Jump to content

Pircēji-uzmetēji


kicker
 Share

Recommended Posts

Tiko Krāslavas džeks atsūtija , ka es neesmu neko aizsūtījis. Tad varbūt tiešām ātrāk sūtījumi tiek izņemti,

Vēl viena versija, varbūt šoferim zvanīja?

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    24

  • martinno

    31

  • Kaspars12

    21

  • Miervalds

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Varbūt šoferim zvanīja?
 

Tikko nesen tik atrakstīja tātad saņēma Krāslavā:

 

Sutijuma nav. Tu iekriti vecit. Iesniegums pec stundas bus policija man nebus slinki pec darba aizbraukt uz polciju. Pec dazam nedelam tiksimies policija bus tev kriminalieta
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kar ar to bez tabu palika?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja tā, tad saķert elementāri.
Jā saķert ir elementāri, bet juridiski pierādīt ir ārprātīgi grūti.

Piemēram, manas mašīnas zaglis tiesā bez emocijām pateica, ka bija iekāpis mašīnā, piešķīlis to un gribēja vienkārši pasildīties (bija auksta janvāra nakts). Un galvenais, ka tiesa tam visam sviestam tic.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja jau sērijnieks, tad tak nav problēmu noķert.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ta ko Jūs te ņematies ar figņu, a? Es i noķeriz mužiku ar asiņainu nazi rokā, policiju izsaukusi sadurta sieviete un nakosajā dienā sis jau no mentenes izlaists klaiņo apkart, jo raugi vecenei bail un šī uzraksta paskaidrojumu ka pati netīšam uzskrējusi uz stenderē iespraustu nazi.  Un morale ir tāda ka šams pateiks ka gribeja samaksat, bij sagatavojis naudiņu, bet kaut kas nesanāca pārdevēja vainas dēļ, vai ka viņa draugs bij svēti apzvērējies ka ir jau samaksajis un šis tāpēc brauc pēc preces, karoče to ka šams ir zadzis nepierādīsiet,a parējais ir izlabojams paskaidrojumos uz 3 lapām

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Un galvenais, ka tiesa tam visam sviestam tic.
 

Gadijumā nebija pielietots spēcīgākais arguments tiesā (kukulis)?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nebūs vienkārši kāda uzlauzta servaka IP?

Es filosofēju par to, vai tas ir kkāds mobilais internāts aļa Triatel vai kārtīgs vadinieks. 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Te kāds vispār ir bijis uz tiesas sēdi kādā līdzīgā ietā  un noklausījies līdz galam kas tur notiek, jebšu tik gaisu maisa?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Gadijumā nebija pielietots spēcīgākais arguments tiesā (kukulis)?
Diemžēl manas aizdomas nevienam nerada nekādas juridiskas sekas.

No televīzijas pieredzes zināms, ka kukuļemšana ir tāds ļoti nenoteikts un nedefinējams abstrakts gadījums atkarībā no tā kā uz to darījumu skatās.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Kad es gāju skolā, tad priekšmetā tiesību pamati tiesas sēdes apmeklējums bija obligāts

Link to comment
Share on other sites

Ne nu tekāds ķers, ne nu būs.

 

Bet loģiski, ka šamais teiks, ka prece nav saņemta. Nav preces, nav nauda jāskaita. A tas, ka tu sūtiji ar šoferi ir tava laipnība. Tik pat labi varēji atstāt uz ceļa. Varbūt kāds aizvestu.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nē nu pamats ir citi apkrāptie...IP kurš ir vienāds lielākajā daļā gadījumu, un viltota bankas izdruka(ar mērķi uz krāpnieciskiem nolūkiem)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu Tev tak tikko ka teica ka ar nazi sadurta sieviete nav pierādījums..., ta poliči pirmie ratā pasūtīs ar niekiem krāmēties. Tikko saņēmu tiesas izrakstu padsmit štukas nozagt nav noziegums jo raugi naudas saņēmējam bija tiesības ar to rīkoties, vsje - var gaidīt pretprasību ka pa maz zaglim samaksāju. 

 

P.s. Tā ir daļa no bēdīgi slavenās HAUSMASTER sāgas

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu cita runa ka katram LV likumam var atrast gan otru galu, gan paziņu galā, gan ciema kukuli uz galda...

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd svarīgākais, lai izdodas beztabu akcija, visiem iesaistītajiem būtu jānosūta savi materiāli/pierādījumi. Parādot pa TV būs savs efekts, gan policijai gan sabiedrībai. Šo visu lietu var arī pārsūtīt aizliegtajam paņēmienam, tie arī strādā labām metodēm.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikko nesen tik atrakstīja tātad saņēma Krāslavā:   Sutijuma nav. Tu iekriti vecit. Iesniegums pec stundas bus policija man nebus slinki pec darba aizbraukt uz polciju. Pec dazam nedelam tiksimies policija bus tev kriminalieta

Saki ka skaitīsi naudu atpakaļ,kontaktpersonai  maksājuma uzdevumā uz norādīto kontu . Viens te minēja ka tas ir neeksistējošš konts, un gaidi  pircēja reakciju :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tādus krāpējus sist un mērcēt.. bet kā saka.. kur aitas, tur cirpēji.. ar nepacietību gaidu Bez Tabu sižetu..

Link to comment
Share on other sites

Nav jau tur īsti viņiem ko rādīt. Labākajā gadījumā Miervaldi un autobusa šoferi var iefilmēt.

 

Labāk vērsties pie aizliegtā paņēmiena. Ir cerība, ka šie vismaz pie rociņās pieķers.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es filosofēju par to, vai tas ir kkāds mobilais internāts aļa Triatel vai kārtīgs vadinieks. 

 

Parasts vietējais provaideris ar diezgan mazu IP range, apkalpo Daugavpils pilsētu, Krāslavas pilsētu, Daugavpils novadu un Ilūkstes novadu, līdz ar to no kurienes strādājusi tāda IP atrast nav problēmas.

 

inetnum:        91.190.56.0 - 91.190.57.255
netname:        Netgroup-NET
descr:          Netgroup
country:        LV
admin-c:        VU77-RIPE
tech-c:         VU77-RIPE
status:         ASSIGNED PA
mnt-by:         snlv-mnt
changed:        jj@streamnetworks.lv 20150330
created:        2015-03-29T22:13:53Z
last-modified:  2015-03-29T22:13:53Z
source:         RIPE
 
person:         Valdis Uzuls
address:        Vienibas 4, Lociki, Naujenes pag., Daugavpils, Latvia
phone:          +371 26775265
nic-hdl:        VU77-RIPE
mnt-by:         snlv-mnt
changed:        ripe@telecentrs.lv 20080208
changed:        jj@streamnetworks.lv 20150330
created:        2008-02-08T09:07:08Z
last-modified:  2015-03-29T22:11:18Z

source:         RIPE 

Link to comment
Share on other sites

intervijai jau der arī pats šīs tēmas autors. Jo vairāk pastāstīs, jo labāks iespaids, ka džeki nopietni krāpēji!

Link to comment
Share on other sites

Šo lasot, atcerējos gadījumu no pavasara.

Čoms no Rēzeknes tirgoja padārgu datoru (tas dators bija pie manis Rīgā). Viņam zvana un saka, lai sūta ar autobusu uz Rīgu, naudu pārskaitīšot, izstāstījas kas pa kam un iedeva manu numuru un painformēja mani par šo darījumu. Man zvana nezināms numurs un saka, lai sūtu ar autobusu uz Liepāju (wtf?), naudu man pārskaitīs. Pateicu, ka nekur nesūtīšu. Tad man piedāvāja pusstundas laikā satikties ar hvz ko pie autenes un datoru atdot, naudu pārskaitīšot man. Teicu, lai skaita tam, kas pie autenes mani gaida un lai viņš man skaidrā naudā samaksā. Saņēmējam neesot konts bankā. Pasūtīju viņu nah.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Man arī ienācās feiks maksājuma apliecinājums un draudi  :mrgreen:

Pēkšņi cilvēks arī ir sācis latviski drukāt...

 

Naudu parskaitiju dazas minutes atpakal. Mums dazadas bankas tapec lai jus nenervozetu es pievienoju maksajuma uzdevumu tur ir vissa informacija. Es tulit ieshu atpakal uz darbu tapec ludzu jus atstat te autobusa foto un neaizmirstiet samaksat autobusa vaditajam. Ja kaut kas ies grizi es bez liekiem jautajumim rakstiju iesniehumu policija. Pateicu to vienkarshi lai jus ziantu 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jūs savus īstos datus dodat maksājumiem ?

 

Tipa, un tagad apskatieties, cik uz Jūsu vārda ir paņemti smskredīti? :D 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tipa, un tagad apskatieties, cik uz Jūsu vārda ir paņemti smskredīti?  

Stulbs esi vai arī izliecies? Neko nevar izdarīt ar pliku konta nr. un Vārdu, Uzvārdu - tagad pat ibankās personas kodi vairs nav obligāti, jo (lai cik dīvaini tas arī nebūtu) maksājumu identifikācija bankā notiek pēc saņēmēja konta nr., nevis vārda uzvārda, personas koda vai matu skaita padusēs:D  

Link to comment
Share on other sites

 

 

es par pašu faktu, ka kāds urļuks jau okškerē pa tavu sociālo tīklu, cv utt

ja kāds reģistrējas soc.tīklos, tad tikai pats ir atbildīgs par to, ko tur citi var redzēt; Un pričom te CV? domā linkedin? Arī tie, kas tur liek savus cv utt. apzinās, ka kāds viņus skatīsies; Un kāpēc lai kādu satrauktu, ka viņu saktās ar gliemja intelektu apveltīts dīvainis no krāslavas?:D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

būtu vismaz smieklīgi, ja viņi ko tādu rādītu, jo šejienes tirgotāju pierādījumu bāze objektīvi ir tuva nullei

 

Juridiski jā, bet lai poliči patramdītu Krāslavas pircējus ar to pietiks. Un galvenā doma, lai vairāk cilvēku par to uzzin no Tv lai neielaižās šādos darījumos, vai tev tas nešķiet pietiekami? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...