Jump to content

Atpazīt zagtu telefonu


 Share

Recommended Posts

Labdien, situācija ir diezgan dramatiska, vakar nozaga telefonu, baltā krāsā, prakstiski jauns, visi dokumenti ir pie manis, bloķēt pašlaik nevēlos, sākumā gribas satikties klātienē un pēc IMEI koda uzzināt vai šīs telefons ir mans. Ir aizdomas ka tā atradējs jau tirgo manu telefonu ss.lv, jo viss sakrīt, laiks, apraksts, garantijas nav, itkā nevarot atrast, kompleKtā lādētājs, baltā krāsā un pārsteidzoši maza cena, protams, ātrāk vēlas notirgot, jo visticamāk zin ka jebkurā brīdī var nobloķēt. Šodien zvanījām ZAGLIM, sarunājam tikšanos vakarpusē, ES VĒLOS SAVU TELEFONU ATGŪT JA TIEŠĀM TAS IZRĀDĪSIES MANS, tikai nezinu kā pareizi rīkoties šajā situācija, mierīgi izrunāt telefonu atgriezt atpakaļ vai ņemt līdz papildspēkus, vīriešus lai iebiedē, es esmu apjukusi,protams...PALĪDZIET LŪDZU KĀ MAN ŠAJĀ SITUĀCIJĀ VISLABĀK RĪKOTIES?  Lūdzu nerakstiet neko aizskarošu, ceru uz sapratni! 

Labots - Kristīne
Jāizvēlas normāli tēmas nosaukumi nevis tādi, kas neko neizsaka
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    9

  • martinno

    8

  • Volters

    6

  • Kristīne

    13

martinno

Apskati, ja IMEI sakrīt - saki lielu PALDIES un dodies prom (neatdod telefonu atpakaļ pārdevējam). Protams, paņem līdzi visus iespējamos papīrus, lai ir pierādījumi.

Nu tad scenāriji divi:

1) Viņš sāks stāstīt, ka nav zadzis, u.t.t. - lai atdod vai sauks policiju. Lai sauc :)

2) Stāsts būs tas pats, tikai pats labprātīgi dosies prom.

 

Kaut kā tā... Bet kādu vīrieti gan paņem līdzi, lai zobus Tev neizdauza.

Link to comment
Share on other sites

Kristīne

Ar policijas starpniecību manuprāt ir bezcerīgi, drīzāk pazaudēts laiks un beigas atbildes no viņiem nekādas, cik dzirdēti šādi gadījumi, gribas tikt galā pašas spēkiem..

Link to comment
Share on other sites

Pirkumu aplicienoši dokumenti ir? Jebkas, kas apliecina, ka telefons patiesībā ir tavs? Ja ir, martinno variants. Policiju vari saistīt vai nesaistīt, bet, ja telefonu nesavāksi pati, minimāla iespēja, ka kādreiz to vēl redzēsi.

Link to comment
Share on other sites

Kristīne

nebija domāts, to uzrakstīju jau iepriekš, zinu ka telefonu gribu atgūt, bet tajā pašā laikā mani pārņem nenormāļas bailes, jo sazin kāds cilvēks mani sagaida pretī, visādi cilvēki jau ir..


visi dokumenti ir pie manis, esmu tā īpašniece, tā kā man ir visi pierādījumi ka tas telefons ir mans,


Protams saprotu ka pašai jārīkojas, savādāk telefonu neatgūšu, gribas jau iepriekš visu izplānot lai beigās vel nesanāk dzīties pakaļ zaglim un vel sazin kādas sekas..tfu, tfu, tfu jāpārspļaujas.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Neej uz tikšanos ar baru vīriešiem - pārdevējs var neatnākt. Ej viena, kad esi apčamdījusi telefonu, tad var arī vēl kāds pienākt, lai nav tādas bailes... 

Link to comment
Share on other sites

Kristīne

Jo lieta ir tāda, ka telefonā bija visas manas bildes, tātad viņš zin kā izskatos, ja arī nākšu uz tikšanos, jau vien mani ieraugot mainīs savu stratēģiju..

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu ar policiju ir vērts, vismaz es tā izdarīju. Kad atradu, kad mans telefons tirgojas ss, aizgāju līdz mentiem, izstāstīju kas un kā, ments sarunāja, kad satikties ar tirgotāju un dabūju atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Kristīne

nu itkā vakaŗā sarunājām tikšanos, jo nu nedomāju ka ātrāk pārdos, kā nekā nekādu telefonu apliecinošu dokumentu nav, nu nezinu, ja patrāpās kāds muļķis kas paņem neapdomājot sekas, kā saka sūdīgi viņam pēctam.

Link to comment
Share on other sites

Nu aizsūti kautvai kādu savu draugu, lai nočeko imei un ja ir īstais, lai ņem telefonu un lieta beigta

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja patrāpās kāds muļķis kas paņem neapdomājot sekas, kā saka sūdīgi viņam pēctam
 

Sūdīgi vai nesūdīgi, bet, ja kāds to telefonu paspēs nopirkt, bez likuma pārkāpšanas tu pie viņa vairs netiksi. Rīkojies ātri.

Link to comment
Share on other sites

Telefona tirgotājs kā ieraudzīs tikšanās vietā to personu no kuras ir nospēris telefonu, pagriezīsies uz otru pusi un pēc sekundes šā vairs tur nebūs. :D

Tb uz tikšanos ir jāiet kādam citam..

Link to comment
Share on other sites

Kristīne

man tāda doma arī ir, sūtīt draugu lai izčeko situāciju, ja sakrīt, lai bāž kabatā un iet prom..man jau galvā vienmēr tās negatīvās domas neliek mierā! Pats varbūt drošības pēc būs savācis bariņu draugu, aizsardzībai! 

Bet manuprāt tas ir tik debīli, jau tā paša vakarā kad atrod telefonu ieliek pārdošanā, laikam baigā vajadzība pēc naudas..tā gribas lai uzraujas tas mantkārīgais..


Vislabākais jau būtu ierasties ar policiju, bet ņemot zvanot policijai tā arī kāds uz sitiena tagad brauks glābt mani, neticu! Sākumā pierādījumi, dokumenti, situācija vēl jāapstāsta, kā saka gara pasaka, telefons sen jau būs pārdots...Man te galvā šaudās tik daudz domu, GALVENAIS JAU GRIBU ATGŪT SAVU TELEFONU..:(((((((  :((((((  :((((((

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

man tāda doma arī ir, sūtīt draugu lai izčeko situāciju

Nevis sūtīt, bet tad lai arī pats zvana un sarunā tikšanos... un TAGAD! 

Link to comment
Share on other sites

+1 Martinno teiktajam. Ja telefons tiešām zagts, ne atrasts (maz kas gadās) un zaglis zin, ka nospēris meitenei - ja zvanīs džeks, būs mazāk, (vai nebūs) aizdomas uzrauties uz īpašnieci. Lai zvana tūlīt, piedāvā izdevīgu summu un uz priekšu. Var tuvumā blandīties vēl pāris "nejauši" garāmgājēji, katram gadījumam. Pati labāk nerādies, vismaz, kamēr nav skaidrs, ka aparāts tavs.

Link to comment
Share on other sites

Un jārunā tikšanās +- publiskā vietā nevis kaut kādā vārtrūmē vai pustukšā ielā;

var paprovēt uzzvanīd Degpunktam (kontaktus atradīsi netā) - ātri apstāsti situāciju  šiem šitas varētu būt riktīga medusmaize, ja tiešām izrādīsies Tavs telefons:)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Nebūtu jau slikti ekranizētajā kastē ieraudzīt, kāds tad izskatās tas intelekta trūkumā dzīvojošais tehno-losis :D

Link to comment
Share on other sites

Kristīne

Jā, publiskā vietā noteikti, ja tas izrādīsies mans telefons, pilnīg gribas iespļaut viņam sejā par to..


katrā ziņā ja viss izvērtīsies par labu man, un rokā būs tas mantkārīgais zaglis ar manu telefonu noteikti, šeit izstāstīšu kā mums tur viss izvērsās, jo nu interesē jau tas gala rezultāts, bet ja nu tā būs nu tāda sakritība un izrādīsies ka telefons nav mans, tad jau liks mieru, ar laiku pārdzīvošu savu smago zaudējumu, un viss, jādzīvo tālāk, mācība man, ka viss ir jāpasargā uzmanīgi

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Sejā spļaut gan nevajag, var dabūt arī atpakaļ tā, ka maz neliekas. Noteikti kādu līdzi gan.

Link to comment
Share on other sites

IMEI kodu proti paskatīties?

*#06#

 

Labāk jau būtu nevis sejā spļaut, bet aizturēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ykristaps

Neiaizmirsti šokolādi gadījumam, ja pašai nākas uzrauties uz ne savas trubas. Tūrisma gadījumos..

 

P.s tad atrasts vai zagts?

Labots - ykristaps
Link to comment
Share on other sites

Kristīne

jā, IMEI pārbaudīsim un pēc vēl vienas fīčas spēšu atpazī savu telefonu, jo manam telefonam sānu poga diezgan grūti spiedās, parasti visiem tādiem telefoniem ļoti mīksti uzspiežas šī poga, nezinu, šādu jau biju saņēmusi pilnīg jaunu, tā kā pirmais noteikti kas jāspiež ir tā sānu poga, lai iespīdas ekrāns, pēc tā uzreiz jau jutīs ir vai nav..p'ēctam jau IMEI

Link to comment
Share on other sites

Ir kāds likums kurš aizliedz tirgot lietas BEZ dokumentiem? Varbūt tas vairs nav zaglis bet jau kāds cits kurš pārpircis trubu, un ieliekot to kabatā par zagli pārvērtīsies misters Caps. Ja lietu grib likumīgi atgūt tad bez policijas manuprāt tur nekas labs nesanāks. Visdrīzāk pat ar policiju var nekas nesanākt, jo nav jau tas telefons pat pieteikts kā zagts, pat ja būtu tad to trubu teorētiski mentiem vajadzētu aizturēt līdz apstākļu noskaidrošanai, kas var izrādīties ļoti ilgstošs process.

Link to comment
Share on other sites

Kristīne

Par šokolādi lai aizmirst, tā jau nākas gabalu ko braukt, ja arī šis nebūs mans telefons, tad vienkārši pateiks ka neņems, nekas sīki nav jāpaskaidro! To visu atmosfēru jāuztaisa diezgan vēsi, tā lai viņš neaizdomājas ka mēs viņu pārbaudam, pa vidam jāizjautā sīkāk par telefonu

Link to comment
Share on other sites

 

 

katrā ziņā ja viss izvērtīsies par labu man, un rokā būs tas mantkārīgais zaglis ar manu telefonu noteikti, šeit izstāstīšu kā mums tur viss izvērsās, jo nu interesē jau tas gala rezultāts,
Ieraksti jeb kurā gadījumā.
Link to comment
Share on other sites

psihiatrs

Indigo detected!

 

Jāiet uz policiju un mierīgi jāaprunājas ar inspektoru nevis te kalt aizturēšanas plānus IT forumā!

Link to comment
Share on other sites

policija un ļoti ātri. aizsūtīs līdzi tev kādu inspektoru ikdienas drēbēs. ja viņiem pašiem būtu jāmeklē, tad būtu slinki, bet ja te uz paplātes visu pasniedz, tur būs momentāla reakcija no viņu puses.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es vienreiz ar operatīvo grupu gāju pirkt urbjmašīnu, tādu kā man nozaga. Pēc seriāla tomēr nebija īstā. Nācās puišiem pirkt konjaku :) 

Bet tā gājiens uz policiju pirms tikšanās ar zagļi ir rekomendējošs. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es vienreiz ar operatīvo grupu gāju pirkt urbjmašīnu, tādu kā man nozaga. Pēc seriāla tomēr nebija īstā. Nācās puišiem pirkt konjaku
Poličiem konjaku pirki?
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Savulaik (kādus 9 +- gadus atpakaļ) bija stāsts:

Pie stacijas no viena "vatenieka" nopirku telefonu Nokia 6310i - tajā laikā tas bija diezgan lepns rīks. Pat kaste bija komplektā un cena bija puslīdz patīkama. Kā vēlāk atklāju, IMEI uz tās kastes nebija īstais, bet to jau nepaskatījos. 

Pagāja kāds pusmēnesis vai mazliet vairāk un man zvana kaut kāds personāžs no Rīgas un interesējas par satikšanos - no policijas. Nu un ne par ko nevēlas stāstīt par ko ir runa - nekas traks un briesmīgs. Tā kā tajā laikā biju mazliet naivāks, neiedomājos par telefonu. Ierodoties, man tiešā tekstā tika jautāts, kādu tālruni lietoju un kur to esmu ņēmis. Finālā, es sarakstīju kontaktus sim kartē, parakstījos uz izņemšanas akta un devos savās gaitās nu jau bez telefona. Nosauca mani par labticīgo pircēju vai kaut kā tā. Kopš tā laika, tālruņa pirkšanu no rokām uzskatu par nekošēru. No policista noskaidroju, ka bija lūgums no īpašnieka noteikti atrast tālruni un tālab tika piesaistīts operators, kas pēc imei uzmeklēja un tā kā tas bija pieslēgums, bija ko meklēt. Domāju, mūsdienās tas arī ir vienkārši izdarāms, ja pietiekami tracināt policistus un presēt.


 

 

To visu atmosfēru jāuztaisa diezgan vēsi,

Laikam jau tā - kā parasti, jākaulējas par cenu un jāprasa vai strādā un negļučī un vai lādētājs ir...

Varbūt ir kāda zīmīga trauma - tad var prasīt lai atsūta kādu bildi no tālruņa ekrāna - tip, vai nav saskrāpēts, ka autobusa logi...

Bet nu jārīkojas ātri, ja cena ir zema. 

Link to comment
Share on other sites

Liekam stavkas? Saku, ka telefons nebūs bijis īstais.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...