Jump to content

boot.lv riteņbraukšana


Fruzz
 Share

Recommended Posts

Pierakstīts.

Rīt izbraucu, piektdien būšu Rīgā :D

 

Par tēmu - grūši mums te savākties jau uz pietiekami nesportiskām alko aktivitātēm tā ka mans viedoklis ir visnotaļ skeptisks. Protams, riteņotāju jau netrūkst un to skaits varētu būt +/- equal Bootiešiem litrobola  cienītājiem, ja ne pat lielāks :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

braucu gandrīz katru nedēļas nogali pa līkumam, bet tas ir 70km no Rīgas :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Lielākā problēma, ka uz tikšanās punktu bieži vien ir liels attālums, kur nu vēl pašu izbraucienu veikt. Var organizēties tie, kas no viena reģiona vai ir kas to vellapēdu transportē.

Link to comment
Share on other sites

Par tēmu - grūši mums te savākties jau uz pietiekami nesportiskām alko aktivitātēm tā ka mans viedoklis ir visnotaļ skeptisks.

Nav teikts! Uz velobraucienu varētu būt orientēts cits šejieniešu kontingents - tie ,kuriem vieglāk piespiest savu dibenu izvilkties no mājas :p

 

Mans standart apļa garums 70 KM

Tātad, ir vērts braukt ;)

Arī Salaspils un Rīga ir diezgan tuvu viens-otram.

 

Man tikai bail, ka pāris boot velonīdēji atbrauks ar Hondu un autobusu un visus velomīļus sabrauks :D

 

Ja būtu man divritenis... :mrgreen:

Vari īrēt SIXT superātros riteņus! :mrgreen:

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Es savu dibenu piespiežu  tepat pie mājas, pakustēties ar darbiem pavasarī. Izkustēties - ja ne īsta ziema bijusi, tad drūms un nomākts laiks gan - a tagad saulīte!

 

Nu tā, uz divriteni arī neesmu baigi svešs, izbraukt patīk. Un patīk laikam tieši tā daļa, ka minoties var dzirdēt dabu, redzēt pavasari mostoties. Pozitīvs lādiņš. Gan miestam vienkārši cauri braucot, gan vēlos vakaros gar ezeru, pa mežu malām - nav lieku trokšņu, dienas kņadas.

Man velomīļu daudz laukos bet, visi ar darbiem aizņemti.Vēlos vakaros tik tādas pastaigas un pļāpas vairāk sanāk, nekā normāls velobrauciens.

 

Uz boot braukšanu laikam nesanāks, par tālu.

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

 

 

Varam izmest līkumu. Mans standart apļa garums 70 KM
 

 

No problemo, ja videjais atrums buutu ap 30km/h , tad varam sarunaat kko

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

ja tev būtu riteņi

Kaut kādi jau ir... Skrituļslidas un longbords :) Bet ar tiem tikai pa pailsētas ielām :( 

Link to comment
Share on other sites

Pieskaitiet mani, ja savākšanās notiks Rīgā vai tuvu pie Rīgas.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Pievienojos. 

 

Bet nu 80 km uz 30 km/h - p*s jūs.

 

20 km līdz bodei, kvasiens un tad atpakaļ skan interesantāk. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Par tēmu - grūši mums te savākties jau uz pietiekami nesportiskām alko aktivitātēm tā ka mans viedoklis ir visnotaļ skeptisks. Protams, riteņotāju jau netrūkst un to skaits varētu būt +/- equal Bootiešiem litrobola  cienītājiem, ja ne pat lielāks
Nu litrabols nav savienojams ar velo izpriecām :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Šādu maratonu var piekopt ar regulārajiem velo braucējiem, bet pilnīgi un noteikti tas nav pasākums, lai kopā savāktos. 

 

 

ja videjais atrums buutu ap 30km/h
 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

70km nav problēma, ja brauc ar pauzēm, nevis tupa viens otram di*sā lūrot peletonā.

Pēc pēdējo Ludzas medību organizēšanas pieredzes, neiesaistos, bet labprāt pievienotos (tik sezona jāatklāj, citādi i 20 nenomīšu).

Link to comment
Share on other sites

Nevajag pirst, ka litrobols nav savietojams ar ričuku. Kā piemetas litrobols, tā ratam mugurā un uz bodi. Un šitā jau trīs ziemas, neskatoties (un neredzot) ne uz ko. Ar vasaras  "slikiem". Jo kilometrs līdz bodei pastaigājoties ir pāmēru liels pārbaudījums manai pacietībai. Un nevajag speciālus rautus rīkot, kur rautotāji saved ar visādiem neminamiem transportiem vienā čupā savus minamos transportus, tad izlaiž kādu riņķi pa krūmiem (?) un vienalga pierijas lopā.

 

P.s. Ar veļļuku vajag mīt ikdienā, nevis taisīt kaut ko exkluzīvi neordināru. :drinks:

Link to comment
Share on other sites

versatile

WildGun, nesmīdni, kilometru apdzīvotā vietā pa diezgan gludu asfaltu un 3 krustojumiem pa ceļam nobraukt nav problēma dajebkādā kondīcijā, sevišķi, ja CP Tavā maršrutā, vismaz kādreiz, nebija redzēta gadiem. Nav jau jēgas centrā stāvēt, ja pēc 10min par ekipāžu zina visi un centru apbraukt ir elementāri, mūsu miestam tak ir bezmaz apvedceļa loks riņķī :D

A vot, ja pirmo pauzi ar litrabolu taisa pēc 20km, un tālāk vēl 50 jāmin - grupā, pa dažādiem ceļiem, ar satiksmi, bez, pa asfaltui, pa mežu - nekas labs nesanāks.

Pats esmu pēc nieka 2 aliņiem pa meža takām braucot pārliecinājies, ka nav labi - reakcijas nepietiek no saknēm izvairīties, utml. Kā arī, krītot, ķermenis nespēs tik ātri sagrupēties un sekas var būt sliktākas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

P.s. Ar veļļuku vajag mīt ikdienā, nevis taisīt kaut ko exkluzīvi neordināru. :drinks:


Lai nebūtu pārāk ekskluzīvi, bet tai pat laikā arī lai nav pilnīgs bezmērķa miniens, var aizbraukt, piemēram, uz Siguldu uz MaiklsBlack muzeju. Jāatzīst, es tur nav bijis nekad.
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

A ar cik promilēm uz borta LV oficiāli drīkst mīt pedāļus? Kāds vispār alkovellistus ķersta uz promilēm?

Link to comment
Share on other sites

A ar cik promilēm uz borta LV oficiāli drīkst mīt pedāļus?

Neirobežoti... mainās tikai cena :mrgreen: :

 

    <0,5 promiles =     0 euro,

0,5-1,0 promiles =   40 euro,

1,0-1,5 promiles = 120 euro,

1.5-...   promiles = 170 euro.

 

Neesmu pieredzējis, ka ķerstītu velosipēdistus, bet ir dzirdēts stāsts, ka cilvēks vieglā žvingulī uz velo ļoti iekrita acīs policijas ekipāžai - šie palūdza ,lai pats nolaiž riepām gaisu un stumjas mājās ! :mrgreen:

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu galanti.

 

Man spēdējais piedzīvojums bija kad nācas naktī palūkt 4 policistus uzstumt Hondu pret kalnu (varen neveiklā vietā biju apstājies) nu neko palīdzēja - uzstūma pat diezgan stāvā leņķī uz augšu. Pie reizes izdarīju secinājumu ka kaut arī aķis ir moča akumulatora izmēros nu nevarēja tak pavisam nesen pilnībā uzlādēts aķis stāvot 7-10 min bez gaismām ar vien uz kluso ieslēgtu rādio nosēsties tā ka nav iespējams pat motoru pagriezt. Būs jāmeklē kaut kas kas baisā tempā sēdina aķi ja atslēga ir aizdedzē.

Link to comment
Share on other sites

nevertell
Kā arī, krītot, ķermenis nespēs tik ātri sagrupēties un sekas var būt sliktākas.

Krītot dzērumā ķermenis nesaspringst, ļaujot muskuļiem absorbēt tizluma enerģiju, atstājot kaulus nesalauztus, kamēr cilvēki, kas ir skaidrā, krītot sasprindzina visbiežāk tos muskuļus, kurus točn nevajadzētu sasprindzināt, rezultātā laužot kaulus un mežģot potītes.

Secinājums - ja krīti, tad tikai pālī. 

Boņuk, ir dzirdēts, ka velopēdistam atņemt auto tiesības, jo šis agrā rītā pa krastmalu braucis pilnīgā loceklī pa tramvaja sliedēm un kliedzis, ka šis ir tramvajs.

Labots - nevertell
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Iesaku - 

 

Sestdien savacaas riigas stacijaa, kaapj iekshaa vilcienaa, mauc lidz jaunogrei, tad ieskrienam veikalaa panem desas un kko iedzeramu, tad miicam uz ogres zilo kalnu skatu torni un tad jau uz ogres karjeru pacept desas, iedzert alu un tad jau atpakal celaa skataas, kurh var pabraukt, tas brauc uz staciju, bet kursh nee tas lidz stacijai stumjaas :D ( lidz stacijai nav baigi taalu ~ 3-4km +/- )

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kad dzīvoju Rīgā un ikdienā braukāju uz darbu, tad pūst trubiņā dabūju itin bieži - vismaz mēnesī reiz. Tu brauc pa ielu, brauc garām mentu mašīna, kas tevi apstādina.  Arī dažādos velopasākumos, piemēram, kritiskā masa, šie bijuši vienmēr klāt ar alkometru. Pāķos varat šmigā braukāt, bet ne Rīgā vai Pierīgā.  

 

 

Neesmu pieredzējis, ka ķerstītu velosipēdistus
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pāķos varat šmigā braukāt, bet ne Rīgā vai Pierīgā.  
++++ , Vecāķos/Mangaļsalā arī diezgan bieži liek cilvēkiem pūst trubā esot uz velo
Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Vecāķos/Mangaļsalā arī diezgan bieži liek cilvēkiem pūst trubā esot uz velo

Kaut kas jauns. Aizpērn vidēji katru otro-trešo dienu uz Mangaļsalu minos. Trubā pūtis neesmu. Sanāk, pagājšgad aktivizējušies? Tas labi.
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man kaiminsh kad puuta, tad 4,5 sanaaca (gaaju uz staciju un te nabags brauca laikam no sveetkiem uz velljuka un un taini no mugurpuses polichi piebrauca. Taa mees tur trijataa saskreejaamies - es, mans kaiminsh un duuzhi). Taa sieviete policiste ieraugot meerijumu tikai noteica - shausmas.

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Boņuk, ir dzirdēts, ka velopēdistam atņemt auto tiesības

Skenētu lēmumu studijā. #vienatanteteica

Link to comment
Share on other sites

 

 

Iesaku - Sestdien savacaas riigas stacijaa, kaapj iekshaa vilcienaa, mauc lidz jaunogrei, tad ieskrienam veikalaa panem desas un kko iedzeramu, tad miicam uz ogres zilo kalnu skatu torni un tad jau uz ogres karjeru pacept desas, iedzert alu un tad jau atpakal celaa skataas, kurh var pabraukt, tas brauc uz staciju, bet kursh nee tas lidz stacijai stumjaas :D ( lidz stacijai nav baigi taalu ~ 3-4km +/- )

 

Priekš kam tur velo vispār vajag? braukt 80 km ar vilcienu, lai pamītu 8 km ar velo, no kuriem 4 būs pālī? wtf?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tiesa, tas gan bija Juurmalaa.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas jauns. Aizpērn vidēji katru otro-trešo dienu uz Mangaļsalu minos. Trubā pūtis neesmu. Sanāk, pagājšgad aktivizējušies? Tas labi.

Vasarā gan jau aktivizēsies poliči vairāk , bet pēdējos divus gadus esmu nevienu vien reizi dzirdējis ka apstādina riteņbraucēju te tuvumā lai iepūš trubiņa 

Labots - Simsons2
Link to comment
Share on other sites

Riga - Ogre = 30km

 

No stacijas lidz skatu tornim ir gabals un no tornja lidz karjeram arii + var arii veel aizbraukt paskatiities briezus un stirnas uz otru ogres galu, var piekert vel kko klat ..

Es tikai piedavaju variantu, pats neskatoties uz sejieniesiem rit braukshu uz to galu "svajim hodam" bez vilciena ..

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Jā Baložu trasīte skaista. Tiesa iesācējam tā noteikti par grūtu. Pāris iesācēji pēdējā braucienā nolika uz acīm, mazajos asajos kalniņos. Esla un pūta kā traki, likās uz mirkli ka ātrie būs jāsauc. Būs jāaizšļūc tiesa pārāk tuvu man tā, būs jāminas caur Priedaini.

Link to comment
Share on other sites

Ja atvilksieties arī līdz Ventspilij, padodied ziņu :D

 

Any way, diskusija laba. Iedomājos, kā kāds baigā pohā un "нуждā" nesas 100 km ar veļuku uz veici pēc kārtējās pudeles :D

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...