Jump to content

Foto vai video kamera ceļojumam?


Bonifacijs
 Share

Recommended Posts

versatile

Ampērus paņems, cik vajadzēs. Es pie abām izejām neslēgtu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 613
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • raiviic

    62

  • Zux

    44

  • Žaks Noriss

    57

  • Bonifacijs

    199

Top Posters In This Topic

Posted Images

Long John

Žēl, ka Bonifācijs negrib klausīt pieredzējušu cilvēku ieteikumus, bet pats mēģina meklēt grābekļus, kuriem citi jau sen kāpuši virsū... :yahoo:

Par akumulatoriem un to lādēšanu- vēlreiz iesaku nopirkt 1-2 rezerves aķus un papildus ārējo lādētāju ar 220 un 12V kabeļiem.. Ceļojuma laikā viesnīcā (un arī autiņā) varēsi vienlaicīgi uzlādēt 2 aķus un vienmēr būs garantija, ka nepaliksi bez barošanas! 

 

    http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2060353.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xakku+sony+a6000.TRS0&_nkw=akku+sony+a6000&_sacat=0

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

versatile

bļin, tak sonim tā bača ir teju neizsmeļama - esmu bliezis sacenes visas dienas garumā, kadrus nežēlojot - pietiekami. Nafig vēl 2 baterijas? Ar šitādu ārējo var kaut kabatā lādēt, kamēr iet no apskates objekta uz busu vai kamēr pīppauze. 

Frīdi, b'tuu vēl cilvēkam ieteicis vertikālo gripu ar AA bateriju magazīnu. 21ais gadsimts, jopcik.

Pats šajās brīvdienās spļaudījos, ka fuji nevar caur uzb lādēt - sapisos meistarībā un neuzlādēju 1 rezerves akumulatoru. Mobilo lādētāju ar bateriju pakām apkārt pilns, bet fudžika baterijai - nea.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Long John

Versatile- rakstu no savas pieredzes- pilnā ceļojuma dienā ar intensīvu programmu dažreiz arī ar 2 aķiem pa īsu (jo sevišķi, ja gribas pīppauzēs uzņemto paskatīties un pašķirot).   

Bet katram jau savas vajadzības un prioritātes. Varbūt arī, ka man Nex-7 tāds rijīgs gadījies.

Es tomēr stagnātiski pieturos pie vecajiem labajiem ne-USB lādētājiem..... :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

A kur pboblēma pilnā ceļojuma dienā ar intensīvu programmu kabatā ik pa brīdim palādēt?

Vienīgā ķibele- lai bildētu, jānorauj la'deklis no kameras - bet tā nav pat sekunde.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu ko, uzrīkošu testu - izfočēšu baču līdz galam un tad uzņemšu laiku pa kuru Mi viņu pielādēs pilnu. Teorētiski ar 4x spēcīgāku strāvu būtu jālādējas ātrāk nekā ar orģinālo nīkuli, ja tas tiešām būs varen ātri, tad jau stresam pamata nav. Drusku mulsina tas ka Long John saitē neorģinālajām baterijām ir uzsvērta čipa esamība, ka vēl ar to nesanāk ziepes

Link to comment
Share on other sites

 

 

Teorētiski ar 4x spēcīgāku strāvu būtu jālādējas ātrāk nekā ar orģinālo nīkuli

???

Link to comment
Share on other sites

Nez vai ielejot bākā 4x vairāk degvielas, tu varēsi braukt 4x ātrāk! :)

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Es vien ceru ka ieliešana spēcīgas strūklas dēļ varētu būt drusku žiglāka

Link to comment
Share on other sites

Un ja kakliņš, pa kuru lej iekšā, šaurs. Salīdzinājumam - iedomājies riktīgu šļūteni, tādu 100 mm diametrā, tas ir šļūtenes gals, nu un notēmē uz sava auto benzīnbākas atveri, un, Boņuk, tagad lej... :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Vai tad princips, ka jo lielāka uzlādes strāva, jo īsāks mūžs aķim, ir atcelts?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nekas jau nav absolūts it sevišķi ja runa irt par tik badīgu kantori kā SONY, es pat mazo pirkstiņu neliktu ķīlā ka tā nabaga batereja nevar paņemt visus 2A. SONY vadoties pēc mārketinga vai vienkārši ražošanas izmaksām varēja mierīgi pielikt vislētāko un švakāko lādētāju šai kamerai, nu kaut vai tāpec ka modeļu gammma ir 2x dargāks modelis iespējams ar tādu pat batereju kas arī attiecīgi lādejas ātrāk. Kaut ko viņi vienalga tur muhļī, ja jau reiz tai baterejai čips ir un šo lietu es arī gribu tīri praktiski pārbaudīt, jo instrukcijā norādītais laiks kaut kādas 7 stundas (precīzi neatceros un skatīties nav laika) ir manāmi par ilgu


 

 

Vai tad princips, ka jo lielāka uzlādes strāva, jo īsāks mūžs aķim, ir atcelts?

 

Cik saprotu ne pats A6000 ne arī Mi neļauj tā pa taisno tupo lādēt cik tik jaudas kamēr līst pār malām, iespējams baterijas čips ar kaut ko vēl saka šajā sakarā, nezinu kā tas darbojas 

Link to comment
Share on other sites

Un ar kādām metodēm tu tos 2A veidosi? Jebkuram aķim standarts ir 1/10 no ietilpības, nu tas tā parastajiem zēniem.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs
(labots)

Tb 1A? Tā Tu apgalvo ka ir zinātniski pareizi lādēt šo konkrēto bateriju? Vari piebilst kas notiktu pie 2A ja uzlādes procesā iesaistītās ierīces to pieļautu?

 

Patreiz risinās lielais video tests - mēģinu nosēdināt bateriju no 100% līgdz finišam uzņemot video, iet interesanti, atskaite būs kad tiks sasniegts finišs

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Nesēdini Li baterijām 30% jau nav labi!

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Par vēlu :mda:

Link to comment
Share on other sites

Pervij raz ne pedarasts! Uz nākotni!

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs
(labots)

Karoče atskaite par video baterijas sēdināšanas testu.

 

Nakts, istaba, mākslīgais apgaismojums, stends, video tupo uz sēdošu cilvēku, temperatūra 26C, baterija uzlādeta līdz 100%, SD kartiņa Kingston class 4, FullHD 50p

aiziet!!!!

 

20 min                        -------------------                          baterija 83%

30 min                   parādas emblēma pārkarst            baterija 71% (korpuss un ekrāns manāmi silts)

ieraksts apraujas pie 30min. (max. ieraksta ilgums)

noch ein mal!!!

2 min                     parādas emblēma pārkarst            baterija 68% (korpuss un ekrāns manāmi silts)

17 min            pārkaršanas vairs nav                           baterija 50% (korpuss un ekrāns manāmi silts)

30 min            pārkaršanas vairs nav                           baterija 35%

% (korpuss un ekrāns manāmi silts)

ieraksts apraujas pie 30min. (max. ieraksta ilgums)

6-10 min      aparāts pats izrubījās, ieraksts aprāvās precīzs laiks jāpēta pēc video ieraksta garuma (rīt)

noch ein mal!!!

3min               pārkaršanas vairs nav                           baterija 28%
8min               pārkaršanas vairs nav                           baterija 22%
14min               pārkaršanas vairs nav                         baterija 14%
21min               pārkaršanas vairs nav                         baterija 6%
23min               pārkaršanas vairs nav                         baterija 3%
26min               parādās emblēma pārkarsis                baterija NIL!
30 min              parādās emblēma pārkarsis                baterija NIL!
Mocīšanu ar video pārtraucu
veikti + 30 foto ar piespiedu kārtā ieslēgtu zibspuldzi vairākkārtīgas mirdzināšanas pret sarkanacu stilā nonstop režīmā. Šajā brīdī atcerējos Jema vārdus par izlādes kaitīgumu un pārtraucu eksperimentu, taču iekšējā sajūta saka ka vēl vismaz 10 kadrus bija iespējams uzņemt nonstop flash režīmā neskatoties uz to ka baterija zemāk par 0% uzlādes.
 
Tad nu tā laiks doties gulēt un tapēc eksperimenta otro daļu Mi Power Bank uzlādes testu atstāju uz rītdienu

Sausais atlikums uz šo brīdi saka ka ir iespējams uzņemt 3x30 min video solīto 2H+ vietā un pat bezprocentu baterijas atlikums ļauj uzņemt ne mazāk par 30 foto ar zibspuldzi.  Varēja būt sliktāk, un spriežot pēc A5100 apskata  - daudz sliktāk.

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Boni, vvv vārdus izrāva, ja gribi uzcepta bateriju, cep uz pannas ar labu eļļu, ko nu jau raujies  pāri dvēselei?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Mans mērķis ir noskaidrot kā tad īsti tur ir, tas i 1.

A 2 ir vai tiešām ir nekavējoties jāpasūta 1-2-3 papildbaterijas + 220V lādētājs kā apgalvo Long John

Link to comment
Share on other sites

Nu es jau tavā vietā paskatītos cik maksā orginal Sony akku  un tad eksperimentētu, kreisās baterijas ir un paliek kreisās! Neinteresējos par šo tēmu gadus 10, pirku Sony videokameru par 500 Ls, papildus baterija maksāja 95Ls, man ir pietātē pie šim lietām!

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ta štrunts būtu viņus pasūtīt pēc linkiem ko pats Long John iedeva, tik vai tie neorģinālie darbosies kā nākas un vai to vispār vajaga - man tak visu šito hlamu kaudzi vajadzēs vēl caur lidostām tašīt cauri un tur jo mazāk - jo labāk. Elementārs overweight var uzraut tadu ciparu ka padomāsi  - labāk būtu uzlicis mīksto. Patreiz fotohlams jau velk uz pusi no aviobagāžas svara

Link to comment
Share on other sites

Ņem vērā ka palielināts Li bateriju daudzums, var izraisīt nevēlamus stopus lidostās, jo tagad tas nav vēlams process!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ups, par šito es nezinu neko!


SONY orģinalās baterijas cena atsit jebkuru vēlmi iegādāties lieku

Link to comment
Share on other sites

Tad nekauj nost, tādeļ ka tev liekas!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs
(labots)

Nu cerams ka no vienas reizes jau nenomirs. Pa lielam es vienkārši gribēju izlādēt to baču un saprast uz ko ir spējīga Mi Power Bank uzlāde. Pa lielam es biju pārliecināts ka kameras gļuki sāksies pie 10% uzlādes, nu izrādās ka nē.  Atliek vien secināt ka uzrādītie NIL uzlādes procenti nozīmē ne mazāk par 10 reālās baterijas uzlādes procentiem, tā kā vsje pučkom!

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Tavs energo nesejs, neko nevar paātrināt pie parastiem standartiem! Ir MB, kas spēj saprast,  kas ir piekabināts, viņi pacels spriegumu, bet jebkurā gadījumā strāvu izvēlēsies tavs lādētājs, vai tavs akku, jo savādāk, sprāgstošs akumulators var nodarīt nedaudz mazāk briesmas kā uzbrukuma granāta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Draugs Jema, ja Tu zinātu kā patreiz cenšos izprast Tavu domu!!!


Sapratu vien to ka sūdu nebūs ja viss ies pēc plāna :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Nu tas ir tā, ja tev jaunais bloks ir 16000 mA/H, tas nenozīmē ka viņš varēs lādēt ātrāk aparātu, vairāk aparātus skaitu, jā !

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ja pa nopietnam tad nudien, ļoti ceru uz rītdienas uzlādes testa rezultātiem. Ja uzlāde nudien paliks 7+h līmenī tad Long John ir absolūta taisnība, bez variantiem.


Nu tas ir pie nosacījuma ja SONY ir korekti izvēlējusies bateriju un tās lādētāju, kas vēl nav fakts. (Es esmu personīgi tik daudz reizes nopietni vīlies SONY tehnikā, ka uzticības nav ne mazākās - tas arī ir iemesls kāpēc tik ļoti cenšos pārbaudīt)

Link to comment
Share on other sites

Iekš EU, visiem Li akku ir lādēšanas iekārtas,  kas ņems noteiktu strāvu, pie noteikta sprieguma, tagad visi tiek pielīdzināti pie USB tātad 5V. Pie ļoti lieliem akku, ja BB jauda ir ļoti svarīga, savu backup bateriju lādēsi, vainu parastajā režīmā 1.6A, vai no vai nu no vāja avota vismaz 24 stundas.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

mļa sapinos daiļrunībā - tātad ceru notestēt puslīdz reālos apstākļos kameru un tās akumulatoru + alternatīvu uzlādes ierīci, lai izdarītu secinājumu ko tieši darīt - iegādāties papildus baterijas, vai koncentrēties uz uzlādi fonā


Jema - ja es kādreiz sadomāšu apgūt mandarīnu valodu, tad pierakstīšos kursos pie Tevis, nopietni - tas ir talants, pateikt tā lai būtu saprotamas frāzes, bet konteksts levitētu.

Link to comment
Share on other sites

Boni, ja Tu sapisies, davai lai tehnika pati lādē! Un bļāviens izstāstiet kur ir jābūt lai divus aķkus nosēdinātu, tūkstoš bezjēdzīgu kadru, ir taču jāsaprot kur tu esi un kas būs?

Esmu bijis gan Sahāras tuksnesī, gan pie Kilimandžaro, vienmēr esmu sapratis cik varu fotografēt, filmēt un cik nē, kur ir problēmas? Galvenais es esmu sūdīgs amatieris!

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tikai mieru -pirmā kursa jurispodences studentam stāvot gumijas zābakos govju kūts applūdušajā  spārnā līdz celim lopu ekskrementos vienmēr ir svarīgi laicīgi nokonstatēt  kā faktu savu eksistenciālo stāvokli - sūdi ir līdz celim  vai līdz horizontam!

Link to comment
Share on other sites

To varētu runāt ģeogrāfs, celtnieks, arhitekts, kas zina, kas ir ģeodēzija! Ja to runā jurists, viņam ir vieta PSRS armijas rindās!!

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Pēc baterijas sēdināšanas testa vēlo nav iespējams izdarīt rezumējošos secinājumus. Tā knapi, knapi izvilktā pusotra stunda video ir nudien tuvu pie vakara videovajadzībām


Ok, daiļrunas konkursa laureāts ieslīpi dodas uz čuču apdomāt situāciju gadījumā ja Mi nespēs uzlādēt kameru no NIL līdz 100% pa 4h

Link to comment
Share on other sites

Boni, iesaku jau tev par to daiļrunību padomāt, nu nesanākt tev, tev visi ir tehniskie speci!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...