Jump to content

Uz pārdošanu dažādas datordaļas


Andzs

Recommended Posts

Takā ir sakrājušās lietas, kas vairs nav vajadzīgas un nepieciešami līdzekļi uz tirgošanu:

 

 

Capital NEO korpusiņš, labā stāvoklī - 15e http://i.imgur.com/lFdYI7A.jpg

JNC 300W baroklis, kluss, nav bijušas problēmas - 7e http://i.imgur.com/dkddmjh.jpg

2x 2GB Kingston HyperX Genesis 1600mhz - 25e

 
Visu ir iespējams pārbaudīt uz vietas, atrodas Jelgavā
 
Atvainojos par bilžu kvalitāti, ja ir interese par kādu no daļām, tad rakstam vai zvanam - 29777486
 
Ārprāts
Labots - Andzs
Link to comment
  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    15

  • Andzs

    69

  • Bomaars/C12

    61

  • Fantamass

    21

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bomaars/C12

Gaidu ziņu par bojāto preci...Pašlaik zvani tiek nospiesti un watsapp ziņas ignorētas...pirmās ir izlasītas parējās ignorētas jo regulāri redzams, ka watsapp notiek aktīva darbība, tā pat kā boot.lv,eoz.lv notiek aktīva darbība, bet laika atbildēt nav...

Link to comment
Bomaars/C12

Bojātās preces izskatu nelikšu, likšu ja gadījumā būs problēmas ar jautājuma risināšanu.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Bomaars/C12

CPU pini ~30 salocīti. Radiators sities pret cpu piniem nu rezultāts skaidrs, ja tas viss vienā zupā samests un nenostiprināts. Katrā ziņā autors kad tika nosūtīts teica ka draugs nosūtīja, tagad arī teica ka pakojis draugs, nu katrā ziņā man nav jaspriež kas kā ko, dzīves pieredze, ka jadara viss pašam ja tā tiešām bija.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment

Da pie kājas, kaut vai slaucēja, tev kā pircējam no tā nav jācieš!

  • Patīk 4
Link to comment
CPU pini ~30 salocīti.

Pat uz zemes nometot to proci 30 pini tur nevar salieksies ja tas iepakojums bija vienkārši tukšā kastē ar visu pārējo šaubos vai kaut kas tāds varēja notikt (kā tur tā kaste ir jāsvaida lai panāktu kaut ko tādu) man ir aizdomas ka tas procis jau iepriekš bija tāds!

Labots - Fantamass
  • Patīk 1
Link to comment
Bomaars/C12

pini ir trausli un tomer lai kāds tas radiātors ir viņam ir svars, un redeles un ar trāpigo vietu tur pagažot reizi uz sana jau daži pini viegli saliecami, nejau ta tā dzese ka pankuka uz pankukas sadupsējas, bet nu man kā minēja, kā pircējam nav nekāda tur vaina.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
pini ir trausli un tomer lai kāds tas radiātors ir viņam ir svars, un redeles un ar trāpigo vietu tur pagažot reizi uz sana jau daži pini viegli saliecami, nejau ta tā dzese ka pankuka uz pankukas sadupsējas, bet nu man kā minēja, kā pircējam nav nekāda tur vaina.

Kas tā par dzesi ? Kaut kā maz ticās ka tieši tā tie pini saliecās... 

 

Vienīgi ja nu piegādātājs dara šādi tad tas gan tā varēja notikt.

Labots - Fantamass
Link to comment

nu pag, proci sūtot tak šo pietin ar piniem pie tāda sūkļveida materiāla un tad nekādus pinus nevar sabojāt. ja iemet vienkārši kastē, tad tāds sūtītājs ir, maigi izsakoties, ne pārāk gudrs.

Link to comment

nu tad ebaja jebkurš ķīnietis ir gudrāks par šito. Un pircējs ir saņēmis bojātu preci pārdevēja vainas dēļ.

Link to comment
Bomaars/C12

Nu diemžēl šeit ir iepakošanas vaina...nekad neiedomātos vainot kurierdienestu, ja cpu radiatoru un pašu cpu samet vienā kaste, ne viens nostiprināts ne mikstumu tupa dauzījušies viens pret otru...kaste bija telefona kaut kāda tā ir ļoti stingra, bet stringrums jau neko nedot ja iekšienē tie ir mīcījušies savā starpā.

Viens cits cilvēks citai kastei man atsūtija cpu parastā aploksnē pasta, tikai ielicis plasmasiņa kurā iet ka noperc cpu un vel iekša mikstumu, nekādu problēmu nebij...


EDIT: AUTORS atsutija man huiņu, pat rakstija man watsapp no numura kurš seit vinam norādīts un te ar tirgoja proci, tāpēc cenšas iestāstīt ka problēmas jarisina man ne vinam...

 Sveiks! 

Īstenībā esmu tev atvainošanos parādā, jo mana laika trūkuma dēļ esmu tevi padarījis neapmierinātu..

Situācija tāda, ka savam ''draugam'', jeb Jānim Ābolam, kurš pārdeva tev cpu, biju parādā naudiņu, lūk tapēc arī ļāvu viņam procīti paņemt sev un notirgot, tiešām man žēl, bet nu no savas puses naudu atgriezt nevaru, tapēc, ja ir kādas pretenzijas vai kā, tad vērsies pie viņa, ja nemaldos lietotājvārds bija Houdini..


Prikols tas ka no houdini acc viņs man rakstija...ka draugs nosutija, kad būs atpakal iedos to omniva čeku...a tagad jau saka ka tas ir drauga acc. Sanak viņa druags sevi sauc par draugu? Vai te jau kāds pinas savos melos...

Numurs abos acc figurē arī viens :)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment

Ja tu atvainošanos uzskati par huiņu, tad tu esi dīvains.. Un vispār tu esi varen liels problēmu maiss, tev nekad nekas nav labi, tikai forumu māki piestāstit ar savām gudrībam!

 

Varēji pats braukt ciemos un bez problēmām procesoru noprikt, nevis tagad vainot mani un raudāt par to, ka redz es tevi apčakarējis esmu.

 

@Emilz pričom man birku? Labi jā, es VĒLREIZ teikšu to, ka mana vaina bija tajā, ka cpu nesūtiju pats, bet paļāvos uz citu cilvēku.. Bomzim iemetu pm linku uz viņa profilu, lai risina tālāk privāti, nevis piesārņo visu forumu.. 

Labots - Andzs
Link to comment
Bomaars/C12

Redzi atvainošanās tas viss ir labi ja tam seko mana nauda...tāpēc gaidu to līdz nedēļas beigām...Vaina tur ir tava, man no entajam precem pat plistošam nekas nav saplīsis sūtot...


Tu skaidri nesaprati ka numurs jums abiem ir viens...un no hudini acc rakstīji tu man ...watsapp tu...man nav jarisina jūsu draugu bēdas nebēdas...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment

 

 

Varēji pats braukt ciemos un bez problēmām procesoru noprikt, nevis tagad vainot mani un raudāt par to, ka redz es tevi apčakarējis esmu

 

Nu vispār jau tavas attiecības ar savu otru es te nebūtu pircēja problēma. Viņš pirka no tevis, kurš piegādāja un kurš saņēma naudu viņu neinteresē. Ja tavas vainas dēļ viņš saņēmis bojātu preci, tad kompensācija pienākas no pārdevēja, nevis kaut kādas trešās puses, ar kuru pircējam nav nekādu darījuma attiecību.

Link to comment
Bomaars/C12

Sūtīt var kaut pēteris bet visu darīji zem sevis tava problēma velreiz atkārtoju man nav jāmeklē tavi paligi vai aizpaligi rokā

Link to comment

Nummurs topikā ir viņa, mana nr. tev nemaz nav

 

Un kur ir prūfs par to, ka tev atnācis kautkas defektīvs? 

Labots - Andzs
Link to comment
Bomaars/C12

atvaino visos iepriekšejos topikos figurē tas pats numurs...pateiksi tu vislaik tirgo visu ar drauga numuru? tu ko par muļķi uzskati?


Watsapp man uzrakstīja numurs 29777486 paskatamies attēlā par taviem pardošanas sludinājumiem...

apiFNvT.jpg

Link to comment

No sava nr. nevienam zvanījis neesmu

 

Nummurs, kas sūtija cpu, kas rakstija, kas zvanija, nav mans! Naudu saņēma par tavu cpu cita persona, par kuru rakstīju jau iepriekš

Labots - Andzs
Link to comment

Kādos vecākos? Par portatīvo un daļām, nekur vairāk, neizgudro

 

 

UN VĒLREIZ, kur prūfs, ka atnācis sabojāts processors? Bez prūfa vispār te var nerakstīt..

Labots - Andzs
Link to comment
Bomaars/C12

Šeit bilde ar skatu atverot telefona karbu-kastīti

7nf3Psi.jpg

Šeit tuvāks skats, visus bojātos pinus nevar redzēt jo viņu daudzuma dēļ bildē rada tadu efektu ka var redzet tikai trakak saliektos.

Ccp7Y6h.jpg

Link to comment
viesturs0711

Cik tad tas procis maksaa? Tobish cik liela skaade ir naudas izteiksmee?

Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.

×
×
  • Izveidot jaunu...