Jump to content

garšīgs alus


Roberts3
 Share

Recommended Posts

Tātad tēma par ko manupŗāt neizsakamies pārāk daudz.

 

Kad jūsupŗat ir garsigs alus ?

Ko jus patērējat ikdienā?

 

Vai ir kas tāds ko no alus jūs ieteiktu pamēģinā brīvdienā ?

 

Es kā necils alus baudītājs esmu iecienījis Ļigatnes zaļo taku , Malduguns sānslīdi , bauskas tumšo premium , madonas alu ,

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    5

  • androidz

    6

  • Gestapo

    6

  • Roberts3

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jā brengulis iri labs it īpaši tumšais.

Manuprāt labs brends kas ir iegājies un populārs ,
Kādi vel patīk no aliem ?

Link to comment
Share on other sites

1. Izlejamais Brengulis

2.Valmiermuižas Nepasterizētais nefiltrētais

3. Užavas izlejamais

4. Užavas gaišais pudelē

5. Mežpils alus

6. Cēsu Brūža nefiltrētais

 

Gan jau vēl kādi man garšoja, tikai es kādus pāris mēnešus Alu neresmu dzēris, piemirsies...

 

http://labsalus.lv/- ja kāds pats grib "ražot" alu, te ir grāmata par to kā to var darīt :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Man pašam patīk parunāt par alu nevis lasī citu amatieru gŗamatas bet nu paldies ,

Cik saprotu amatieris Dainis mazkalkis kas zem aldara uzbruveja lauminas skupstu ir si bloga autors.

kads ir meginajis to alu ir cenas verts ?

Kadas ir domas par cesu coffe porteri ?

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012

Užavas izlejamais vai Brālis pieclitrīgais!


 

 

Iesakat kādu kvalitatīvāku aliņu, ko varētu tēvam dz.d. uzdāvāt!

 

 

Tak uzdāvini kaut ko no brūnajiem vai 1L Absolut

Labots - riebeklis2012
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

100debija

Paziņam alus mājražotājam teicu, ka garšo viens no viņa brūvējumiem - saku kā Brengulis. Neatceros vairs kāpēc, bet starp mājražotājiem salīdzināt brūvējumu ar Brenguli - tas nav kompliments. No širpotreba gandrīz nevins nepatīk. Varbūt Bauskas tumšais speciālais.

 

p.s. Reizi vienā tusiņā beidzās man alus, piedāvā man Aldari, saku tas tak nav alus, gandrīz pa galvu dabūju, meiča, kas piedāvāja Aldarī strādā.  :dornis:  :mrgreen:

Labots - 100debija
Link to comment
Share on other sites

Nu brengulis jau ir iegajies tirgu to nevar ar majrazotaju eksperimentiem salidzinat ,

 

 

 

Iesakat kādu kvalitatīvāku aliņu, ko varētu tēvam dz.d. uzdāvāt!

 

Man liekas ka viens alus ko dāvināt dzimene nav labākā ideja.

Iesaku uzdāvināt izlasi no jaunajiem mazajiem alus darītājiem ieks lv vai ari skatīties uz kādu lielu pudeli no belgijā razotajiem .

belgiem jau ir tāds labs brends ko sauc zot iesaku pameginat ,

Labots - Roberts3
Link to comment
Share on other sites

Brengulis nepatīk! - Ir dzerti daudz labāki aliņi par to!

 

Ikdienā dzeru un patīk Piebalgas, Tērvetes un Bauskas ražojumi. Šad un tad Cēsu Premium un Cēsu brūži.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Odzienas muižas Ipa.

Kur var pagarsot riga ?

jau sen gribas odzienas alus pameginat

saka ka ir labs rugtums un auglains tonis

Link to comment
Share on other sites

 

 

Odzienas muižas kvasu un alu iespējams iegādāties Odzienas pārtikas veikaliņā blakus Krogusmājai, Rīgā AlkOutlet veikalos Braslas ielā 29A, Brīvības gatvē 434B, Dzirciema ielā 42, kā arī citās tirdzniecības vietās un labākajos krogos visā Latvijā.
Link to comment
Share on other sites

Man būtu vieglāk nosaukt, kādi man negaršo :D Visi pārējie ir labi, pat daži komerciālie. Ir brīdis Piebalgai, ir brīdis Aldara Porterim, ir brīdis Labietim, ir brīdis Blondajam Grēkam vai Tandēmam ko brūvē Slokā un kas maksā kosmosu un ir brīdis Cēsu premium, pie labas akcijas cenas.

 

Mēs varam priecāties, ka mums ir no kā izvēlēties.   ;)

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Pirms kāda laika, gadiem diviem, tepat forumā bija tēma par aliņiem, kur kāds ieteica Valmiermuižas Ziemas alu, kurš tagad ir mans favorīts no lielveikalos nopērkamajiem. Vakarā, kad iekurināta krāsns un istabā labi silts, tad gan tos 7% ātri sāk just.

 

Vasarā patika Saldalus (ražotāju neatminos, dzēru Liepājas Darbnīcā), bet uz rudens pusi palika skābens un vairs neuzrunā.

 

Mani gan nevar ņemt pierē, es vēl jauns un zaļš. Pie tam man garšo arī Starij Meļņik "alus dzēriens", vislabāk tas ar violeto etiķeti, bet kādu laiku nav manīts, tādēļ iztieku ar brūnajā etiķetē tērpto. Tumšais Krušovice arī nogaršojams un, ja nemaldos, tepat forumā reiz ieteikts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā ir iepaticies Valmiermuižas Nepasterizētais nefiltrētais, kā arī vēl pie favorītiem varu ierindot vācu Paulaner Weissbieru. Man arī interesētu pēc jūsu pieredzes, kur Rīgā ir visplašākā alus izvēle, zinu, ka uz vietas ļoti plaša gan vietējo, gan ārzemju alus izvēle ir Takā uz Miera ielas. Taču interesē, kur var nopirkt līdzņemšanai?

Link to comment
Share on other sites

Odzienas muižas Ipa. ;(

Nemaitā cilvēkus, atkarība no IPA izveidojas pēc piektās pudeleles, nokāpt grūti.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Nav izdevies nokāpt :/

Slīcinu atkarību brendijā  :D

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Lietoju tikai Valmiermuižas gaišo vai Valmiermuižas plūškoka! :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Valmiermuižas Degalus?

tas nebūs īsti alus  "alus izpratnē" :)

Link to comment
Share on other sites

1. no veikalos nopērkamajiem - V-muižas gaišais, V-muižas kviešu (ļoti iepaticies), kā arī V-muižas Frišs, V-muižas Tumšais,

2. no izlejamajiem Brenguļu tumšais,

3. pēdējā laikā ļoti iegarošojies Kokmuižas Kaskādes krāces, baudu pat biežāk kā 1.pt minētos, tikai viens bet -  2.20€ par 0.3L toties kas par buķeti

Labots - zaabaks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pēdējā laikā ir iepaticies Valmiermuižas Nepasterizētais nefiltrētais, kā arī vēl pie favorītiem varu ierindot vācu Paulaner Weissbieru. Man arī interesētu pēc jūsu pieredzes, kur Rīgā ir visplašākā alus izvēle, zinu, ka uz vietas ļoti plaša gan vietējo, gan ārzemju alus izvēle ir Takā uz Miera ielas. Taču interesē, kur var nopirkt līdzņemšanai?

 

Promo vairumtirdzniecības bāzēs - Mūkusalas ielā un uz Jelgavas šosejas 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man arī interesētu pēc jūsu pieredzes, kur Rīgā ir visplašākā alus izvēle, zinu, ka uz vietas ļoti plaša gan vietējo, gan ārzemju alus izvēle ir Takā uz Miera ielas. Taču interesē, kur var nopirkt līdzņemšanai?

 

http://www.miestins.lv/veikali/:) 

Link to comment
Share on other sites

Valmiermuizas Vestnieciba Riga

Darba laiks: katru dienu no pl. 10:00 līdz 22:00

Adrese: A.Briāna iela 9a, "Valdemāra pasāža", Rīga


 

 

kandza no alus ? :D

apmēram - dedzinot alu speciālā katlā no 500ml alus iegūst aptuveni 50ml dzidru 40 grādīgu padzērienu :)

Link to comment
Share on other sites

Latvijā nevienā kantorī alu neražo.Nu nav tas alus.Ja vecie,īstie aldari šo dzērienu pagaršotu-kapā apgrieztos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Brālis 2L STIKLA pudelē

Brenguļu gaišais

Miķeļa alus

Valmiermuižas

Tērvetes

 bet dzeru arī citus.

Link to comment
Share on other sites

Latvijā nevienā kantorī alu neražo.Nu nav tas alus.Ja vecie,īstie aldari šo dzērienu pagaršotu-kapā apgrieztos.

 

iespējams, mēs to īsto, veco aldaru radīto dziru, nemaz nespētu bez caurejas iedzert :D

 

1887650_dikaprio-uzhe-ne-tot.jpg

Labots - Smii
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Brenguļu.

Senču nefiltrētais Tērvetes.

Un tuvākā laikā jānogaršo Zoltnera alus.

Link to comment
Share on other sites

Man garšo Brūvera ražojumi. Praktiski visi. Īpaši labs šķiet Melnais un Kviešu litra pudelē.

 

Vienīgais, ko es brīvprātīgi nekad nepirktu, ir Valmiermuižas. Tad labāk dzeru pulveralu ala Aldara Zelta vai Cēsu Premium.

Labots - Senteevs
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vienīgais, ko es brīvprātīgi nekad nepirktu, ir Valmiermuižas. Tad labāk dzeru pulveralu ala Aldara Zelta vai Cēsu Premium.

 

A ko tāds naids uz Valmiermuižu? Padalies lai citi arī zina! 

Link to comment
Share on other sites

Nav naida, vienkārši man tie visi ražojumi garšo pēc šķidrām pohām.

Zin, tā garša, kad iepriekšējā vakarā ir normāli degustēts, un no rīta pamodies, un rūķis muti piekrāvis? Tieši tāda tiem aliem, manuprāt, ir pēcgarša.

Labots - Senteevs
Link to comment
Share on other sites

Darbadienu vakaros dažreiz patīk pamalkot vieglo Mītavas alu.

Un zaļās olīves klāt. Iesaku.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nav naida, vienkārši man tie visi ražojumi garšo pēc šķidrām pohām.
+1

Protams, par gaumi nestrīdās, bet jāpiekrīt, ka nefiltrētie garšo pēc kaut kā, kas parasti nāk ārā, kad jau ir paņemts stipri par daudz uz krūts... 

 

No savas puses intereses nolūkos varu ieteikt Ķiršu alu (dabūnams, piemēram, folkklubā "Ala" Vecrīgā) - interesanti pārmaiņas pēc ne rūgtu bet saldu alu izmēģināt.

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...