Jump to content

ss.com reklāmas pērles


repsih
 Share

Recommended Posts

Pirms 55 minūtēm , soks teica:

pierādi savu hipotēzi (Par tadu naudu var salikt jaunu uz Athlon 220GE bazes, un vins bus ~5x jaudigaks (pec cpubenchmark datiem))

Acer XC-330 cena 267,86 eur, to tad ari neparkapsim. Nemam procesoru Athlon 220GE, vins ir ~5x reizes atraks par AMD A6-9220e. Talak nemam 240ssd ka tam acerim, ram var vairak panemt velams dual channel. Parejas komponentes pec izveles.

CMmhw8j.png

 

Labots - Müller
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Artanis teica:

@138 :D Ak dievs - mans vienīgais jautājums ir, cik daudz hardware checks viņam nācās izravēt no tād Win10 instalācijas, un cik dienas pagāja, kamēr tā OS fiziski uzinstalējās uz tā laptopa… Ļoti ceru, ka kāds muļķītis neuzrausies uz šī krāpnieka.

Tur ir kaut kas jāravē? Es esmu redzējis līdzīga vecuma (ja ne vecāku) un līdzīga papagaiļu daudzuma laptopu ar arī kaut kādu amd (neatceros, bet papagaiļus biju apskatījies, bija 400 ar kko), kur kaut kādā veidā cilvēks parastais bija uzlicis W10, tātad tas ir iespējams :D

Atceros inteļiem bija viena fīča dēļ kuras uz pavisam pēdējiem C2D (kuriem starp citu ir ~2x vairāk papagaiļu nekā šim amd) 64bit OS uzlikt var bet uz bik vecākiem, kuriem tās fīčas nav, nevar. AMD ir kaut kas līdzīgs?

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu, neticu, ka 2018 gada procesors ir par ~500% ražīgāks nekā 2017 gada procesors, turklāt abi no sarkanās komandas (AMD).

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Athlons ir uz Zen arhitekturas, bet A6 ir uz Bristol Bridge. Var loti mainities performance kaut izlaishanas posmi ir loti iisi. Ja salidzini Zen arhitekturu tad, tas ir loti liels leciens AMD CPU attiistiiba, izstrade.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Man sencim joprojām uz galda stāv laptops ar E450 APU. Arī 400 papagaiļu. Stāv virsū W10 un ripo vēl šo balt dien. Nenoliegšu, ka man pie tā aparāta apsēžoties gribas to sasist ar āmuru, bet sencīts saka ka šim vairs dzīvē nav kur steigties, un dēļ viņa aparāts kalpo godam.

Tā ka visa taisnība tikai nervu sistēmā.😀

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Laikam es esmu loti nepacietigs, bet diemzhel joprojam atceros, ka savu laik AMD datoru vareja atstat, uz vismaz 4h, kamer windows saliek atjauninajumus. Un taja bridi principa dators bija tads bremze, ka velme bija mest pret sienu. Intel taja zinja jutami bija ka pretstats, vareja papildus darit ko citu.

Link to comment
Share on other sites

@Stasss, pieticība un pacietība ir slavējami tikumi, bet varbūt ņem piemēru no @itanium, kā viņš rūpējas par savas vecmāmiņas gadžetiem, uzdāvini sencītim vismaz kaut ko no lombja pa sotaku ar papagaiļiem četros ciparos un esesdešku, sencītis būtu afigenna priecīgs. Ja kas man tā latitūde, ko tu kkad apsvēri pirkt, vēl ir, cenu sarunāsim adekvātu :)

Bet nenoliegšu - lombjos, protams, var atrast arī kaut ko svaigāku un smukāku.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , 138 teica:

uzdāvini sencītim vismaz kaut ko no lombja pa sotaku

Tad kāpēc to starpposmu? Nosper kādam un uzdāvini vecajam, i sotaku ietaupīsi.😃

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , 138 teica:

uzdāvini sencītim vismaz kaut ko no lombja pa sotaku ar papagaiļiem četros ciparos un esesdešku, sencītis būtu afigenna priecīgs.

Verķi nopirkt nav problēma, bet kā viņš pats uzsver, viņam to nevajag.

 

Tā pieticība dzelžos viņam ir tik liela ka iedodot šam padarboties ar jaunu kompi ar visiem papagaiļiem un ssdeškām viņš atšķirību tāpat būtisku nejūt.. un tad atskan frāze - "Nu i nah man tas dzelzis vajadzīgs". Līdz ar to man nolaižas rokas uz jebkādu darbību.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

peļu slazdi dodas uz citām galaktikām

 

 

 

 

 

audio-video-dvd-sat-audio-vinyl-records-and-players-35890907.800.jpg

Screenshot_2021-12-18_14-53-03.png

 

 

 

... un kopā ar tiem - arī сосиски сраные

 

 

audio-video-dvd-sat-audio-vinyl-records-and-players-42857249.800.jpg

Screenshot_2021-12-18_14-51-53.png

Link to comment
Share on other sites

biju pilnīgi aizmirsis, ka šī peļu slazda kosmosa misiju es jau trīs mēnešus un divas lapas atpakaļ esmu te postējis, re kā, tātad misija neveiksmīga :(

Link to comment
Share on other sites

nomainīti pret labākiem :D  gold..nē nu var jau ..kā Zariņa govs ;

 

image.thumb.png.0965959faf539ea068cd0e71ceb9b628.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

kāertējā zariņgovs: noliek RRR, bet ne vārda ka te pīkstuļi pēkš\ni apzeltīti kļuvuši :D

image.thumb.png.a487b2c0068ab0b4ef137907e524f53d.png

 

 

esat brīdināti

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

zariņa govs.png

 

 

Pirms 12 minūtēm , osscar teica:

esat brīdināti

lūk arī numurs, lai šo govi vieglāk atpazīt citreiz:

 

govs numurs.png

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

2022.01.5. , 07:51, osscar teica:

pīkstuļi pēkš\ni apzeltīti kļuvuši

kas viņiem par vainu?

Link to comment
Share on other sites

iegooglē šo tumbu modeli - tur pa visam savādāks pīkstulīs. šis ir no citām tumbām vai aļika "zelts". (redz arī bildē, ka nesēž tas pīkstulis perefekti savā vietā - paperimetru šķirba.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Skatos sludekli par tām skandām, īpašnieks piemetis komentāru:

 

Tweeter ir aizvietoti ar kvalitatīvākiem (Melo David CTCB25, izmaksāja virs 50 eur, skan stipri virs pašu tumbu līmeņa, pavisam mazlietoti). Līdzi došu arī orģinālos, taču viens neskan - šim modelim tipiska slimība.
ss.lv
Vairāk info zvanot. Pārdodu jo ir vairākas citas, daudz kvalitatīvākas tumbas.

 

Link to comment
Share on other sites

ok. bet tāpat..

Nu nevar tā vienkārši aizvietot tvīteri..tur filtrs jāmaina u.t.t. jo viņi nekad nav identiski.

20 eur par tvīteri kuriem pat datu lapa nav internetā..aļika grabuļi.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

lai pārdod tās tumbas pa 50 bez tiem aļika krāmiem - tur daudz labāk der Peerless by Tymphany BC25SC06-04

maksā to pašu ko aļika krāmi. ok, filtrs biku jāpietvīko būs.

 

 

image.png.1c3cf0908b34b930494ef6bef25e3789.png

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , osscar teica:

Nu nevar tā vienkārši aizvietot tvīteri..

Tas Tu tā domā.

90% cilvēku tas būs pilnīgi pofig - skan, tātad viss OK

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bet tak būs augšas vai nu daudz izteiktākas, vai nu tieši otrādi – daudz zemākas. 
Man jau skaidrs, ka daļai būs  vienalga, mans cepiens bija par  to ka nebija minēts ka tie nav oriģināli ( ok tagad ir minēts, bet pateikt ka aļika krāmi skan labāk – tas ir tāpat sviests. -Paskatījos bildēs aļikā tos tvīterus – netīrumi zem sieta, ar līmi aizlieti konektori…un vēl jautājums kādi tiem ir parametri) 
 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , ivo teica:

Tas Tu tā domā.

90% cilvēku tas būs pilnīgi pofig - skan, tātad viss OK

Tipa skaņas kvalitātes līmeņi:

1. Var saprast, ka dziesma skan

2. Var saprast, kas par dziesmu skan

-------------------------------------- <=Te sākas audiofīlija

3. Zelta vadi, dimanta tvīteri un viss cits, ko normāls cilvēks nedrīkst pirkt!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nebūtu gāze varētu ņemt :D

 

Vēl neviens nav ielicis s90 pa kosmosu ar zelta krāsā nopūstiem skaļruņiem, kas tas par trendu ar to zeltu >?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , osscar teica:

kas tas par trendu ar to zeltu

nu ir cilvēki, kas nevar pa..irst, ja nav zelta pods. :) 

image.png.a0931d5458eaa4ab36834a13482cb136.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

kaut kādas baigi  vecās + pīkstuļi jau samīcīti...klasika

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

 

 

Kā diplomātiski pateikt "izblieztajiem basiniekiem pārtītas/pārlīmētas spoles" :D

 

 

apkope.png

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...