Jump to content

OCTA cenu starpība starp BM klasēm


Recommended Posts

 

 

neskatoties ne uz TA izietu tehnisko bez aizrādījumiem, izcilo vizuālo paskatu (ne smakas no rūsas)

 

ja tavai miskastei ir ekstras, tad tās jāapdrošina KASKO ietvaros.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    8

  • Jorsh

    12

  • Bruketajs

    29

  • jema

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Par ekstrām nav runu - bet kā var vietā piedāvāt jau pa gabalu redzamu miskasti? Vēlreiz atkārtoju - mašīna bija izcilā vizuālā un tehniskā stāvokli (TA uzlīme, laikam, bija mēnesi veca). Viņi nāca un fočēja sasisto mašīnu - nevienā vietā nebija kur piesieties (atskaitot faktu, ka mašīnas priekša bija lupatās).

Link to comment
Share on other sites

OCTA apdrošina tikai bāzes apdrošināšanu, kas atbilst ss.lv zemākajam cenu līmenim. Kā jau teica, visas ekstras, iekaitot ideālo un tehnisko stāvokli apdrošini ar KASKO, ja reiz autiņš ir tik labs. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu ja, bet ir gads, auto, un normāla tāda auto cena, tas ka kādam ir labāks eksemplārs par normālo, ņemts vērā netiek, gluži tā pat kā sliktāks (bez atzīmējamiem konkrētiem bojājumiem, vienkārši nojāts līdz kliņķim ar blāvu  nošvīkātu krāsu)

Link to comment
Share on other sites

Nu skaidrs. Bet vienalga naids ir palicis pret IFu. Turpināšu darīt, kā iepriekš - OCTU ņemt pie lētākā (atkaitot IFu) un KASKO pie Baltikuma, jo nekad nekādu problēmu nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

sievai BM no 6. uz 7. lētākā OCTA no 31€ uz 26€ nokritās.. 3 mēn..pusgada no kādiem 55€ uz 44€

Link to comment
Share on other sites

Pirms trim dienām ņēmu ergo uz 3mēn, šodien apskatijos jau ir 8BM klase un apdrošināšana lētaka par 3 eur uz 3mēn :D

auto - a4 '98 1.9tdi

Link to comment
Share on other sites

Šī diena nav pienākusi ar labu vēsti, 4BM malus klase un apdrošināšana kosmosā. uz 3mēnešiem lētākais 58Eiro un uz gadu 182.44 Eiro. Pagaidām lētākais variants sanāk ko piedāvā swedbank 39 eiro.

Link to comment
Share on other sites

Nesen pirku OCTA priekš BMW 530d uz gadu

 

Gads = 2001

BM klase = 13

Pilsēta = Jūrmala

Cena = 47.70

Apdrošinātājs = BTA

 

pirku iekš automāta kas CSDD stāv, lētāko variantu

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Man kaa OCTA polises pirceejam maz krata apdroshinaataaja reputaacija un taa laiciiga, manis nodariito zaudeejumu, segshana. Lai par to saap galva cietusjai pusei. Sekojoshi OCTA polise jaapeerk pie leetaakaa piedaavaajuma. Starp citu, biezji vien leetaakais piedaavaajums ir AAS maajaslapaas atrodams, nevis kautkaados manapolise, OCTAkioskos utt.

Link to comment
Share on other sites

uuun nomainījās BM uz 5.klasi (uz leju), apdrošināšana palika par ~6 euro dārgāka uz katriem 3 mēnešiem. Tipa, nepilnu 23 vietā kkādi 28 ar kaut ko.

Pie citiem drošinātājkantoriem gan ir dārgāk, tur kādi 10-12 eiro pieaugums. Pašlaik pofig, galvenais gadu nobraukt godīgi :)

Pieaugums gan pārāk nerausta, jo augusta beigās par ~65 euro paņēmu uz gadu octu pie ERGO.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Man BM klase pacēlās uz 14. Joka pēc Baltikumā paskatījos ,cena pieaugusi par 0.3€, tagad maksā 26.7€ uz gadu. Mašīna bija apdrošināta jūnijā. :sorry:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Starp citu, biezji vien leetaakais piedaavaajums ir AAS maajaslapaas atrodams, nevis kautkaados manapolise, OCTAkioskos utt.
+1 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

uuun nomainījās BM uz 5.klasi

 Kur tu ar tik zemu klasi varēji pa 65 eiro uz gadu nopirkt, man ar 6BM klasi, apdrošināšana maksāja lētākā 123 eiro uz gadu.

Link to comment
Share on other sites

Kopš gadus 5 draugam meitene ir brokeris, vairs galva nesāp ne par OCTA, ne KASKO pētīšanu - atsūta atlasītos piedāvājumus un spēj tik izvēlēties. :)

Link to comment
Share on other sites

deboshieris

Audi  A4 2006

17MB lētākā 1 gads 34 EUR, dārgākā 71 EUR

Tāda normāla cenas atšķirība!

Link to comment
Share on other sites

ko vēl viņi tur rēķina ? diez auto marka ar kā tāda ietekmē cenu ? nu tā globāli...man BM klasi sačakarēja biku lexus kurš iebrauca autiņam pakaļā,,,,(tfu tfu tfu - vienīgais krašs 20 gados) ...tagad skatos ir bm klase 13. bet uz gadu auto apm tāda vecuma (labi pāris gadi jaunāks - santa fe hyundais v6 ) , kā smii iepriekš postēja . - 67 EUR uz gadu. Nu vēl dzīvesvieta ar laikam kaut ko maina.. Viņam jūrmala...vismaz kādreiz reģionos bija lētāk OCTA..die zkā tagad - tīri intereses pēc..

tai pat laikā sievai bez krašiem ar bm6 - jo nekad neviens auto nav bijis uz viņas vārda, tapēc pārrakstīju vienu  vecu auto - 90 EUR gadā. kā var dabūt ar bm 6 tās zemās cenas ? (piem versatile  minētie 65 eur ? )

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nešaubos, ka IFa interese šādā lietā bija maza,

Tad jāpasaka klientam, lai labāk iet citur....

Man Baltikums sievas auto KASKO norakstīšanas vērtību paņēma pa ~1k Eur lielāku, kā biju to auto pircis un nebūt ne pēc lētākās cenas ssā - ja man būtu mašīnu novērtējuši pēc lētākās ss cenas (kas noteikti ir kaut kāds "superizdevīgais" nokautais piedāvājums), tas eksperts būtu ieraudzījis vidējo pirkstu un uzzinājis pāris jaunas lietas par sevi.  


 

 

nu tā globāli...man BM klasi sačakarēja biku lexus kurš iebrauca autiņam pakaļā,,,,(tfu tfu tfu - vienīgais krašs 20 gados) ...tagad skatos ir bm klase 13. 

Kā lūdzu?! Tev iebrauca pakaļa Jūrmalnieks ar Leksusu un Tu vēl kļuvi vainīgs pie tā? Nopietni?


 

 

Man BM klase pacēlās uz 14. Joka pēc Baltikumā paskatījos ,cena pieaugusi par 0.3€, tagad maksā 26.7€ uz gadu. Mašīna bija apdrošināta jūnijā.

Latvijas tirgū OCTA cenas lēnām kāpj, dēļ visādiem ittiotiem, kas braukt nemāk, un attiecīgi, ja OCTA cena tev neceļās, bet ar katru gadu paliek tāda pati - jau ir labi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā lūdzu?! Tev iebrauca pakaļa Jūrmalnieks ar Leksusu un Tu vēl kļuvi vainīgs pie tā? Nopietni?

 

pat j atas nemazina manu BM klasi - kaut kā man viņa pamaza ņemot vērā ilgo stāžu un auto esamību....nu ok, bvēl saprotu, ka ja vienmēr ņem uz gadu - tad ir lētāk.Nu man parasti arī ir uz gadu - bet nezkapēc man tās cenas nesanāk tāda limonāde, kā te 34 vai 40 EUR  uz gadu....pa lielam pofig, tikai t'aintereses pēc - kapēc smii  par bembi 47 eur  bet man par hui-daju 67 pie vienāda BM un vienādiem auto gadiem +-  - starpība 40% . 

Link to comment
Share on other sites

Par ittiotiem runājot - aizgāju līdz auto, lai nokopētu reģistratora video, bet tā kā iesitu kapeiku un nopirku GoClever šitu - nav man ieraksta... Ehh, jāpārstāsta fiksi...

Braucu no rīta uz darbu, Jelgava, visi tādi palēni (pa pilsētu ar knapi 60 brauc - pēc gps ap 53 sanāk) es arī īpaši neizceļos - mīļi pa labo joslu braucu. Tuvojoties pilsētas centram taisos kreisajā joslā, jo aiz tilta vajag pa kreisi... lēnām slīdu garām autiņiem kas palēninās. Te pēkšņi no labās joslas iznirst 5 sērijas Bemba un... palēninās... piebraucu tuvāk - skaidra lieta - piznesmenis pa telefoniņu runā. Pie tilta, luksoforā vēl deg zaļais un man tik nepieciešamais "krustiņš" lai nogriestos pa kreisi... taču Bemba tikai palēnina ātrumu un šoferis cīnās ar savas miskastes nostūrēšanu un piznesa vadīšanu pa ķeļefonu. Luksofors pārslēdzas uz dzelteno, tad sarkano, ko Bemba nepamana un aizbrauc un es palieku gaidot. Nu, kā lai pie mums kļūst lētākas OCTAs?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

kā var dabūt ar bm 6 tās zemās cenas ? (piem versatile minētie 65 eur ? )

Fig zin, pats brīnos. Bet nu, man ir mazauto - 1.6l, 77kw + deklarējies esmu ārpus Rīgas.

Piem.., ERGO 3 mēnešiem (octas.lv) - 28.35; Baltikums - 61.90

gadam ERGO 89.76, Gjensidige 97.82, BTA - 246.30...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Fig zin, pats brīnos. Bet nu, man ir mazauto - 1.6l, 77kw +

Nezinu, vai tie trakie skaita kw - man ar 124kw (arī mazauto) 25€/gads 

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā viņi tur skaita, man ir BM10 - FX45 (320Zs) - 42.25 eur un MB C200 Kompresor - 34.89 eur BTA.

Link to comment
Share on other sites

Man parasti brokeru kantoris atsūta cenas. Protams, pārpaudu pie paša octa tirgotāja, un uzcenojums brokerim nemaz nav. Bet tas laikam kā kurš kantoris.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirms trim dienām ņēmu ergo uz 3mēn, šodien apskatijos jau ir 8BM klase un apdrošināšana lētaka
Šodien ir 15. sept. BM klase katru gadu 15. septembrī tiek mainīta. Kam uz augšu, kam uz leju.
Link to comment
Share on other sites

paskatījos man - divkāršojuši cenu. no iepriekš 20-30 eiro uz gadu tagad 40-60 prasa. Bija viens gadījums un klase nokrita no 17. uz 12.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bija viens gadījums un klase nokrita no 17. uz 12.
Un tagad paaugstinātu OCTA (salīdzinājumā ar pirmsnegadījuma brīdi) nāksies maksāt nākamos 11 gadus.

Skarbi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nekas tur skarbs nav. Parēķini, ņemot vērā lētāko cenu - maksāja 20, tagad jāmaksā 40 par gadu. Pa 11 gadiem (ja nemainīsies cena apdrošināšanai uz augšu) pārmaksās nieka 220 Euro (tas ir nieks, atkartoju - 11 gadu laikā). Mēs, protams, nezinām, kas tas par gadījumu bija, bet jebkura maza otrās puses iemīcīšana būs stipri dārgāka par 220 Euro, nemaz nerunājot par gadījumu, ka reāli var sanākt, ka otrās puses auto ir norakstīts...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet jebkura maza otrās puses iemīcīšana būs stipri dārgāka par 220 Euro

Tur jau nav runa par 220 Euro, bet gan par 600Eur summāri, neskaitot to, kas jau samaksāts.

Savulaik Seesam šaitaniem maksāju 300Ls gadā par kasko un vienreiz, kad ieskrēju vienam taksim pakaļā, šim tikai nobrāzta krāsa uz bampera, bet man nesmuka situācija - dabūju no šamā papīru, ka šim nav pretenziju un jautrs gāju pie Seesam, kuri tad mani arī pasūtīja ieskrieties - pēc 1200 samaksātiem Ls tiem parazītiem, pat 100 neatguvu. Vēl zvanīja man viņu juriste un lamāja, it kā es būtu maz ko noziedzies. Tagad visu mūžu uz tiem trakajiem būšu apvainojies. 


 

 

Bija viens gadījums un klase nokrita no 17. uz 12.

Vot šito es tā arī neesmu sapratis - cik tad klases noņem par katru negadījumu? Arī LTABā to visu lasot, sāk sāpēt galva, jo viss tas svieksts uztaisīts ar atsaucēm uz MK murgojumiem, ko šie par likumiem sauc... 

Link to comment
Share on other sites

Ak jā un tas pasākums - it kā jebkura otras puses iemīcīšana ir baigi dārga, bet kad jāsaņem kompensācija vai remonts kā cietušajai pusei, tad sākās visādas salīmēšanas ar puņķiem uz tamlīdzīgi varianti... 


 

Ņem nost 30% no klases.

 

Lieliski - jo labāk un ilgāk brauc, jo vairāk ko zaudēt, bet "lošpedam" ar mazu klasi bezmaz pa vienai ņems nost.

Link to comment
Share on other sites

17 - 30% = 11.9

 

Labi vēl, ka noapaļo tā kā matemātikā mācīja :)


 

 

"lošpedam" ar mazu klasi bezmaz pa vienai ņems nost.

 

"Lošopediem" gradācija bišķi savādāka, proti, naudas izteiksmē būs ļoti liela atšķirība apdrošināšanas prēmijai starp (4.-5.) klasēm un mazmazītiņa starp (16.-17.).

 

 

Skaidrs, ka to BM aprēķina metodiku ir izstrādājuši primāti..

 

 

Pāris gadus nevarēju ierubīties nafig mani nepaceļ uz BM 17..

 

 

Jāpiebilst, ka arī pirms 2004. nav bijuši  piefiksēti "gadījumi"..

 

 

post-80420-0-52803400-1442432513_thumb.jpg

 

Te LTAB atbilde:

 

post-80420-0-34510100-1442432545_thumb.jpg

 

 

 

Labots - AK-47
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...