Jump to content

Rūtera izvēle dzīvoklim


chapman
 Share

Recommended Posts

INTRASERVERNET

Tev kas ar DHCP nav kaartiibaa. DHCP Server ir pareizi izveidots? Es pienjemu ka zem IP > Address List viss ir kaartiibaa. Kaa esi izveidojis IP > DHCP Server > DHCP Setup? DHCP Server Interface: Bridge > DHCP Address Space xxx.xxx.xxx.xxx/24 > Gateway for DHCP Network xxx.xxx.xxx.xxx un man interesee Addressses to Give Out: xxx.xxx.xxx.2-xxx.xxx.xxx.254?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nu paga tad es nesaprotu. Mikrotik sanjem vienu IP no Linksys, tas ir skaidrs. Bet ieriices sleedzas klaat pie Mikrotik routera kuram ir probleemas vairaakaam ieriiceem jo nesanjem IP utt no Mikrotik.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

ieleja, vai tad pie IP -> DHCP Server neparādās defaultais DHCP serveris bridge modē, apskaties, kāds tam pool. Man arī tas pool tāds apgraizīts, manā gadījumā nav bezvadu bridge, bet ar vadu. Jābūt defaultā kaut kam, apskaties.


Rizla, es sapratu, ka biedram ieleja Mikrotik pieslēdzas Linksys bezvadu tīklam, Linksys ir master iekārta. Ja?

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs.

Nu tad būs labs rūteris ar ļoti labām iespējām konfigurēt.

ieleja, kādi tev iespaidi par rūtera pārklājumu? No tavas pieredzes skatupunkta. Man ta tikai viens vecais un viens jaunais - jaunais labāk. Saki, kā tev šķiet, kopumā?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Personigi man pozitiivs iespaids par jauno hAP AC Lite modeli. Un esmu apmierinaats. Protams saakumaa ir jaapieshaujas, bet taa kaa bija man jau ieprieksheejaas paaudzes RB951Ui-2nD, tad priekshtats ir radies un uzstaadiishana ir saprotama. Iesaaceejiem pietiks pamataa ar Quick Setup. Bet ja ir veelme ko vairaak paveikt, tad nu buus jaapguust un jaaizprot, kas un kur jaaveic izmainjas, jaauzstaada. Man ir iztaisiits - LAN tiiklaa tiek izsniegtas IP xxx.yyy.aaa.ccc, WLAN tiiklaa cita tiek izsniegta ddd.eee.ooo.eee IP. Routeris darbojas stabili. Patiik ka ljoti labi tiek galaa ar to ka skatos interneta TV un tajaa pashaa laikaa tiek lejuplaadeeti atjauninaajumi vai kas. Tad visiem aatrums saglabaajas labs. Neviens netiek trauceets.

Routeris cik ir uzkarsis nemaaceeshu teikt, bet joprojaam darbojas stabili un nav bijusi nepiecieshamiiba restarteet.

Atvainojos ka iejaucos pa vidu. 

Link to comment
Share on other sites

 Man arī vispozitīvākie iespaidi. Stabilitāte, cik pa dažām dienām bija iespēja saprast. Pa nedēļas nogali paspēlējos, iestatīju papildus bezvadu tīklu, ierobežoju šim bandwidth, izveidoju atslēgšanu uz nakts stundām. Ļoti viegli kontrolēt tīklā notiekošo. Darbošanās ar šo rūteri gan prasa iedziļināšanos visās tīkla lietās, bet informācija internetā atrodama daudz. Nav tur tā, kā parastā gadījumā, saliek ķeksīšus tikai. Ja gribās ko vairāk par Quick Set, ir jālieto skripti visādi, kas jau prasa iemaņas programmēšanā. Tādiem kā es ļoti labi der metode - apzini savu vajadzību, atrodi atbilstošu pamācību internetā, izveido iestatījumus pēc pamācības. :)

 Par silšanu nebiju iedomājies, palūkoju, ir normāli manā gadījumā, iepriekšējais bezvadu rūteris pēdējā laikā bija riktīgi karsts, tā ka šim šajā ziņā nevaru piesieties. Apskatījos System Health, 45 grādi.

Link to comment
Share on other sites

Stabilitāte jaunam hAP AC lite kā jau Mikrotikam, bet wifi gan pakaļā. 2.4Ghz vēl +/-, bet 5Ghz ir galīgās auzās. Var jau būt ka dzelzis defektains vai mans konfigs šķībs, bet rūterim atrodoties pie ieejas durvīm, trīsistabu dzīvokli specprojektā nespēj normāli piepildīt (wr1043nd + openwrt to darīja bez problēmām). Kaimiņos ir ap 5 2.4Ghz bezvadu tīkli. Nav daudz, bet gandrīz visi tiek laisti 40mhz. Savukārt man ir tikai viena 5Ghz ierīce.  :stink:  Dotajā brīdī izlīdzos ar darbā aizlienēta RB411U (kas ar vadu nomests tālākajā istabā) + hAP ac lite saslēgtiem vienā tīklā izmantojot CAPsMAN. Tīkls ir stabils uz lietojams visā dzīvoklī.

Ir doma vai nu tomēr apgreidoties uz hAP ac, vai arī būvēt esošajam hAP ac lite ārējās antenas. Vai arī atstāšu esošo setupu. Hz ko darīt. :glare:

Link to comment
Share on other sites

Pasūtīju šodien ar to brīnumu.

Pārsteida viens neta veikals, kas paziņoja, ka esot tikai Polijas noliktavā un jāgaida nākamnedēļa. Paliku pie pārbaudītām vērtībām - router.lv

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kas notiek ja neizmanto otru rooteri, tikai mikrotiku?

Link to comment
Share on other sites

ieleja, OS un routerboard firmware apdeitoji? Man no kastes viņš nāca ar novecojušu OS un routerboard firmware, ne pašu svaigāko.


Tavā konfigurācijā, arī tas otrs rūteris var būt pie vainas.

Link to comment
Share on other sites

Uzliec peedeejo firmw 6.34.1. Downgreidot uz vecaaku nav vajadziibas. Apskaties,kas notiek sadaljaa System- Routerboard. vai tur ir upgreidots? Ja nav, tad  - Open Terminal un rakstam-  system routerboard upgrade ...Enter....Y/N - Y! Reboot router.

Ja gadaas probleemas ar stabilitaati, var pameginat ''nogriest'' Wireless TX Power raidiitaaja jaudu no Defaultaa 27dBm uz 22 piemeeram. Ir paliidzeejis, tikai shaadi gadiijumi ir ljoti reti. Pa lielam pashaa konfiguraacijaa iespeejams kaads firewall rulle ir vainiigs, vai nu arii iztruukst.

Labots - Net
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas ir rakstiits change log?

http://www.mikrotik.com/download#!


2. rindiņa no apakšas RouterOS tabulā.


What's new in 6.34.2 (2016-Feb-18 06:31):

*) dude - updated to the latest Release Candidate revision (v6.35rc11);
*) dude - (changes discussed here: http://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?f=8&t=104395);
*) chr - fixed high rate limitation;
*) dhcpv6 client - fix pd hint with empty address;
*) ipsec - fix console peer aes enc algorithm display;
*) l2tp - ipsec peer & policy sometimes was not removed after l2tp interface disable; 
*) log - try not to loose disk messages and warn if lost any;
*) lte - fix allowed bands for RBSXTLTE3-7;
*) pptp - fixed kernel crash when receiving fragmented packet with fragmented header;
*) proxy - store error.html on flash if it is available;
*) ssh - fixed connection stalling;  
*) ssh - make export verbose work;
*) switch - make "sa-learning=yes" by default when adding Ingress VLAN Translation rules;
*) tile - fixed possible kernel failure with disabled watchdog timer caused by DDoS attack;
*) ups - fix waiting for AC power restore in hibernate mode;
*) winbox - added factory-firmware field to system/routerboard;
*) winbox - fixed email address saving; 
*) winbox - fixed multi value field display (i.e. web proxy ports);
*) winbox - fixed incomplete ARP entries are not refreshed;
*) www - fixed www crash.


http://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?f=21&t=105019#p522301

Link to comment
Share on other sites

Vajag samaksāt kādam kas saprot tīklu uzbūves pamatus.


 

 

Savu veco bezvadu rūteri grasos nodot nolietotas elektrotehnikas savākšanas punktā.

Modelis kurš? Sarkanais?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vajag samaksāt kādam kas saprot tīklu uzbūves pamatus.

:good:

:mrgreen:

 

 

Modelis kurš?

DIR-615_front20131010122736.png

Šitais.

Neatradu ražotāja mājas lapās vairs šo. Tikai suporta lapas. http://support.dlink.com/ProductInfo.aspx?m=DIR-615

Uz paša rūtera: D-Link, Model: DIR-615, H/W Ver.: B2, F/W Ver.: 2.23RU.

Firmware neesmu apdeitojis, toreiz nopirku Lattelecom veikalā, pieslēdzu, tā arī gadiem man viņš pienācīgi kalpoja, manām vajadzībām bija OK, tik pēdējā laikā (daži mēneši) sāka gļučīties, vajadzēja ik pa laikam pārstartēt, jo pazuda internets, sākumā pa retam, beigās jau tā, ka vairākas reizes dienā, vēl, pēc manas saprašanas, par daudz karsts bija pēdējā laikā.

Ja interesē, varu uz pakomātu aizsūtīt, iespējams, atradīšu orģinālo iepakojumu, visu, kas komplektācijā bija, arī manuāli, CD disku, tīkla vads orģinālais varbūt nomētājies man kaut kur, pats rūteris un strāvas adapteris, toč, ir. Dod ziņu, ja vajag, sagatavošu, kad braukšu uz pilsētu, nosūtīšu caur pakomātu, tā tomēr labāk, nekā vest uz elektrotehnikas izgāztuvi, a vēl, ja noveicas, otru mūžu iedosi iekārtai. :)

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Taapeec ka ja tev ir atstaats 20/40/80 Ceee tad tiek izmantots 5180 range vai kaa pareizaak saucas. Nomainot uz 20/40/80 eCee nomainaas liidzi uz Auto.

Link to comment
Share on other sites

:offtopic:

kas vainas šim rūterim? http://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/bezvadu_tikls/routers/tplink_tlwr840n

izskatās glīti pie sienas, pie pašiem griestiem koridorā...

atrodas ceturtajā stāvā hruščovkā...

tīklu telefons uzrāda arī sēžot mašīnā pie mājas... piekonektēties stabili no turienes gan neizdodas, bet tik un tā... dzīvoklī viss ideāli...

just ass king...

Link to comment
Share on other sites

 

 

kas vainas šim rūterim?
 

Par vainām varēsi pakomentēt pats pēc ilgākas lietošanas. Iespējams, ka tādas nemaz neuzpeldēs lietosi šo rūteri ilgi un laimīgi, jo tev neko vairāk nevajag - zona pietiekama, kaimiņi netraucē, papildfīčas nekās neinteresē.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kas vainas šim rūterim?

 Protams, ka nekādas vainas tam nav. Man iepriekšējais rūteris ar bez nekādām problēmām nokalpoja daudzus gadus, gan jau tev ar būs tāpat. Iestatīju, gadiem pirkstu klāt neliku, viss darbojās. Toties, kad nopirku sev MikroTik, man sākās reāls tuss. :) Dabūju daudz izlasīt par tīkliem, par Mikrotik rūteriem..., šajās lietās kļuvu simtreiz saprotošāks nekā līdz šim. Pagājušo nedēļas nogali vairākas stundas pavadīju saveidojot savu tīklu, veiksmīgi. Šajā nedēļas nogalē arī pieķēros paeksperimentēt, bija doma izveidot analogu tīklu, kā biedrs ieleja izveidoja, manā gadījumā tik master iekārta nav ar 5 MHz iespēju, sāku ķeskāties, neaprakstāmi interesanti... viss aizgāja tik tālu, ka saķeskāju kaut ko par daudz, ka vairs netiku galā, nu ko, tā nav bēda, var taču resetu izdarīt, pēc pamācības..., resetēju rūteri, kas tad tas, nedarbojas wifi, vispār nedarbojas, dabūju datoru slēgt klāt rūterim ar tīkla vadu, izrādījās, svaigākā OS (6.34.2), kas man bija uzinstalēta, pēc rūtera resetēšanas sākuma iestatījumus ielādē kaut kādus neriktīgus, pilnīgs bardaks tur, wlan pēc noklusējuma izslēgts, adreses automātiski nepiemeklē... pāršuvu OS uz pēdējo bugfree (6.32.4), viss nostājās savās vietās, pēc rūtera reseta, sākuma iestatījumi kārtībā, saveidoju savus tīklus kā nākas pa jaunam, tik līdz tīklam pēc biedra ieleja parauga netiku, apnika.

 A jūs sakāt, kas vainas parastam rūterim, priekš kam Mikrotik vajadzīgs. :sarkasms: Ar Mikrotik interesantāk.

 Mans ieteikums biedriem, kas tikuši pie jaunā Mikrotik bezvadu rūtera, netaisiet rūtera resetu, ja jums ir uzinstalēta jaunākā OS, vai arī neapdeitojiet uz to pašu jaunāko pagaidām. Ja nu kāds izmēģina resetot rūteri ar OS 6.34.2, un rezultātā sanāk līdzīgi, kā man sanāca, uzrakstiet forumā, tad viennozīmīgi vaina viņu apdeitā, būs iemesls izteikt oficiālu pārmetumu Mikrotik atbalstam.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

VVV tas nav bugs taisot reset, ka wifi ir neaktivs. Pie reset kad taisa ir opcija ielikt kjeksi: No default configuration. Pec reset wlan ir atslegti. Taa ir bijis visaas versijaas nevis tikai 6.32.4. Es personigi ielieku kjeksi pie taa un peec reset sakonfigureeju visu kaa man vajag. Saakot ar tiiklu, bridge utt., beidzot ar Firewall.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

 Resetoju rūteri nevis softiski, bet kā pamācībā - rūteri atvieno no strāvas, nospiež reset pogu uz rūtera kastītes, ieštepselē rūteri, tur nospiestu reset pogu 5 sekundes, palaiž pogu vaļā, rūteris nometis visus iestatījumus, kad to izdara pie OS 6.32.4, rūteris strādā, wifi radio ir ieslēgts, var slēgties rūterim klāt caur wifi, iet winboxā un veidot iestatījumus, kad to izdarīju pie OS 6.34.2, sanāca, ka rūterim wlan atspējots, vajadzēja vilkt no datora līdz rūterim tīkla vadu (dators citā istabā), slēgties klāt, kad savienojums bija izveidots, caur winbox pirmo reizi piekonektējoties, jāspiež OK, lai apstiprinātu defaulto iestatījumu pakotni, nospiedu OK, tik tie defaultie iestatījumi tur galīgi garām.

 Protams, tie, kas visu saprot, tiem tā nav bēda, iestatīs visu paši, bet priekš manis, parastā lietotāja, labāk, ja vairums iestatījumu jau ir, tā jau ar tām dažām papildu lietām, ko es priekš sevis izveidoju, man nezinātājam ir ko noņemties.

 Rizla, jautājums tev. Kā tu veido bezvadu tīklu dual channel rūtera gadījumā? Vai tev ir atšķirīgi SSID, savs priekš 2,4 GHz, savs priekš 5 GHz, vai arī viens SSID uz abiem? Internetā meklēju, domas dalās, vieni iesaka tā, citi šitā. Sev saveidoju ar vienu tīkla nosaukumu.

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds labs individuāls pamata konfigs saveidots, viņu tak var pieseivot atsevišķā konfiga failā, lai citreiz pēc resseta vai kļūmes eksperimentos viss nav jābaksta no "0". Vai kā tur tam MT tas darās, nezinu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

VVV mans domaat ka peec setup tu nomainiiji AP Home uz WISP vai uz ko citu. Tad atspeejojas WLAN. Nekas jauns tas nav. Bet iespejams taa ir kljuuda.

Man ir katram WLAN savs SSID. Man ir izveidots shaadi: 3 bridge. Viens ir LAN, kam ir savs IP, tad seko 2.4Ghz WLAN ar savu IP, savu SSID un tad atsevishchi WLAN 5Ghz tikls ar savu IP un savi SSID. Man defaultais konfigs traucee, jo tad neorienteejos kur ko skatiit, ja kas neiet taa kaa vajag, taapeec es resetu taisot ielieku kjeksi lai nav defaultais config.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

 Setapu nemainīju no AP home uz citu. Es mēģināju atdarināt biedra ieleja variantu, kad Mikrotik rūteris saņem internetu no cita bezvadu rūtera, manā gadījumā no Lattelecom modēma pa gaisu, :) nekur diži tālu netiku, bet savu iepriekš labi strādājošo konfigurāciju biju sagrozījis, un nejēdzu tikt atpakaļ, bakapojis neko nebiju, tagad jau es gudrāks, man saglabāts pašreizējās konfigurācijas backup fails, tāpēc radās doma resetot rūteri. Nedomāju, ka tur kaut kāda konfigurācija var ietekmēt rūtera stāvokli pēc reseta, cik es saprotu, tur ir trīs varianti, izlasiet pamācībā (rūterim līdzi iepakojuma kastītē nāca necila pārlocīta lapele), restet pogu turēt nospiestu 5 sekundes, sanāk defaultā rūpnīcas konfigurācija, kā tajā lapelē rakstīts - Wireless access point, reset pogu turēt 10 sekundes, sanāk CAPs mode, reset pogu turēt nospiestu 15 sekundes, sanāk Netinstall server mode. Kaut, ja tu tā saki, var jau būt, ka caur Winbox kaut ko saiestatot var panākt, ka resetošana caur pogu tiek izmainīta.

 Mana konfigurācija ir šāda: Defaultie iestatījumi, ko deva Quick Set - Home AP Dual, abiem kanāliem viens SSID, viena WiFi parole, katrs kanāls uzrādās kā atsevišķs wlan, adrešu iegūšana automātiski, defaultas konfigurācijas DHCP serveris... pat nemācēšu teikt, kā tur kas izskatās, gandrīz visur uzrādās defconf, default, vai kā tamlīdzīgi. Nezinu, kā izskatītos, ja slēgtos klāt 5 GHz iekārtas, pašlaik man tādu nav. Tad zem 2,4 GHz wlan tīkla izveidoju vienu virtuālo bezvadu tīklu, tam gan nācās visu sakonfigurēt soli pa solim, izdarīju pēc pamācības no interneta, sapratnei labi noderēja, tam ir savs adress pool, savs DHCP serveris, šis trešais wlan paredzēts viesiem, sava atslēga, savs tikla nosaukums, samazināts bandwidth, turklāt izveidoju divus primitīvus skriptus, kuri noteiktos laikos caur diviem scheduler izpildās - vakarā viesu tīkls disablējas, no rīta viesu tīkls enablējas.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Net labpraat palasiitu to kas tur sarakstiits tajaa krievijas saitaa, bet es es priecaatos ja iedotu linku kur ir anglu meelee uzrakstiits. VVV konfiguraacija nekaados gadiijumos neietekmee resetu. Es izmantoju caur winbox Reset Configuration iespeeju. Jo routeris lejaa staav un iet lejaa lai veiktu resetu neredzu iemeslu. Pietiek man ar to caur winbox. Pagaidaam gribu palaist VPN, bet ir probleema ar routeri/modemu kas atrodaspirms mikrotik. Ja pirmo ieriici tas ir routeris/modems SuperHub 2 paarsleedzu Modem mode tad VPN straadaa, bet ja SuperHub 2 ir router mode tad VPN nestraadaa. Un nekaadi nevaru palaist VPN uz Mikrotik atstaajot SuperHub 2 router mode. (Porti atverti VPN tunelim uz Superhub2). Mainit uz Modem Mode nevaru jo ir citi kas sleedzas tam klaat.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

 Rizla, tas viss ir pareizi. Tik es pamanījos sačakarēt konfigurāciju tā, ka vairs netiku iekšā caur Winbox savā rūterī. :sarkasms:

 Tā biedra ieleja ideja - Mikrotik rūteris saņem internetu pa gaisu, man ļoti iepatikās, atkristu bēda par rūtera novietošanas vietu, tagad man tīkla vads nonāk no otrā stāva, kur Lattelecom modems, ne visai optimālā vietā, prom no visa, kad vilku tīkla vadu starp stāviem, bija cita situācija, nezināju, ka viss kādreiz izvietosies savādāk, Lattelecom modems uz grīdas, tieši zem tā stāvu zemāk, signāls ļoti labs, un tieši te Mikrotik rūterim būtu ideālā atrašanās vieta, tā arī es aizdomājos paeksperimentēt. Jāpagaida, kad ieleja saveidos labi strādājošu, stabilu konfigurāciju šim variantam, varēs lūgt, lai padalās. :)

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tad pie Firewall > Address list konfiguraacijaa nebiji pievienojis droshas IP adreses no kuraam sleegsies klaat routerim. Vai nu Firewall rules sachakareeji.

Pameginaashu maajaa saveidot tad padaliisos ar info kaa es iestelleeju to visu. Ja pareizi saprotu tad pa gaisu lai sanjem internetu no Lattelecom Modema/routera un dod taalaak pa gaisu abos tiiklos 5Ghz un 2.4Ghz. Pareizi?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Kaut ko tādu ieleja stellēja, viņa gadījumā tik tas pa gaisu ienākošais bija 5 GHz. Man Lattelecom modēms/rūteris, tur ir tikai 2,4 GHz, bet vai tam ir nozīme, tālāk kādā band, 5 GHz iekārtu ta nav. Nu bet tas kā variants, papriecāties... ir ļoti labi, kā ir tagad.

 Ir interesanti, vai ne? Tik paies laiks, būs tā, ka saveidos visu, cik vajadzības, viss, cerams, darbosies, i aizmirsīsies, ka tev tāds rūteris. Un tas ir forši.

Link to comment
Share on other sites

Kā pareizāk izdarīt tā, lai mikrotiks neļautu pie 2.4GHz pieslēgties konkrētiem devaisiem, bet futbolētu uz 5GHz interfeisu?

Resoektīvi, abi interfeisi raida ar vienādu SSID. Gribu lai dažas iekārtas lieto tikai 5GHz. Saprotu, ka vienkāršākais ir taisīt divus atsevišķus SSID, bet varbūt ir kāda labāka ideja?

Link to comment
Share on other sites

Vai pašā ierīcē, kuru gribi uz 5 GHz futbolēt, nav kaut kādi advancētie setingi, kuros izvēlēties strādāšanu tieši 5 GHz?

Vispār šo būtu labi zināt, ja tas iekš Mikrotik iestatāms.

Link to comment
Share on other sites

bet futbolētu uz 5GHz interfeisu?

Fīča saucas "band navigation" vai "band steering" - kā nu kurš ražotājs to apsaukā. Eksistē jau sen.

Mikrotikos nav manīta. 

Būtība - izlikties "par beigtu" 2.4GHz diapazonā, neatbildēt uz iekārtas pieprasījumiem, kamēr tā nesāk prasīt 5GHz, ja neiet cauri - pēc zināma intervāla (konfigurējams) AP piefiksē (MAC adresi) ka šī iekārta 5GHz neprot un strādā ar to tikai 2.4GHz.

Alternatīva - pašai iekārtai pateikt - prefer 5GHz, bet ne visiem WiFi klientiem to var.

Labots - Pirkss
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja gribas var sakonfigurēt, lai konkrētas MAC slēdzas/neslēdzas pie konkrētā interfeisa  - Wireless Access list

Ja gribas ierobežot klientu skaitu, tad atver wifi interfeisu un zem advanced būs max station count

 

 

 

 

Tik es pamanījos sačakarēt konfigurāciju tā, ka vairs netiku iekšā caur Winbox savā rūteri
Ja eksperimentē lieto "safe mode", ja nav izslēgts interfeiss vai firewall sačakarēts tad ar Mac telnet no winboxa parasti var tikt klāt. Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ja pietiekami jaudīgs mikrotiks, openwrt var darbināt kā virtuālo mašīnu

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja nav izslēgts interfeiss vai firewall sačakarēts tad ar Mac telnet no winboxa parasti var tikt klāt.

To visu, kad izaugšu... :)

Iesākumam ir labi, ka ar savu basic līmeņa sapratni caur Winbox varu saveidot nepieciešamās pamatlietas, manām vajadzībām pietiek pagaidām, iespējas sakonfigurēt tur ir ļoti daudz, pamazītēm, ar laiku, gan jau vēl kaut ko apgūšu.

Link to comment
Share on other sites

1.Pamegini Wireless sadaljaa- Frequency-nelikt Auto; Wireless protocol:802.11
2.Sadaljaa Advanced- Distance = indoors; HW.Protection Mode=rts cts
3.Sadalja Nstreme- iznemam keksiiti no Enable pooling
4.Sadalja TX Power-TX Power Mode=card rates; TX Power=25( mazlietinj samazinam jaudu,jo defaultaa laikam bija 27dBm)
Vajadzeetu buut oki.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...