Jump to content

Dīvaina Ģenerātora skaņa, Kas vainas ģenerātoram?


Payne
 Share

Recommended Posts

Ko tur smieties, taisnība jau ir - viss vienkāršais un loģiskais tiek sagrauts un tā vietā ievieš kārtējo jaunāko mozgojobku....

Autoram, kur tu remontēji ģeņģeri? Gadījumā pie Pārtinēji un partneri (netālu no Ķekavas)?

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
(labots)
Ja ģenerātoram izdilis kolektors, tad autiņš ir šrots un vismaz divdesmit gadus vecs. Jā esmu tādus rdzējis un diez vai tur atmaksajas ko atjaunot. ... Ja nodilst oglītes, tad tās pārlodēt ir apsolūts sīkums. Nu jā, servisā jau maina visu regulātora bloku, jo lodāmuru neviens rokā turēt nemāk.

Tu pārspīlē. Nevis vismaz divdesmit, bet jau padsmit gados lielajai daļai kolektorā ir labi grāvji, kas attiecīgi pastiprināti "ēd" oglītes, ja tās nomaini. Un ne visi auto padsmit gados ir "opeļi" (lai gan Opel tagad vairs nemaz nav tas sliktākais auto)!

Es arī faktiski visu remontēju pats, un daudz ko, ko nav paredzēts remontēt, bet ir kaut kāda čakara robeža, kur tas neatmaksājas.

http://www.ebay.co.uk/itm/151315383707

http://www.ipdusa.com/products/7297/115079-brush-pack-voltage-regulator

Kā pārlodēsi oglītes šiem? Lauzīsi vaļā punktmetinātos kontaktus un plastmasas, un pēc tam līmēsi un lodēsi kopā? Kāda tam būs ilgtermiņa uzticamība, salīdzinot ar rūpniecisku? Ģenerators nav aizmugurējā loga tīrītājs, kur var salikt visu ko. Ģenerators ir kritiska detaļa, bez kā auto nav spējīgs turpināt kustību. (tālāk par kādiem 5-20 km) Tā kā tā detaļa ir uz 5-10 gadiem, tad no šāda kritisku mezglu skatu punkta tie 30 EUR vairs nemaz neliekas pat minimāla riska vērti.

 

@@M_J, mana kļūda - Tev pilnīga taisnība par LIN. Man to neviens nestāstīja, jo pats gan prātā, gan rokās esmu inženieris, bet kaut kā nav trāpījies rokās variants ar LIN. Skatoties informāciju uzdūros arī uz vienu konkrētu mikroshēmu - TC80310. Ielieku vienkārši elektroniķiem ziņkārei. :)

 

jāliek tikai atbilstošs ģenerātors, ja nē ir jāpārpgoramē, auto kompis. un ja to nedara, var rasties pārslodze un panelī degs power system failure!

Nevis kaut kāda mistiska pārslodze, ko Tu esi safantazējis, bet gan tas stulbais uzraksts, kas ir paredzēts, lai aitas padarītu atkarīgas no dīlera servisa un tur slauktu. (lai gan.. aitas cērp) P.S. Iemācies rakstīt vārdu ģenerators un lietot lielos burtus!

 

bet jaa, lin sjina ir sjodiena... nolaadeetais patereetaaju laiks...

Da ne jau LIN ir tas sliktums vai pie kā vainīgs. Paša regulatora moduļa nojukšanas retums vai tā elektronikas neapkalpojamība ar LIN nav mainījusies un nav problēma. Problēma ir tā, ka kropli pisnesmeņi ir atraduši vēl vienu iespēju, kur slaukt!

 

taa ir pateereetaaju filosofija. pasji to izveelamies...

Tā ir ieplānotā novecošana (planned obsolescence), ko mums no rietumiem uzspiež valsti pakļāvusī žīdiem piederošā banku sistēma (paņem kredītiņu), izskalojot tautai smadzenes (Tev to bezjēdzīgo sūdu vajag), ar žīdiem piederošo masu mēdiju palīdzību. Manuprāt masveida zombēšanu nevar saukt par brīvu izvēli.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

deEk, Es neremontēju,bet nopirku citu (atjaunotu). un tā kā dzīvojo ārpus LV,tad tas nebija LV!


Inspektors caps,Jā auto tieši arī bija volvo s40 2005 gada, kuram domāju,tās oglītes nemaz nevar nomainīt


lūk pirku šito - http://www.eurocarparts.com/ecp/c/Volvo_S40_1.8_2006/p/car-parts/car-electrics-and-car-lighting/electrical/alternator/?401591731&1&fd9ff9e28bcbc760cf1bab9509658fede799f27a&000012

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Cik papētiju, tad atjaunotie-jauni (kaut kādā sertificētā rūpnīcā) bez maiņas maksā sākot no ~170E...

Kaut gan pašu Bocsh jaunu par 210E var iegādāties  :shok: un konkrēti tas DELCO REMY jauns maksā~360E - pa lēto iepirki :)

Par oglītēm- neesmu sastapis vēl nevienu ģeneratoru, kuram nevar nomainīt oglites (oglīšu bloku)

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...