Jump to content

ss.com reklāmas pērles


repsih
 Share

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ir tāds žanrs "atdodu par velti par simbolisku samaksu":

 

1997635328_Screenshotfrom2023-01-1523-23-26.png.5611e167cfc9c114e4b198203d13ba72.png

 

1251070681_Screenshotfrom2023-01-1523-22-21.png.be441b2ce0b696b9acc3ba9ce4bf3833.png

 

901833114_Screenshotfrom2023-01-1523-24-54.png.94f68432c13d7341ca6fc759837021cf.png

 

  

5.01.2023. , 22:17, Taspats teica:

ok, atdošu par velti

 

pirms 4 stundām , Taspats teica:

tomēr kaut kādu simbolisku samaksu vajadzētu 😆

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mūsu čaklie brāļi no Tautas Republikas tiešām ir šo feiko radiomiķi nosaukuši par SM58 :D

(miķu nespeciālistiem - tas ir apmēram kā uz feikas planšetes uzrakstīt iPhone)

 

 

2753693-shure-sm58.png

Screenshot from 2023-03-11 02-33-19.png

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

SM58 ir tradicionālais skatuves miķis ar XLR vadu, nevis radio.

Prasts kā kirzas zābaks, izturīgs kā kuvalda.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ju said:

Nav ikdienā ar tādiem darīšana, bet kāpēc domā, ka feiks?

 

Tāpēc ka visklasiskākais ko visiem gribās pakaļdarināt. Un oriģināls neeksistē šādā bezvadu versijā, un parastais vadinieks maksā ap 80-90.

Labots - noname
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau SM58 ir kapsulas tips, ko var noskrūvēt un uzskrūvēt citu kapsulu uz tā paša kāta, piem  Beta 58A, kas jau ir citā cenu kategorijā. A kāts jau ir sekundāri.

Konkrētais manuprāt nav feiks, tas ir Shure UT sērijas bezvadu risinājums, man mājas ir trīs tādi līdzīgi, raidītājs izskatās 1:1, uztvērējs gan savādāks. Pirkti tepat Latvijā, yoursound savulaik.

Labots - saf
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, saf said:

Vispār jau SM58 ir kapsulas tips, ko var noskrūvēt un uzskrūvēt citu kapsulu uz tā paša kāta, piem  Beta 58A, kas jau ir citā cenu kategorijā. A kāts jau ir sekundāri.

Konkrētais manuprāt nav feiks, tas ir Shure UT sērijas bezvadu risinājums, man mājas ir trīs tādi līdzīgi, raidītājs izskatās 1:1, uztvērējs gan savādāks. Pirkti tepat Latvijā, yoursound savulaik.

 

Neesmu šūram redzējis zilus uztvērējus nekad

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , saf teica:

Konkrētais manuprāt nav feiks, tas ir Shure UT sērijas bezvadu risinājums, man mājas ir trīs tādi līdzīgi, raidītājs izskatās 1:1, uztvērējs gan savādāks.

Atzīšos, neesmu UT dzīvē tuvumā redzējis, bet uz šito brīnumu esmu tajā lombī vitrīnā paskatījies, īpaši uz miķi, nu viņš izskatās lēts un feiks ar neapbruņotu aci, bildēs to tā neredz.

 

pirms 2 stundām , ju teica:

Te ir it kā oficiāls komplekts

BLX24/SM58 - Wireless Vocal System with SM58 - Shure Middle East and Africa

 

Šis kāds vecāks modelis, varbūt?

Pagūglēju, tur ir UT2 + SM58 + ut4a-fn

Tam miķim ir SM58 kapsula, bet uz viņa taču nav rakstīts SM58? Atšķirībā no šī brīnuma lombī.

 

Pirms 31 minūtēm , noname teica:

Neesmu šūram redzējis zilus uztvērējus nekad

Zilums ir aizsargplēve.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ju teica:

Te ir it kā oficiāls komplekts

BLX24/SM58 - Wireless Vocal System with SM58 - Shure Middle East and Africa

 

Šis kāds vecāks modelis, varbūt?

Pagūglēju, tur ir UT2 + SM58 + ut4a-fn

Ups, nemāku lasīt - @ju pēdējā rindiņa attiecas uz iepriekšējo rindiņu.

Jā, tāds UT4A eksistē:

https://ia904507.us.archive.org/10/items/manual_UT4A_OM_SHURE_EN/UT4A_OM_SHURE_EN.pdf

 

Taču eksistē arī UT4, kurš varētu būt tas, par kuru runā @saf:

pirms 3 stundām , saf teica:

uztvērējs gan savādāks

Un viņa manuālī uz miķa/raidītāja patiesi ir uzdrukāts "SM58", lai arī citādā šriftā un ar "dynamic" apakšā, bet tas ir pēdēefs, bildēs https://www.google.com/search?q=shure+sm58+ut2 uzraksts ir tāds pats kā lombī.

813468400_Screenshotfrom2023-03-1117-14-58.png.22dfef1ce7a505b638474fc89ea0ee31.png

 

 

 

Bet, tas ir 2002. gada produkts, taču prece lombardā izskatās pilnīgi fresh, bez lietojuma pazīmēm un ar aizsargplēvi uz uztvērēja bleķa.

Tātad ir divi varianti:

1) tas ir īsts NOS/mint SM58/UT2 + UT4A par limonādi

2) tas ir atzīstami precīzi nokopēts feiks SM58/UT2 + UT4A, bet jocīgi, ka es tādus neatrodu aļikā

Link to comment
Share on other sites

Var jau paņemt, ja nu kādam ar biznesu gribas nodarboties 😃. Divas nedēļas var patestēt un paskatīties, kas lācītim vēderā. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

PossPosah
pirms 16 stundām , 138 teica:

Tam miķim ir SM58 kapsula, bet uz viņa taču nav rakstīts SM58? Atšķirībā no šī brīnuma lombī.

 

BLX24/SM58 - Wireless Vocal System with SM58 - Shure Middle East and Africa 

Ir arī uz šai linkā esošā kapsulas rakstīts SM58 vai PGA58. 

par to cenu es nu sliektos domāt , ka tāda ir dēļ frekvencēm. Īsti neviens negrib pirkt "nelegālās". 

Labots - PossPosah
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , PossPosah teica:

BLX24/SM58 - Wireless Vocal System with SM58 - Shure Middle East and Africa 

Ir arī uz šai linkā esošā kapsulas rakstīts SM58 vai PGA58. 

par to cenu es nu sliektos domāt , ka tāda ir dēļ frekvencēm. Īsti neviens negrib pirkt "nelegālās". 

Kā mēs te noskaidrojām, BLX ir cita tēma, bet fantastiskais lombarda piedāvājums ir vai nu feiks, vai īsts UT sērijas komplekts, un uz UT2 miķiem raksta virsū SM58 (vai citas izmantotās kapsulas vārdu). Ko raksta vai neraksta uz BLX, tam šoreiz nav nozīmes.

Par frekvencēm laba doma, tas tik būtu cirks, ja tu tāds neko ļaunu nedomādams nopērc ķīniešu miķi, ieslēdz, un atbrauc slavenie vīri pelēkajos uzvalkos.

Link to comment
Share on other sites

11.03.2023. , 18:02, 138 teica:

tas ir īsts NOS/mint SM58/UT2 + UT4A par limonādi

Cena tiešām var būt dēļ frekvences, labu laiku Latvijā legali varēja nopirk miķus ar frekvenci ko tagad atdeva mobilajiem tikliem - 800MHz

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Laiku pa laikam kāds tādus miķus ieslēdz un notraucē mobilos operatorus.

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , Racer teica:

Laiku pa laikam kāds tādus miķus ieslēdz un notraucē mobilos operatorus

Parasti gan ir otrádák un mobilais internets traucé radiomikrofonam. 700Mhz un 800MHz tagadéjá 5G diapazoná var bez problémám strádát ar radiomikrofoniem, tikai jázin 5G frekvences un jábút radiomikrofona komplektam ar manuāli párskaņojamám frekvencēm. Par cik muzikantiem lielákoties no tā visa nav pilnīgi nekādas sajēgas, tad  tirgū  parādās nepārskaņojami komplekli un konkrētais izskatās pēc tāda. Ja radiomikrofons darbojas 5G darba frekvencēs, tad nav lietojams, jo gaisā ir ļoti spēcīgs ciparu radiosignāls.Zinot kas notiek gaisā, ar manuāli pārskaņojamu radiomikrofonu, mierīgi var strādāt radiosignāla spektrā starp RX u TX 5G signāliem.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

kompresors
pirms 8 stundām , Didzis teica:

mierīgi var strādāt radiosignāla spektrā starp RX u TX 5G signāliem

Šis ir interesanti. Ir vecais SLX R5 800-820MHz . Kādas ir tās frekvences starp RX un TX 5G signāliem? Varbūt kādā reizē kādos laukos vēl varētu mikrofonu izmantot...

Link to comment
Share on other sites

es vairāk ar Sennheizer radiomiķiem strādaju un tiem savādāks frekvenču dalijum. Jau gadiem strādaju uz 790 un 791MHz. Kautkur ap 820MHz arī bija starpa.Tak ieslēdz uzvērēju un paslēgā frekvences ar izslēgtu raidītāju. Cik tur darba. Var jau arī sameklēt internetā 5G frekvenču sadalījumu 800MHz diapazonā.

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
pirms 12 stundām , Didzis teica:

Parasti gan ir otrádák un mobilais internets traucé radiomikrofonam.

Varētu par šo sīkāk paskaidrot?

Es neko nesaku par cilvēkiem, kas nesaprot, ko lieto un par frekvencēm pirmo reizi dzird, kad tiem lūdz izslēgt/turpmāk nelietot iekārtu, bet ja tas tiek darīts speciāli publiskajiem mobilajiem sakariem, es atvainojos par rupjību - tas ir debīlisms augstākajā pakāpē. Ja tas tiek darīts kaut kādu noviržu dēļ savā piemājas šķūnītī, labi, katram ir kaut kādas mentālas novirzes un riskē ar savu galvu, bet ja tas tiek darīts komerciālos nolūkos, tad kungam atgādināšu Elektronisko sakaru likuma 113. panta 5.daļu - Par radioiekārtu uzstādīšanu vai lietošanu bez radiofrekvences piešķīruma lietošanas atļaujas piemēro naudas sodu fiziskajai personai no četrdesmit divām līdz simt četrdesmit naudas soda vienībām, bet juridiskajai personai — no septiņdesmit līdz piecsimt astoņdesmit naudas soda vienībām un bonusā vēl iegūstam 6. daļu - Par tādu radioiekārtu, elektrisko vai elektronisko iekārtu uzstādīšanu vai lietošanu, kuru darbība rada kaitīgos radiotraucējumus, piemēro brīdinājumu vai naudas sodu fiziskajai personai no septiņdesmit līdz simt četrdesmit naudas soda vienībām, bet juridiskajai personai — no simt četrdesmit līdz piecsimt astoņdesmit naudas soda vienībām. Kāds tad profesionālisms sanāk, ja kāda pasākuma laikā "profesionālais muzikants" tiek "paņemts priekšā" par šiem pantiem, un atbildīgā persona ir pasākuma organizators?

113. panta 5. daļa paliek spēkā arī tad, ja lien bez radiofrekvenču lietošanas atļaujas guard bandā starp UL/DL.

pirms 2 stundām , Didzis teica:

Var jau arī sameklēt internetā 5G frekvenču sadalījumu 800MHz diapazonā.

Tāds neeksistē.

12.03.2023. , 23:08, 138 teica:

atbrauc slavenie vīri pelēkajos uzvalkos

Pelēkos uzvalkos neviens nebrauc gan, ar pelēku rumaku gan.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Didzis mazliet pļāpā, bet tas ir piedodami. ;)

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
pirms 2 stundām , Didzis teica:

Pastāsti man, kā ar pārdesmit milivatu jaudu diapazonā, kur ir brīva frekvence starp 5G diapazoniem,  var traucēt mobilajiem sakariem?

Ko nozīmē brīva frekvence? Varat apskatīt Nacionālo radiofrekvenču plānu, tur arī varēs redzēt, kas ir "brīvs" (vairāk jau koplietošanas) un kas nav.

Konkrēti LTE 800 gadījumā starp UL/DL guard bandā var strādāt PMSE ar attiecīgo PMSE-174 atļauju, bet tur ir atšķirīgi EIRP nosacījumi dažādiem PMSE tipiem. Kāpēc tas tā ir? Es Jums šeit nevarēšu uz pirkstiem to izskaidrot, bet kā Jums patīk citiem aizrādīt par zemes televīzijas antenām un citām triviālām lietām - ne visiem to ir dots saprast, acīmredzot, Jūs esat ļoti tālu no tā. Jā, ar tiem pārdesmit mW šaurjoslas signālu pie attiecīgiem apstākļiem var nobloķēt LTE signālu galalietotāja iekārtā (nav pat obligāti jāstrādā darba diapazonā, pietiek ar pietiekoši tuvu izstarojumu darba diapazonam). 

 

pirms 2 stundām , Didzis teica:

Nu nevajag man likumus citēt, ja vīri melnā paši ir atļāvuši tās kā sekumdārās izmamtot.

PMSE iekārtām ir arī koplietošanas diapazoni, es nezinu par kuru diapazonu konkrēti ir runa. Ja par LTE 800 guard band, tad privāti var man atsūtīt tā cilvēka kontaktus, labprāt personīgi ar pirmavotu pārrunātu šo jautājumu.

pirms 2 stundām , Didzis teica:

radioēters pilns ar TV kanāliem un tagad 5G

Jūs taču saprotiet, ka visas šīs tehnoloģijas strādā strikti reglamentētā frekvenču diapazonā, tur nenotiek tā, ka vienu dienu 5G tehnoloģija strādā vienā frekvenču diapazonā, nākošajā dienā - citā, tas plānojums parasti ir uz 5+ gadiem, par ko ir bažas? Vai arī es vienkārši nesapratu Jūsu sāpi.

pirms 2 stundām , Didzis teica:

bet uz mazpisāniem gan neviens nebrauc.

Protams, ja tas Jums ir kāds vienreizējs (ar nozīmi viens) izbraukums, tad neviens blakus līdzi nebrauks, bet ja traucējumi novērojami regulāri, tad brauks ne tikai uz Mazpisāniem, bet arī uz Zilupi, Api un Rucavu.

pirms 3 stundām , Didzis teica:

Jā, arī vīri melnā kļūdās  un piemēram uz Prātas vētras koncertu oficiāli paši iedeva bezvadu kamerai frekvenci. Es gan teicu, ka nevajag neko mainīt. Viss labi darbojas jo ar spektra analizatoru biju apskatījies, kas gaisā notiek. Kad pārgājām uz iedoto frekvenci, tad izrādijās, ka tā ir aizņemta un nācās pārskaņoties atpakaļ.

Visi kļūdas.

Ja tas bija gadījums ar 7.2 kaut kas GHz, tad tā nebija plānošanas vaina, bet gan tajā apkārtnē strādāja iekārta, 3.6 kaut kas GHz diapazonā, kurai otrā harmonika radīja traucējošo izstarojumu.

pirms 3 stundām , Didzis teica:

Es vienkārši esmu par draaudzīgu sadarbību un ja ko maksāt tai organizācijai, tad zināt par ko, nevis vienkārši maksāt par to, ka ir lietošanā kād mazjaudīgs verķis, kurš darbojas ar problēmām.

Mēs kopsaucēju šeit neatradīsim, jo mums izpratne par frekvenču spektru ir ļoti dažāda, bet mēs varētu vienoties par to, ka privāti Jūs darāt ko tikai vēlaties uz savu atbildību, bet internetā forumos gan nevajag kultivēt šīs darbības. Ja tomēr ir neapturama vēlme to darīt, tad norādiet, ka par to draud attiecīgs sods.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , CosmosDC teica:

Jūs taču saprotiet, ka visas šīs tehnoloģijas strādā strikti reglamentētā frekvenču diapazonā

Tas tak skaidrs, bet TV operators vienu dienu strādā Rīgā, otru dienu Daugavpilī un loģiski, ka ar radiomikrofonu rodas problēmas. Nu nevadā neviens frekvenču plānu līdzi. Jā , es jau iepriekš apskatos, kas konkrētā pilsētā strādā gaisā, bet ziņu operatoram nav tam laika. Stāsts jau ne par problēmām ar frekvencēm, bet par to, ka Jūsu organizācija prasa par radiomikrofonu izmantošanu naudu, bet nedod nekādas garantijas, ka tas darbosies. Faktiski tā jau ir tā sāpe.

 

pirms 1 stundas , CosmosDC teica:

Mēs kopsaucēju šeit neatradīsim, jo mums izpratne par frekvenču spektru ir ļoti dažāda

Radioēters ir mums visiem viens un nav tur nekādas dažādas izpratnes. Es uzskatu, ka kārtībai ir jābūt un nedrīkst traucēt, ar savu raidošo iekārtu, nevienai citai iekaŗtai. To es visu laiku esmu mācijis saviem audzēkņiem un arī publiski paudis forumos. Neatbalstu es radiopirātismu un nedaru es neko ļaunprātīgi, bet kapēc neizmantot tos pašus radiomikrofonus, ja tas nerada nevienam traucējumus. Vai piemēram neizmantot radioamatieru televīzijas diapazonu, kuru radioamatieri Latvijā praktiski neizmanto. Jā, var mani nosaukt par rdiopirātu un teikt, lai nokārtoju radioamatiera atļauju. Manuprāt,  labāk, ja es puišeļiem iemācu, kādu frekvenci drīkst izmantot ķīniešu drona raidītājam, bet kādu nedrīkst un kapēc. Tak raidīs viņi tāpat, tikai nebūs jums problēmu piemēram ar lidostas radaru.  

 

pirms 2 stundām , CosmosDC teica:

Jūs darāt ko tikai vēlaties uz savu atbildību

pirms 2 stundām , CosmosDC teica:

ar tiem pārdesmit mW šaurjoslas signālu pie attiecīgiem apstākļiem var nobloķēt LTE signālu galalietotāja iekārtā

Jautājums tikai, kur tas gala lietotājs atrodas. Jā, varbūt videoperātoram vai blakus stāvošajam intervējamajam cilvēkam tai brīdi arī radīsies kādas problēmas, bet varu saderēt, ka pārdesmit metru attālumā radiomikrofons mobilajiem sakariem nekādas problēmas neradīs.  Lai gan, praksē pierādijies, ka TV operators, intervijas laikā, mierīgi serfo internetā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Didzis teica:

Pastāsti man, kā ar pārdesmit milivatu jaudu diapazonā, kur ir brīva frekvence starp 5G diapazoniem,  var traucēt mobilajiem sakariem?

Didzi, Tev ir nojausma kāda ir bāzes staciju jūtība un kas var traucēt? Mazliet iedziļinies, tad sapratīsi. Milivatu miķi reāli ir notraucējuši bāzes stacijām! Nestāsti te tuftu un neradi lieku darbu vīriem melnā, jo tevī tomēr ieklausās kā ekspertā šai jomā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Racer said:

Didzi, Tev ir nojausma kāda ir bāzes staciju jūtība un kas var traucēt? Mazliet iedziļinies, tad sapratīsi. 

 

Nu, zemfrekvences un mikroviļņi tomēr ir 2 milzīgi atšķirīgas lietas, nevajag prasīt saprast to, kurā kāds nevēlas iedziļināties...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , noname teica:

Nu, zemfrekvences un mikroviļņi tomēr ir 2 milzīgi atšķirīgas lietas

Radiomikrofons strādā decimetru viļņu diapazonā un 700-800Mhz nav nekādi mikroviļņi. Tas ir taspats televīzijas kādreizējais diapazons. Nav tur nekādas nesaprotamas kosmiskas tehnoloģijas.

 

pirms 1 stundas , Racer teica:

neradi lieku darbu vīriem melnā

Nav gan dzirdēts, ka kāds videooperators, intervijas laikā, būtu nobloķējis bāzes staciju. Protams, ja uzraida 5G darba frekvencē, gan jau būs problēmas, bet arī radiomikrofonaam tad ar uztveršanu arī ir problēmas un neviens tur nelien. Ko nu ko, vīriem melnā es nekad darbu neesmu nodrošinājis un problēmas radījis.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Elfas forumā bija veseli topiki par zemo frekvenču viļņiem un to uztveršanu un aparatūru. Viens entuziasts tai tēmai.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...