Jump to content

XIAOMI telefons


 Share

Recommended Posts

Jo?....

Specene, kvalitāte, cena, uz vietas, garantija, kamera, double tap on/off.

 

 

Jau drīz būs mēnesis kā lietoju Xiaomi redmi note3 32GB

Kā ar softu, derēja no kastes, vai liki kādu alternatīvo androīdu? Kā GPS strādā? Man jau personīgi tā redmi note 3 specene ļoti patīk, bet atbaida draugu nedienas ar ķiņiešiem meizu izskatā.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Nē, man out of box. Nevarēja norādīt Latviju kā atrašanās vietu, bet latviešu valoda bija.

GPS strādā, pat bez mobilā interneta waze atrod un darbojas.

 

par tiem 219eur ar visu ceļu un DHL piegādi pie durvīm esmu vairāk kā apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams arī pavilktos uz to redmi note 3, un risķētu, jo patīk ka ir pirkstu nospiedumu skaneris, bet baigi esmu pieradīs pie LG fiškām tap on/off, un pie tā ka atbild uz zvanu pieliekot telefonu pie auss, kad rokas aizņemtas iedāli. Xiami šīs funkcijas nestrādā. Nu un redmi kamera ir viduvēja.

Link to comment
Share on other sites

 

 

3. Softa izstrādē nav piedalījušies Samsung ģēniji - man ir smaga trauma un žēlums par 360(!!!)Ls, ko pakāsu par savu pirmo un pēdējo Samsung - Galaxy S3.

Kas par vainu bija šim samsungam?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas par vainu bija šim samsungam?

Idiotisks Android būvējums, kas vilkās un vērās vaļā mistiski piedāvājumi izmantot viņu ieteiktās aplikācijas, kā ChatOn (tā arī nepainteresējos, kas tas par draņķi) un viedtālruņa glabātuve tika lielākoties izmantota šai drazai, par manām vajadzībām nedomājot. Skumjā "Genuine" flipcover vāciņa kvalitāte, pret astronomisko cenu arī piedeva nedaudz eļļas ugunij...  Tālāk sekoja usb ligzdas defekts (nevis izļurkāšana) un eMMC extra (šiem tālruņiem tipiskā) un pēc sataisīšanas pa garantiju tika pārflashots uz MIUI un vēlāk saprasts, ka jāpāriet uz viedtālruņiem, kam MIUI softs ir no rūpnīcas. Ar to arī Samsung ērai pienāca beigas. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

2) nav sd kartes slots un 16GB, tā ir ļoti slikta kombinācija;

Kā to ņem... Man iekš One mini ar nav SD kartes slots un no tie 12(16GB) pieejamajiem tikai piecus ir izdevies aizsist. Lai gan pienjemu, ka tuvākajās dienās sametīšu beldes un video uz PC un aizsisti būs vairs tik trīs gigabaiti. Protams lietošana paradumi katram ir individuāli!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...