgrozībā. vai arī piedāvās atgriezt naudiņu, par ko sanāks krietni labāka manta.

man gan nekas nebūtu pret 10 gadu garantiju! :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāda jēga no tās garantijas? Pēc 10 gadi to disku varēs iespraust turpat kur tagad CD-ROM, vai vēl ļaunāk floppy disku

 

tiesa, bet šajā gadījumā garantija kalpo vairāk kā uzticamības indekss. ja ražotājs ir gatavs dot 10 gadu garantiju 1 vai 2 gadu vietā, tad tas pasaka ļoti daudz par to, cik produkts ir uzticams.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

praksē pārbudījis neesmu, bet ticu, ka 10GB cietņa vietā nevis zāģētu gabalos esošos, bet iedotu mazāko no esošajām ietilpībām.

JA un tikai JA būtu noķerams/sakontaktējams kantoris, kas to garantiju devis.

Link to comment
Share on other sites

10 gadu garantija ir labi aprēķināts mārketinga triks. Industrijā tehnoloģiju maiņas ātrums ir tik augsts, ka ir ļoti maza varbūtība, ka pat pēc 5 gadiem kāds vēl stieps to uz garantiju. Pie tam vajag paskatītie arī nosacījumus šīs garantijas iegūšanai. Vai tik nav jāveic produkta reģistrācija, varbūt ir citi ierobežojumi. Tāpēc ražotājam gandrīz neko nemaksā apsolīt tos 10 gadus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

samsung 850 pro ir 10 gadu garantija (nezinu vai evo arī), maksā viņš 115 eur 256GB versijā. vai tavs adata ko tādu nodrošina? nemaz nerunājot par ātrumiem un stabilitāti. nesen kolēģim bija starpgadījums, pazaidēja visu /home direktoriju dēļ ssd failure. ssd bija pajauns, bet lētais gals.
 

 

Ar adata kā leto firmu man vispār nekad nav bijušas problēmas un ir tikai pozitivas atsauksmes par viņu, piemēram, man kādus 5 gadus jau ir adata flash, kurš ir izpeldejies pāris reizes izžuvis un strādā ideāli neskatoties uz to, ka mazliet zaudējis ātrumu... Bet es zinu uz ko es parakstos un neesmu no tiem cilvēkiem, kam uz cietā glabājas "svarīga" informācija, ko zaudējot bus jārok kaps, tam ir citas alternatīvas.

 

Ja man tas disks nokalpo 1,5gadus un nobeidzas, mani tas pilnigi apmierina + man nav vajadzīgs tas max ātrms no viņa, kā normālam mirstigajam jebkurš ssd ir apmierinošā ātrumā.

 

 

Uzņēmumā kur strādāju, ja nemaldos pagaišā gada novembri uz 100+ datoriem salikām šos SP550 240gb un lidz šai dienai nav saņemta neviena sūdzība... So tu saproti, kāpēc es nesudzos par viņiem, un runajot par tavu 10gadu garantiju, nu cmon čali ....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...