Jump to content

austiņas līdz 50 eur


Müller
 Share

Recommended Posts

kuras austiņas ir vislābākās (cena/kvalitāte attiecība) līdz 50 eur? interesē lielās austiņas, kuras ir pilnībā pāri ausij un spiež uz galvu nevis ausi, nevis tās otras, on ear laikam saucas, iepriekš tādas lietoju un nebija ērtas ilgi klausoties. vēlams tads variants, kas spēj sakarīgi atskaņot visus žanrus. būtu jauki, ja kaut nedaudz izolētu apkārtējos trokšņus, bet tas nav tik svarīgi.

palasot pāris apskatus utt, izskatās, ka labākais variants varētu buūt Creative Aurvana Live!  , vai arī ir kas labāks?

Labots - Müller
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Nu tās Creative Aurvana Live nebūs īstas over ear, cita lieta, ka pa to naudu ir ok, es gan vēl ieteiktu apskatīties sennheiser HD4xx sēriju, būs ērtākas! Jautājums Tev tās austiņas vajag pa ielu ejot vai mājās sēžot ?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

paņem philips shp un china ele dac, kopā būs labāk, kā paņemt austiņas, kuras baro slikts onboard.

Link to comment
Share on other sites

Superlux HD668B?

Pārsteidzošā kārtā, spriežot pēc šī (B27), Superlukšiem skaņas izolācija esot labāka nekā CAL! (B3).

Un pievienošos iepriekšējam komentāram par vismaz kāda DAC iegādi.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

domāju vai tiešām vajag to dac, jā man ir onboard realtek, bet nav no tiem sliktākajiem, nav dzirdami kaut kādi fona trokšņi, pie audio draivera vēl nāca dolby home theatre softs, var kručīt settingus kā grib, nekādi skaņas kropļojumi neparādās. + vēl forša fīča, ka var pieslēgt kaut vai 3 austiņas reizē un visās skanēs viens un tas pats, tāpēc īsti negribas mainīt.

Link to comment
Share on other sites

Piemetot desmitnieku sanak Audio Technica A500X.

Link to comment
Share on other sites

kurā vietā sanāk? lētākajā LV internetveikalā 145 eur http://www.hi-fi.lv/products/lv/77/2812/sort/1/filter/0_0_0_0/Audio-Technica-ATH-A500X-Stereo-austinas.html

amazonā arī nav diži lētāk.

 

bet, vispārībā, kādēļ piemest, ar ko tās ausis ir labākas? labi tās itkā atskaņo no 5 nevis 10 hz kā creative, bet cilvēks tāpat nedzird zem 20 hz tā ka tas nav nekāds lielais rādītājs. taču jūtība creative ir augstāka 103 db pret ath 100db

Link to comment
Share on other sites

Philips SPH sērija ir way to go tavā budžetā. Vienīgi rēķinies ar to ka uz nīkulīgas skaņas avota (telefons vai mp3 pleijeris) tās neskanēs visai labi.

Link to comment
Share on other sites

No Japānas pa lēto var dabūt A500X. Sabalansētas austiņas - ērtas, laba uzbūve, slēgtā tipa ar sakarīgu izolāciju, un galvenais ka laba skaņa. No atsauksmēm var saprast ka pārākas par vecajām Creative Aurvana Live.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu viedoklim par Superlux no ebaja, piem šīs no vācijas

http://www.ebay.co.uk/itm/Superlux-HD-668B-HiFi-Stereo-Professional-Headphones-Excellent-Sound-Quality-/121247046612?hash=item1c3ae31bd4:g:Z5oAAOSwFAZTvQZu

 

Skan viņas vienkārši ekscelenti priekš savas cenas! No lielajiem brandiem kaut kas līdzīgi skanošs maksās vismaz 2-3 dārgāk. Philips pie līdzīgas cenas skan dramatiski sliktāk!

Link to comment
Share on other sites

Šitās superlux 668 ir bijušas un nekas izcils. Pa $40 vairak nav vertas.

Link to comment
Share on other sites

RHS, man tie lukši vēl ir! Jāsaka, ka tavs viedoklis iet totāli pretrunā ar manu un arī ar to, kas redzēts lielākajā daļā apskatu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Nu, ir dzirdētas labakas lietas. Pat in ear austiņas ap $50, kas skan labāk. Bet autoram vajag lielās.

Brālim nopirku 2 gadus atpakaļ Audio Technica WS33X, kuras ir on ear un maksāja $45(tagad zem $35). Viņas skanēja labāk par 668B, un aptuveni līmenī ar HD595 un Brainwavz HM5. Pašam arī bija Audio Technica ES700, arī on ear, cena bija $125, bet tagad pa $85 var dabūt. Viņām skaņa bija pat HD25 līmenī. Tapēc man nav šaubu ka AD500X ar saviem 53mm skaļruņiem būs vismaz WS33X un HD595 līmenī, tātad jūtami labākas par 668B lukšiem, maksājot tikai desmit eiro vairāk. Plus vēl lukšiem pārāk asas augšējās frekvences.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kuram, tad tā kleita, meita vai māte ? :D

 

Par superlux, man bijuši tikai lētie hd662, bet nu pa to ceņu reāli konkurentu nav, domāju arī ar citiem tiem mazbudžeta!

Link to comment
Share on other sites

 

 

53mm skaļruņiem

Jo tikai tam ir nozīme..


 

 

Kuram, tad tā kleita, meita vai māte ?

Laikam arī te ir tā taisnība.

Link to comment
Share on other sites

MetalOxygen

+1 par Superlux hd668b. Ir lietošanā- lētas un skan diezgan labi par to cenu.
Tikai spilvenus var nomainīt praktiski uzreiz, jo oriģinālie, manuprāt, nav no tiem ērtākajiem, bet tāpat kopā sanāk zem 50 eur.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Superlux hd688b. Derēs gan mūzikai gan spēlējot cs vai dajebko citu. Labākas par evo, bet problēma tāda ka būs jāsūta no ebay vai citurienes, jo pats kā jau mēnesi mejģināju lv viņas nopirkt un līdz ko veicu pasūtījumu, paziņoja ka piegādātāju noliktavā viņas ir beigušās. ebay ap 40-50$

Link to comment
Share on other sites

secinājums ir ka katrs par vislabākajām uzskata tās kuras pats ir nopircis un lieto a ražotāju ir simtiem un modeļu tūkstošiem =P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

1) Beyerdynamics dtx350m skaņas ziņā bija awesome, nesliktas portable austiņas kuras līdz galam nebija portable. On ear tips īsti nepatīk, decent soundstage, pat nebija V curve kas ir izteikts šādiem lētakiem variantiem. Skaņa bija super priekš tās cenas, pēc iededzināšanas palika vēl labāk, silta skaņa, kontrolēts treble, soundstage so so, atdalīšana arī bija so-so. Lielākais mīnuss bija uzbūve, pats neapskatījos amazon reviews kad nopirku un pēc mēneša pārlūza stīpa nelabojami, tad paskatījos amazon un pamanīju ka gandrīz visiem bija tas pats un tajā pašā vietā.

beyer_dtx350p-09_zpsfc4265fe.jpg

 

 

2) Superlux HD681 no mājas īsti iziet ar viņām negribēsies, bet priekš mājas lietošanas ir super. Neitrāli toņi, ir ok bass un treble, kas ir izteiktāks 668B ko augstāk minēja, bet labāk to skaņu dzidrumu. Priekš cenas ir must buy vai vismaz try.

 

Superlux_HD_681_35630372_01.jpg

 

 

3) AKG K52 iekļaujas, ērtas un skaists dizains, dzidra skaņa, tīŗas referance austiņas. Vads gan ir garš af - 2.5m un nemaināms. Vienīgais mīnuss manuprāt.

 

469590.jpg

 

4) JVC HA-S400 Ļoti lētas un lieliskas kvalitates portable austiņas, lieliska skaņa un build quality tajā cenā.

 

jvc_ha_s400_b_ha_s400_on_ear_headband_he

 

Pašlaik cīnos ar internetveikaliem par vienām austiņām ko nejauši uzgāju(un izrādās grūti iegūt, vairākiem veikaliem nebija noliktavās ne lv, ne citur) un pēc dažiem reviews un apskatiem kuros tās slavēja, sagribējās izmēģināt. Tuvākajās dienās centīšos iegūt savos nagos, cerams būs tik labs budžeta modelis cik slavēja.

Labots - Lukis
Link to comment
Share on other sites

Heh, tieši kārtējo reizi savirpinot kopā vadiņus savām creative fatality austiņām, iedomājos, ka derētu jaunas ... tā kā šīs būs kādas ~3-4 ar to pašu problēmu (vadi trūkst), šoreiz derētu kas cits ... Primārāis ir audio kvalitāte, un negribētos izmest daudz ...

Link to comment
Share on other sites

Kādas no manām augstākminētajām, JVC un superlux būs lētākās, ap 25eur. Vari droši noriskēt, varbūt tev patiks.

Labots - Lukis
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
(labots)

Šodien saņēmu austiņas kuras kādu laiku gribēju izmēģināt - Edifier H850. Izskatās ka vēl jāiededzina. Bet skaņa ir jau diezgan laba, sākumā likās nedaudz stīvas, bet pieslēdzu pie tv un pārmaiņas pēc paspēlēju spēles ar austiņām un pēc laiciņa jau sāku just ka paliek detalizētākās un arī varjust vairāk basu un treblu. 

Skaitās viņas reference austiņas, bet pagaidām velk uz kaut ko pa vidu, viņas nav īsti flat, bet ausktie un zemie nav arī isti owerpowering. Pagaidām gribas redzēt kas būs pēc kādām 50 stundām.  

Un tagad ērtums -dayum, ir ērtas, auss tiek iekļauta, viņas ir diezgan vieglas(ap 170g) un spilventiņi ir ērti. Pēc stundas spēlēšanas ausis pat nesāka nogurt un pamanīju tikai ka spilventiņi bija nedaudz silti, bet nekas traucējošs. Uzbūve ir ok, liekas ka izturīga plastmasa, mīksts fake ādas headband, atvienojams vads, vads lūk manuprāt ir par garu, ja izdomā iet ar viņām laukā, ierastā 1.2m vietā ir 2m.

 

Dažas bildes.

rSxb3tL.jpg

 

LUpi0wo.jpgMQGluYn.jpgQMArhnY.jpgmgwcoCl.jpg

Labots - Lukis
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Skaitās viņas reference austiņas, bet pagaidām velk uz kaut ko pa vidu, viņas nav īsti flat, bet ausktie un zemie nav arī isti owerpowering. Pagaidām gribas redzēt kas būs pēc kādām 50 stundām.

 

Pēc 50h pieradīsi Tu. Nav tās nekādas references ausis.

 

966a26a7df27e39e9f672ff58b94053f.png 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Izteikts V shape heh, tā likās. Savādāk tīri nice deal.

Labots - Lukis
Link to comment
Share on other sites

rememberme
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Lukis, vai tā ir jauna mode tekoši tekstā iespraust anglicismus, kuriem jau sen ir tulkojumi? Lai nu kā, ausis ar šādu frekveņču linearitāti nosaukt par References ausīm, pie tam par tādām, kuras ir "jāiededzina"...

 

ok, gaidu rezultātu pēc "iededzināšanas". Pieļauju, ka testētāji arī ausis nebija iededzinājuši, tāpēc arī grafiks ir tāds kāds ir. Starp citu, kā iededzini, ar kādu signālu? Ir tak speciālie "iededzināšanas" signāli, kuri paredzēti dāžadu nepieciešamo rezultātu sasniegšanai!

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

(labots)

@rubb ehh, es nepārzinu visus terminus latviski :/ jāpalasa vairāk te dažādi raksti lai aiziet. Pieslēdzu pie pc un atstāju lai vidējā skaļumā skan spotify mūzika ko parasti klausos, visādos baltos trokšņus parasti nelaižu. Varbūt iesildīs diafragmu un būs kādas izmaiņas kopš pirmās patestēšanas, bet laikam par daudz gribu no tik lētām austiņām.

 

@rememberme tepat salīdzini iet pa 30eur, diez vai baigā jēga no aliexpress sūtīt.

Labots - Lukis
Link to comment
Share on other sites

rememberme

Es liekas gudro padomu iespaidā paķeršu sev priekš cs:go Superlux hd668b. Bet kas tur ar to DAC ? Esmu mūžu nodzīvojis bez tāda un nemaz nezinu ko šis ziemā ēd. Visu laiku savas vecās sennheiser ausis spraudu pie logitech g51 vadības pults. Tagad liekas arī tas DAC vajadzīgs. Kur meklēt, kādu pirkt ?

Link to comment
Share on other sites

osscar

nu ja tā nopietni ar ausīm aizraujas - vajag dac + amp..jā es arī laikam vairāk esmu tumbu cilvēks, bet šad tad varu ausis paklausīties. Vēl interesanti ir binaurālie ieraksti ...iesaku pamēģināt.. bet nu imho pats ausu guru ir Rupjais vilks un Kaspars 12 arī kaut ko zina ir mēģinājis etc

Link to comment
Share on other sites

(labots)

DAC - nu skatoties, kādu skaņas karti lieto. Amp - atkarībā kādas austiņas lieto(tas ir kāda ir austiņu pretestība). Man vienas no ausīm ir Sennheiser HD 600, ar manu Esri Juli@ šīs ausis skan ciešami bez pastūža arī standarta izejās, bet ar Sound Blaster X-Fi Elite Pro skan kaut cik lietojami tikai iespraužot pašā skaņas kartē, ārējā blokā škiet, ka nav izšķirstēja. Skaļums gan visos gadījumos ir OK.. ok, tas offtops :)

 

Toties Koss Porta Pro skan vienlīdz draņķīgi, tas ir vienādi, jebkuros variantos... šīs es lietoju darbā uz mātenes iebūvētās skaņas, un ir OK, ja mazliet pielabo ar ekvalaizeru...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

osscar

imho tās 300 omu @ 97 db @ 1mw būtu tā kā švakāk jāskan nekā cossa ar 60 omi  103db@ 1mw /// ja ņem vērā ka nevienai no tavām kartēm nav iebūvēts atsevišķs ausu stipreklis....protams strāvu cossai vajag nedaudz vairāk...bet tāpat. varbūt specene melo par to jutību..etc...


Pēc specenes kartei max V out 2V rms:

2V rms @ 300 omi = 13mW max jauda @ 7mA

2v rms @ 60 omi =67mW max jauda @ 33mA (ja kartes opampi velk tik daudz)

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
(labots)
bet nu imho pats ausu guru ir Rupjais vilks un Kaspars 12 arī kaut ko zina ir mēģinājis etc

 

Es <150€ galu ļoti maz pārzinu. Tur noteikti vairāk Kasparam jājautā.

 

Bet, ja mēs tā tīri filazofiski parunājam (es tomēr esmu bc. phil.), tad mans secinājums ir aptuveni šāds. Neitrāls skanējums ir gan patīkams, gan arī informatīvs (vairāk pro džekiem). Problēma, kāpēc 95% austiņu skan pakaļā slēpjas faktā, ka neviens nezina, kā austiņām ir jāskan. Ar putnubūrīšiem un suņubūdām ir tā, ka tur ar taisnu mērmikrofonu labā telpā būtu jārādās taisnai frekvenču līknei. Tas tā - vienkāršoti. Kā mērīt austiņas? Krenviņzina. Parasti ir sirmais guru, kas pasaka "dabro", ka skaņa ir kedā. Bet, vai ir kāds ISO standarts skanējumam? Nope. Vai ir standarts tonālajiem mērījumiem? Nope. Komerciāli pieejamās mērījumu iekārtas ir paredzētas skaļuma mērījumiem (lai EU zina, vai nav par skaļu) un izolācijas mērījumiem, kas ir vairāk aktuāli ergonomikai.

 

Kompānija, kam es strādāju pretendē uz to, ka mēs mākam precīzi nomērīt austiņas un zinām, kā tām jāskan. Jau daži tūkstoši studiju uzskata, ka mūsu piedāvātais ir gana labs, lai lobītu kāpostu. Tai skaitā tas džeks, kurš Swiftas 1989 miksēja. Pēdējā pusotra gada laikā esmu dzirdējis kādas pussimts austiņas, tai skaitā kādu duci HD800, Audeze LCD-X, Beyer T1 un citus. Mans un manu kolēģu secinājums ir tāds, ka nav īsti neitrālāku austiņu par Senn HD600/650. Un pašlaik izskatās, ka Senn džekiem vienkārši paveicās, ka viņi to skanējumu tā notrāpīja.

 

P.S. Jo vairāk klausos, jo vairāk saprotu, cik austiņas ir vājas, salīdzinot ar labiem skaļruņiem.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...