Jump to content

boot.lv riteņbraukšana


Fruzz
 Share

Recommended Posts

Domugrauds

Šodien sporta pēc 18km nominos gar visādām ūdenstilpnēm. Pilns ar vardēm un krupjiem uz ceļa

Link to comment
Share on other sites

Heh...skatos ,ka pārējiem arī labi gājis. Es ar' sestdien biju izbraucienā un iepriekš minētais...

 

 

 

Man tikai bail, ka pāris [...] velonīdēji atbrauks ar [...] autobusu un visus velomīļus sabrauks :D

...gandrīz, gandrīz piepildījās. Neba jau pirmā reize, kad mani cenšas brutāli izskolot, bet šoreiz izskatās, ka būs jāiet parunāt ar pārvadātāju aci pret aci :D

 

 

 

Strava laba.

Laikam jau nav īstais forums, kur jautāt, bet kādas ir priekšrocības salīdzinot ar ,piemēram, endomondo? Jau sen niez prāts pamēģināt, bet pieradums&slinkums dara savu.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Absurds, ko varētu nezināt riteņbraucēji - par krišanu Latvijā draud sods

 

 

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes inspektors Aigars Tutiņš norāda: «Ir pārkāpti ceļu satiksmes noteikumi, kuri nosaka, kā mums jāuzvedas uz ceļa. Šie noteikumi nenosaka, ka mums ir jākrīt. Mums jāpiedalās satiksmē, nenodarot zaudējumus nedz apkārtējiem, nedz pašiem sev. Ja tā ir noticis, tad noteikumi ir pārkāpti, un, ja noteikumi ir pārkāpti, par to jāsaņem sods» . Šajā gadījumā vīrietis esot nodarījis zaudējumus pats sev, jo viņam nācās ārstēties slimnīcā un viņš bijis spiests kavēt darbu, uzsver Tutiņš.

Labots - elxnis
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Traģikomiska situācija!

Link to comment
Share on other sites

Vai tad privātās tiesības nenosaka, ka "atļauts viss, kas nav aizliegts", bet publiskajās tiesībā darbojas princips "atļauts ir tikai tas, kas ir noteikts ar tiesību normu"?. Tad jau par šādu "pārkāpumu" policisti var sodīt tikai sevi nevis priātpersonas. Neesmu jurists un tiesību ekspers, tāpēc varbūt gan ķļudos...

 

 

Tiesiskās attiecības ceļu satiksmē citstarp regulē Ceļu satiksmes likums un CSN. Ceļu satiksmes likuma 2.panta 1.punkts noteic, ka šā likuma mērķis ir noteikt ceļu satiksmes norises un ceļu satiksmes drošības organizatoriskos un tiesiskos pamatus Latvijā, ai aizsargātu cilvēku dzīvību un veselību, vidi, kā arī fiziskajām un juridiskajām personām piederošo mantu.
No minētā izriet, ka attiecības ceļu satiksmē ir publisko tiesību regulācijas priekšmets, līdz ar to šajās tiesiskajās attiecībā pretstatā privāto tiesību principam – atļauts viss, kas nav aizliegts -,  piemērojams  publisko  tiesību princips – atļauts  vien  tas,  kas  noteikts  tiesību normās.

http://www.tiesas.lv/Media/Default/Page/AL_2401_raj_A-00260-13_4.pdf

Laikam tomēr tā...

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Mans uzskats ir, ka šeit notika nelaimes gadījums, apmēram tāds pats kā es tāpat nokristu bez ričuka. Šis jau nav CSN, kaut pēc likuma to tā var nodēvēt. Pat ja tas ir CSN likums netika pārkāpts, jo ir cietušie un palīdžība tika izsaukta.

Tas arguments gan varen smieklīgs. Nodarīja sev kaitējumu, zaudēja naudu un vēl par to liek samaksāt°... Njā, kaut kas nav īsti kārtībā....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Absurds, ko varētu nezināt riteņbraucēji - par krišanu Latvijā draud sods
 

 

Pēc būtības sodīts divreiz- 1. ar sāpēm 2.administratīvi.... njā, jo tālāk, jo trakāk...

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Labākais arguments bija, ka esot radījis zaudējumus valstij (ātrā palīdzība, mediķu darbs) kaut ko arī par sēdēšanu uz slimības lapas minēja.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...