Jump to content

Android telefona izvēle


raivis_dz
 Share

Recommended Posts

Labprāt uzklausīšu ieteikumus par Android "budžeta telefona" izvēli cenā līdz EUR 300,-

 

Gribas uzreiz veikalā nopērkamu (ne internetveikalā) telefonu, ar vismaz KitKat, RAM lielāku par 1 GB.

 

Link to comment
Share on other sites

Novembra beigaas iex www.tera.lv pirku Galaxy S4 i9515,

gaidiit naacaas "ljoti ilgi" - ~20 stundas

tiesa par kapeiku daargaax palicis, tobriid 309 maxaaja

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nez kur palikuši Motorolas fani?

Nekur nav pazuduši, tikai LV var nopirkt Moto X pirmo paaudzi, bet ne otro, vismaz cik esmu skatījies. Un pirmā jau ir gana dārga un īsti nevaru ieteikt. Budžetā 200 eiro jā, Moto G, bet ne 300 eiro.

 

Autoram - Man ir Samsung Galaxy S4 un jūtos pilnībā apmierināts ar to.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Motorola

Kā jau @@Rubenis teica - Moto G ir par lētu, X - nelien cenā. 


 

 

labāk iPhone 5 ... android ... tik raiti nedarbosies.

Varbūt, tomēr, otrādāk? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kurā no tiem devaisiem ir tīrs OS no izstrādātāja, tāpat kā iPhonā? 

gan jau visos, toucshit arī ir "tīrs" OS no izstrādātāja, tikai izmetams miskastē jau pie iegādes 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kurā no tiem devaisiem ir tīrs OS no izstrādātāja, tāpat kā iPhonā? 

 

Neesmu nevienu izstrādājis, nemāku spriest.

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

 

Huawei Ascend P7 bača standartā tur 3dienaktis(3st zvani diena, wifi, spēles 1st dienā)

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Runa iet par android telefoniem. Ja cilvēkam būtu interese par flīzēm vai āboliem, tad tā arī rakstītu. Ja cilvēks iet audi forumā jautāt variantus, tad šaubos vai ir vērts ieteikt BMW.

 

200€ - Moto G.

300€ - Nexus 5.

 

Droši vari jūķūbā skatīties reviews gan nexusam, gan galaxy s4 u.c konkurentiem. Ņem to, kas tev simpatizē visvairāk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Par to naudu labāk iPhone 5 nopirkt.

Kur var nopirkt jaunu iPhone 5 300€ robežās + ar 2 gadu garantiju?

Link to comment
Share on other sites

Kur var nopirkt jaunu iPhone 5 300€ robežās + ar 2 gadu garantiju?

 

Autors par garantiju neko neteica

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Salidzni lv redzēju 5c par 320eur, wow, 20eur ir varen liela starpība, pat RS jaunā mēnešbiļete nesanāk...

Tātad:

  • prasa Android, tu piedāvā iOS
  • prasa līdz 300€, tu piedāvā iphone 5c par 320€, ko par to cenu var iegādāties tikai mistiskā internetveikalā

Nu, nafig tu lien visur kur nevajag?

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pilns ss.lv piekto par 300eur, varētu padomāt. 20eur - kas tas ir, vien RS mēnešbiļete vai sanāk...

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

5C=4S=vecs hlams. 6=aktuāls hlams.

Link to comment
Share on other sites

andromeda

Pats lietoju Moto g (pirma paaudze 16gb)  Prieks Snapdragon 400, cenas zina ir loti labs aparats. 

Ja velies ko stiligaku tad iesaku Xperia Style, vai xperia M2.  Siem diviem xperia talruniem baterija tur loti labi.  Ipasi M2 jo displeja izskirtspeja ir mazaka neka citam iericem 

540 x 960 pixels (~229 ppi pixel density)

 

Ja velies ko jaudigaku, tad iesaku Samsung galaxy s4.

Visi sie telefoni man ir bijusi, katram protams ir savi plusi un minusi.

Labots - andromeda
Link to comment
Share on other sites

Kā man patīk visi šitie androīdam viss lago un crasho. Esmu lietojis visu sistēmu telefonus, pat Blackberry, bet nekad neesmu ievērojis, ka telefons ir tik nelabojami crashojis, ka nav bijis lietojams, bet šo argumentu, ka Android krešo es dzirdu visu laiku un tikai no iPhone lietotāju puses. Nekādu praktisku pierādījumu tam neesmu pats redzējis. Bez tam, es neteikšu, ka iOS ir bez problēmām, tad kādēļ te sākt rupji sakot gudri izrunāties, ja te kādam citam dārzs??!!

 

Mans ieteikums paliek spēkā. Galaxy S4. Tikai protams es nelietoju Samsung Touchwizz, man ir custom ROM, jo es pats izvēlos ko lieku uz telefonu un kā, nevis kāds mani spiež lietot tikai to, šito vai to.

Link to comment
Share on other sites

custom rom zaudē garantiju, bet viens te brēca, ka tel vajag ar garantiju... 

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

andromeda

 

 

man ir custom ROM
 +1 biju pats lietojis CM 11 stable, ja nemaldos. Ir starpiba vai nu 1.5gb rom vain nu 300Mb :) 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

bet pārējie- stundu kamēr fokusējas, un tad vēl muģījas kamēr nobildē.

Nepiekritīšu, man kamera ļoti ātri bildē un fokusē arī gandrīz tumsā. 

 

Par pārējo - tas viss ir tik subjektīvi, ka uz tā bāzes veidot apgalvojumu ir diezgan šaubīgi. Man piemēram riebjas iOS izskats, bet neko daudz tur mainīt nevar. Neesmu paprovējis iOS 8, bet nedomāju, ka tur kaut kas tik radikāli mainīts, ka izskatu var pielāgot savām vēlmēm.

 

Par iCloud nemaz nerunāsim.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Šeit aiziet Apple vs Andrītis. Autors NAV minējis, ka vēlas iPhone, tāpēc nelien tur, kur nevajag. +iPhone 5 ir vecs, ko veikalos sen jau netirgo. Kaut kā vienalga, ja tev androīds ar 512mb RAM lago.

 

Paņem androīdu uzskrūvētā ābola cenā, tad redzēsi kurš crasho, nevis salīdzini 400€ trubu ar 200€ trubu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tas ir absoluti briesmigs tel, nevelk nevienu HD speli, stock install, jeb tas kas no kastes, nevelk, ne RR, ne Simcity,

Attiecībā uz stock, pie vainas noteikti būs līki pirksti, nevis telefona softs vai dzelži. Bet spēlītes telefonā nav primārais - tas ir domāts pavisam kam citam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

iphone 5 - Ha ! :D

Pirms nedēļām 2 kaimiņš dabūja pa 200eirām 5ifōnu no fabrikas, kastītē ar garantiju(kā, tas, lai paliek pie manis) - situāciju sekojoša - viņš izliekas, ka viņam tas telefons patīk, lai gan pirms tam izmantoja G3, saka, ka ip5 ir labāks. Vakar pēc īsa mirkļa, kad telefons bijis kabatā un suni izvedot pastaigā pagajušas 30min, viņš ienāk istabā un redzu melno fonu un balto ābolu - saku vai iedot šim lādētāju, ja telefons miris - Viņš laiski atbild, da nē, man baterijai viss ok, tikai kad telefons bik apsalst sim karti neatrod un jārestartē - pēc diviem restarta cikliem telefons "atrada" sim karti. Tās ir problēmas no pagājušā gadsimta. 

 

Ja cilvēks nav power user telefonam, tad iphonam nav ne vainas, bet tāpat arī vesela kaudze telefonu! Un kā jau pāris gadus neko citu no apple lietotājiem argumentu ziņā nedzirdu kā - Kamera un visiem vienāda aplikāciju platforma.(kur paliek ekrāna izmērs, back pogas trūkums, nešaubīgi sliktā kvalitāte kritienu gadījumā, mūžigais ieslēgšanas laiks, kad telefons pilnībā izsūcis bateriju, pilnīgi nesakarīgi izvietotās orģinālā softa iespējas, kaut failus dalot)

 

Piekritīšu Nexus 5 un Moto, protams, iphone 6 128gb :D, un Samsungam varbūt - ja ir mainīts interface

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā vienalga, ja tev androīds ar 512mb RAM lago.

 

Nevienam manam androidam nav tikai 512ram, bet lai nu paliek, expert....

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet lai jau, ANDROID THE BEST!!!!! FOREVER!!!!
 

Šis teksts parāda tieši pretējo. iPhone fanāts ieradies klubā.

 

Ja Tu piesienies tikai par bildēm, tad kāpēc nepaņem fočiku un nedod vaļā ar to? Tas ir zināms, ka iPhone kamera vienmēr bijusi ātrāka, bet vai dēļ tā mest ārā +~150€ vai pat vairāk? 

 

Piemēram, iPhone 5S 16GB maksā ~530€, kamēr OnePlus One ~350€ ar visu shippingu. Manā skatījumā ābolu cenas ir pārskrūvētas, jo šajos laikos ir modē tā - kas dārgāks, tas "labāks". 

 

006e4d6320.jpg

Es nesaku, ka iPhone ir slikts, bet tam cena ir daudz par augstu.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaku, ka iPhone ir slikts, bet tam cena ir daudz par augstu.

 

Galaxy Alpha maksāja tieši tikpat, cik iPhone 6, abi ar ned starpību tika sākti tirgot, ar aptuveni vienādām iekšām. Toties korpuss daudz labāks ir apple, izskatās vismaz par 1/3 dārgāks. Neko pārskrūvētu tur neredzu. Tas ka vecs ābols labāk tur vērtību, tas ir ieguvums to pirmajiem pircējiem. 

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...