Jump to content

Pircēji-uzmetēji


kicker
 Share

Recommended Posts

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    24

  • martinno

    31

  • Kaspars12

    21

  • Miervalds

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

intervall

Puiši malači, likās, ka sižets pat netaps, bet redz - vismaz tas dos savu artavu, lai mazinātos upuru skaits. :)

Jā, nākamais sižets dikti "dzīvēlīgs", joprojām nesaprotu, kālab tas tapis - ar kādu mērķi un kas tam bija par iemeslu... Mūsējie jau no krieviem īpaši neatpaliek.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Lūdzu, pēdējais BezTabu raidijums: http://tvplay.skaties.lv/parraides/bez-tabu/631803?autostart=true&collection=149

 

----

 

Sorry, vēlāk tiks ielikts pareizais links

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Nu.. noskatījos.. sižets tāds mazliet nepilnīgs un ne līdz galam nostrādāts.. beigās sanāk.. papļāpāja tā īsti par neko. vajadzēja dziļāk parakt..

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

vēlāk tiks ielikts pareizais links

Vēlāk es pats atradīšu vajadzīgo materiālu iekš tv3play... 

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura
Kādreiz teļekā bija par keksi, kurš tika rādīts, tip pats atzinās visā, ganās pa ārzemi kaut kādu. Bija kaut kāds ar pamateni džeks, šo vēl intervēja raidījumam, aizmirsu kā sauca. Laikam nesēž tomēr. Kaut kāds džeks, kas pat uz sava konta bija piķi saņēmis, tur vēl visādi blēdījis visko.,

 

Tas, ja nemaldos, bija par to džeku, kas draugiem.lv kaut kādas ķēdes vēstules laida, ielīda upuru profilos un laida vēstules tālāk. Ja nemaldos, lika arī tās galerijas kur par kapeikām pārdeva it kā tikko iegādātus televizorus utt..

 

Par šo tēmu - biju kaut kā sapriecājies, ka nu tik TV3Play skatīšos, nu tik būs, bet kā nav, tā nav un šovakar laikam arī nebūs. Tā iet, kad TV neskatās.

Labots - Vito Ventura
Link to comment
Share on other sites

 

 

vajadzēja dziļāk parakt..

 

Tas tev nav Anša Pūpola iztirzājums Nekā Personīga raidījumā. Lai gan tur materiālus uz paplātes pienes attiecīgie dienesti. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kur var redzēt? Ieksh tvplay nebija!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kur var redzēt? Ieksh tvplay nebija!
 

Vēl nav publicēts. Jāgaida pēc 00:00

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šodien hoķis ar Bez Tabu vienā laikā, būs vēlāk tvplay`ā jānoskatās.

 

Hoķī mūsējie malači - beigas noskatījos. BET hoķa laikā paskatījos tomēr beztabū, jo bij arīdzan interesants sižets par veci ar siksnu skolā. :D

 

Pieļauju, ka foruma biedriem, kas piedalījās sižetā ne pārāk rūp citu biedru viedokļi (tai skaitā mans), bet man likās ļoti sakarīgi un labi - malači! ;). Beztabū komanda gan varēja vairāk piestrādāt, bet viņiem ir mazliet citi mērķi... 

 

 

 

Tas tev nav Anša Pūpola iztirzājums Nekā Personīga raidījumā. Lai gan tur materiālus uz paplātes pienes attiecīgie dienesti. 
 

 

Apstākļu sakritības pēc Ansis bij mans klasesbiedrs un joprojām uzskatu, ka viņa labākās prasmes bija un ir, uzliekot austiņas ar kādu mūzikas gabalu, to izspēlēt uz klavierēm... :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tā esot maza krāpšana līdz 360EUR ...

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Esmu vienreiz pircis vienu iekārtu ap 200Ls. Tur gan bija tā - naudu maksāju busa šoferim un tad tas man izsniedza paku. Attaisīju turpat uz vietas, paskatījos, ka viss izskatās labi, pārbaudīt gan to varēju tikai vizuāli, bet nu pēc tam viss bija kārtībā.

 

Te gan bija viens papildus drošības elements - tam pārdevējam ar konkrēto telefona numuru bija gana daudz sludinājumu ss.lv vismaz gada laikā iepriekš un ne par vienu preci vien.

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kā var iekrist uz šito.. Šis eksemplārs mēģināja arī mani appist, bet pateicu uzreiz ja nauda nebūs kontā es nemaz nekustināšu savu pakaļu, lai brauktu uz centru.. Un uzreiz neatbild džeks..

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

Nja. Afigennais jau nu sižets. Lēta raidlaika aizpildīšana.

Nu jau 6 gadus man mājās nav televīzijas. Labi, ka tā.

Link to comment
Share on other sites

Lēta raidlaika aizpildīšana.

Kas būtu dārgais raidlaiks? Kur briljanta gredzenus tirgo?

 

 

Faktu konstatēja un palaida ēterā.

Šobrīd uz to jau tika tēmēts.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

@@Miervalds, varēja neskriet un palaist ēterā vēlāk.. acīmredzot kā parasti sižetu trūka :D CSI ir fuflo.. reālā dzīvē viss notiek daudz savādāk.. bet nu Bez Tabu nolohojās..

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

 

 

Kas būtu dārgais raidlaiks? Kur briljanta gredzenus tirgo?
 

 

Nevis raidlaiks ir lēts, bet veids, kā tas tiek aizpildīts.

Uztaisa sižetu ar minimālu ieguldījumu. Te tev nu bija investigative journalism.

Link to comment
Share on other sites

Ko tur nolohojās - ments taču pateica, ka esot jau n-tie procesi gan iztiesāti, gan rindā gaida - reālu brīvibas atņemšanu nedod - nu vot i čalis turpina iet uz veiksmi; Seju ar nevar sadauzīt viņam - iemetīs pašu šis mentenē par miesas bojājumu nodarīšanu un lielais pa purnu devējs varēs sēdēt... tad ko darīt?:D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Te tev nu bija investigative journalism.
 

 

Latvijā tak tāda gandrīz nav pat nekā personīgi un defakto lielāko daļu sižetus nevar iedalīt "investigative journalism"

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Tač visi te ir muskuļaini tēviņi, kas nespēs sasniegt nirvānu ja visi, kas slauka dupsi ar nepareizo roku netiks sadragāti lupatās un kamēr visas pamatskolnieces netiks noslānītas ar siksnu. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Te tev nu bija investigative journalism.

 

Latvijā ir pārāk maza auditorija, lai atmaksātos nopietna pētnieciskā žurnālistika.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tā arī ir. Plus žurnālistikas un komunikāciju programmu absolventu pārprodukcija. Produkcija / v.s valsts lielums un mediju skaits.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Kādu pētniecisko žurnālistiku jūs gribat ? Jums intresē ko tas suņabērns ēd brokastīs ? Vajadzēja tikai konstatēt faktu un brīdināt publiku. 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Bik jau sasteigts tas viss ir - jā. Bet nu ir arī saprotams, ka neviens jau negribēs ķēpāties un braukalēties un pie rokas kādu ķert dēļ "neesošas noziedzīga sastāva", lai gan tas būtu nedaudz interesantāk nekā filozofēt.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Priekš kam arests? Iebāzt mikrofonu ģīmī tak nav liegts?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...