Jump to content

Uz pārdošanu dažādas datordaļas


Andzs

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    15

  • Andzs

    69

  • Bomaars/C12

    61

  • Fantamass

    21

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bomaars/C12

Dot man naudu atpakaļ un loki pats...kadi 3pini ir tā saliekti ka pusē ir parliekti 90 grādu leņķi nevis kā daļa noliekti pie saknes...karoč jamējos ta 100% nevarēsi taisni atliekt...ja būtu daži saliekti tik a tur 30-40pini tak visur druska druksa un galigi ka liksi ta aplieksies. Visur maza, liela novirze, kopumā veidos pārāk lielu novirzi

Labots - Bomaars/C12
Link to comment

Zinu jā, neglīti, būtu sūtijis es, nebūtu nekas tāds noticis, karoč, runāšu ar to ākstu, ja naudu nesūtīs tev, tad drošvien būs man banāns, bet nu neko darīt..

Link to comment
Bomaars/C12

Gaidīšu atbildi un steidzami, ja nē man šitais marazms čakarē prātu... Un beidz vel tu te čakarēt prātu...un nauda līdz piektdienai!

Labots - Bomaars/C12
Link to comment

Nedomāju, ka pārdevējam būs silts vai auksts no bana, jo tāpat pēc šitā topika no viņa akounta te vairs nebūtu jēgas.

Tie attaisnojumi vispār ir smieklīgi.

Es domāju,ka pareizākais šajā situācijā būtu kādam brašulim saņemties un izdarīt to kas jādara... Proti, satiekot, zīmju un kustību valodā censties izskaidrot, ka šitādas lietas un attieksme ne pie kā laba nenoved, jo ātrāk kāds pārmācīs, jo lielāka iespēja ,ka viņš vispār sasniegs vecumdienas.

Link to comment

Tak, paņemiet - abi kopā un atlieciet tos CPU pinus ar kredītkartes palīdzību (viņas lielums ir spraugas lielums starp AMD CPU piniem)!!!

 

 

EDIT: Uz pusēm saliektos pinus ar pildspalvas lodīti elementāri locīt! To jau gadus 10 zinu!!! P.S. Tikai lēni, jo ātri lokot var nolūzt...

Labots - referer
Link to comment

Paga.. Andzs ir sūtītājs, bet pārdevējs ir cits? Kas par buļļa sūdiem? Tas, kas kontaktējās ar bomāru, tas arī naudu nodod atpakaļ pircējam. 

 

 

 

tad drošvien būs man banāns, bet nu neko darīt..

Izretini kastīti savam kursa biedram, vai izretinās tev, nevis neko darīt.

Link to comment
Bomaars/C12

Ok referer, bet es nemaksāju par defektainu preci, un lietot ar domu vai nebūs kāds gļuhs/sekas ar netaisos, cita runa ja kaut daļu atmaksā un ja cpu palaidīsies! Katrā ziņā runajot par pildspalvas lodīti nav skaidrs jo tā ir pa div pinu platumu un kas tāds nav iespējams.

Čalis te muld numurs ir viņa/prece viņa/viss caur viņu...nauda gan laikam tam viņa draugam kam viņs parādā esot, bet tā ne mana problēma.

P.S. par banānu runājot, banānam nav vērtības manas naudas ziņā un pieņemu ka tu ne es nekur nepazudīsim, nebūs kompromisa vārdi, uzvārdi un numurs ir zināmi, izmantošu tiesības, socīālie tīkli ar laba lieta

Labots - Bomaars/C12
Link to comment

Bomaars/C12! Kad atvēri kasti pirmo reizi kur stāvēja procesors zem kūlera vai blakus kūlerim?

Labots - Fantamass
Link to comment
gluži kā foto...

Tas AMD stock kūleris nav nekāds smagais! Sāc pierast pie domas ka tas procesors jau sākumā bija tāds! Un pievērs uzmanību tam cik daudzās vietās tie pini ir saliekti. Nu neticu es tam ka tā kaste tika kratīta kā Kinder surprise!

Labots - Fantamass
Link to comment
Bomaars/C12

Nu nē tu pat neiedomājies kā tāda rīvēšanās var sabojāt visu ko, ieliku vietā zmagu metala gabalu lidzigas formas cpu tikko, pagazeleju uz saniem paku, spēks tiešam tam visam ir gazelejoties, tāpēc dodu 90% ka tas noticis sūtot, deļ debīlā iepakojuma. paceļot pats, jutu ka vienreiz izņemot, un ieliekot no pakomāta pat tādu skadi var sadarīt, tev tikai liekas tā, bet pieņemu tam nav nozīmes, jo bojāta prece paliek bojāta.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment

Tā no malas skatoties - Bomaars sūta defektaino preci atpakaļ un Andzs - atgriež naudu. Elementāri!

 

Ja man atsūtītu preci ar defektiem, mani pat neinteresētu, kā tie radušies. Un teikt, lai tos pinus atliec atpakaļ, tas ir pilnīgs sviests! Ko darīs, ja kāds no tiem nolūzīs? Lodēs vai? Es domāt, ka Andzs pats var tos pinus locīt un riskēt uz savu galvu, pircējam šāds risks NAV jāuzņemas.

  • Patīk 1
Link to comment

Banu shim biedram, tikko meginaaja mani uzsviest eoz. arii no abiem profiliem gan andzik un houdini 

Link to comment
viesturs0711

Nu teiksim tā, Andzs ir skolnieks, tātad naudas nav šobrīd. Tad sarunā termiņu vienalga kādu, kad Andzs atdod Bomaaram kāpostu! Andzs tepat forumā nosolās ka atdos! 

  • Patīk 1
Link to comment

Es arī gribu dzirdēt kā ardi es centos uzmest? 

 

Visi kam ar mani ir bijuši darījumi ir bijuši priecīgi, uzsvars uz vārdu mani.. 

 

@Bomzi, gribu redzēt kā mani sasitīsi, smieklīgi pašam beigās būs.. 

Labots - Andzs
Link to comment
Bomaars/C12

Tu paturi muti, un naudu atpakaļ, es vismaz neesmu tāds bomzis lai tielētos savas vainas dēļ par pārdesmit eiro, un man ir pieticis prata normāli iepakot.

Katrā ziņā ja naudas nebūs nekur nespruksi, jo nakamais kas sekos tev nebūs tikai bannāns šeit, bet tavu draugu lokā pārādīsies interesants teksts par tavām stūlbībām...un tad redzēsim vai tas būs šo eiro vērts...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Bomaars/C12

Man ir tikai tavi kontakti telefona numurs, kuru tu esi arī devis  citiem biedriem kā pierādīja! Saproti ka tavs te rakstītais ar watsappā rakstīto neiet kopā jo esi sapinies melos,,,no ta nurmura rakstija cilveks kas teica ka draugs nosūtīja, tagad tu no ši profila raksti ka tas ir drauga numurs un draugs nosūtīja...! Loģiski nesaproti ka tu te sapinies esi?

Labots - Bomaars/C12
Link to comment

Ok, lai tā būtu, tad arī ar to nummuru rīkojies, noskaidro uz kā vārda ir pieslēgums, sazinies ar to cilvēku un dabon no viņa naudu, kuri tu aizsūtiji - Visu šo infu es tev jau aizsūtiju caur pm, tu zini vārdu un sociālos tīklus, uz priekšu - Tas neesmu es, kautvai salīdziniet ip ar houdini, da jebko

Link to comment
Bomaars/C12

Ir tāds prikols ka numurs figurē gar visiem taviem pardošanas sludinājumiem, man pie pakaļas citas personas, ja nebūs naudas, pirmais kas tiks ņemts priekšā būsi tu.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
viesturs0711

Vispār Andzs ir organizētājs un te paceļas jautājums, kam būtu jāuzņemas atbildība, kā arī vai viņš tigo savas, vai tam otram cilvēkam piederošas mantas. Ja tirgo otra cilvēka mantas, tad tas ir jāpieraksta sludinājumā!

Link to comment

Biju parādā naudu - atdevu proci un ļāvu aizsūtīt pašam, procis pēc loģikas piederēja Houdini, tapēc raksti viņam, tev ir vārds un nr, ko jau zini un visu laiku piemini

Link to comment

 

 

Cik reizes teikt, lai naudu prasi no čaļa kura kontaktus tev iedevu!
Par šo tekstu vien jau tev pienākas tituls virs bildītes!  
  • Patīk 2
Link to comment

Andzām jāsedz problēma, esi pārdevējs, tas, ka vitālijs veda, nav nekāda pircēja problēma.

 

Vari arī uzmest un sabojāt dzīvi un savu vārda uzticību uz mūžu!!!

Link to comment

Nu jā vaine, jo esmu krāpnieks, smērētājs un bojātu preču tirgotājs, tikai kāpēc tas viss ir tiko sazīmēts un izdomāts? Lūdzu, lai kaut viens, kam bijis darījums ar mani, nevis kādu citu piesietu klāt cilvēku, kurš ir gadījies tapēc, ka manas muļķības dēļ atļāvu aizsūtīt pa pastu, ieraksta to šeit un parāda, ka esmu pārdevis ''sūdu'' !

 

Jā esmu pārdevējs, bet diemžēl ne šim procesoram, jo es tak viņu nepārdevu, jā izklausās muļķīgi, bet tā sanāk, pēc loģikas

Labots - Andzs
Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.

×
×
  • Izveidot jaunu...