Jump to content

Atpazīt zagtu telefonu


 Share

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    9

  • martinno

    8

  • Volters

    6

  • Kristīne

    13

riebeklis2012

 

 

Liekam stavkas? Saku, ka telefons nebūs bijis īstais.
 

 

saku ka feiks topiks

Link to comment
Share on other sites

 

 

saku ka feiks topiks

 

No sērijas - sēžu darbā, darīt nav ko, izdomāju topiku par ko padiskutēt. Oo darba laiks cauri.  x)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

IMEI jāpanāk ka operātors bloķē, jāraksta iesniegums policijā un jāizņem jauna sim karte ar numuru(protams ja negribas zaudēt), domāju ka telefons jau būs ārpus Latvijas, ja nav tad kods būs bloķets , var pieķert pie atbloķēsanas uz citiem tīkliem. Reāli dabūt atpakaļ nav iespējams.

 

Zagļi parasti neslēdz telefonu iekša vismaz pusgadu kamēr kods nav tīrs, sakot apmānot tīklu ka telefonu nelieto vispār.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Zagļi parasti neslēdz telefonu iekša vismaz pusgadu kamēr kods nav tīrs, sakot apmānot tīklu ka telefonu nelieto vispār.

Tu to no pieredzes, ja?

Link to comment
Share on other sites

Poličiem konjaku pirki?

Jepp, poličiem. Pārdevējs tika cauri ar pamatīgu izbīli ;D

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

BoratsLV

Meicha iepostējusi savā profilā statusu ķipa "ajj, nu nevaru atbildēt savā foruma tēmā..;("

Link to comment
Share on other sites

Varbūt var editēt savu pēdējo postu?

Profila statusā pateikt kuru.

 

A pēc kāda laika dienas postu ierobežošanas skaits nometās uz 0 jaunbiedriem?

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

Nu aizbraucām līdz tai Imantai, jau iepriekš tuvojoties Rīgai sazvanījāmies ka tiekamies pie Maximas lielās, labi,es paliku mašīnā,negāju līdz, aizgāja man tuvi 2 draugi, gaida, gaida viņu, draugs pazvanīja viņam ka esam jau klāt, viņš pretī atbildot ka brauc jau, esot Rīgas centrā jau, nedaudz aizķeršoties, bet būs, nu gaidam atkal, mēģinam vēlreiz sazvanīt viņu, nu neatbild vairs, nāk atpakaļ uz mašīnu un saka ka laikam mūs apčakarēja, telefonu ar neceļ, nu sēžam tajā mašīnā gaidam to viņa zvanu, pēc kādām 10 min viņš zvana un saka viņam, ļoti dziļi atvainojas, itkā tikko pārdevis savam darba kolēģim telefonu, mēs tam neticējam, izdomājam lai pazvana otrs džeks un painteresējas vai telefons ir vēl pārdošanā, zvana, zvana, ilgi zvana, paceļ, sakot, ja man viens cilvēks nenopirks, tad atzvanīšot šim atpakaļ, nu gaidam atkal, zvanam vēlreiz pēc kādām 20min, izslēgts telefons, tā kā mēs visi jau esam tā uzvilkti, nezinam ko darīt, gaidīt vai braukt prom? Nu pazvanam vēlreiz, šis tad beidzot arī pateicis ka telefons jau pārdots, mēs visi šokā, aizsperamies tādu gaisa gabalu, ne viņa vairs, ne telefona, kautgan nu sarunāta taču tikšanās bija, viņš manuprāt nojauta ka kkas nav tīrs, sabijās, es nezinu kas viņam lika tik pēkšņi mainīt domas, vrb negribējās ar svešiniekiem tikties, sazin, ja nu uzrauj viņu, tad jau protams labāk kādam darba kolēģim,kuru pazīst iesmērēt, nekā svešam..tā visa situācija bija tik saspringta, ka bija 100% pārliecība ka telefons bija mans..Vot tāds lūk piedzīvojums, apčakarēja pa pilnai programmai..DUSMAS!!!

Kristīnes ziņa:

Link to comment
Share on other sites

Gan jau kāds sazvanīja un laicīgi nobrīdināja jebkurā gadījumā, neba jau nu šis ir kaut kāds slēgtais forums.

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012

tagad kad diils nobrucis kristiine vareetu iemest ss linku

Link to comment
Share on other sites

Kristīne
(labots)

Rakstīšu diezgan ekonomiski, savādāk man tie ieraksti diezgan maz palikuši, atkal vairs nespēšu atbildēt..Man ar šad tad piezogas doma a ja nu tas mans telefona zaglis te sēž, lasa un ierēc tik par mani.

 

Stulbakais ir tas, ka gribu nobloķēt to telefonu, taču nevaru, zvanījām iepriekš uz rd veikalu par telefona imei bloķēšanu,jo tur iegādājos telefonu par pilno sumu ar visu kurjeru pa 400eiro, viņi ar to nenodarbojās, atteicās, pat nepateica kur vērsties tālāk, kam zvanīt. Otrai variants, zvanījām uz SONY centru, tie ar neatbildot, šodien mēģināsim vēl zvanīt. Šodien zvanījām uz tele2 centru, lai manu karti nobloķē, visu izprasīja, apstāstīju visu situāciju sakarā par telefona zādzību,karti nobloķēja,  šie sakot ka varot nobloķēt IMEI telefonam, taču vajagot PUK kodu, no manas tele2 kartiņas, šaize, jau tā ka šobrīd pie manis tās kartes nav, tikšu tikai pēc mēneša ne ātrāk, ja ne vēlāk, bet zinu ka man tā kartiņa ir, gribas ātrāk nobloķēt to telefonu, itkā jau sony centram ar to vajadzētu tikt galā, vsp nesaprotu kāds sakars manam SONY telefonam ar tele2, nu labi tā karte man ir tele2 tīklā..aj, nezinu..tgd tas, noteikti laimīgs staigā ar manu ejošu jauno telefonu, telefonam bija tik 2 mēneši. 

Labots - Kristīne
Link to comment
Share on other sites

versatile

:D :D :D

TĀ rēcis sen nebiju... Kāds sakars Sony vai RD ar IMEI bloķēšanu? :D

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

martinno

Sony ar Tavu problēmu nav nekāda sakara. Vienīgais, kurš šobrīd var kaut ko darīt - policija. Raksti iesniegumu, ka nozagts telefons. Vajag panākt, lai viņi iesniedz operatoriem pieprasījumu bloķēt konkrēto IMEI. Viss...

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Sākumā pati zvanīji uz sludinājumu, bet pēc tam dzeks? Saprotu, ka nosperts nav Rīgā, varbūt zināja, ka braucat no tās puses, kur nosperts. Džeks jau tad varbūt nojauta.

Link to comment
Share on other sites

Jau no paša sākuma problēmas risināšanas secība galīgi nepareiza. Beigās nonāci pie tā, ar ko bija jāsāk.

Kā saka kaimiņos "Эх, молодежь нынче пошла!"

Link to comment
Share on other sites

IMEI bloķē mobilais operātors ar kuru tu strādāji un lai tas notiktu, nekādi PUK kodi nav vajadzīgi.

LMT to izdara pāris minūšu laikā, pēc tam ir jāpiebrauc un jāuzraksta iesniegums.

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Ienāca prātā doma... Kristīn, ja nav ko zaudēt...

Varbūt publicē šeit tā aparāta modeli, sērijas numuru, IMEI un citas sensitīvās lietas, lai maksimāli būtu jautrība?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kristīne

Volter, nav jau grūti uzrakstīt visu vajadzīgo, bet ir jēga? Tas jau situāciju neizmainīs..tāpat jau jūs pārējie tur neko nepadarīs, viss jau ir zaudēts

 

Versatile, nu ja reiz esi tik gudrs, tad izskaidro kur tad man jāgriežas?  Jo cik man zināms jāveršas uz operātora apkalpošanas centru vai tuvāko apkalpošanas centru, nevaru iedomāties kas tad vēl uzņemas šo bloķēšanu..tā kā šeit no tava rēcama man pašai rēkamais uznāca vēllielāks, labāk vsp nebūtu neko rakstījis, tikai lieki komentāri.

 

Zuxter, sludinājumu man prasīja iemest te forumā, to arī izdarīju, un kāds sakars ar sludinājumu? Sakars tāds ka tieši šis bija mans telefons kas tirgojas.

Link to comment
Share on other sites

Jēga tāda, ka diezgan grūti pēc tam kaut ko izdarīt ar aparātu, kad "pagoglējot" uzpeld negatīva informācija par preci. Ne jau visi ir tik lieli auni, ka nepainteresējas par kaut ko iepriekš. Ja kaut vienam tas palīdzēs neiegrābties, vai kaut nedaudz sagādās stresu pārdevējam, tas vien būs bonuss. Nemaz jau nezini, kur uzpeldēs aparāts un kas ar to ko darīs.

Link to comment
Share on other sites

Nu tak jāinteresējas tavā gadījumā Tele2, kad LMT bloķēju nekādus tur puk neprasīja.

Labots - Eernijs
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Piezvanām uz Tele2 info sakam, ka nozaga tel. nepieciešams steidzami bloķēt karti telefonu, par karti saki, ka jau blokeji, pirms laika!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

IMEI bloķē mobilais operātors ar kuru tu strādāji un lai tas notiktu, nekādi PUK kodi nav vajadzīgi. LMT to izdara pāris minūšu laikā, pēc tam ir jāpiebrauc un jāuzraksta iesniegums.

Pieļauju ka PUK ir pajautāts lai varētu 100% idenficēt ka zvana īstais saimnieks. Nez vai arī LMT rubī nost pēc zvana : Labdien, bloķējiet numuru tādu un tādu. Paldies uz redzēšanos.

 

Ko varu ieteikt Kristīnei ja vēl cer atgūt kādreiz savu telefonu:

1)nekādā gadījumā nebloķē pie operatora 

2)iesniegums policijā ar lūgumu nebloķēt un izskaidrot mentam (kuri savā būtībā lielākā daļa ir stulbi auni)

lai raksta pieprasījumu operatoram lai atrastu jauno saimnieku

3) un ceri ka būs situācija, kāda tika aprakstīta pirms tam - jaunais saimnieks (visticamāk tas nebūs zaglis, bet tas kurš nopirks) tiks iemānīts policijā un telefons viņam tiks atņemts, jo viņš atšķirībā no Kristīnes nespēs uzrādīt pirkuma (lasi īpašumtiesību) dokumentus.

 

Tas arī viss

 

 

Sakars tāds ka tieši šis bija mans telefons kas tirgojas

Sorry Kristīn, tas ir tikai tavs pieņēmums 

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

Iesniegums policijā, bet nekādā gadījumā uzreiz nedrīkst bloķēt telefonu, to var izdarīt pēc kāda laika, ja nav pozitīvas atbildes no policijas.

Link to comment
Share on other sites

Un pārlasot Kristīnes ziņu kā ir organizēta tikšanās, teikšu kā ir- jūs ne tikai zagli bet jebkuru domājošu cilvēku nobaidīsiet. Vispirms zvana meitene, tad džeki. Tikšanās sarunāta ar meiteni, atnāk divi džeki. Pēc tam džeki zvanās. Jūs reāli paši izskatījāties pēc gopņikiem vai ekonomiskās policijas mentiem kuri grib izdrāzt SS tirgotāju. Jo nevienam nav īpaša noslēpuma ka 90% ss sludekļu ir no profesionāliem tirgotājiem. Kā arī tas ka menti šad tad viņus padrāž. Gan valstiskā uzdevumā, gan arī privātā kārtā priekš savas kases.

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

Sakars tāds ka tieši šis bija mans telefons kas tirgojas. https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/phones/mobile-phones/sonyericsson/xperia-z2/bllghd.html

 

vakar nozaga telefonu, baltā krāsā, Ir aizdomas ka tā atradējs jau tirgo manu telefonu ss.lv, jo viss sakrīt, laiks, apraksts, garantijas nav, itkā nevarot atrast, kompleKtā lādētājs, baltā krāsā un pārsteidzoši maza cena

 

Es kaut ko nesaprotu?

Tajā sludeklī ir melns un cena liela, un vispār aprakst pilnīgi neko neizsakošs, jo tur nekādu pazīmju nav.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pieļauju ka PUK ir pajautāts lai varētu 100% idenficēt ka zvana īstais saimnieks. Nez vai arī LMT rubī nost pēc zvana
Iespējams, bet gribētu redzēt, kam tā kartiņa ar PUK ir līdz, ir cita info pēc kā var noskaidrot īpašnieku. Un LMT bļokē karti, pēc zvana, ir dzīvē gadījies!  
Link to comment
Share on other sites

Kristīne

Es vsp nebiju zvanījusi tam pārdevējam, pat ne runājusi ar viņu, nevajag jaukt, zvanīja viens mans draugs, kas sarunāja tikšanos vakarā, tad arī mēs visi aizbraucām , pēctam vēlāk veicām vēlvienu zvanu no cita mana drauga, tas arī bija viss, nekāds gopņika variants no mūsu puses nebija. Sludinājumā telefons bija balts, kas jau vakar tika izdzēsts, par šodienas melno telefonu kas ielikts ar to pašu adresi, neko nezinu, kā saka Kaspars tad ss jau palaidis to uz citu sludinājumu..tie, kas iepriekš redzēja manu ievietotu linku ar baltu telefonu redzēja.

 

Un vēl, kā lai nedomā ka tas nav mans telefons, ja laiks sakrita kad tika ielikts, tas notika tajā pašā vakara 23.00, nākamais- baltā krāsā, apraksts- kā jauns, akurātie lietots, protams, teksts vsp nebija pilvērtīgs, vēl viņš apgalvoja ka viņš garantiju nevarot atrast, itkā tas esot meitas telefons, telefona pārdošanas iemeslu neminēja, cena vēl diezgan lēta, nu kur tāda sakritība var būt? Ielika sludinājumu tajā pašā vakarā kad atrada lai ātrāk tiktu pie naudas, taču skaidra djēla un šodien vairs sludinājuma nav. 

Link to comment
Share on other sites

ykristaps

Nu tad beidzot.. Atrada.

Pats rīkotos savādāk "zagļa" lomā un atdotu īpašniekam. Bet nu ja būtu pazaudējis maku, tad nebļautu boldā zaglis, zaglis.

Labots - ykristaps
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja telefons ir ieslēgts, īpašnieku rokā saganīt ir pāris dienu jautājums! IMEI kods taču ir zināms!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...