Jump to content

AMD FX Gaming PC veikstpēja spēlēs


totalrecall
 Share

Recommended Posts

Dotajā topikā ir aicinati tikai un vienīgi (AMD/AMD FX)CPU spēļu datoru īpašnieki, dalīties ar sava PC veiktspēju spēlēs.

!!!"intel fanboy" un citu "žults izgāzēju" spam OFF!!! 

 

1.Norādam CPU, pēc vēlmes arī pārējās komponentes.

2.Spēles settingus

3.FPS, CPU noslogojumu, pēc vēlmes arī citu komponenšu noslogojumu.

4.Ar infu katrs AMD spēļu datora īpašnieks var dalīties smalkāk, apmainīties ar pieredzi, padomiem.

 

Ok, es personiski sāku ar jaunāko geimu, Far Cry 4

xtx.jpg

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Far_Cry4_2015_01_20_01_45_12_394.jpg

 

cr77.jpg

cr66.jpg

cry5.jpg

cry4.jpg

cr3.jpg

cr99.jpg

cr2.jpg

cr1.jpg

 

Jautājums, AMD ATI īpašniekiem, jums spalva tikpat smuka un pūkaina dzīvniekiem ?

cr88.jpg

cry10.jpg

 

Far Cry 4 nav izņēmums, tāpat kā citiem jauniem grafiski prasīgiem geimiem apetīte ir pret VGA.Ja iet runa par CPU, tad jūtas vairāk kā komfortabli, spriežot pēc plūsmām Fx-6300 būtu tieši laikā.Sistēmas rams arī pietiek ar 4GB, bet VGA rams paspēlējot brīdi piedzenas nedaudz virs 3GB+.

Pagaidām tikai skrīni, jo nav atsevišķas video uztveršanas kartes lai varetu objektīvi filmēt nezaudējot FPS.

Labots - totalrecall
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

!!!"intel fanboy" un citu "žults izgāzēju" spam OFF!!! 

Ja tas, ko tu dari, nav AMD fanātisms, tad nu piedod, atvaino, bet tev vienkārši širmis ir ciet 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja vēlejies benchmarkus amd procesoriem tad varēji tā ari uzrakstīt.. Man ir FX-8350, bet es neapvainojos par to ka kāds saka ka Intel procesori ir jaudīgāki. Ir tie jaudīgāki, bet par to cenu ko iegādājos es esmu apmierināts ar savu cpu. 

 

 

196677_700b.jpg

 


 

 

Jautājums, AMD ATI īpašniekiem, jums spalva tikpat smuka un pūkaina dzīvniekiem ?

 

Tas ir viens no Nvidia Gameworks -  Hairworks . Var uzlikt arī uz amd kartēm, bet man personīgi ar HD7970 bija nelieli kropļojumi. 

https://developer.nvidia.com/content/nvidia-hairworks-farcry-4

Labots - o MK_
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...