Jump to content

austiņas līdz 50 eur


Müller
 Share

Recommended Posts

Osscar...

 

būtu tā kā švakāk jāskan

Ko tas nozīmē? Mazāku signāla amplitūdu? Priekš manis gan Senn HD 600, gan HD 800 pie tiem pašiem avotiem skan vienādi :( Zinu, HD 800 jāskan labāk... bet nu nav man perfektas ausis... un nav arī amps, kurš mok izceltu šo ausu skaņu...

Link to comment
Share on other sites

osscar
(labots)

hd 600 ir specificēti 97db@1mW bet hd800 102db@1V rms..kas ir apmēram ir viens un tas pats ja pāriet uz vienādām mērvienībām

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

bet nu nav man perfektas ausis

 

Un HD800 ne tik nav perfektas. 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
(labots)

Man ir pretēji RudeWolf, es vairāk dzīvojos pa <200eur galu. Ir daži visai interesanti un neslikti p/p modeļi. Tie paši Sennheiser HD555 ar mod uz HD595, lietoti pa saviem 60eur ir vienkārši amazing labs deal. 

 

Ok ir daži izņēmumi, ko esmu palietojis arī virs 200eur, kā piemēram: AKG K551, JBL Synchros S700, Harman Kardon NC, Sennheiser RS180, Beats Detox, Philips x2, Bose QC25, B&W P5, shure se530 un westone 3, bet no tiem lielākā daļa tomēr ir nelielas vilšanās pēcgarša, ja paskatās cenu!

 

Tagad medīju HD600 vai HD650, lai arī AKG K551 ļoti patik un pateicoties RudeWolf bija iespēja vienlaicīgi paklausīties HD25-1 II un M50x ar Sonarworks kalibrāciju pret šiem AKG, lai arī AKG ir slēgtās, nu skan ļoti, ļoti viegli, neuzspiesti un nu pat bez kalibrācijas bija labāk kā otri divi pretinieki!

 

Šobrīd brūvēju DIY galvu ar silikona ausu imitācijām mērījumiem un "binaural" ierakstiem, redzēs cik lineāra sanāks, jo viens ir klausīšanās tests, kad ir 1:1, bet pa visam, kas cits ir, kad saklausīto vari nomērīt un teikt, jā nu lūk šo lažu arī var dzirdēt un nomērīt. Reāli ar tiem testiem ir traki, ja kāds saka, ka jaunās austiņas ir labākas par vecajām, bet veco nav pie vietas salīdzināšanai, tad tādam teiktajam ir mazāka nozīme kā deputātu solījumam! 

 

Vispār man patīk InnerFidelity onka, youtube ir arī dažas interesantas lekcijas no viņa, ir par ko daudz aizdomāties! Vispār tajā mežā, jo dziļāk ielien, jo vairāk malkas un problēmu!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Regisss

Ko Jūs sakat par AKG Y50? Piespraudu Iphone6 un nu tā... Skaļums nekāds... Varbūt jāiestrādājās? Domāju kā būtu ar AKG k451? Doma ir lietot ar Ipadu...

Lai gan pašlaik neko labāku par SoundMagic E10 neesmu dzrdējis... Nu līdz kādiem 100 eur...

Link to comment
Share on other sites

Athlons

Rude!...

 

Jums kolēģi nevajag?... :D

 

 

 

Kompānija, kam es strādāju pretendē uz to, ka mēs mākam precīzi nomērīt austiņas un zinām, kā tām jāskan. Jau daži tūkstoši studiju uzskata, ka mūsu piedāvātais ir gana labs, lai lobītu kāpostu. Tai skaitā tas džeks, kurš Swiftas 1989 miksēja. Pēdējā pusotra gada laikā esmu dzirdējis kādas pussimts austiņas, tai skaitā kādu duci HD800, Audeze LCD-X, Beyer T1 un citus.
 

bet par austiņu tēmu...

man sanāk ikdienā saskarties pārsvarā ar akg produktiem, plus, pats esmu divu akg austiņu īpašnieks - k171 un k612 pro...

iepriekš minētās k52, lai gan iekļaujas cenā līdz 50€, negribētu rekomendēt nevienam... ja nu vienīgi kā super rezerves ausis, ko iedot kaimiņam paklausīties, kad tas piekāpj ciemos, jo izskatās zolīdas...

no akg jaunpienācējiem k52, k72 un k92, nevienas nav uzskatāmas par kaut ko ļoti labu, taisni vai žēl, jo vecā sērija k44, k77, k99, lai arī plasmasīgi mēsli, tomēr skan sakarīgāk...

 

no personīgās lietošanas pieredzes: Rude minētajā saitā "zelta ausis" var atrast "tipa" mērītas arī k612 ausis, kuru līkne aptuveni tā arī izklausās - kritums virs 1k un pīķis virs 2k dod diezgan atpazīstamu "akg skaņu"...

pamēģnāju to līkni apvērst ap 0 un iebakstīt kvalaizerī tās vērtības, lai nedaudz izlīdzinātu austiņu līkni... rezultāts ir ļoti jūtams...

visvairāk priecē, ka... ermmm... sauksim to par detalizāciju... ir kļuvusi daudz labāka... līdz ar to jau tā fantastiski skanošas ausis (attiecībā pret cenu), kļuvušas vēl labākas...

arī vieglā pacēluma novākšana no 70 līdz 700 Hz, ļauj daudz labāk sajust specifikācijā solītās zemās frekvences...

 

lai gan būtu baigi interesanti pamērīt konkrēto austiņu eksemplāru pirms un pēc ekvalizācijas... diemžēl tāds mērekipējums man nav pieejams...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Un HD800 ne tik nav perfektas

 

Kuras ausis ir perfektas? Eletrostatiskie Staxi, piem STAX SR-009?

 

Lai nu kā, ir man gan HD800, gan 600... abas apmierina un priekš manis ir perfektas :) Ja godīgi īpašu škirbu starp abām nejūtu, bet starp šīm un tām pašām Koss Porta Pro var just atšķirību pat ar parasto HD audio skaņas karti...

P.S. Un kas jums ir pret labu ausu skaņu? Personīgi es saredzu tikai vienu lietu kas ausīm ir sliktāk - mūziku "nedzird" ar ķermeni, un otra lieta, muzonu klausoties netiek ņemta vērā telpas, kurā klausies, akustika... tas arī viss.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Kuras ausis ir perfektas? Eletrostatiskie Staxi, piem STAX SR-009?

 

Sennheiser HD800 ar DSP korekciju man likās vistuvāk perfektajai austiņu skaņai. Stax ir kam patīk, bet man likās, ka par to cenu ir pārāk daudz kompromisu.

 

 

 

P.S. Un kas jums ir pret labu ausu skaņu? Personīgi es saredzu tikai vienu lietu kas ausīm ir sliktāk - mūziku "nedzird" ar ķermeni, un otra lieta, muzonu klausoties netiek ņemta vērā telpas, kurā klausies, akustika... tas arī viss.

 

 Man nekas - austiņas piedāvā labu iespēju mūziku klausīties teju jebkur, īpaši neizmainot savu dzīvestelpu. Jā, tām nav istabas akustikas ieviesto skanējuma kropļojumu, bet tonāli tās lielākoties ir ārkārtīgi neprecīzas. Papildus taktīlajai skaņas iedarbībai uz ķermeni, tās nespēj radīt ilūziju par skaņas avotu novietojumu telpā, ja vien netiek klausīti binaurālie ieraksti. Man galvenais iebildums ir tāds, ka austiņas, it īpaši dārgajā galā, ļoti vāji sacenšas ar skandām tonālajā precizitātē.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par binaurālo skanējumu - vai tad obligāti vajag tādus ierakstus? Kāpēc neder DSP? Piemēram Foobāram ir tāds plugins - Crossfeed. IMO darbojas labi. Vēl ir arī http://bs2b.sourceforge.net/.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Starp citu iespeejams neiedereesies, bet teikshu godiigi mani paarsteidz gan kvalitaatee bet vairaak komforta zinjaa XBOX ONE austinjas. Lietoju kaadu nedeelju un esmu ljoti apmierinats. Ir taa veerts iegaadaaties. Nenozheeloju nevienu reizi. Arii naakamaas ja saluuziis shiis pirkshu shiis pashas. https://www.salidzini.lv/search.php?q=XBOX+One+stereo+headset P.S. Aareejie trokshnji ljoti labi slaapeejas, ka nedzird, taapeec briivi un netrauceeti var izbaudiit muuziku ejot pa ielu. Nee es nekautreejos valkaat, man par to vienalga ko domaa apkaarteejie.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Long John
Sennheiser HD800 ar DSP korekciju man likās vistuvāk perfektajai austiņu skaņai.

 

Skaidrs, ka labas lietas nevar lēti maksāt.

Tomēr par austiņām izlikt pāri tūkstotim var atļauties tikai retais fanāts... :rus_roulette:

 

   http://act.lv/lv/catalogs/majas_elektronika/headphones/item-40369.htm

 

   http://www.amazon.com/Sennheiser-800-Around-Dynamic-Headphone/dp/B001OTZ8DA

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
rememberme

Jau kādu laiciņu atpakaļ saņemu no Čainas Ele Dac un ari Superlux HD668B tepat iegādātas. Lietoju un esmu apmierināts. Tikai lācis ausis nobradājis un nevaru pateikt ka tagad dzirdu vairāk, smalkāk, izteiktāk. Nav tās muzikālās dzirdes :(
Tik viena lieta baigi kaitina-visu laiku jāpārslēdzās starp skaņas kartēm. Varbūt ir iespēja uz W10 nokonfigurēt, lai darbotos abas ? Gan uz mb iebūvētā (kurai pieslēgtas datora tumbas) un arī dac skaņa (ko izmantoju ar gaming ausīm). Šobrīd katru reizi ejot spēlēt, klikoju uz skaņas ikonas taskbārā un lieku set default-usb audio device. Neatradu iekš CS:GO sound settingiem iespēju izvēlēties skaņas avotu.

Link to comment
Share on other sites

Nope... windulim nevar iestāstīt, lai viss tur strādā kā gribās... pac jau labu laiku slēdzelējos starp defaultajām izejām caur tāskbāru... un ne visām programmām, lasi spēlēm, ir iespēja pašām iebakstīt, kuru no skaņaskartēm lai izmanto...

 

 

:offtopic:

kolēģim no aizokeāna atveda paklausīties un patestēt Audeze LCD-3... un man izdevās viņu pierunāt, lai uztic man tās uz kādu brīdi paklausīties...

tādam bomzim kā man grūti spriest, vai tās ir 2k dolāru vērtas, bet jei-bogu, skan vienkārši fantastiski...

LCD-3 ir stipri lineāras, bet sāls slēpjas tieši tajā aspektā, ka, tehnoloģiskā risinājuma dēļ, kropļojumi ir ļoti mazi visā frekvenču diapazonā...

lieki piebilst, ka todien pēc pusdienām es neko darbā tā arī vairs neizdarīju...  :music:

Labots - Athlons
Link to comment
Share on other sites

ar pašbrūvētu DAC/HPA...

bet jamās, patiesībā, viegla slodze pastiprinātājam - 110 omi un turklāt rezistīvi... no PC tās varētu darbināt uz urrā...

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

LCD-3 galvenais trūkums ir LCD-2, ko var nopirkt par teju 700EUR labā stāvoklī. Skaņas ziņā abas ausis ir super tuvas un tad tos 2k nolobīt kļūst vēl grūtāk. Tā jau ortodinamiķis smuki skan - augšas nav uzbāzīgas un pārējais diapazons super lineārs. Tā kā draiverim max jauda ir 15W, tad pie tipiskām austiņu jaudām šamējs šancē ar super maziem kropļojumiem. Pēc skata arī nav sliktas, vienīgi, ka pasmagas.

 

Tīri rezistīvo slodzi no mātenes izejas var kustināt un tā sniegs labāko, ko varēs. Protams, skanējums būs patīkamāks, ja pielietos kādu ārējo DAC/AMP risinājumu. Athlona pašdarinājums jau tīri foršs bija, cik no Elfas atceros.

Link to comment
Share on other sites

Iedzīvojos  KOSS porta pro lietotas ar sajātu štekeri, to salaboju, bet skaņa nīkulīga, pretestība 32 ohm tas ir pareizi?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

KOSS porta pro ir 60om, bet tās ir portablās, laba jūtība, nezinu ko tur varēja sajaukt, jo 3 vadi jāpielodē!

Link to comment
Share on other sites

 

 

nezinu ko tur varēja sajaukt, jo 3 vadi jāpielodē

 

Var salodēt pretfāzē, ja 4 vadi, var salodēt ausis virknē bez zemes ja īpaši pacenšās un nezin, ko dara.

Link to comment
Share on other sites

nez, viņas gāja uz utilizāciju, tas bij mans mazais sapnis :)  varbūt tie pīkstuļi paši nocepušies.

3 vadus pielodēt arī uz pohiem varu

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

mazi štrunti ar plēves membrānu. Nemācēju savādāk nosaukt.

Link to comment
Share on other sites

Man arī ir Koss porta pro, darbā ar tām klausos muzonu(parastā kompī iebūvētā skaņas karte, maksas Spotify, online radio) . Ir viņām nokrāsa, ar ekvailaizeru jāpielabo, tomēr tā viņas skan pat diezgan OK. Ja Tev viņas galīgi neskan - tad kaut kas ar viņām nav riktīgi.

 

Jā, kurls neesmu - mājās man ir normālas ausis (Sennheiser HD600 un 650), plus arī labs DAC un stipreklis. Salīdzinot ar šīm Porta protams ir ***, bet klausīties sliktus skaņas avotus pilnīgi pietiek...

Link to comment
Share on other sites

Es DSC01048.jpg tik dēļ izpildījuma ,patika šņore auduma apvalkā. neesmu liels austiņu fans, ikdienā kautkādas SONY, kaspars savā sludiķībij iemetis

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kāds no biedriem tirgo tās Audeze Lcd-2 un kā ir ar rezerves daļām tādām, skaļruņi, stiprinājumi ?

Link to comment
Share on other sites

Sazinies ar Audeze un viņi atsūtīs visu, ko vajag. Austiņas samērā viegli izjaucas pa detaļām, vienīgi spilvenus mainot nākas tos noplēst, jo tie pielīmēti. Tāpēc nesanāks ik pa trim dienām mainīt.

 

Un jā - pardodu es.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Paķēru šādas JVC ausis  eksperimentiem...un patīk tas ka ir lielas, jo man ir lielas ausis....

par skaņu - par cik ir pusatvērtās - nav tik izteikts sulīgums basam  kā ATH m50x . skan telpiskāk, bet tajā pat laikā ne tik "dzīvīgi". Jāpierod. Jāpaklausās, bet uz galvas un ausīm sēž baigi labi neskatoties uz svaru. Mīnusi- nav maināms vads + nav skrūvējams lielais štekeris...tikai "spraužams". Vada pievienojums tāds paskaļš pie ausīm - ja vadu kustina - dzird ausīs...varbūt vēl pacieta gumija. Bet tā baigie monstri šīs ausis !

un maksā biku virs 50 EUR,

 

izmērs vienkārši :

DSC01216.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...