Jump to content

Procesora izvēle topošajam PC


Cappuccino
 Share

Recommended Posts

Pats aizmirsi,ka pirmajā postā teici,ka videokarti nevajag pagaidām. :) Bet te entie posti tieši par karti..

Link to comment
Share on other sites

Cappuccino

 

 

Pats aizmirsi,ka pirmajā postā teici,ka videokarti nevajag pagaidām. :) Bet te entie posti tieši par karti..

 

Videokarte nav vajadzīga AMD gadījumā, bet Intel bez to ilgtermiņā neiztikt, protams, kādu brīdi var padzīvot arī ar intigrēto kā jau to pieminēju :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Videokarte nav vajadzīga AMD gadījumā, bet Intel bez to ilgtermiņā neiztikt, protams, kādu brīdi var padzīvot arī ar intigrēto kā jau to pieminēju

Bet pats AMD procesors ilgtermiņā nebūs ne ar upgrade iespējām, ne gluži tā veiktspēja viņam ir apakšā. i5 tagad un videokarte vēlāk. 

Link to comment
Share on other sites

Cappuccino

 

 

i5 tagad un videokarte vēlāk.

 

Tāda arī ir doma :)


 

 

AMD procesors ilgtermiņā nebūs ne ar upgrade iespējām

 

Tā kā nav nācies saskarties vēl ar AMD, intreses pēc, kādas upgrade iespējas izpaliek AMD gadījumā?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Intel variantā apgreida iespēju nebūs diži vairāk. Skaidrs, ka ņemsi pavisam lētu plati, un OC iespējas izpaliks, un tad pat neklokojams nākamās paaudzes i7 nebūs nekāds 'apgreids'. Tā tiršanās par apgreidiem ir bezjēdzīga, autors droši vien jaunu kompi neņems ātrāk kā pēc 3-4 gadiem, un tad gribēsies ddr4, plati ar vairāk fīčām utt., nevis meklēt kādu lietotu antīku i7, ko uzspraust virsū tai 1150 platei, un nosaukt par 'apgreidu'

Link to comment
Share on other sites

Cappuccino

 

 

autors droši vien jaunu kompi neņems ātrāk kā pēc 3-4 gadiem

 

Nebūt ne, ir doma iepirkt šogad pat :DD Pašreizējais PC ir nokalpojis jau astoņus gadus, tā kā neskrienu pakaļ jaunām fīčām.

Link to comment
Share on other sites

Tu lasīt māki?? Es nerunājo par šo, bet gan vēl nākošo datoru. Nebrīnos, tu jau pats pat neatceries, ko pāris postus augstāk esi uzrakstījis, kur nu vēl spēt uztvert to dziļo domu, kuru es ietvēru savā postā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cappuccino

 

 

neatceries, ko pāris postus augstāk esi uzrakstījis,

 

ko tad es būtu aizmirsis no paša rakstītā ak mr. izcilība, cienijamais filozof?

un par datoru, tad tā arī būtu pateicis. skatos ka neproti (vai arī nevēlies) veselīgi diskutēt bez kaut kāda veida uzbraucieniem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

un par datoru, tad tā arī būtu pateicis
 

Tā arī es pateicu. Nevajag kaut kā virspuspēji apgrābstīt, var taču izlasīt visu postu, varbūt pat divreiz, ja nav uzreiz viss saprotams, jo tie taču tomēr ir tikai divi vai trīs teikumi, hmm?

 

 

 

skatos ka neproti (vai arī nevēlies) veselīgi diskutēt bez kaut kāda veida uzbraucieniem.
 

Skatīties es neliedzu. Par diskutēšanu gan vēl nerunāsim, vispirms vajag iemācīties lasīt un izprast skaidri izteiktu domu.

Link to comment
Share on other sites

Cappuccino

 

 

jo tie taču tomēr ir tikai divi vai trīs teikumi

 

Divi vai trīs teikumi kurus uz ātro (labi mana vaina) ir iespējams saprast arī savādāk, bet nu nav tā kā arī forši uzreiz "lekt virsū". Kā nekā mēs taču šeit visi daudz maz piauguši cilvēki, laikam.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Intll potenciāls ar Z plati tevi neliks vilties ne spēlēs ne P kolekcijas aplūkošanā

 

Intel Procis kura K pēc koda galaā !

 

 Man 4670  Ar 4.5 darbojās ar hibrīd H2O dzesi 

Labots - Rainis
Link to comment
Share on other sites

intervall

Tiešām, kad jāskaita kapeikas, ir jāņem oc kombo :D Normāla plate vien maksā sākot no eur 90.

Link to comment
Share on other sites

Cappuccino

 

 

ja vēlies AMD APU. 1866MHz minimums

 

1866 MHz jau būs overkillings...

Link to comment
Share on other sites

 

 

1866 MHz jau būs overkillings...

AMD APU procesoriem, tādiem kā A10 7850K ir ļoti svarīgi RAM ātrumi, jo tas vistiešākajā ziņā iespaido fps, ja tiek lietota integrētā karte. Vairāk nav jēgas virs 2400Mhz, bet ja uz liksi 1600Mhz RAM, tu spēles nepaspēlēsi.

Link to comment
Share on other sites

Cappuccino

 

 

bet ja uz liksi 1600Mhz RAM, tu spēles nepaspēlēsi.

 

Tātad, piemēram, ja es ielieku tos 2400Mhz, viņš tajā ātrumā automātiski arī ies bez kaut kādas klokošanas?

Link to comment
Share on other sites

Tātad, piemēram, ja es ielieku tos 2400Mhz, viņš tajā ātrumā automātiski arī ies bez kaut kādas klokošanas?

Viss ies normāli.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tātad, piemēram, ja es ielieku tos 2400Mhz, viņš tajā ātrumā automātiski arī ies bez kaut kādas klokošanas?

Biosā aktivizēsi XMP profilu un tev ies uz tiem 2400Mhz. Ja paņemsi 1600Mhz, vai 1866Mhz, tad nāksies overclockot, lai dabūtu labākus fps. 

Link to comment
Share on other sites

Cappuccino

 

 

Biosā aktivizēsi XMP profilu un tev ies uz tiem 2400Mhz. Ja paņemsi 1600Mhz, vai 1866Mhz, tad nāksies overclockot, lai dabūtu labākus fps.

 

Nu skaidrs, paldies.

 

Skatos ka tu izmanto Western Digital Green, kādas atsauksmes? Domāju kādu cieto tad beigās lai ņem, iepriekš domāju par Red jo atsauksmes tīri labas, bet tas paradzēts NAS, lasīju par tiem Green forumos un review`os, tiem esot kkādas problēmas ar ilgmūžību/uzticamību.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Skatos ka tu izmanto Western Digital Green, kādas atsauksmes? Domāju kādu cieto tad beigās lai ņem, iepriekš domāju par Red jo atsauksmes tīri labas, bet tas paradzēts NAS, lasīju par tiem Green forumos un review`os, tiem esot kkādas problēmas ar ilgmūžību/uzticamību.

Darba stacijā iet kā datu glabāšanas disks jau kādu pusotru gadu. Nekādu problēmu, kluss, ātrumi ir ok priekš Green diska. Nesūdzos. 

Link to comment
Share on other sites

Cappuccino

 

 

datu glabāšanas disks

 

Prieks.

Bet kā būtu lietot Red kā datu glabāšanas disku, neizmantojot to NAS, 24/7 un tt. Būtu kāda izteikti jūtama atšķirība stapr to pašu Green?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet kā būtu lietot Red kā datu glabāšanas disku

Nekādu problēmu. Viņiem pārsvarā ir tikai dažas atšķirības, tie nav tur pilnīgi pretēja pielietojuma diski, kā piemēram Black un Green. 

Link to comment
Share on other sites

Cappuccino

 

 

Nekādu problēmu. Viņiem pārsvarā ir tikai dažas atšķirības, tie nav tur pilnīgi pretēja pielietojuma diski, kā piemēram Black un Green.

 

Nu skaidrs. Paldies par atbildēm :)  Tad laikam droši vien arī palikšu pie tā paša Red.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad laikam droši vien arī palikšu pie tā paša Red.

Kāpēc neņem Blue? Lētāks un ātrāks, kvalitāte ok, troksnis tāpat neliels. Ne jau visas progas un spēles sainstalēsi uz tā SSD, tad tas, kas būs uz HDD arī bik labāk ies 

Link to comment
Share on other sites

Cappuccino

 

 

Kāpēc neņem Blue?

 

Cik lasīts Blue ir tāds vārīgs, bet nu katram tā pieredze laikam savādāka. Nedaudz mulsina arī zemā cena.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik lasīts Blue ir tāds vārīgs, bet nu katram tā pieredze laikam savādāka. Nedaudz mulsina arī zemā cena

Nez, bet nu man 1TB Blue jau gadu ir un 500Gb Blue otrā kompī jau divi gadi iet bez problēmām. Un kas cenai vainas? Bez tam, gan Toshiba, gan Seagate ir pat bik lētāki :D 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nekāda lielā atšķirība starp tiem HDD tāpat nav. Ņem vienu un lai tie dati tur stāv.
tieši tā, tad kāpēc gan nepaņemt nedaudz ātrāku un lētāku? (blue vs. green/red) :D 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man ir 1600mhz RAMs, ko nu, viss lido

Tikai iestāstit topikā pat neizlasot par ko ir runa. Malacis. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet ja uz liksi 1600Mhz RAM, tu spēles nepaspēlēsi.

 

 

Tikai iestāstit topikā pat neizlasot par ko ir runa. Malacis.

Cerams, ka admini tavu mutes palaišanu izvērtēs :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cerams, ka admini tavu mutes palaišanu izvērtēs

Lai vērtē un soda pēc nopelniem, neesmu pret. Toties tev iesaku izlasīt vismaz par ko ir topiks pirms rakstīt stulbības un reklamēt savu (adminu aizlēgto starp citu) topiku. Spams, ja kas. Jo autoram ar savu tupo atbildi neko nepalīdzēji.

 

P.S. Es pieturos pie taktias ar tevi nekomunicēt, zinot tavus paradumus. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lai vērtē un soda pēc nopelniem, neesmu pret.

Nedomāju , ka mutes palaišana ir nopelni, it īpaši ar ko lepoties

 

 

Toties tev iesaku izlasīt

Aha, to arī izdarīju

 

 

bet ja uz liksi 1600Mhz RAM, tu spēles nepaspēlēsi.

 

 

Jo autoram ar savu tupo atbildi neko nepalīdzēji.

Palīdzēju gan, atšķirībā no tavas banālās un melīgās atbildes :)

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/162197-amd-fx-gaming-pc-veikstpēja-spēlēs/

 

 

 

P.S. Es pieturos pie taktias ar tevi nekomunicēt, zinot tavus paradumus

Pareizi, tev ka neizinātājam un interneta atskaņotajam to nevajadzētu darīt, jo mēs taču visi zinam kas ir nets un google, vai ne tā, priekā :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...