Jump to content

Pērk GPU HD4850/4870


key4i
 Share

Recommended Posts

Mana videne iet uz beigam,sledzas ara un rada pikselus tapec veletos iegadaties kko pec veiktspejas lidzvertigo HD 4850/4870. Var piedavat ari lidzvertigu no HD 5000 serijas.

 

Gatavs maksat +/- ap 50 eur

 

Riga,PM

 

P.S Sorry telefona nav LV valodas

Link to comment
Share on other sites

itanium

 

 

HD 4850/4870

Par 50€ jau jāsanāk 5850/6850/6870 ;)

ss.lv piedāvājums liekas visai OK, gan es baidītos no absolūti svešām rokām videokarti ņemt.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu jā, kaut ko vecāku par hd7xxx nav vērts nemaz ņemt, veltīgi izmesta nauda.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Kāpēc lai 6850, salīdzinot ar 7750/7770, būtu veltīgi izmesta nauda?

Link to comment
Share on other sites

nnoname

karsta un rijīga, un vecums tāds, ka jau nāk virsū mirstamais laiks

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

 

 

Kāpēc lai 6850, salīdzinot ar 7750/7770, būtu veltīgi izmesta nauda?
Tāpēc, ka "gaming edition" kartes ilgi nedzīvo.
Link to comment
Share on other sites

itanium
Tāpēc, ka "gaming edition" kartes ilgi nedzīvo.

Kas ir ilgi? Pie normālām temperatūrām tās kartes tik bieži galus nemaz neatdod.

Lietots ir lietots, tik pat labi arī 7770 pēc mēneša var galus atdot.

 

karsta un rijīga

Pie slodzes mazāk kā 50W starpība, ja salīdzina ar 7770.

Un temperatūras jau atkarīgas arī no kūlerīša. Re kur 7750 pat karstāka par 6850.

 

P.S. Lietoju 6850, ko pirms vairāk nekā pusgada nopirku par 45€. Nu, neieskaidrosiet man, ka tā bija veltīgi izmesta nauda :D

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Ar tevi diskutēt, tikai laiku tērēt, nav jēgas.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Tu jau nemaz nediskutē, kur ir kaut viens argumentēts pamatojums no tavas puses?

Tu vari autoram garantēt, ka, nopērkot HD7770, tā kalpos ilgāt par HD6850 vai HD6870?

Tev ir kaut kāda statistika par ento videokaršu modeļu nosprāgšanu laika gaitā (pie dažādām lietošanas paražām)?

 

Forumā nav vietas nepamatotiem apgalvojumiem!

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Nav jau gluži tā, ka apgalvojumi tiktu rauti no zila gaisa, pirmkārt tai kartei ir jau 5 gadi un otrkārt jaudīgās kartes mirst procentuāli biežāk.

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
otrkārt jaudīgās kartes mirst procentuāli biežāk.

Kur tu tādu statistiku izrāvi ? Parasti jau mirst tās par kurām saimnieks neliekas ne zinis un propelleri, radiators aizaug ar putekļiem un gadiem ejot jeb kura karte atstieps kātus! Arī termopastu vajadzētu reizi 3 gados nomainīt.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

itanium
otrkārt jaudīgās kartes mirst procentuāli biežāk

nnoname, es tak nenoliedzu, ka jaudīgās kartes mirst % biežāk, un par to arī nav runa ;)

Bet tas arī nenozīmē, ka, nopērkot to pašu 68XX karti, tā tev momentāni atdos galus...

 

Šis ir forums, kuru lasa arī gana daudz cilvēku ar tuvu vai bez nekādām zināšanām šajā jomā. Nu, nevar mētāties ar tādiem apgalvojumiem. Savs bazars ir jākontrolē.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Charlie

Tas, ko nevarēs noliegt, ir ka HD7770 ir modernāka arhitektūra. Draiveru atbalsts būs pilnīgāks, ar laiku arī DX12 API, utt.

Link to comment
Share on other sites

Kramerss

Ko darīsi ka aizies pie tēviem pavisam? Nodosi utilizacijā?

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tākā arī man kādreiz bija hd7770, tad vecās sērijas karti būtu diezgn nejedzīgi pirkt...

1. Katrā ziņā ir rezons vai karte ir ar kaut kādu vecu ref. dzesi...
2. Ir atšķirība vai kartei ir 2 adi+ vai 5 gadi+
3. Ja 50w atšķiriba tādām kartēm ir, tad tā ir milzīga jo viena pati hd7770 rakstījās, ka tērē ap 85w un ja 50w vairāk tas ir njam 60% vel no otras hd7770

Risks pirkt karti kas valējusi 5 gadus ir salīdzinoši liels...neiet runa par statistiku, bet par riska faktoru,,,vecai rijigākai kartei (5 gadi) nu riska faktors ir stipri lielāks. 

Īsumā itanium ir liels optimists, bet jābūt reālistam un jāpaspriež loģiski kam tomēr dzīvošanas ilgums utt. ir lielāks paredzams (protams, tas viss arī var notikt random, var katra no tam kartēm pirmajā dienā noplīst, bet pa to runa neiet)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

itanium
neiet runa par statistiku, bet par riska faktoru,,,vecai rijigakai karte(5 gadi) nu riska faktors ir stipri lielāks

Labs, puika, lūdzu nerunā par lietām, par kurām tev nav nekādas saprašanas :D Kā tu mēri "riska faktoru", neizmantojot statistiku?

 

Īsumā: es neesmu optimists, jo uzskatu, ka gan lietota HD6850, gan HD7770 var aiziet jebkurā brīdī ;)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Vispārejo riska faktoru var noteikt ar galvu, bet ja tās nav nu atvaino tava bēda :D

5gadi veca, karstāka, rijīgāka karte vs kādi 2 gadi zemas elektrības patēriņa(40% mazāk un tā teikt pa tiem 50w vel spēs cpu nobarot) un vēsāka karte.

Nu jāā tiešam tik ļoti sarežģīti izspriest...
 

 

Īsumā: es neesmu optimists, jo uzskatu, ka gan lietota HD6850, gan HD7770 var aiziet jebkurā brīdī

 

Nu kā minēju tas jā, bet tomēr risks ir pavisam cits perkot 150%(5vs2 gadi) vecāku karti :D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

itanium
Vispārejo riska faktoru var noteikt ar galvu, bet ja tās nav nu atvaino tava bēda :D

Bomār, tu esi tups - jau kuro reizi tev lūdzu: vairs neraksti! ;)

Lasi manus iepriekšejos komentārus.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Varbūt, bet tad tu esi vel stipri man priekšā ja nespēj saprast ka tāda detaļa kā VIDEOKARTE (ne rams utt.)  1,5 reizes vecāku un 40% rijigak, karstāku un pa vairak gadiem vairāk nogriezušos karti nevarēs salīdzināt ar hd 7770...nenu saprotu tev ir tā karte tāpēc tik traki aizstāvi, bet ka es vel nesen ņemu priekš otra datora karti tad es labāk ņemu r6670 nekā veco hd5... utt

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

itanium

Jā, es nu dien nespēju saprast, ko tu tikko uzrakstīji..

 

1,5 reizes vecāku un 40% rijigak,

Aizmirsi pieminēt, ka vēl par ~13.43% lielāks modeļa nosaukumā esošais cipars :superstition:

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tava problēma, bet autoram noteikti ieteiktu neskatīties uz 5 gadus vecu videokarti, tā tiešām ir detaļa ko tik vecu nevajadzētu pirkt, tomēr, ja tā pati bijusi karte priekš geiminga, tad 5 gadi videokartei ir tas pats, kas pensionārs...vienkārši fiziski jau noveco un pat nepārkarsejot var izbeigties salīdzinoši ātri...hd7770 īstais variants...vidēji 2 gadus veca, diezgan(pat ļoti) energoefektīva salīdzinājumā ar tiem vecajiem hlamiem. Protams, nekad nav garantijas pērkot lietotu, ka tā nenobirs, bet tomēr lielakas ( stipri lielākas) izredzes būs noteikti ar 2 gadus vecu, nevis 5 gadus vecu karti.


 

 

Aizmirsi pieminēt, ka vēl par ~13.43% lielāks modeļa nosaukumā esošais cipars


Nu tev nepatika riska faktors,tāpēc procentuāli bez nekādas runāšanas ar matemātiku elementāri var pierādīt visu un papētot saprast, ka īstenība tevis teiktais variants tiešam būtu pēdējais ja tā visa padarīšana būtu vajadzīga steidzami. Citādi ja tā karte maksā 50 eiro vs 50 eiro, tad jābūt ēzelim lai vecumu utt. neņemtu vērā...Ja cena būtu 25 vs 50 eiro tad viss ok tā mazliet pat negudri ko tādu ņemt, bez maz vai tiešam uzprasies nopirkt vecu hlamu-sprāgoni

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

itanium
ar matemātiku elementāri var pierādīt

10/10!

Paldies par tavu pierādījumu!

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

indipuk

Neaizmirsīsim ka 7770 joprojām tiek ražotas un tirgotas kā jaunas tikai rebrendotas kā R7 250x. 100 eiriki veikalos tāka 50 ir laba cena. Draiveru atbalsts arī būs kādu laiku. Par ko vispār runa? 6850 ir daudz vecāka un rij daudz vairāk ar tādu pašu performanci. 

Labots - indipuk
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

ar tuvu vai bez nekādām zināšanām šajā jomā. ...Savs bazars ir jākontrolē
  Itanium par sevi.
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tubus skaties benchus nevis kkādus saitus kur bezjedzigi lidzina 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

HD7770 jo projām ir un būs viens no labakajiem variantiem 50 eiro budžetā tāpēc ka salīdzinoši jauna un ļoti mazs elektro patēriņs bet atpaliek drusciņ...

Bet šitos līkos salīdzinājumus bezjēga likt...jaskatas modelis un youtubee jaskatas vs

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Bet šitos līkos salīdzinājumus bezjēga likt

Beidz muldēt tev vienmēr viss ir līks, kā tik tev kaut kas nepatīk tā uzreiz viss ir līks. Nekā nebija šinī gadījumā HD7770 atpaliek diezgan ievērojami.

 

 

HD7770 jo projām ir un būs viens no labakajiem variantiem 50 eiro budžetā tāpēc ka salīdzinoši jauna un ļoti mazs elektro patēriņs bet atpaliek drusciņ...
Piekāst viņa ir lēnāka.  Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

HD7770 atpaliek
 
Tu esi atpalicis diezgan ievērojami...tā ir diagnoze...

Lēnāka viņa ir bet kopumā ņemot daudz labāka un augstāk jau tika minēts kapēc Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Tu esi atpalicis diezgan ievērojami...tā ir diagnoze...

Beidz pļurkstēt bomzii.

 

Lēnāka viņa ir bet kopumā ņemot daudz labāka un augstāk jau tika minēts kapēc

Tās visas ir muļķības nu nebūs tā ka noperkot karti viņa uz reiz atstieps kātus kuram durakam tu to centies iestāstīt nejēga.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Beidz pļurkstēt bomzii.


Neesmu vismaz tāds bomzis kā tu ;)

 

Tās visas ir muļķības nu nebūs tā ka noperkot karti viņa uz reiz atstieps kātus kuram durakam tu to centies iestāstīt nejēga.


Ja mācētu lasīt tad saprastu ka šeit ko tādu neviens neapgalvoja 
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Neesmu vismaz tāds bomzis kā tu
Neizskatās  ;) 

 

 

Ja mācētu lasīt tad saprastu ka šeit ko tādu neviens neapgalvoja 
Uz to viss tika novirzīts no tavas puses. 
Link to comment
Share on other sites

Kur bomārs, tur spams un problēmas. (tobiš rap battle vs fantamasi un toļiki) 

 

Es uz lietotām videokartēm neskatītos. Ja ir garantija vēl vismaz gadu, tad vēl var padomāt. Savādāk nē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Bomārs vienmēr kaut ko cenšas pierādīt bet ne vienmēr viņam tas sanāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Neizskatās   

 

Nē nu vismaz es neesmu tik dumjš lai ielietu dzeses šķidrumu mocim ne tur un neesmu bezdarbnieks  :grin: 

 

 

Uz to viss tika novirzīts no tavas puses. 

 

Es teicu ka katra karte var atstiept kad vien vēlas ķepas un to nevar paredzēt bet risks ir pavisam cits...tāpēc jā gudrs toč tu neesi

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Nē nu vismaz es neesmu tik stulbs lai ielietu dzeses šķidrumu ne tur un neesmu bezdarbnieks   
Apsveicu! Ej un attīsties.

 

 

 

Es teicu ka katra karte var atstiept kad vien vēlas ķepas un to nevar paredzēt bet risks ir pavisam cits...tāpēc jā gudrs toč tu neesi
Vari to neatkārtot tas neko nemaina pirkt karti vienādā cenā ar zemāku veiktspēju un tas tev liekas ok ? 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...