Jump to content

Android telefona izvēle


raivis_dz
 Share

Recommended Posts

 

 

Es arī agrāk arī kritizēju Apple, bet tas bija 3G laikos, bet tagad, kad pārējie arī ir zaudējuši savu multifunkcionalitāti un spiež uz saviem servisiem, plus man vairs nav aktuāla mp3 vai kādu citu ārēju failu ielādēsana telefonā, tad iphone ierobežošanas trūkumi neliekas tik lieli. Nedz WP, nedz Android, netur līdzi ikdienas tempu. Nezinu par kādiem poweruseriem te runājat, bet es savā tel izmantoju virkni dažādu app, vislabāk ar uzdevumiem un pārslēgšanos starp tiem tiek galā iphone. ja man kāds klients palūdz iedot bildi tieši no location, un viņam ir kāds shitdroids, tad vnm sākas jaut- kā man viņam to iedot? caur iphone- airdrop un viss, easy! a android? ir kāds tāds tikpat elementārs failu pārsūtīšanas paņēmiens starp visiem android telefoniem?

Atkal nesaprotu - kādi update visu laiku, kāda minūte katru reizi, kad paņem rokās???

Pirms tam domāju, ka tev ir konkrēti argumenti un tagad sapratu, ka nav - tīrs riebums pret kaut ko, ko nelieto.

Pārsūtīšanas paņēmiens??? Jā, bluetooth - pilnīgi visiem androīdiem, sākot no 30eiro.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

"it depends"...

 

nesaprotu, par ko cepiens.

subjekts prasīja Android un cenā līdz 300€, ne te pēdējās paaudzes iPhons sanāk, ne tam Android OS.

punkc

 

 

p.s. pats lietoju ķīnieti ar Android un vēlme pēc яблокофоне ne reizi nav radusies, tāpat neredzu vēlmi pārmaksāt tikai par brendu

par Android "budžeta telefona" izvēli cenā līdz EUR 300,-
Labots - zaabaks
Link to comment
Share on other sites

Kas tur slikts, ka viss tiek atjaunināts un uzlabots? Tas ir smieklīgi, ka jauns iPhone 4S joprojām tirgojas ap ~300 euro.

 

Klientu uzticība? Precīzāk to sauktu par zombēšanu un stulbumu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā jau minēju- lietošanā šobrīd ir 4 mobilās iekārtas- xperia sp, xperia tablet z, galaxy s4

Skaisti. Tikai tavs iepriekšējais raksts par to, ka tev ik pēc 3 dienām (kur pats norādīji, ka nelieto šīs ierīces) un pēkšņi tev atjaunojas viskaut kas ir stipri pārspīlēta diršana. Bet nu es sapratu, kas tev par kaiti un saprotu. Paliec sveiks arī tu...

Link to comment
Share on other sites

Androidi stav uz galda un tos nelietoju biezi, tapec iesledozt reizi trijas dienas, tie vnm lago ar update.

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Beidz salīdzināt planšeti ar telefonu. Galaxy S4 - 2013. gada marts. Xperia SP - 2013. gada marts. iPhone 6 - 2014. gada septembris. Šobrīd tu salīdzini 650 euro telefonu ar 2x lētākiem.  :blink:

 

Šis galina - visi slikti, bet iPhone ceļ debesīs.

 

 

Android - nu it ka aplikacijas vairuma jau ir, bet cik no tam darbojas samera labi? uz 300eur miskastes tas vienkarsi lago, nevis darbojas. galaxy s4 varetu but labakais ko tur var nopirkt, ja neskaita vinu bernu dizaina UI un maksligi parkosinato Amoled ekranu. Vel Google pasu modelis varetu but ok, bet parejie? One+ neesmu fiziski redzejis, interneta apskatus nelasu, suudi, kad pats apskatisos, tad ari bus viedoklis. Piem Sony telefonu noteikti jaapiet ar likumu, par jebkadu cenu!!! HTC- ari gana drankjigi, neizprotamas inovacijas un idiotisks UI, vienigi aluminija korpuss varetu but ok, bet viss parejais to vienkarsi nogalina.
 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

agrāk divus gadus no vietas rakstīju testus par mobilajiem, tāpēc nevajag te pļurkstēt par argumentu neesamību un ko tik vēl ne, ja pašam ir tikai vecs samsungs...

Gudri gudri izrunāties nav malku cirst. Mums darbnīcā ienes pa 3-4 telefoniem dienā, veikalā pārdodas visu sistēmu telefoni, man ir iespēja telefonus paspaidīt un apskatīties kā šie strādā. iPhone nav slikts telefons, ja vēl update būtu atstrādāti, bet es neiesaku un neieteikšu kādam pirkt vecu un švaku iPhone modeli, vēl jo vairāk, ņemot vērā SD kartes neesamību, update lielumu un galu galā lietotājam ierobežotās iespējas.

Jaunu iPhone 6+ es varu ieteikt - lāpsta, bet laba. Bet tā ir pavisam cita cenu kategorija un tur ir attiecīgi iPhone konkurenti tajā cenu segmentā. 

Un pat ja man ir vecs Samsungs, es vismaz neesmu iDiots.

Link to comment
Share on other sites

Pag. nedēļ nopirku LG G2 = 250 EUR. Pagaidām esmu ļoti apmierināts. Ja telefonu izmanto tikai zvanīšanai, SMS rakstīšanai, tad bača 3 dienas tur. Kamera arī super. Vienīgi atmiņa 16 gb, liekas, ka ar laiku būs pa īsu...

Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

Es vienīgais telefonu lietoju kā telefonu un neiespringstu kādu os lietoju, kamēr vien tas pilda savas funkcijas un ir spējīgs kādu YouTube vai ofisa programmu atvērt nepieciešamības gadījumā?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lietoju Moto G 2nd. Iekšā 32GB microSD, kurai it kā vajadzētu telefonu bremzēt, bet viss ir kārtībā un strādā raiti.

 

Kamera bildes uztaisa ātri. Es nesaprotu, kur problēma pagaidīt 0.5-2 sekundes? Varbūt too many selfies, ka vajag instant pic? 

 

Varbūt neesmu hardcore programmu pārzinis, bet neviena programma nav bremzējusi. Varbūt vienkārši nelietoju 3D rendering stuff un nepiebāžu trubas storage pilnu ar sūdiem?

 

Ja Moto G 2nd strādā kā vajag, tad ko tur vēl runāt par Galaxy S4 vai Nexus 5?

Link to comment
Share on other sites

Lietoju lētuci LG-L90. It kā kamera esot tā pati, kas G2. Pārsvarā lietoju tikai kameru darba vajadzībām. Kameru vienmēr gribēsies labāku. Uzlādēju reizi nedēļā. Šodien uzlādēju pēc 10 dienām.

Vasarā fočēju vienu izbraucienu dabā ar Asus Phonepad planšeti. Slikts stils, bet tā sanāca. Radiniece ar iPhonu 4. Nekādas lielas atšķirības nevarēju atrast.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...