Jump to content

ss.com reklāmas pērles


repsih
 Share

Recommended Posts

Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

Drīzāk mehāniskais, analogie kompjūteri darbojas mazliet savādāk

Nav tā, ka analogie elektroniskie kompjūteri ir analogo kompjūteru apakškategorija, līdzās analogajiem mehāniskajiem kompjūteriem? Vai varbūt tā klasifikācija ir strīdīga?

Link to comment
Share on other sites

Pat PewDiePie, kam ir cik jau subscribers? 120 miljoni? Viņam pat ir sponsori un viņš nekaunas reizēm reklamēt tur kādas spēlītes vai ko tur 

 


Pirms 5 minūtēm , 138 teica:

kontentu no eseskas,

Interneta lombards

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 5 minūtēm , 138 teica:

līdzās analogajiem mehāniskajiem kompjūteriem?

Protams ka ja sāk folozofēt, tad jebkurš digitālais signāls ir analogs. Bet digitālajos komjūteros ir diskrētas vērtības. Tas mehāniskais skaitītājs, tad pēc darbības principa ir tuvāks digitālajam, nekā analogajam.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Bet digitālajos komjūteros ir diskrētas vērtības. Tas mehāniskais skaitītājs, tad ir tuvāks digitālajam, nekā analgajam.

Grūti nepiekrist.

 

Bet, lūk, vikipēdijā šajā rakstā (kuru gan nelasīju) analogie, runāsim latviski, skaitļotāji tiek iedalīti analogajos mehāniskajos un analogajos elektroniskajos, tikmēr šis raksts (kuru arī nelasīju) apgalvo, ka mehāniskie skaitļotāji var būt gan analogi, gan ciparu :shok:

Laikam vikipēdija nav tā labākā vieta, kur kaut ko lasīt par skaitļotājiem :shifty:

 

Vari ieteikt kādu sakarīgu rakstu, kur sakarīgi izskaidroti analogo skaitļotāju darbības principi?

Man ir grūti aptvert konceptu, kā ir iespējama jebkāda skaitļošana ar ne-diskrētām vērtībām.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Slinkums pārstāstīt, man te kolēģe universitātē kā doctora disertāciju pētija analogos kompjūterus, pat viņas vīrs pāris patentus tanī jomā izveidoja, tapēc ik pa laikam darbā pa to tiek runāts. meklē internetā pats, apnikusi man jau tā tēma :D

 

Bet ja kāds tev iedos naudu un prasīs nopirkt analogu kompjūteri, bet tu atnesīsi mehānisku kalkulātoru, tad visdrīzāk pasūtītajs nebūs diezko priecīgs, jo ar tiem terminiem pa lielam tiek domātas dažādas iekārtas.

Labots - AndrisBB
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 14 stundām , raivix95 teica:

Turpinam siekaloties

Screenshot_20200625-180401.png

 

Atļaušos piebilst, ka tā sludinājuma vairs nav. Tā, lūk... Te nu jums bija širpotrebs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , raivix95 teica:

tā sludinājuma vairs nav. Tā, lūk... Te nu jums bija širpotrebs.

Širpotrebs, malka, peļuslazdi, sauc kā gribi, bet cena bija laba. Tāpēc vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , 138 teica:

Prognozēju

Es atkal prognozēju, ka šitas topiks kļūs par sviestaināko blogu boot vēsturē..

Nu jobtvai, kam interesē tā SSkas un lombardu netīrā veļa..

Te prasas pēc iespējas nevis Hide user, bet Hide topic.

Labots - Stasss
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, 138 teica:

Prognozēju, ka tuvāko divu stundu laikā būs prom.

Jap, vairs nav tā sludinājuma :)

Link to comment
Share on other sites

constrig

Nesen te pat forumā, tas pats biedrs, topikā-"atdodu par šokolādi", vai "garāžas tīrīšana", aktīvi pieteicās izliktā sortimenta pozīcijām. Aizraušanās nav izteikti kaitīga, tik tāl, ja tas nesāk skart līdzcilvēkus. Bet katram savs krusts nesams. Lūk arī skaidrojums šim topikam.

 

Link to comment
Share on other sites

Sen šeit nav bijis audiorastu humors.

 

Screenshot_2020-05-18_06-19-06.png.f7a86e1e4b25f350651e7e4db61d17bf.png

 

Jā, tas ir plašu mazgātājs, un tie ir ASV dolāri.

 

Un šī ir klusinātājkaste priekš šī mazgātāja. Tikai klusinātājkaste. Plašu iemērcējs-izcēlējs šajā cenā neietilpst.

 

Screenshot_2020-05-18_06-20-15.png.157f6ec9c97326ddd23877acabe323ce.png

 

Pirms 2 minūtēm , constrig teica:

biedrs, topikā-"atdodu par šokolādi", vai "garāžas tīrīšana", aktīvi pieteicās izliktā sortimenta pozīcijām

Pieteicos četrām no divdesmit izliktajām pozīcijām :king2:

 

Link to comment
Share on other sites

@138, Tu pirms laika meklēji darbu, es caur vecajiem kontaktiem sarunāju vietu, Tu vienkārši pazudi. Principā arī mani uzmeti, Tev kauns kaut bik ir?

Link to comment
Share on other sites

2020.06.25. , 22:36, Zin... teica:

Pat PewDiePie, kam ir cik jau subscribers? 120 miljoni? Viņam pat ir sponsori un viņš nekaunas reizēm reklamēt tur kādas spēlītes vai ko tur 

 

 

 

Interneta lombards

 

Nu,bet cik  no viņiem  ir aktīvi , 6% līdz 15%?

 

Link to comment
Share on other sites

raivix95
2020.04.17. , 18:31, 138 teica:

Ceru reiz ieraudzīt arī pūkainas trīsdesmitnieces. Vai vismaz rōzā.

Tavs sapnis ir piepildījies

 

3c88e1906da8b75bca6eab9fa88d7bbf.thumb.jpg.c7a198a9e4ea051d1de620a7d834ce6b.jpg

 

5c52edb72ba9b15839e10cdaa0f9866e.thumb.jpg.243758c6fdc7e5bd8d871450d75c1dec.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Matīsa un Brīvības ielu stūri pienāktos nosaukt par Mazo Bomžu skvēru (mazo Bomžu-skvēru, nevis Mazo-bomžu skvēru), bet Merķeļa ielu no Marijas līdz Barona par Bomžu promenādi.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tas ss.lv paliek par arvien lielāku kosmonautu un dīvaiņu paradīzi....tirgo visu par neadekvātu ciparu...

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , osscar teica:

tirgo visu par neadekvātu ciparu...

Cipars, kuru prasa sludinājumā un cipars par ko reāli to mantu pārdod, mēdz atšķirties.

Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 11 stundām , 138 teica:

 

 

audio-video-dvd-sat-audio-loudspeakers-34119148_800.jpg.b3eade6163691b96380499fc138492c6.jpg

 

 

Screenshot_2020-07-13_23-06-25.png.c4b4d58089b4975b707339d71ebbc3b1.png

 

Vajag profilaksi, mhhh.

No kura laika tumbām norāda faktisko pretestību?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , ivo teica:

Cipars, kuru prasa sludinājumā un cipars par ko reāli to mantu pārdod, mēdz atšķirties.

 

tā ir, bet ne vismaz es pat nezavn tādiem kuri liek kaut kādu kosmosu.  Reti,  bet gadās adekvāti piedāvājum - bet nu jau aizvien retāk un retāk - nu vismaz ja audio sadaļu skatās. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , ivo teica:

Cipars, kuru prasa sludinājumā un cipars par ko reāli to mantu pārdod, mēdz atšķirties.

pirms 6 stundām , osscar teica:

tā ir, bet ne vismaz es pat nezavn tādiem kuri liek kaut kādu kosmosu.

Mēdz atšķirties arī uz otru pusi. Audio - retāk (nevaru uz sitiena atcerēties konkrētu piemēru, bet ir bijis, nemaz nerunājot par tādiem kur norāda cenu tipa 1 vai 5 EUR un tekstā rakstīts ka grib simtus). Bet antikvariāta sadaļā, uijj... Bija, piemēram, viena lustra, rakstīts 30, zvanu - patiesībā grib 250.

 

pirms 6 stundām , raivix95 teica:

No kura laika tumbām norāda faktisko pretestību?

No kura laika vecbiedri citē pilnus iepriekšējos postus ar bildēm? :butcher:

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , 138 teica:

lustra, rakstīts 30, zvanu - patiesībā grib 250.

gan jau ielika sludinājumu, nezinot tirgus vērtību, bet ātri pieleca, ka jāprasa vairāk :D

Parasti jau FB ir tā problēma, ka cenu norāda pilnīgi uz dullo.

Link to comment
Share on other sites

2020.07.15. , 09:03, ivo teica:

gan jau ielika sludinājumu, nezinot tirgus vērtību, bet ātri pieleca, ka jāprasa vairāk :D

Varbūt gadās arī tā, bet tas nebija tāds gadījums.

Zvanīju, jautāju kur atrodas, kad var apskatīt, un uzreiz sekoja atbilde - "nu tam cena primerno dvesķi piķdisjat jevro".

Es neapstrīdu, ka konkrētā lustra varētu būt tās naudas vērta, bet nu bļjac, kāpēc jāraksta par kārtu mazāk un "cena runajama", nu, kur ir prikols?

canvas-antiques-antiques-chandeliers-sconces-lamps-33429656_800.thumb.jpg.ad779a92dde482b9d07d340c21b55f0a.jpgScreenshot_2020-06-07_04-30-27.thumb.png.4702c39e04f5fe4e0344e7fa03d16573.png

 

 

2020.07.14. , 21:44, Gestapo teica:

Ko uz @Racer jautājumu neatbildēji?

Atbildēju privāti, bet ja tev un vēl kādam..

2020.06.26. , 19:20, Stasss teica:

interesē tā netīrā veļa..

- bija tā:

2020.06.26. , 20:55, Racer teica:

@138, Tu pirms laika meklēji darbu, es caur vecajiem kontaktiem sarunāju vietu, Tu vienkārši pazudi. Principā arī mani uzmeti, Tev kauns kaut bik ir?

Aizpērnajā vasarā Racer man iedeva kāda sava paziņas kontaktu, nezinu vai to gluži varētu saukt par "sarunāju vietu", bet, jā, viņš bija tam cilvēkam apjautājies vai varētu būt noderīgs kāds dresēts mērkaķis un varbūt mazliet ieteicis mani kā labu dresētu mērkaķi. Es tam cilvēkam zvanīju, parunājām un sapratām ka man tas darbs tomēr īsti neder, vai es nederu tam, kaut kā tā, un tās manā atmiņā ir šī stāsta beigas. Bet, lūk, tagad izrādās, ka Raceram ir škrobe par to, ka es viņam pēc tam neatbildēju kātagāja. Nepaslinkoju un sameklēju tagad tās divus gadus vecās PM - jā, nudien, divas nedēļas pēc tam kad iedeva man kontaktus, Racer man bija jautājis, vai esmu sazinājies. Nu nekādi nespēju atcerēties, kā un kāpēc es viņam neatbildēju - varbūt izlasīju to ziņu piegdienā un padomāju "eh, atbildēšu rīt", un pēc tam aizmirsu, jo izlasītas PM ir izlasītas PM. Vai tamlīdzīgi. Vēl kādu brīdi pēc tās komunikācijas man salūza rakstāmmašīna kopā ar foruma paroli, un gandrīz gadu es forumu ar savu klātbūtni nepagodināju, pa šo laiku paspēdams to visu vēl kārtīgāk aizmirst. Bet katrā ziņā - ššausssmīgs uzmetiens, nujā. :shok:

Link to comment
Share on other sites

Tā visi šroti raksta 90%...gadījumu. atceros vienam auto vajadzēja specifisku sūkni..ss.lv cena 60eur.piezvanu, šis saka 160..pasūtīju...tad sūtīja īsziņu ka pa 120 atdos...protams neatbildēju...nopirku jaunu ap 100..bija jāgaida tikai

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Lohatrons vienkārši.vēl atceros ka hyundayam bagāžnieka rokturis nolūza ..šrotā  vīrs vīzdegūni saka ka bez 50eur neies nost ņemt..es saku ka jauns oem ebajā25 ēur..tik jāgaida..protams nepiekrita pa 10 atdot..gaidīju jaunu 3 ned. Protams..gadās ok dīli..bet tie no forumiem etc.

Link to comment
Share on other sites

Tas jau nav brīnums.

Logu tīrītājs šrotā 90eur, ebay 27+12 eur piegāde

Parking sensori 50eur gab, ebay 28+ 6eur piegāde 4gabali.

 

Arī forumā tādi paši kēksi. No sākuma raksta, ka atdod par velti, lai tik sieva nedzen no mājā, bet tad ieslēdz naudas kāšamo funkciju, vai ne @evertons 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , 138 teica:

un tās manā atmiņā ir šī stāsta beigas.

Tu esi pataloğisks melis. Pofig, ka man neatbildēji (ko arī solīji), bet cilvēkam ar ko par darbu runāji. Lab po, raksti ko gribi, tāpat par pilnu tevi neņemu, ne tikai dēļ šī gadījuma. 

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz - nevis kaut kas, par ko ierēkt vai pašausmināties, bet šķīsti zinātkārs jautājums PA audio pazinēju virzienā.

 

Lūk, HK Audio Actor DX sistēma.

(klik, tur ir manuālis ar spekšītu)

Sistēma ar asti - komplektā vajadzētu būt diviem ACTOR ADX 112 A aktīvajiem topiem, diviem ACTOR ADX 115 Sub A aktīvajiem subiem, diviem ACTOR ADX 115 Sub B pasīvajiem subiem kas barojas no aktīvajiem, šeit ir tas viss plusvēl divi topi.

 

Jautājums:
Tie topi ir savā varēšanā ir ne sliktāki par, piemēram, RCF ART312A, vai nav?
Un tie subi ir puslīdz ok priekš 15" subiem (šeit man nav references punkta)?

 

Esmu redzējis un dzirdējis vienu citu neatcerosmodeli HK aktīvo saplākšņa sistēmu ar 12" topiem un 18" subiem, skanēja, uz manu ausi (uz kurām ir uzkāpis lācis ne gluži, bet bebrs varētu būt) zašbis. (Bet jā, zinu, ka tas, ka Intel i7 ir kruts, nenozīmē, ka Intel Atom tāds ir).

 

Audiofanzine revjūvos puse saka ka ir zašbis, otra puse saka ka skan sūdā, un vēl kāds saka, tur kaut kur (toļi topos, toļi subos) ir Eminence skaļruņi kuri kaut kādā veidā neesot labi (fig sapratīsi no tulkojuma no franču val.).

 

No spekšīta saprotu vien tik, ka kastes ir bērza saplāksnis, kas ir kruta (dažas lētā gala saplākšņa kastes mēdz būt no toļi apses toļi papeles (poplar)), un ka pīkstulis ir 1.4", kas priekš 12" topa varētu būt adekvāti, bet pārējo - tiem papīra vatiem un SPL decibeliem tak nekad nevar ticēt.

 

Screenshot_2020-07-21_04-50-23.png.e62a53731025f1008ea5552dc419deae.png

audio-video-dvd-sat-audio-loudspeakers-33120308_800.thumb.jpg.14857d1b3b5355cc3b454aa28629f77a.jpg

 

 

 

 

 

@Racer,

par šo -

2020.07.16. , 23:58, Racer teica:

man neatbildēji (ko arī solīji)

- esmu par 99% pārliecināts, ka tev atbildi toreiz nesolīju. 99, jo toreizējā mūsu sarakstē nav šāda solījuma no manis. Atlikušo 1% atstāju varbūtībai, ka esmu ar tevi komunicējis arī telefoniski, bet neatceros šādu faktu un tajā sarakstē savu numuru tu man neesi devis (bet vaaaaarbūt esi devis kaut kad vēl senāk - nevaru pilnīgi izslēgt šādu varbūtību).

 

Bet par šo -

2020.07.16. , 23:58, Racer teica:

bet cilvēkam ar ko par darbu runāji

- šī ir pirmā reize, kad tu man šo pasaki. Mūsu nesenajā sarakstē, pēc tava pirmā posta šeit, es tev teicu, ka atminos vienu vienīgu telefonsarunu ar to cilvēku un neatminos ka būtu viņam solījis vēlāku atbildi, un jautāju tev, vai varbūt mana atmiņa ir kļūdaina, un tu man ne apstiprinoši ne noliedzoši neatbildēji, tikai teici, ka tev ir škrobe par to ka es tev toreiz neatbildēju kātagāja; tad es tev vēlreiz pārjautāju, vai esmu pareizi sapratis, ka škrobe ir tikai par to, un tu man neatbildēji. Atbildes trūkumu uz divreiz manis uzdotu jautājumu pieņēmu par klusējošu piekrišanu manai versijai, tāpēc iepriekšējā postā ar tīru sirdi rakstīju "tās manā atmiņā ir šī stāsta beigas". (Ak jā, tajā postā teikumā "Nu nekādi nespēju atcerēties, kā un kāpēc es viņam.." "viņš"=Racer, ja nu gadījumā var pārprast.)

 

Varu popkorna patēriņa veicināšanas nolūkos ievietot vecās un jaunās sarakstes skrīnšotus, protams, ar aizcenzētiem vārdiem, firmu nosaukumiem utml datiem, nozarēm un telefona numuru (tā cilvēka numuru, kurš ir vienīgais numurs, kurš tur figurē).

 

Starp citu, vēlos pievērsties tavam PM izteiktajam argumentam "tā nav pieņemts normālu džeku kompānijā".

Mani izbrīna kaut kas, kas, acīmredzot, ir pieņemts Normālu™ Džeku® Kompānijās:

Precīzi iepriekšējā dienā pirms tā tava posta šajā topikā mēs PM pļāpājām par kādu pavisam citu triviālu tēmu. Nākamajā dienā tev gadās satikt to džeku, viņš tev atgādina to gadījumu. Un tad tu ieraksti postu šeit. Nevis uzraksti man privāti, kāds es, lūk, esmu krāns. Un arī šo divu gadu laikā ne reizi nebiji man atgādinājis, ka tev ir kaut kāda škrobe par to, ka es tev toreiz nebiju atbildējis.
Paldiesspagetimonstram, ka man veicas nesasieties ar tādiem Normāliem™ Džekiem®, kas škrobi par kaut kādu komunikācijas lažu ar Nenormālu Džeku divus gadus nēsā azotē un tad, bams, atcerās, atgādina viens otram un ieraksta publiskā forumā.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
pirms 3 stundām , 138 teica:

un ka pīkstulis ir 1.4", kas priekš 12" topa varētu būt adekvāti

 

Tas vēl nav zvanīts, ka tur tāds ir :D

 

thumb_show.php?i=hw9nd8mc&view

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo changed the title to ss.com reklāmas pērles

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...