Jump to content

[Pērk] Mazizmēra transportlīdzekli


martinno
 Share

Recommended Posts

Iekšpuse gan murgos varētu rādīties.

Mhmm, dizaineri ir pārspējuši paši sevi, panelis izskatās vēl briesmīgāk par ārieni, vismaz skaidrs kur dizaners ir smēlies iedvesmu: picasso-paintings_1333-copy.JPG

 

38de446f692fbee8b9b484a9cc7ee372.jpg

Labots - androidz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Smii

    37

  • osscar

    25

  • martinno

    51

  • b25

    58

Top Posters In This Topic

 

 

paka, līdzīgi kā fordam ghia etc.
 

 

Bertone ir kupejas virsbūve dizainētājs uz tās paaudzes Astra, ghia paka tu...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mani īsti nejāj, ko par to domā kaut kāds angļu blogeris vai jebkurš cits sabiedrības loceklis

 

lielākajai daļai pašvaldību kārtības noteikumos ir apmēram šāds punkts " Sabiedriskās vietās aizliegts atrasties cilvēka cieņu aizskarošā izskatā"

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Astras es skatos, bet kas ir BERTONE?

Īsumā - astra kupejas vai kabra bunžā un itāļu dizaina elementiem, adas salonu, Bertone bļembu sānā, auto kā auto, bet meitenei noteikti patiktu labāk par garlaicīgu astru. Tikai manuprāt ne par 2K. Un atrast ar automātu būs grūti. Bet ar automātiem dabā ir, jo sen senos laikos meklējot auto biju vienu tādu braucis skatīties, bija ar 2.2 benžu un A/T.

Labots - androidz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

piemirsu uzrakstīt, ka bertonei nāk daudzfunkcionālais kompis. Pat 9-3, 9-5 pirmajai paaudzei tāds nav. No 2003 gada arī klimatkontrole un Gps.

 

Par astru bertone: Ražots (Turīnā) itālijā bertone tuninga uzņēmumā pēc GM pieprasījuma. Tapšanas procesā vēl piedalījās Lotus, kas tūnēja šasiju.

Saražoti vairāk kā pāris padsmit tūkstoši, bet detaļas ir uz visiem stūriem atrodamas no astrām/zafirām/9-3/9-5.

 

Pašam ir bertone, un ģimenē 9-5aero, tpc zinu ko gvelžu.

 

bertonei nobraukums 320k, 8 gadi pa latviju un salons ne čiku ne grabu pa "skaistajiem" otrās nozīmes kurzemes ceļiem. 1 gads īpašumā - nobraukti 39-40k. novembrī izbrāķēja TA tikai pa uguņiem. Nomainīts stūres pirksts, stabilizātori un ģen/kon. siksna  (kopā 36euro). - Bet tas tāā - varbūt tikai man gadījies. Izcili nopakots, vadāmība super.

Labots - Patērētājs85
Link to comment
Share on other sites

 

 

Mhmm, dizaineri ir pārspējuši paši sevi, panelis izskatās vēl briesmīgāk par ārieni, vismaz skaidrs kur dizaners ir smēlies iedvesmu:

 

Šis neapšaubāmi izskatās interesantāk, gaišāk, uzmundrinošāk un jaukāk.

 

corolla_98_int.jpg 

Link to comment
Share on other sites

FRV imo ir zemāks. Eiropaletes standarta augstums = 144 cm. Es gan to skatu gribētu redzēt, kā Multiplā ar forkliftu kraun ko tādu iekšā :D

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

 

 

Šis neapšaubāmi izskatās interesantāk, gaišāk, uzmundrinošāk un jaukāk.
The same shit, bet vismaz proporcionāls, simetrisks, bez ekspresionisma. Pa lielam, man personīgi pie brošas, ka tik brauc, ir silti/auksti pēc vajadzības, nelūzt pārāk bieži un var sakrāmēt visu ko vajag... bet nē, tomēr to briesmīgo ērmīgo ārieni un iekšēni es negribētu.
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Ja jau no mazauto esat tikuši līdz santa fe, tad no manas puses iesaku vitaru. Tik cik pret rūsu jāapstrādā, pārējais vienkārši nelūzt. Nekad. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ļoti prātīgs pirkums, kondiška arī ir, ko vēl vairāk vajag. Pastāstīsi, cik tāds 1,6 ņemz zupiņu ar automātu pa pilsētu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Prātīgs bez gala. Bet vai cienītā būs sajūsmā...

Link to comment
Share on other sites

Līdz 2K neko labāku nenopirksi, it īpaši, maza izmēra ar automātu, izvēle ir ļoti ierobežota.

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

Uzrādītais benzīna patēriņš ir reāls ja ir manuālis un kompis, un tam tiek sekots līdzi. Šis 1.6i 16v 74kw motors ēd bendžu tieši tikpat kā 1.8i. Kā tādu sakarīgu virs 90km/h apdzīšanu var aizmirst ja nav pagarš gabals kur ieskrieties. Pa pilsētu ir ok un bez ķibeļaini automati viņiem.

No sporta paketes vai sliekšņiem tur nav ne smakas. 

 

Pēc fotogrāfijām max ko izdotu pa viņu - 1350 euro.

Reku Civic mk7 https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/honda/civic/cfkxm.html- bet kāds jau noteikti pastegsies.

Labots - Patērētājs85
Link to comment
Share on other sites

Nav jau nemaz 100ZS 1,6l benzīnnieks nekāds sprāgoņa. Mašīna nav liela, pietiekams.

Sporta paketi jau autors nelūdza ieteikt, bet automātu līdz 2k €, kura arī atradis.

Link to comment
Share on other sites

vairāk gan...pietiek pēc treniņa "siltam" no pirts  vai mitrā laikā braukt - kad līst....logi aizsvīst - ar kondieri uzreiz atrauj vaļā - un tas ir pat pie + 7 +-  grādi.


bez kondiera lietus laikā kā tankā jābrauc...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ja lietus laikā pamatīgi svīst logi, der salona gaisa filtru nomainīt. Protams, aizsvīdušu logu "atraušanai" nav nekā labāka par kondicionieri.

 

Vecākiem auto un sistiem eksemplāriem mēdz ūdens gar priekšējo stiklu kaut kur sūkties.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik to kondišku vajag, 2. nedēļas gadā?
Nu ko muldi !!!  :shok:  
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85
Nav jau nemaz 100ZS 1,6l benzīnnieks nekāds sprāgoņa. Mašīna nav liela, pietiekams. Sporta paketi jau autors nelūdza ieteikt, bet automātu līdz 2k €, kura arī atradis.

1. iesaku tev apskatīt sludinājumu 

 

Patreiz ir noskatīta, apskatīta un par labu atzīta - https://www.ss.lv/ms...stra/foghx.html
 

2. runa iet par konkrēto 74kw 4 pakāpju automātu, kas ir "šosejas Sprāgoņa", Šī komplektācija ir taisīta kā labs pilsētas satiksmes variants.

 

lūk arī video ar 1.6 16v automātu.  :D

Labots - Patērētājs85
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet vai cienītā būs sajūsmā...

Es pats ne visai esmu sajūsmā (man ne visai Astras pašam vizuāli tīk), bet cienītai tīk.

 

 

 

No sporta paketes vai sliekšņiem tur nav ne smakas. 

Vispār nav aktuāli.

 

 

 

Reku Civic mk7

Remontu izmaksas x2, salīdzinājumā ar Astrīdas kundzi. 

Link to comment
Share on other sites

Long John

 

 

bija arī gāzes lukturi
 

 

Ja nemaldos- karbīda- lukturī tas kokteilī ar ūdeni ražoja acetilēnu, šams arī dega 

 

    60f9d375319c0cc708ce5b05268f8454_q4o342.

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

jums čista dažiem  ir migrēna? sludinājumā atķeksēts, ka tai astrai ir sporta paka un arī sliekšņi. Es tik saku ka nav viņai.

Labots - Patērētājs85
Link to comment
Share on other sites

aut kad domāju, kas ir tie cilvēki, kas pērk šitos hjundai, polo panda boras un pārējos reti pretīgos auto. Tad lasi, "ka par 2k sanāks lamata, kur vēl štuku ieliksi" , skaidrs no kurienes tādi spriedumi, gan jau no pieredzes.

Tad vēl sāk mācīt, ar kuru kārbu jābrauc. Kā bērnudārzs, it kā mužiki jau, bet umņičī, lai gan beņķī sēdētāja amats liedz saprast ko vairāk, par barankas grozīšanu un pedāļu spaidīšanu, pieredze sākas ar auto mainīšanu ik pēc gada vai servisa piestādītajām štukām un rakstos izlasītajiem aprakstiem par auto, ko retais var atļauties.

Ko es varu ietekt? Mana vienīgā pieredze ir BMW, un pie tās markas arī pieturos.

Par 2k iz bmw un kaut kas mazs ar automātu, nāk prātā tikai kompakts e36 vai e46. Par to, vai nopirks lamatu, ir kaut kas jārubī lai neiegrābtos, pārèjais sīkums. Remonti nav dārgi, detaļas pieejamas gandrīz visur, un pēc tam pārdot nav grūti, jo pieprasījums pietiekams.

Link to comment
Share on other sites

izvēle nav slikta, bet es personīgi vienmēr atmetu auto ar divciparu numuriem kā potenciāli pērkamus. Kaut kā tas, kā šie uzvedas uz ceļa, rada bažas par nolietojumu.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad padalies ar iespaidiem pēc pirkuma!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...