Jump to content

Pērk GPU HD4850/4870


key4i
 Share

Recommended Posts

Bomaars/C12

Jā ja energoefektivitāte ir gandrīz uz pusi tie nav 10% vai 20%, un hd7770 vel var ar garantijām dabūt...+ hd7770 temperaturas ir zemas...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Jā ja energoefektivitāte ir gandrīz uz pusi tie nav 10% vai 20%, un hd7770 vel var ar garantijām dabūt...+ hd7770 temperaturas ir zemas...
To es ļoti labi apzinos ja garantijas nav tad ņemt HD7770 nav nekāda tolka. 
Link to comment
Share on other sites

indipuk

Ņemt no ss.lv pa 5 fps ātrāku 2009. gada karti ar kautkādu tizlu drošvien aurojošu kā traktors turbīnu kura var kalpot kā krāsns ziemā vai arī ņemt 2012. gada karti ar 45% zemāku TDP un joprojam ar aktuālu arhitektūru. Jā patiešām ņemt 7770 "nav nekāda tolka". 

Labots - indipuk
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Nu nav viņa nekāda super rijīgā karte nestāsti te pasakas pie maksimālās slodzes patērē vien 150w kas priekš video kartes nav daudz. Pieņemsim R9 290X pie maksimālās slodzes patērē 315w kas jau tiešām ir daudz. HD7770 Video kartei ir tik mazs elektrības patēriņš jo viņa ir budžeta karte.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Un autors gan jau sen kā ir nopircis HD7770 no lietotāja Trix ;)

HD7770 nav slikta karte, un es itin nekur to neesmu teicis. Viss, ko es vēlējos pateikt, ka, nopērkot HD6850, tā nav vējā izmesta nauda.

Vietām viena performē labāk, vietām otra. Pie vienādām cenām es arī ņemtu HD7770, bet, ja būtu izdevība dabūt HD6850 ar normālu dzesi kaut nedaudz lētāk, es ņemtu to (un to es arī izdarīju). Dīkstāvē abas patērē teju vienādu strāvas daudzumu, un to 50W starpību pie slodzes ar saviem spēlēšanas paradumiem es elektrības rēķinā nekad tā arī nejustu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Nu nav viņa nekāda super rijīgā karte nestāsti te pasakas pie maksimālās slodzes patērē vien 150w kas priekš video kartes nav daudz. Pieņemsim R9 290X pie maksimālās slodzes patērē 315w kas jau tiešām ir daudz. HD7770 Video kartei ir tik mazs elektrības patēriņš jo viņa ir budžeta karte.

 

Cik tev ir gadu, ka nepietiek prāta? Izdomā līdzināt 290x ar kaut kādu vecu karti kas ir pāris kategorijas zemāk??? 150w ir daudz ja hd7770 ir ap 85w

 

 

 

Un autors gan jau sen kā ir nopircis HD7770 no lietotāja Trix HD7770 nav slikta karte, un es itin nekur to neesmu teicis. Viss, ko es vēlējos pateikt, ka, nopērkot HD6850, tā nav vējā izmesta nauda. Vietām viena performē labāk, vietām otra. Pie vienādām cenām es arī ņemtu HD7770, bet, ja būtu izdevība dabūt HD6850 ar normālu dzesi kaut nedaudz lētāk, es ņemtu to (un to es arī izdarīju). Dīkstāvē abas patērē teju vienādu strāvas daudzumu, un to 50W starpību pie slodzes ar saviem spēlēšanas paradumiem es elektrības rēķinā nekad tā arī nejustu.

 

Nenu just jau nejustu, jo kā maksā rēķinu tā maksā...kopsumā gluži mans viedoklis, es labāk ilgāk meklētu bet meklētu hd7770

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

Sakiet ko negribat, bet šoreiz piekrītu tam, ka HD 7770 ir ļoti labs pirkums 45-50 eiro robežās.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
robcixx

Pirms pāris mēnešiem ss'eskā pa 30eur tika paņemta HD5770 1GB (ekvivalenta R7 250). Nekāda vaina, lai arī veca, bet CS:GO uz max, BF3/4 Medium. Nomainot termopastu, vairāk par 70* nekarst.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...