Jump to content

Problēma ar refresh rate spēlēs!


Guest
 Share

Recommended Posts

Problēma tāda, ka mans LG F900P windozī strādā uz 100 Hz. Palaižot dažas spēles, tiek automātiski nomests uz 60 Hz ! :( Es nespēju iebraukt kur ir problēma. Pārliku draiverus (Videokartei) - uzliku citu versiju, nekas nemainās. CS 1.5 un 1.6 iet uz 60 Hz - nu tā, ka attēls nedaudz vibrē.. NFSU2 strādā uz visiem 100 Hz bez nekādām problēmām. GTA:VC arī uz 60 Hz.. Kāds ir saskāries ar līdzīgu problēmu? Es pus dienu nogūglēju un neko sakarīgu neatradu..

Monim arī nestāv microsoft draiveri, bet LG draiveri un ar windoža draiveriem tas pats bija. Es itkā esmu izsmēlis sev zināmos variantus.

 

P.S. mosh janiskr zin risinājumu?

 

Vēl kas: konkrēti iekš counter-strike, samainot renderer no OpenGL uz Software, iet ar 100 Hz, taču ar software grafiku paspēlēt nevar. Tie, kas ir spēlējuši šo spēli - zinās.

Link to comment
Share on other sites

Probleema sleepjas faktaa ka laizhot speeli, mainaas rezoluucija ... a kas notiek, kad tiek mainiita rezoluucija var paskatiities to izdarot jau pashaa windozee... refresh nokriit uz minimumu.

 

Atrisinaat probleemu var

1) parakties pa videokartes draiver iestaadiijumiem - tur vareeja noteikt kaads refresshss buus pie kaadas izshkjirtspeejas (nvidiai toch var)

2) izmantot 3rd party softus - teiksim refreshlock

 

PS: http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=...ght=refreshlock

Link to comment
Share on other sites

eem... thnx... var dzēs šo topiku. nebiju nekad saskāries ar šādu fīču :D

nēnu pilnīgi neticami šitā nolāmēt :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...