Jump to content

Straujuma atkāpjas.


LagerLV
 Share

Recommended Posts

 

 

Ministri vienkārši tiktu pārmesti no silta baseiniņa tirgus ekonomikā - ja esi dragātājs un 3 avārijas aiz muguras, tad OCTA debesīs, lai varētu strādāt un pēc tevis kāds kaut ko strēbtu.

 

fantastikas grāmateles salasījies? Ir vismaz kaut kur pasaulē strādājošs piemērs šādai kārtībai?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • versatile

    17

  • vvv

    19

  • e = d

    13

  • jema

    9

Top Posters In This Topic

Repšuks jau tā gribēja, vismaz jutās piederīgs glābēja statusam, paldies dievam šim nesanāca.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Repšuks jau tā gribēja

bet tu zini, kāpēc viņam nesanāca?, tāpēc,  ka visapkārt korumpēti pašlabuma meklētāji riņķoja....  

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Tāpēc, ka Marss Latvijā nedarbojas.

skaidrs, ka nedarbojas, tāpēc, ka vara pārāk izplūdusi..., jāmaina satversme 

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet tu zini, kāpēc viņam nesanāca?, tāpēc,  ka visapkārt korumpēti pašlabuma meklētāji riņķoja....  

 

Uz Marsa? :D Laikam esi piemirsis kā jamais miljonu gribēja un daļu pat savāca no "gudrās" tautas, kas mesiju gribēja... Vai varbūt atcerēsimies kā pakāsa visu savu mantību ar atpūtas kompleksiem un jahtu izklaidēm. Bail paliek, atceroties, ka viņš bij finanšu ministrs. Neticās, ka cilvēks, netiekot galā ar savām finansēm, tiks ar valsts... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Straujuma atkāpās. Paldies Omei par paveikto. Gan jau atradīs jaunu premjera kandidātu, gan jau izveidos valdību, un viss turpināsies.

A mēs te tēmā, avai, avai... Kuru ieliks? Neviens negribēs, jo algas par mazas, zūd privātā dzīve... Biedrs alusbundža pat Satversmi mainīt iesaka. :)

Link to comment
Share on other sites

Nav vienalga gan. Tik šajā brīdī es nevienam neesmu vajadzīgs. Nāks jaunas vēlēšanas, atkal pildīšu savu pilsoņa pienākumu, lasīšu, vērtēšu, balsošu... Jo man nav vienalga, kas un kā vada valsti. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Nosacīti. Klusējot, kad visus soctīklus pārpludina tupa ņirgāšanās par valdības vadītāju ar skaidru mērķi no viņas atbrīvoties... Un neviens nejautā kāpēc, visi sit plaukstas un gaida nākamo. Cirks. Tik, diemžēl, ne par brīvu.

 

Par Āboltiņu - nu, tagad viņa nav populāra. Bet, ja kundze nebūtu iegājusi Saeimā, toties palikusi partoijas valdē, apmēram kā Lembergs ZZS - aktīvi komentējusi un arī kritizējusi valdības darbu, bet vispār vairāk klusējusi - tad šobrīd neviens i neiepīkstētos par viņas izvēli premjeram.

Cilvēks tas pats. Laiks tas pats. Kļūda plānošanā, visticamāk.

Ir, par ko aizdomāties, pirms kādu noēst.

Straujuma manās acīs kā premjere sevi parādīja kā ļoti, ļoti necerēts pozitīvs pārsteigums. Paldies par to.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

mjā, kā jau viens rakstīja. Nav atbildības likums tāpēc dara kā grib savā labā. Vairāk naudas vajag, lai būtu ietekme. Ja ir šie abi "komponenti", tad arī būs vajadzīgie likumi sev pašam pa labu.

Un kkāda tur saeimas tiesa vai kā viņu tur sauc - vispār iespārda - visi savējie pa savējo, bet kgan īstā tiesa tāpat sapiķota.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Protams, nē. Bet tā ir sabiedriskā doma. Viens, ka tāda spiediena apstākļos un lasot ne vien lamas, bet klaju ņirgāšanos ik dienas par sevi, ir grūti strādāt, bet otrs - partijai jādomā par nākamajām vēlēšanām un ir skaidrs, ka tik zema reputācija nav pieļaujam premjeram. Un domāju, ka diezgan skaidrs, ka ja arī neatkāptos, ķengas turpinātos. Un vēlētāji tik zombētos.

 

Ne velti ir teiciens, ka mušām, bankām un politiķiem kopīgais ir - viņus var nosist ar avīzi.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

 

 

Straujuma manās acīs kā premjere sevi parādīja kā ļoti, ļoti necerēts pozitīvs pārsteigums. Paldies par to.

Straujuma man arī patīk.

Negribu lielīties. Man ir pāris gadu vecs foto - es kopā ar Straujumu. Dzīvē viņa ir pagalam simpātiska. :)

Link to comment
Share on other sites

 

versatile - Aicinu, liekam viņu par ministru prezidentu, jo viņš vairākas reizes te cilvēkiem ir aizrādījis cik viņi ir sekli un neko nevelk no valsts pārvaldības. Domāju, ka tā, var izteikties tikai gaišs un vajadzīgs valstij cilvēks. Par jauno ministru prezidentu - versatile ! Urā biedri, urā!

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

 Biedrs alusbundža pat Satversmi mainīt iesaka.

skaidrs, ka jāmaina, paskaties kalendārā, kādā gadsimtā mēs dzīvojam?, musulmaņi laužas iekšā..., te taču vis ir pilnīgi mainījies...., nevaram dzīvot pēc veciem standartiem... 

Link to comment
Share on other sites

versatile

jema, tev tak pašam profilā trakstīts, ka meklē darbu 4 stundām dienā, alga ar apmēram pareizajā rajonā - da kas ta tur tādā valsts pārvaldē jādara.

 

Un vispār, taisni otrādi, es zinu, ka es nezinu, cik daudz jādara premjeram - lielākā daļa algas griezēju, savukārt, nezina, ka viņi nezina.


 

 

alga par mazu, divas reizes par mazu, vismaz.

uj, manā gadījumā vismaz 20 reizes par mazu, lai es uz tādu ārprātu parakstītos.

Bet pats labi apzinos, ka tik gudrs neesmu, lai man tik daudz maksātu - vot i nesanāks :) Kad iepriekšējo darbu mainīju, tā arī pateicu - alga ir par mazu, bet, ja arī jūs maksāsiet vairāk, es neredzu, kā es varētu šai uzņēmumā būt šīs naudas vērts. Prieks, ka biju noderīgs, laiks kam citam.

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

nevaram dzīvot pēc veciem standartiem...
Nuu, ir jau kāds brītiņš, kopš dzīvojam pēc ES standartiem... 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

fantastikas grāmateles salasījies? Ir vismaz kaut kur pasaulē strādājošs piemērs šādai kārtībai?
 

 

par īsu vēl tā pieredze gadsimtos šādai kārtībai.

atbildēšanai uz āža gan ir ilgstošas tradīcijas un piemēri, piemēram, OBHSS nesen. KNAB salīdzinājumā tāds joks vien ir.

Link to comment
Share on other sites

Par tiem "labākajiem kandidātiem" - ir tikai viens BET. Vai tad pat pie patreizējās algas tādi tiek izvēlēti? Man tomēr izskatās, ka tas ir politiskais tirgus, kur pamats ir "iedabūt savējo" un ideālais profesionālis, kas gatavs strādāt par patreizējo algu var 95% gadījumu "palikt gribot", jo attiecīgais partijai jau ir savs "nasingspešal" jebkuram amatam.

Labots - Rik0
Link to comment
Share on other sites

Repše atzina ka ir dabūjis trešdaļu no tā ko gribējis! Maz?

Link to comment
Share on other sites

Noēda. Paldies infantīlajiem soctīklu šārētājiem ar visiem "Straujuma nezina" un "skolotājiem nepieliek (vispār, pielika 9 miljonus), sev paceļ algas, šausmazzzz". PS. Jā, es uzskatu, ka ministru darbs ir nepietiekami atalgots. Aptuveni 2x.

Cik tad tauta, kurai pieder "suverēnā vara" nosaka politiskos procesus. Tikai vēlēšanās. Tādēļ politiskās partijas izmet milzīgas naudas summas pieksvēlēšanu cīņai, lai kalpotu tautai?

Pēc vēlēšanām uzreiz tiek aizmirsti tukši solījumi un visas prieksvēlēšanas programmas un notiek sīva tirgošanās par Ministru kabineta sastādīšanu. Arī lai kalpotu tautai? Piemēram, bērnudārzā var strādāt tikai ar speciālu pedagoģisko izglītību. Šleseram arī tagad ir tikai vidēja izglītība. Bergmanim ir divas augstākās. Man ir pamats domāt, ka ierēdņu armija arī veidojas pamatā balstoties uz aizbildniecību. Liela daļa ministru veic visādas reformas, taču situācija nevienā sektorā nav ne par matu tiesu uzlabojusies.

Piemēram, vienā starptautiskā kompānijā Latvijas filiālē aizgāja projām profesionāls vadītājs un tā vietā atnāca cilvēks, kurš iepriekšējo uzņēmumu noveda līdz bankrotam. Arī veica grandiozas reformas. Ļoti daudz ko nolikvidēja, padzina iepriekšējā vadītāja ļoti frofesionālo komandu un pieņēma savus cilvēkus.

Tā kā politiski-ekonomisko klimatu nosaka politiski-ekonomisko grupējumu cīņas, tad nav ko tautu vainot, tur kur tā izrāda bezspēcību.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Straujuma manās acīs kā premjere sevi parādīja kā ļoti, ļoti necerēts pozitīvs pārsteigums.

Tiešām?.....

manuprāt viņa derēja tikai maz apmeklētā teātrī par garderobisti....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

e = d, es taču #7 komentārā konkrētu variantu piedāvāju. Iedomājies, cik tur trūka, un Lielvārdei būtu 200 000 000 € piesaistījis... Visas valsts mērogā miljardi nāktu. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

 

 

PS. Jā, es uzskatu, ka ministru darbs ir nepietiekami atalgots. Aptuveni 2x.

 

 

Es mljed, uzskatu, ka sētnieka darbs ir nepietiekami atalgots. A ko? Tas nav svarīgs darbs? Visi grib dzīvot smukā vidē.

 

Mans viedoklis, šo pusvergu, nabagu valsti var glābt vienīgi apvērsums un diktatūra (līdzīgi kā K. Ulmaņa laikā), jo ''īsto'' demokrātiju mēs šobrīd redzam... Mēs esam nejēdzīga sabiedrība, kura demokrātijā dzīvot nespēj. Diemžēl...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es mljed, uzskatu, ka sētnieka darbs ir nepietiekami atalgots. A ko?

 

Sētnieka darbs ir neaizvietojams. Sētnieka atalgojuma problēmu var risināt ar modernām metodēm. Pārsaucam sētnieku par landšafta dizaineri un palielinām algu 2x.

Link to comment
Share on other sites

Rokas nost no sētniekiem, tie vismaz maizīti ar savām rociņām nopelna! :not_i:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

pusvergu, nabagu valsti var glābt vienīgi apvērsums un diktatūra

 

no kā jāglābj? un cik daudz valstu šāda metode ir izglābusi?

Link to comment
Share on other sites

Jāglābj ir no vientiesības un kopējās nespējas pašiem būt noteicējiem... bet tad būs atkal slikti, jo būsim kreisie un tādi pasaules ''draugiem'' nepatīk. Kaut vai tas pats Lībijas un Kadaffi piemērs, kuru jeņķi novāca, jo redz ko tuksneša mērkaķi iedomājušies labi dzīvot, ka izglītība, med. aprūpe par velti un algas lielākas kā štatos. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jāglābj ir no vientiesības un kopējās nespējas pašiem būt noteicējiem

 

no vientiesības tevi tikai ziepes un striķis izglābs. pie reizes arī otra problēma atkritīs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un arī neapskaužu ministrus. Par tādām kapeikām iet tur strādāt var tikai altruisti. Vai ministram amatam neatbilstoši. Kombinācija no abām kategorijām vienā vai otrā proporcijā arī katrā valdībā redzama :)

Redz, saeimu vēlam mēs paši nevis viņus uzaicina uz kkādām mistiskām darba intervijām, kur viņiem piedāvā nākt strādāt valsts pārvaldē par X naudiņām mēnesī. Jo vel vairāk, tie lopi, ar visām savām sūda komisijām, kur it kā iztirzā kaut ko, bet beigās nevienu tas neintresē, saņem vel pāris X naudiņas klāt, līdz ar alga viņiem (uz rokas) ir nevis 1k, bet 3k (un vairāk). Secinājumus izdari pats!

 

 

 

Savukārt pēc ministrēšanas... Reputācija pabojāta, privātās dzīves nav, nervi čupā, darba tirgū jāpacīnās... Vai ir kāds, kam tas vajadzīgs?

Nu johaidī, neviens tev nelūdz nākt uz saeimu strādāt, tu pats kandidē, etc., tātad tu pats uzņemies tos visus riskus par tiem sūdiem, ko pats esi uzņēmies darīt/sanācis/pohuj, kādu šņagu esi savārijis.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

vai Rinkevičs

я против мусоров и всякой педерастии... 


 

 

mums vajag kaut ko līdzīgu Kārlim

+1

 

Kārlim tikai toreiz vajadzēja teikt - šaujam!!! Viss būtu savādāk! 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...