Jump to content

Audi kondicionieris


Alfijs
 Share

Recommended Posts

 

 

Pastāsti, kas tur ir dīvains, ja serviss prot ne tikai pogas spaidīt uz skārienekrāna?
Tas verķis maksā labas mašīnas cenā un varbūt tikai specializētā servisā, kas viņu var nopelnīt un vēl uz tā biznesu uztaisīt, par to es arī brīnos, jo versatile apgalvo ka gandrīz katrā servisā tādi aparāti ir!
Link to comment
Share on other sites

Par kuru verķi Tu runā? Par to, kurš kondišku māk iztukšot, pārbaudīt kā tur spiedienu un uzpildīt? Ventspilī tāds ir Pirelli keypointā, kurš nedomāju, ka ir populārākais serviss pilsētā, bet var būt arī kļūdos. Pie šiem pārbaudes cena 19.99EUR, kurā ietilpst arī 500g aukstuma aģenta. Tāds pats aparāts ir manīts arī citos vietējos servisos, kur kaut cik nopietni ņemas ar auto remontiem. Tā ka var būt aparāts nemaz nemaksā kosmosu, galu galā - nekas tāds jau tur nav... 

 

Lai atrastu noplūdes vietas, tam jau nekādu baigo verķi nevajag - uztanko sistēmu ar krāsvielu saturošu figņu un skatās UV gaismā... 

Link to comment
Share on other sites

Tev ir paveicies, es Rīgā jau gadus 15 dzenu tikai uz vienu ledusskapju darbnīcu pie Alfas, silto dienu sākumā ir pāris stundu rinda jāstāv. Biju uz Valmieras ielas slaveno servisu, kad man sāka stāstīt ka veco jāizmet un viņi tikai svaigu pumpē, pasmējos par cenu, princips klients idiots ir jāslauc!

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nezinu, speciāli neesmu pētījis, bet tie aparāti tiešām manīti vairākos servisos.

http://www.amazon.com/Robinair-34288-CoolTech-Recycling-Recharging/dp/B0015DOPDE/ref=sr_1_8?s=automotive&ie=UTF8&qid=1436951358&sr=1-8nav neamz tāds kosmoss - protams, visādas viņas ir, dažām jau iekšā ir dati par to, cik kurai mašīnai jābūt aukstuma aģentam, utml - bet nu to ne tuvu nevajag visās darbnīcās, jo tā info ir atrodama autodatās un kur nu vēl - tobiš, ja servisam ir nopirkts softs, pietiek ar prastāku verķi. A ja uzpilde pamatbizness un nav laika katrreiz atsevišķi pa kompi rakties, tad vajag "gudro".

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...