Jump to content

ss.com reklāmas pērles


repsih
 Share

Recommended Posts

Pirms 21 minūtēm , snukurins teica:

Zinu,pagajušajā gadā 105tais radio man aizbrauca uz nodotuvi.

Nedirs... 138 tulīt samaņu zaudēs

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , Racer teica:

pirms gadiem 5-7 izpakoju

Nebūtu izpakojis, varbūt varētu kaut kad pārdot par cenām par kādām jau tagad tirgo neizpakotas deviņdesmitnieces :mrgreen:

 

Bet arī par lietotiem tādiem arī tagad dažkārt nekautrējas prasīt 50..80.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 6 stundām , 138 teica:

Nebūtu izpakojis, varbūt varētu kaut kad pārdot par cenām par kādām jau tagad tirgo neizpakotas deviņdesmitnieces :mrgreen:

Par jaunām S30 prasa virs 100€. Par 90niecēm tad 400-500..?

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , 138 teica:

Nebūtu izpakojis, varbūt varētu kaut kad pārdot par cenām par kādām jau tagad tirgo neizpakotas deviņdesmitnieces :mrgreen:

Nopietni? Tev tiešām visa bauda pa dzīvi iesist kapeiku?

  • Atbalstu 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , senleja teica:

Nopietni? Tev tiešām visa bauda pa dzīvi iesist kapeiku?

Es ar šito apbrīnoju. Nafig tos dažus eiro, labāk pabaudīt plašenieku vai Festivālu, Salūtu, Selenu utt. klausoties ar vecajām RRR tumbām S20, S30, S50,S70, S90 (ko reāli izmantoju). :)

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , snukurins teica:

Es kaut kā nestādos priekšā kā

Tam gan es ticu! :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 2 stundām , snukurins teica:

Šitas stāsts nav no tās pat sērijas kur tajos laikos stāsts par jaunu žiguli kuru tirgojot pa baigi lēto naudu(un nevarot nopārdot) jo iekšā vairākus gadus sēdējis līķis.Neviens gan nezināja kur tas ir,bet sprieda tā ka ja uzzinās tad noteikti pirks.😄

Es kaut kā nestādos priekšā kā iemontējot grīdā mikrafonus var dabūt kaut cik ciešamu ierakstu.un vispār,kam tas vajadzīgs?uzlikt mikrafonus blakus uz skatuves vai pie lampām nevarēja?

Bet nudien. Kam tāda māžošanās? Mākslinieki tāpat dziedāja mikrofonos. No tiem nevarēja rakstīt?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , raivix95 teica:

No tiem nevarēja rakstīt?

Itālijas mafijas Sanremo tā arī darīja.

Link to comment
Share on other sites

Neaizmirsti pielikt to tekstu, kā alkohola lietošanai utt...

Kaut gan esmu pārliecināts, ka dzer ūdeni. :)

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini izvilkt vecu kasti no putekļiem, apslaucīt, saslēgt un vēl atrast plates un no lādes izvilkt dzerot ūdeni. :D 

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2020.08.18. , 22:40, Gestapo teica:

Autors kādu brīdi neatbildēs. Atbildēs ap laiku, kad būs jau auksti un visur plīvos Latvijas karogi.

Vai Tev, piešķirot šo liegumu, tika izdzēstas arī visas privātās ziņas, kurās šis biedrs bija iesaistīts?

Link to comment
Share on other sites

Ok, man vienkārši +- tajā pašā laikā pazuda privātā sarakste ar viņu - būs vien pats izdzēsis. Kaut gan tam nebūtu jābūt iespējamam.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , itanium teica:

Kaut gan tam nebūtu jābūt iespējamam.

Kāpēc?

Link to comment
Share on other sites

Tas dubultkasešnieks ir totāls mēsls - neizstrādāts līdz galam un palaists tautās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nu savā laikā neatkarīgi ne no kā es būtu to mēslu ar mieru iešņaukt :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 3 stundām , Racer teica:

Tas dubultkasešnieks ir totāls mēsls - neizstrādāts līdz galam un palaists tautās.

Tas U-7111 arī no tās pašas sērijas.

Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 8 stundām , Mezavecis teica:

Tas U-7111 arī no tās pašas sērijas.

Ar mūžīgi nokūrušos kreiso kanālu? :D

Link to comment
Share on other sites

man vienkārši no visas cccp tehnikas šermuļi nāk un bez vajadzības tai nepieskaros... jau teicu iepriekš - man par velti atdeva nosvilušu amfitonu...biju jau it kā viņu salabojis ( svilušos kt 818/819 plastmasā) aizvietoju ar kat 818/819 metālā ( radiatoros bija caurumi) . Vēl bija tas švakais kc410 tilts pussvilis Uzliku normālu "moderno" - pieskrūvēju pie trafa ekrāna - nācās caurumu izurbt)  - dūca trafs un karsa. vēl 41V stabilizators dedzis un on diode beigta. Biju jau sen salabojis, bet savācis nebiju...tik besīga konstrukcija. Vakara savācu , jo elfas čalis atdeva aksiālsos el.  kondensatorus  ( šie pēc konstrukcijas un izmēriem  - kā reiz ) - kurus ar pie reizes nomainīju - 4x 2200 vietā - 4x4700...vairāk neko nedarīju - atdošu čaļiem lai garāžā darbina līdz nākošajiem dūmiem....bet nu bildēs redz - plates savērpušās, celiņi atlīmējas...tās ir šausmas..labi ka pirms manis jau lielāko daļu  Erevānas kondensatorus kāds bija nomainījis (man tikai kādi 10 bija jānomaina)  un "pārslodzes" aizsardzību atslēdzis :D un vēl kaimiņa nostalģiskā  vef sigma  mētājas bagāžniekā jau mēnesi...nekādi nevaru tai nobriest ..viņš grib lai sataisu, paskatos...

 

 

IMG_20200823_214039.jpg

IMG_20200823_214011.jpg

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Padomju tehnikai bija raksturīga kaudze ar diskrētajiem elementiem. Un jo "smalkāka" tehnika, jo vairāk vertikālo plašu ar tiem diskrētajiem elementiem. Nu i nax ar viņu tagad jāties. Man vēl laikam bēniņos kaut kur Vilma 104 mētājas, tai to plašu, kā GPU racēja datorā.

Link to comment
Share on other sites

Ne jau diskrētajos elementos vaina( kaut daļa to arī ir švaka)...arī citu valstu verķi ir tikpat diskrēti..vienkārši..plates nekvalitatīvas..savienojumi  un konektori arī....ok gadās brigi  ar labām platēm..be par velti īsti cccp fani kodina jaunas plates..plus zeme slikti izveidota..kad korpuss ir kā zeme...visi viņi fonē vairāk kā vajadzētu. To var labot.amfitonam trafs kā par brīnumu nedūc.

Link to comment
Share on other sites

Yamaha M-70, šķiet, nav čipamps, nekādu čupu un šķību plašu. 80-to sākums

p.s. nav mana bilde.

20170613_194912-Custom.thumb.jpg.f4a9941ab21f98728b1cd2d699397f4e.jpg

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Nu bet tas pliks jaudinieks...bez tembra, preampa, phono...etc..plu tas ir 2x augstāks izmēros..un 10x judīgāks.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , osscar teica:

vef sigma

Viens no grūtāk remontējamiem aparātiem, nekam klāt nevarēja tikt. Es neskatoties izmestu :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Kaimiņam no mātes palicis...grib sakārtot...savu laik jamos tiku labojis, esmu jau aizmirsis..liekas pat šo esmu labojis ..konkrēto🤣

Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 12 stundām , Racer teica:

Jūs vēl 7112 neziniet! :D 

Tur ir kāda reāla būtiska atšķirība, izņemot tembru bloku? 7112 šķiet konstruktīvi vienkāršāks, jo pieslēdzams tikai viens tumbu pāris. Pašam tāds ir. Bez kreisā kanāla. :D Un gaida pārbūvi uz LM-ku.

Link to comment
Share on other sites

cik paskatījos shēmas - nav nekāda baigā atšķirība..tikai ar +-38V  viņam vienīgais čips kas der TDA 7294, kaut gan viss tur atduras pret švako trafu un mazajiem radiatoriem..D klasi var iestutēt - nekarsīs.

Link to comment
Share on other sites

A es šitam (7111) biju piebūvējis ārējo piespiedu dzesi uz 220V, ne reizes neko neizšāva, lai gan lauku skolas disenēs tika dračīts. Pie pirmās iespējas gan tika ar piemaksu samainīts pret ārzemju/japāņu/ analogu, kas bez bēdu pumpēja gaisu gadus 10, kamēr atkal prioritātes mainījās.

Link to comment
Share on other sites

bet tas tāpat nedos baigo jaudu - pēdējos gados rrr (fa-7150)  jau paši tajā korpusā stutēja mikreni TDA ..bet tur jau cits trafs un radiator lielāki un plates normālas :

radiotehnika-fa7150-6.jpg


bet nu par masveida produkciju to nevar nosaukt :D

Link to comment
Share on other sites

raivix95

Tad labāk tomēr TDA? Vienkārši tepat BOOTā viens čalis bij dalījies ar savu pieredzi taisot apgreidu 7111ajam uz LM. Sūdzību nebij.

Link to comment
Share on other sites

Protams ka sūdzību neboja, bet visu suliņu no viņas neizspiedīsi...vēl car bt moduliti ielikt- bus riktīgs disko aparāts.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Mācēja nosaukumus izvēlēties

 

 

Captureol.JPG

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo changed the title to ss.com reklāmas pērles

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...