Jump to content

Probleema ar monitoru vai grafkarti?


Krishius
 Share

Recommended Posts

Jau atkal es ar savaam probleemaam te uzbaazhos... :oops: Nu luureeju un kompja filmu un pamaniiju uz ekraana vienu jociigu lietu: Bildes kreisajaa pusee pie jebkaadas rezoluucijas ir manaamas taadas zebrveidiigas paraleelas striipas veerstas no monja augshas uz apakshu. Vinjas taadas caurspiidiigas un pamanaamas uz vienkraasainiem tumshaakiem objektiem (piem tumsha desktopa vai WPM). Shematiski tas izskataas apmeeeram shaadi. nezinu, vai taa ir monja vai videokartes radiita lieta, jo vecais monis bija tik tumshs, ka to nevareeja saskatiit (ja tas gljuks vispaar ir videokartei)... It kaa jau bija doma stiept uz garaniju, jo arii ir probleemas ar skanjaam, ko rada statiskaa elektriiba ieksh monja (laikam kineskopa). Vienkraashi meegjinu noskadrot, vai tas tieshaam ir monja defekc, jo ar garantiju ir taads joks, ka, ja izraadaas, ka defekts nav konstateets, tad jaamaksaa 5ls taads kaa ''sods'' par to, ka vinju meistars tur raavies melnaas miesaas bez jeegas...

Baigais murgojums sanaaca - ceru, ka sapratiisiet... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest mamikelis

Sveeti ticu, ka tu nedziivop tuksnesii, vienseetaa un vari pie kaiminja aiznest monitoru un paskatiities...

Link to comment
Share on other sites

impulse

Nu man ar tā bija, bet kad ieliku R700VE sava integrēta GF4 vietā, tad viņas pazuda! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Krishius
Sveeti ticu, ka tu nedziivop tuksnesii, vienseetaa un vari pie kaiminja aiznest monitoru un paskatiities...

Man tuvaakais paziistamais, kuram ir dators, dziivo pljavnieku galaa pie lubanchika un pats es teikaa. Mashiinas man nav, stiept vai vest ar sabiedrisko (tur jaabrauc ar 2 marshrutiem) negribaas...

Link to comment
Share on other sites

Krishius
Moire? Ja moire - tad monja settingos tas ir reguleejams

Nav moire - regulee kaa gribi, tajaa zinja nekas nemainaas...

Link to comment
Share on other sites

Krishius
Kas ir Moire?

Cik es saprotu, tad k-kaada monja pikselju (gan horizontaalo gan vertikaalo) izstaipiishanas iespeeja.

Link to comment
Share on other sites

Sveeti ticu, ka tu nedziivop tuksnesii, vienseetaa un vari pie kaiminja aiznest monitoru un paskatiities...

Man tuvaakais paziistamais, kuram ir dators, dziivo pljavnieku galaa pie lubanchika un pats es teikaa. Mashiinas man nav, stiept vai vest ar sabiedrisko (tur jaabrauc ar 2 marshrutiem) negribaas...

Bik tuvaak pie Maximas :)

Link to comment
Share on other sites

Pameegini pamainiit rezoluucijas, hercus, ir gadiijies, ka pie shaadiem taaadiem herziem bik noveerojama raustiishanaas

Link to comment
Share on other sites

Krishius
Pameegini pamainiit rezoluucijas, hercus, ir gadiijies, ka pie shaadiem taaadiem herziem bik noveerojama raustiishanaas

Raustiishanaas nav, bet konstateeju vienu lietu tomeer:

1024x768 un augstaak pie jebkadiem herciem ir redzamas taas sviitras;

800x600 ir redzamas, bet ir bik tuvaak monja kreisajai malai;

640x480 nav redzamas. (to var pateikt arii peec startupa, jo tas tiek laists 640x480 rezhiimaa un tur nav vinjas redzamas... Striipas ir redzamas saakot ar Welcome screen, kad rezoluucija uzstaadaas uz 1024x768)

Link to comment
Share on other sites

taa ir monja vaina, un ariii v kartes, vienk monis pie attieciigiem vkartes herciem rada sho jauko zebras efektu

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Nu nezinu gan - 640x480 pie 85hz neraada zebru, bet piemeeram 1024x760 liec kaut 60 hz - taapat buus...

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Nu taa - stiepshu naakamnedeelj to kasti uz garantiju. Nodroshina to ServiceNet. Gribeejaas uzzinaat, cik ilgi vareetu tur ilgt laboshanas process, cik ilgi preces nomainja? Kaada kvalitaate tam, kas salabots? Kaa ar diagnostiku? Vai biezhi pasuuta triis maajas taalaak?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...